Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2017., 13:15   #201
Slazem se.
Moja mrvica se nekidan trzala na svaku petardu, kad smo je stavili lec.
U 3 popodne su se pametnjakovici nasli pucat.
A bio je 26. (od 27. je dozvoljeno, ako se ne varam).
I ne bi ni stali da muz nije izletio na balkon i vikao da ce im razbit zube ako ne prestanu
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:21   #202
muziku raspicite doma. tako je moja mala spavala tih dana dok je beba bila
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:47   #203
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
i ja sam za zabranu
baš smo se doma razgovarali, svi spominju da su psi jako uplašeni i uzrujani od petarda, djeca nisu?
i ako će ih zabraniti zabraniti će ih radi pasa, ne radi djece
Jesu i djeca, ali ima pasa koji stvarno dobiju infarkt od straha. Mačke, ptice. Ovaj doček ću opet strepiti da mi pas ostane živ. Plus što svake godine imaš slučaj da manijaci bacaju petarde na pse i mačke i/ili stavljaju ih im u usta.

Ni meni petarde nisu ugodne, ali nastojim ostati smirena zbog male. Rekli smo joj da ih se Bella boji. Zasad ne reagira. Ne znam kak će bit u ponoć jer onda zvuči ko da ih netko baca u dvorištu. A nismo u prometnoj ulici.

Ak ih zabrane, tak svejedno što je bio povod tome. Al neće ih zabraniti jer je to kod nas dio "folklora".

A tek svo smeće koje ostane na cesti...
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:57   #204
pa i ako zabrane petarde nece zabraniti vatromet pa opet ostaje buka. nema tu neke pomoci, znam da sam prosle godine oko nove citala da se pesi mogu naviknuti na jake i nagle zvukove ali nisam istrazivala jer pesa nemam. djece ce se i tako prestati bojati s vremenom i poceti bacat petarde
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 17:08   #205
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa i ako zabrane petarde nece zabraniti vatromet pa opet ostaje buka. nema tu neke pomoci, znam da sam prosle godine oko nove citala da se pesi mogu naviknuti na jake i nagle zvukove ali nisam istrazivala jer pesa nemam. djece ce se i tako prestati bojati s vremenom i poceti bacat petarde
al vatromet obicno bude ciljano, u isto vrijeme, i bar lijepo zgleda

petarde su stalno, ono koda je ratiste
a klinci su sve kreativniji u nacinima kako proizvest sto vecu i gluplju buku.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 18:03   #206
Ne mogu se svi psi naviknuti. A i kod njih nije samo buka kao kod nas ljudi, nego kako im je osjetilo mirisa i do tisuću puta jače od našeg onda se boje i samog mirisa. Al to ti je jasno tek kad imaš psa, pogotovo kad je strašljiva kao moja.

Na stranu psi, meni je spooky koliko se puca i što sve izmišljaju kako nosorog kaže. Jučer navečer se pucalo neprestano od 18h do ponoći i bilo je koma, sve me strah što će biti sad.

Nadam se da će curka usvojiti to koliko se Bella boji pucnjave pa da neće i sama jednog dana pucati...
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 18:07   #207
ZABRANITI !
Honey 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:23   #208
Zabraniti!!
Takodje, pozeleti najgore svima koji ih bacaju!
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2018., 11:50   #209
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Zabraniti!!
Takodje, pozeleti najgore svima koji ih bacaju!
Prekrasno. Isto tako bi trebalo poželiti svima koji imaju cucke sve najgore. Davno prije (25 i više godina) su nam livade bile čiste, pločnici čisti, sve je bilo čišće dok ljudi nisu počeli masovno nabavljat pse prvenstveno za svoju dječicu koji ih nakon mjesec, dva, tri, godinu, dvije zadovolje i onda obično završavaju na ulici ili šinteraju. Nabavljaju ih zato jer si ne mogu naći partnera ili partnericu pa su im prvensteno pesi utjeha. Nabavljaju ih radi dosade. Najmanje ih nabavljaju radi ljubavi prema životinjama. Svako jutro, dan, večer moram slušati ispod prozora lavež pasa. A ovi kojima želiš sve najgore koji bacaju petarde i sl. bacaju ih 15 dana u godini. To su ti nepobitne činenice.
Ja sam imao sreće što sam se mogao valjat po livadi koliko hoćeš, a da nisam nabasao na govno.
Zato drugi put kada ovako pišeš dobro razmisli.
Hazl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2019., 15:42   #210
Tvoje je isto na mjestu ali to ne opravdava ove s petardama.
Uglavnom - zabraniti.
T i h o m i r is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.