Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 02:52   #21
Čujem se sa svojima u pravilu svaki dan, rijetko koji je bez iznimke. Ako ne pričamo, onda barem pošaljem koju poruku.

Otkad živim u Zagrebu stekli smo naviku da pričam s njima dok putujem na posao i s posla jer imam relativno malo slobodnog vremena + cimericu, tako da mi u stanu baš i nije zgodno pričat, a imam cca 40 min tramvajem do posla.
Ako radim dnevnu smjenu onda ujutro zovem tatu, a navečer mamu.
Ako radim noćnu onda prije smjene zovem mamu, a poslije smjene obično samo pošaljem sms kad dođem u stan jer oni tad oboje rade.

Moj brat ima sličnu naviku i čuje se s mamom skoro svaki dan, a tatu iz nekog razloga nikad ne zove. Mislim da nije ni svjestan da ne možeš reći "čuo sam se sa starcima", ako s tatom nisi pričao xy dana . No nije više mali, sam zna najbolje .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:15   #22
Ne zovem ih nikad. Jer većinom kad im se javim zauzimaju obrambeni stav i kreću u nepotrebne rasprave. Kao da ih zovem da bih se svađala s njima. Tako da se uglavnom oni meni jave onda kad su dobre volje.
Bam Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 14:50   #23
nikad.
oni mene rijetko.
mama nazove par puta godišnje (ne živi u hr), tata samo sms isto par puta godišnje.
i ja njemu sms par put godišnje, mami više puta nego njemu.
tarantula100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 00:28   #24
[QUOTE=tarantula100;65113363]nikad.
oni mene rijetko.
mama nazove par puta godišnje (ne živi u hr), tata samo sms isto par puta godišnje.
i ja njemu sms par put godišnje, mami više puta nego

Nekako me bas rastuzilo ovo ne znam zasto me ovo sad tako pogodilo, ali stvarno je tuzno..
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 09:59   #25
Cijem se kad zelimosu, nekad svaki dan, nekad jednom na tjedan.

Sa sestrom isto, otisla u tuđinu

Muz s mamom s kojom ja ne razgovaram kad ga natjeram, nije normalan jer oboje seru nenormalno umjesto da rascistimo govna pod tepihom.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 00:21   #26
Skoro svaki dan. Rijetko kad preskočimo.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 09:44   #27
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Skoro svaki dan. Rijetko kad preskočimo.
Isto, skoro svaki dan. Rijetko se desi da se ne čujemo, barem porukom.
Blakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:55   #28
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Svaki dan ali ona mene zove, po meni bi bilo dovoljno svaka 2,3 dana
Svoje roditelje postujem.

A uzor su mi i Milanka Opacic, Mirando Mrsic, pa i Katherine Heigl.
Paige the cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:06   #29
Čujemo se u pravilu 1 tjedno. No, otkako se mama razboljela i češće. Često i porukom. Inače nismo baš ljudi od telefona.

Živimo u drugom gradu.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:27   #30
Mama ima 85, čujemo se svaku nedjelju. Ja nisam u Hr. Uvijek priča iste stvari, ali ja pomislim, neka, stara je, i slušam je sa pola uha, ali mi je drago, da je čujem, jer je volim.
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 16:39   #31
Živim vani zovem mamu svaki dan jer tatu nemam...Od kad sam otišao ne vjerujem da postoji jedan dan da nisam zvao
ersteliebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 21:24   #32
svakodnevno. Kome cu vjerovati i tko ce mi pomoci ako ne oni...
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 21:29   #33
Svaki dan.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 21:31   #34
Sramota me napisat koliko rijetko...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 22:14   #35
Zivim vani i cujem se s mamom svaki dan, s tatom mozda dvaput tjedno. Imamo i whatsapp grupu na kojoj dijelimo fotkice s bratom i sogoricom.

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:13   #36
Sa majkom se čujem svaki dan, što telefonski što porukama. Sama je doma pa se sestra i ja trudimo kako možemo uključit je u naš život (živimo van Hrvatske) i malo čuti što ima kod nje, kako joj je dan prošao, ona se nekad malo požali na neke stvari na poslu i sve super. Šaljemo si slike tu i tamo, al ništa posebno.
Lilolilu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:10   #37
Quote:
tarantula100 kaže: Pogledaj post
nikad.
oni mene rijetko.
mama nazove par puta godišnje (ne živi u hr), tata samo sms isto par puta godišnje.
i ja njemu sms par put godišnje, mami više puta nego njemu.
Ista situacija...ustvari, gora....S osobom koja me rodila (neću reći mama ili majka, jer to nije) se ne čujem uopće, nije ju briga za unuka (živimo u drugoj državi), s tatom izmjenim poruku, dvije preko Fejsa možda jednom mjesečno. Sa sestrom također nemam kontakta. Sve radi novaca. Oni su prekinuli kontakt.
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 10:30   #38
Živim u inozemstvu i cujem se s roditeljima svaki dan, vec mi postaje pedasto jer mi djeluje kao obveza.
PloyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:57   #39
skoro svaki dan
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:01   #40
Uvijek sam jako rijetko,možda za vikend kada sam studirao.Kasnije smo se razišli,tako da se više ne čujemo,iako smo se ipak znali popričati kada se sastanemo uživo.

Općenito,nisam osoba koja svaki dan nekog zove i priča,djela su bitnija.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.