Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2011., 09:05   #41
Lara,
ja svoju od 17 mjeseci nikako nisam uspjela uspavati 2 h. onda su mi rekli da samo održavam dijete mirno i zaista jesam uz pomoć nekih slikovnica i igračaka.
bila sam sva u strahu da pretraga nije uspjela, a termin smo čekali jako dugo.. i kad smo došli prof. Bošnjak u Klaićevoj na očitanje ona mi je rekla da ne brigam jer da uredan nalaz u budnom stanju im vrijedi više nego uredan za vrijeme spavanja!
tako da nije nužno da dijete spava.

a ovo za 5u1- o kojem 5 u 1 pričate?jel mislite na Pediacel?
ja sam baš prije 3,5 godine po preporuci nekoliko njih( Sabol, pedica,Polovine) kupila 5u1 od Glaxa i s tim ju cijepila...
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 10:04   #42
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
Lara,
ja svoju od 17 mjeseci nikako nisam uspjela uspavati 2 h. onda su mi rekli da samo održavam dijete mirno i zaista jesam uz pomoć nekih slikovnica i igračaka.
bila sam sva u strahu da pretraga nije uspjela, a termin smo čekali jako dugo.. i kad smo došli prof. Bošnjak u Klaićevoj na očitanje ona mi je rekla da ne brigam jer da uredan nalaz u budnom stanju im vrijedi više nego uredan za vrijeme spavanja!
tako da nije nužno da dijete spava.
meni su u pocetku uvjeravali da mora spavati, a nakon 3-4 puta, kad sam naletila na drugu sestru, su mi isto ovo rekli... nalaz je vjerodostojniji ako je dijete budno... samo sto treba biti jako mirno jer svaki pomak (i djeteta i roditelja koji ga drzi) ometa postupak...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 22:06   #43
Pozdrav, zanima me na sto moze upucivati los nalaz eeg-a? Preko telefona mi je receno da nema epi napada ali i nekoliko nerazumljivih recenica koje nisu dobre. Sad moram cekati da odemo kod neuropedijatra da mi procita nalaz pa bi voljela znati na sto da se pripremim.
__________________
Stigla naša princeza...28.04.2012.
Maya_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 09:01   #44
Koliko sam skuzila neuropedijatricu bitno je povezati eeg sa simptomima. Kod mog sina npr jel bilo napada, zagledavanja ili sl. Ako nema simptoma nemora nista znaciti. Ako sam dobro skuzila.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:55   #45
Dižem temu.
Molila bih za informaciju da li u Splitu ili Zadru postoji privatna poliklinika gdje se može obaviti EEG i pregled neuropedijatra?
Hvala!!!
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 11:40   #46
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Dižem temu.
Molila bih za informaciju da li u Splitu ili Zadru postoji privatna poliklinika gdje se može obaviti EEG i pregled neuropedijatra?
Hvala!!!
Pozdrav, ovo i mene zanima
Jeste u međuvremenu nešto našli?
Elijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:59   #47
Quote:
Elida kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ovo i mene zanima
Jeste u međuvremenu nešto našli?
U Splitu Poliklinika Rakić, a u Zadru Mikecin...
Mojomojave is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:18   #48
Quote:
Mojomojave kaže: Pogledaj post
U Splitu Poliklinika Rakić, a u Zadru Mikecin...
Hvala na informaciji!
Da li je dr Martina Mikecin neuroped. ili imaju nekog drugog dr?
Elijana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.