Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 15:50   #4381
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
blizu. ne mirišem Karepovac ako to misliš hahaha
ne zbog smrada, već zbog niskog atmosferskog tlaka

http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=hrvatska1_n

meni kad je atmosferski tlak u padu, pada moj tlak i glava me rastura

možda ti je tlak nizak.

a tu ti pak nema pomoći
My Name Is... is offline  
Old 18.02.2018., 15:54   #4382
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
ne zbog smrada, već zbog niskog atmosferskog tlaka

http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=hrvatska1_n

meni kad je atmosferski tlak u padu, pada moj tlak i glava me rastura

možda ti je tlak nizak.

a tu ti pak nema pomoći
misliš da odo niskog može bolit? mislila sam da boli od visokog... inače sam baš baš niskotlakaš...onda ništa izdržat ću hvala ti
nymphadoratonks is offline  
Old 18.02.2018., 16:01   #4383
U zagrebu je stalno sunce - oblak. Mene te promjene ubiju. Glava mi puca... mozda i tebi tako?

Ja neki dan na poslu izula cizme jer osjetila kao da mi naoticu noge i majko mila koja greska... nisam mogla nazad obuc he he he... sva sreca pa imala zbuksane slucajno tenisice za teretanu od prije 100g inace bi morala doma s vrecicama na nogama hajaajajaj
bljuć is offline  
Old 18.02.2018., 16:07   #4384
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
misliš da odo niskog može bolit? mislila sam da boli od visokog... inače sam baš baš niskotlakaš...onda ništa izdržat ću hvala ti
mene kad zaboli glava, prvo provjerim dhmz. u 99% slučajeva tlak je minus i crven, onda uzmem tlakomjer, izmjerim tlak 86/57 i sve mi bude jasno. legnem i umirem.
My Name Is... is offline  
Old 18.02.2018., 16:15   #4385
Ja sam ima misec dana u uggsicama koje su mi pola broja velike i ne namjeravam nista drugo obut dok ne rodim. Malo su mi natekli i prsti i noge a i lice koje je bilo savrseno cilu trudnocu al jbg imak sam 35 tt al jos je to super

Sutra mi je kontrola u gina bas me zanima svasta i prirast bebine tezine i moj cerviks.
nymphadoratonks is offline  
Old 18.02.2018., 20:01   #4386
Pozdrav svima trudna sam 4 tjedna trudili smo se 2 mj uspjelo iz druge uz ginekološki pregled prvi put Lh trakice prvi put i mjerenje bazalne 3 mjeseca.. Sutra idem do ginekologinje da me uputi na pretrage a pregled bi tek u 6-7. Tjednu trudnoće. Zanima me kako trudnice rješavaju gljivice ako do njih dođe
__________________
www.facebook.com/NakitLesis - robica i ukrasi za djecu i mame
Andy_gfos is offline  
Old 18.02.2018., 20:21   #4387
Čestitam Andy!!!

Za gljivice ti ginekolog propiše posebne vaginalete. Ja sam ih se teško riješila u prvoj trudnoći, taman pred kraj, sad u drugoj ih imam s 31tt, dobila vaginalete i već vidim da je bolje. Gljivice nisu opasne po bebu uopće, čisto da znaš.
BitterSweet is offline  
Old 18.02.2018., 21:04   #4388
Andy cestitam !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
minimiskica is offline  
Old 18.02.2018., 21:05   #4389
Sad mi je palo na pamet: planiram put u inozemstvo za Uskrs, tad ću biti 21 tt.
Putujemo autom 10 sati, a nakon 2 dana još vlakom 4 sata. Tih par dana bih trebala biti nešto više na nogama zbog obilaska grada itd.
Pretpostavljam da to ne bi smio biti nikakav problem, jer je trudnoća do sada uredna.

Nadam se samo da mi posteljica nije prenisko (jer mi je sprijeda) i da mi gin. neće preporučiti strogo mirovanje. Kad se to s mirovanjem odlučuje? Idući tjedan imam uzv, bit ću 15 tt
__________________
kraj tunela je odmah iza zavoja...
romanticna is offline  
Old 18.02.2018., 22:37   #4390
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Čestitam Andy!!!

Za gljivice ti ginekolog propiše posebne vaginalete. Ja sam ih se teško riješila u prvoj trudnoći, taman pred kraj, sad u drugoj ih imam s 31tt, dobila vaginalete i već vidim da je bolje. Gljivice nisu opasne po bebu uopće, čisto da znaš.
E to me zanimalo hvalaaaaa :* i ječ mpgu ja sutra do nje pa da me šalje na krv mokrenje il kako već ide a da joj kažem da ne želim utrazvuk prije 6.-7. Tjedna
__________________
www.facebook.com/NakitLesis - robica i ukrasi za djecu i mame
Andy_gfos is offline  
Old 18.02.2018., 22:59   #4391
Obično ni ne rade UZV prije tih tjedana jer se do tada ne može još srceko vidjeti :nezna:

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
ludo_malo is offline  
Old 18.02.2018., 23:07   #4392
Quote:
ludo_malo kaže: Pogledaj post
Obično ni ne rade UZV prije tih tjedana jer se do tada ne može još srceko vidjeti :nezna:

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
A znam to al mi je svaka frendica koja je bila iza izostanka imala pregled gdje joj je reklo il da ima hematom il da nema ničega a taj mi stres ne treba baš zato što se ništa ne vidi
__________________
www.facebook.com/NakitLesis - robica i ukrasi za djecu i mame
Andy_gfos is offline  
Old 19.02.2018., 00:25   #4393
Andy cestitam !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
minimiskica is offline  
Old 19.02.2018., 09:53   #4394
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
E to me zanimalo hvalaaaaa :* i ječ mpgu ja sutra do nje pa da me šalje na krv mokrenje il kako već ide a da joj kažem da ne želim utrazvuk prije 6.-7. Tjedna
Eventualno neki ipak naprave UZV da vide da nije vanmaternična.
Al da, slažem se da nebi prije 6ipo - 7tjedana

Čestitam
bljuć is offline  
Old 19.02.2018., 10:23   #4395
Ja prijavljujem stucanje

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
ludo_malo is offline  
Old 19.02.2018., 10:34   #4396
Quote:
ludo_malo kaže: Pogledaj post
Ja prijavljujem stucanje

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Fora!
i ja jedva čekam kad će krenut. Moglo bi brzo obzirom da smo malo iza tebe
bljuć is offline  
Old 19.02.2018., 10:50   #4397
Dobrodošle nove trudnice

Mene je beba počela prepoznatljivo lupkati od neki dan. Znači počeli su pravi udarci točno u 22.tjednu. Sve prije toga je bilo nešto, možda se miče, a možda je probava. Eto, konačno smo dočekali da se beba i tata malo pobliže dotaknu

Sad evo od prije 9 zovem gin, ali bezuspješno. Zvoni pa me izbaci ili je zauzeto ili me odmah skine. Možda je zbog ponedjeljka...
Dekanica is offline  
Old 19.02.2018., 11:15   #4398
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post
Dobrodošle nove trudnice

Mene je beba počela prepoznatljivo lupkati od neki dan. Znači počeli su pravi udarci točno u 22.tjednu. Sve prije toga je bilo nešto, možda se miče, a možda je probava. Eto, konačno smo dočekali da se beba i tata malo pobliže dotaknu

Sad evo od prije 9 zovem gin, ali bezuspješno. Zvoni pa me izbaci ili je zauzeto ili me odmah skine. Možda je zbog ponedjeljka...
Privatni ili socijalni? Ja idem privatnom jer kod mog socijalnog su šanse da ti se sestra javi na telefon ravne dobitku na lottu. A nema mi gore nego kad dođem samo po uputnicu i onda sjedim i čekam... Jednom sam imala dojam da bi pas prije došao na red od mene
bljuć is offline  
Old 19.02.2018., 11:23   #4399
Socijalni. Ja i nisam toliko nezadovoljna, jer je sestra ljubazna i nema gužve većinom, a ako trebam samo uputnicu mi odmah isprinta i ne čekam nešto puno. Ali da ju je teško dobiti na telefon, je. Dogodi se da se i od prve javi, ali evo danas je očito navala jer je ponedjeljak...
Dekanica is offline  
Old 19.02.2018., 11:44   #4400
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post
Socijalni. Ja i nisam toliko nezadovoljna, jer je sestra ljubazna i nema gužve većinom, a ako trebam samo uputnicu mi odmah isprinta i ne čekam nešto puno. Ali da ju je teško dobiti na telefon, je. Dogodi se da se i od prve javi, ali evo danas je očito navala jer je ponedjeljak...
a meni je još sestra (kakva god da je) svijetlija strana ordinacije.
Al dobro, nije ni ok da se sad toliko žalim jer idem kod njih svake prijestupne(osim sad u trudnoći), a i gužva je jer su pretrpani pa jbg...
bljuć is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.