Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 21:57   #81
Volim štikle, ali ih nosim u nekim posebnijim prilikama. U svakodnevnim uglavnom nosim balerinke, udobnije su.
Aronia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 10:46   #82
znam hodati u štiklama po doma eventualno. kad izađem u njima osjećam se kao da na štulama hodam....
__________________
Nisam stručnjak
pomraku is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 13:18   #83
Nisam fan jedino kitten potpetica, sve ostalo može proći ovisno o modelu.
Prije sam kilometre mogla prijeći u 11-12 cm, sada samo u posebnim prilikama.
Blok peta je spas za svaki dan, nešto ovako:
http://media.office.co.uk/medias/sys...6597536798.jpg

I evo jedna prigodna
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...d874170b5e.jpg
DiGioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 01:57   #84
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Bok cure

Nesto me zanima pa da vas pitam:

Znate li hodati u stiklama (mislim opcenito u petama ali pogotovo u onim visokim tanjim petama), onako lijepo, elegantno?

Ja to nikad nisam uspjela nauciti pa zato nikad ne nosim stikle, a rado bi. Uvijek imam uzasne bolove u stopalima cijelu vecer, makar ne obucem uopce toliko visoke pete, nego negdje oko 7-8 cm.
Najcesce mi se dogodilo da si istegnem tetive u stopalu od malo hodanja u petama, pa sljedeca dva dana trpim bolove i sva sam skocena.
Zakljucila sam jedino da vjerojatno imam jako zakocena stopala, nisu fleksibilna, pa otuda nemogucnost hodanja u petama.

Kako je kod vas stanje? Imate mozda kakav savjet? U cemu je tajna pravilnog (i bezbolnog ) hodanja u stiklama?
Naucila prije nekih 14 godina jos kao klinka... tajna je u vjezbi, svaki dan 10 minuta dok ne upali. Postoji mogucnost da su ti cipele neudobne, moze se u trgovinama pronaci silikonske umetke za cipele. Na visoke potpetice se treba naviknuti. Ako si svaki dan u njima, onda je to najnormalniji osjecaj. Ako ih se obuje samo za prigode, normalno da se mogu pojaviti bolovi, zuljevi... Ako su nove cipele i malo zuljaju, dobro je obuti debele carape, namazati cipele kremom i tako dok si po doma nositi 1-2 dana dok se ne razgaze.
Kako nauciti? Ramena ispraviti, knjigu na glavu, ako knjiga ne pada, ravnoteza svladana. Dalje, nauciti hodati graciozno, a ne kao robot. Malo na bokovima poraditi, iskoordinirati ruke i noge-malo ispred ogledala, zena si misa ti maloga, necu crtati. Malo tektonskih poremecaja ne skodi... Osobno si nastojim priustiti udobne cipele i to pod obavezno, na tome ne stedim. Radije imam jedne cipele kak spada, negoli 30 pari neudobnih. Cak i cipele s ekstremno visokim potpeticama mogu biti jako udobne, u nekima mozes i trcati, plesati... bez problema. Osobno izbjegavam cipele s debljim potplatima (znate na sto mislim...) jer mi nisu savitljive i onemogucavaju mi normalno hodanje, a i elegantnije su mi one s potplatom debljine manje od 1 cm. Opet, sve je stvar ukusa, potreba... Ionako s potpeticama imam malo preko 180 cm pa mi ne treba jos nesto da mi dodatano doda visinu...
JUPI 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 04:39   #85
Znam hodati u stiklama to nije niko mudro slovo .
Zbog zdravlja noga nosam samo ravnu obucu , nista na petu. u nike idem na posao .
Lisa T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:26.