Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2017., 16:29   #21
Čitala sam da tumori na mozgu znaju drastično promijeniti osobnost oboljelih.
TulipCake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 16:50   #22
Ovako. Liku treba prihic. Da se vidi od čega dolazi ludilo.


Druga stvar, pa jel mu se tvoji roditelji usprotive. Mislim pljuvanje u hranu i bacanje iste nije baš ok za raditi.

Imam brata s poremećajima u ponasanju ali njemu je vrijeđanje i bilo koji oblik agresije bio strogo zabranjen. Vjv da izvrjeda mene ili baci tanjur bi letio kroz prozor.

Tvoji ako ne žele po pomoć neka sacekaju da ih počne mlatiti, bolje i to nego da susjedi saznaju.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 00:15   #23
Pozdrav..pisem ovdje da cujem objektivnu stranu. Kcer mi se nedavno zaposlila kao dadilja,da bi to malo dijete krenulo u vrtic i sad su je ti isti ljudi uzeli da radi kod njih u firmi na ugovor na.odredeno. stvar je da joj mimo place daju jako puno novaca,kao dobro im posluje firma pa da ima za deparac,izlaske i tako to. Jucer su ju vodlili u austriju u soping i potrosili novaca koliko ona nikad nije vidjela. Zanima me sto mislite jeli ima pozadina neka sumnjiva?ja i muz smo skepticni jer je dosta sumnjivo da neko toliko novaca daje nepoznatoj osobi. Ona radi svasta u toj firmi ali svejedno.sto mislite?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 09:46   #24
Thumbs down

Quote:
fashfit kaže: Pogledaj post
Pozdrav..pisem ovdje da cujem objektivnu stranu. Kcer mi se nedavno zaposlila kao dadilja,da bi to malo dijete krenulo u vrtic i sad su je ti isti ljudi uzeli da radi kod njih u firmi na ugovor na.odredeno. stvar je da joj mimo place daju jako puno novaca,kao dobro im posluje firma pa da ima za deparac,izlaske i tako to. Jucer su ju vodlili u austriju u soping i potrosili novaca koliko ona nikad nije vidjela. Zanima me sto mislite jeli ima pozadina neka sumnjiva?ja i muz smo skepticni jer je dosta sumnjivo da neko toliko novaca daje nepoznatoj osobi. Ona radi svasta u toj firmi ali svejedno.sto mislite?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Cime se bavi firma i koliko je to puno novaca sa strane? Ako joj na placi daju npr. 3000 kn, a na ruke jos toliko, a radi puno radno vrijeme ne vidim problem, osim sto oni krse zakon i orava radnika. Sto kcer kaze?
Ja sam kao student radila u jednoj firmi administrativne poslove i dobivala na ruke. Tada mi se to cinilo kao jako puno novaca. Ali njima je to bilo nista, a moj rad im je bio jako vazan. A i nisam bila prijavljena pa je i to velika usteda za njih.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:24   #25
Firma se bavi autodijelovima,a to je cca sa strane kao i placa. Strah nas da ce u jednom trenu morat vrstit te novce,ona ima 20 godina pa nije bas toliko bitna za poslovanje jedino sto radi aps sve sto traze

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 14:05   #26
Quote:
fashfit kaže: Pogledaj post
Firma se bavi autodijelovima,a to je cca sa strane kao i placa. Strah nas da ce u jednom trenu morat vrstit te novce,ona ima 20 godina pa nije bas toliko bitna za poslovanje jedino sto radi aps sve sto traze

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Ne vjerujem da ce morati vratiti, samo je pitanje koliko toga oni rade mimo zakona pa da i ona ne bude upletena, ali poslovi s autodijelovima su unosni, pa vjerujem da imaju novaca.
Neka samo bude mudra i ne radi baš sve što ju traze, ako smatra da nije u redu, pa makar i po cijenu otkaza.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 23:17   #27
ako je to iznos otprilike kao plaća onda to i nije nešto. jer gotovo sto posto sam sigurna da joj je plaća, ona legalna minimalna. mislim da je to oko 3,000,-. recimo da je. ako ona radi sve, puno radno vrijeme, možda i dulje, to je dio koji joj daju mimo države, da ne bi morali na to plaćati davanja koja država potražuje. a ako je to tako kao što sam ja pretpostavilato ondai nije neki iznos. a sigurno nije puno. to je ukupno s legalnim dijelom oko 6000,- kn. obična prosječna plaćica, (koju doduše mnogi ni ne dobiju), ali da je to abrinjavajuće puno - nije
ja mislila da se radi o 15-20 tisuća svaki čas!
zvizdaljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.