Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 13:53   #61
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Čitaš li ti šta ja pišem

Ja uvijek imam inicijativu u odnosu, ali pazim da bude dozirana i dajem joj uvijek riječ da se oslobodi i priča o svom životu na prvom mjestu, onda ja pričam o svom.
I kako ja šutim i čekam kad se uvijek javim prvi i pokrećem teme za razgovor i uvijek zovem na kavu/piće/štoveć?
Jesu li se tebi te cure stvarno svidjale? Nekako imam dojam da bas i ne.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:53   #62
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
To znači samo jedno.

Nisi materijal za vezu i točka.

Skenirala te, tebe, tvoj izgled, posao, ponašanje, tvoj auto, stan, plaću, alimentaciju,...

Ne treba joj tajna služba da bi joj rekla da ne valjaš!

Ne valjaš!
Kako možeš to nekome reći?
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:54   #63
Mislim dobrostojeći sam tako da pare nisu problem, ali zanimljiv mi je tvoj opis materijala za vezu.
Nikad nisam gledao nekoga kao "materijal" za vezu kroz to kakvu plaću ima, u kakvom stanu živi ili ima li dobar auto.
To mi je jednako dno kao da netko bira prijatelja prema materijalnom statusu. Iako kažem ja nemam s time ni najmanje problema jer u svom društvu imam najviše novaca, ali iznimno sam osjetljiv na takve definicije.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:58   #64
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Nikad nisam gledao nekoga kao "materijal" za vezu kroz to kakvu plaću ima, u kakvom stanu živi ili ima li dobar auto.
Ti nisi, ali ti nisi problem. Muškarci to rijetko rade jer nemaju potrebu za tim. Muška privlačnost je fizička i emocionalna, dok žene svoju moraju racionalizirati (a ponekad i odglumiti). Pa onda traže njegove poželjne osobine - što se danas degeneriralo u stvari koje on ima - i time on postaje prihvatljiv kao društvo.
Općenito, za ženu je mnogo veći problem ne uzeti u obzir mišljenje društva, nego muškarcu. Zato će to što može reći da on vozi Porsche ili da ima stan u centru svom društvu za nju biti itekako bitan faktor.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:06   #65
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Čitaš li ti šta ja pišem

Ja uvijek imam inicijativu u odnosu, ali pazim da bude dozirana i dajem joj uvijek riječ da se oslobodi i priča o svom životu na prvom mjestu, onda ja pričam o svom.
I kako ja šutim i čekam kad se uvijek javim prvi i pokrećem teme za razgovor i uvijek zovem na kavu/piće/štoveć?
Čovječe
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:06   #66
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Mislim dobrostojeći sam tako da pare nisu problem, ali zanimljiv mi je tvoj opis materijala za vezu.
Nikad nisam gledao nekoga kao "materijal" za vezu kroz to kakvu plaću ima, u kakvom stanu živi ili ima li dobar auto.
To mi je jednako dno kao da netko bira prijatelja prema materijalnom statusu. Iako kažem ja nemam s time ni najmanje problema jer u svom društvu imam najviše novaca, ali iznimno sam osjetljiv na takve definicije.
Gle, dočim ne žele vezu jasno je da te ne vide kao osobu za nešto ozbiljnije.

To što imaš par loših iskustava ne znači da nećeš nikoga naći za nešto ozbiljnije.

Mislim da je najbolje u takvim slučajevima kad te ne vidi kao osobu za ozbiljniju vezu shvatiti da niste u nekim segmentima kompaktibilni i to je to.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:10   #67
LaRive, pitanjce
Pitaš je o njenom životu zato što te interesira ona i njen život ili jer to tako ide?

E, i, zašto uvijek ti moraš pokretati teme za razgovor?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:14   #68
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
LaRive, pitanjce
Pitaš je o njenom životu zato što te interesira ona i njen život ili jer to tako ide?

E, i, zašto uvijek ti moraš pokretati teme za razgovor?
Pa pošto sam iskren i jedno i drugo. Naravno da me zanima njezin život, tko je šta je, koji su joj interesi i to. Ali naravno da i zato da se ona opusti i osjeća ugodnije u razgovoru.

Ne moram uvijek biti pokretač teme za razgovor, samo na početku moram prvi pokrenuti inicijativu da krenemo u razgovor. Od osnovne škole nisam upoznao curu svojih godina s kojom sam se tek upoznao da bi ona potaknula neki razgovor. To su valjda ove moderne šeme koje propisuju curama da kad upoznaju novog potencijalnog da moraju njemu prepustiti na početku svu inicijativu. I pokretanja razgovora i dogovaranja kave i predlaganja nekih budućih radnji.
Koliko sam puta čuo da su mi cure rekle da kad vide njima najzgodnijeg muškarca na ulici ili negdje drugdje da nema šanse da bi se one njemu prve javile, a pogotovo nema šanse da bi one njega pozvale na kavu. Meni je to kao ljudskom biću neshvatljivo.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:23   #69
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
To su valjda ove moderne šeme koje propisuju curama da kad upoznaju novog potencijalnog da moraju njemu prepustiti na početku svu inicijativu. I pokretanja razgovora i dogovaranja kave i predlaganja nekih budućih radnji.
Koliko sam puta čuo da su mi cure rekle da kad vide njima najzgodnijeg muškarca na ulici ili negdje drugdje da nema šanse da bi se one njemu prve javile, a pogotovo nema šanse da bi one njega pozvale na kavu. Meni je to kao ljudskom biću neshvatljivo.
Velika većina žena smatra kako muškarac mora biti aktivan i samoinicijativan, a ne pasivan i bez inicijative. Nešto manji broj smatra suprotno, ali veća je vjerojatnost da ti moraš pokazati inicijativu u većini slučajeva. Oduvijek je tako, nema tu ništa modernog.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:37   #70
Quote:
Kentaurus kaže: Pogledaj post
Velika većina žena smatra kako muškarac mora biti aktivan i samoinicijativan, a ne pasivan i bez inicijative. Nešto manji broj smatra suprotno, ali veća je vjerojatnost da ti moraš pokazati inicijativu u većini slučajeva. Oduvijek je tako, nema tu ništa modernog.
To je doista tako, no promijenila se jedna stvar, a to je odnos žena prema toj incijativi.
Nekad im je čak i smotan pokušaj inicijative bio simpatičan, dok danas traže mnogo i mnogo kalkuliraju.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:42   #71
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
To je doista tako, no promijenila se jedna stvar, a to je odnos žena prema toj incijativi.
Nekad im je čak i smotan pokušaj inicijative bio simpatičan, dok danas traže mnogo i mnogo kalkuliraju.
Muskarac koji mi se svidja smije biti i smotan (ajd do neke granice). Pogotovo ako je razlog smotanosti to sto mu se svidjam i ima tremu. Cak bih rekla da je pretjerana samouvjerenost turn off. Ispada da mu je svejedno i nije mu dovoljno stalo ili to radi rutinski.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:53   #72
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Kako možeš to nekome reći?
A što da ga zavaravam.

Pa to je ono što prvo žene gledaju!

Izgled i imovinsko stanje.

Čemu se zavaravati sa duhovnim glupostima.

Malo je čudno da baš sve žene pobjegnu od njega i da nije do sada imao niti jednu vezu.

Nešto s njim definitivno ne štima!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 14:57   #73
Quote:
Kentaurus kaže: Pogledaj post
Velika većina žena smatra kako muškarac mora biti aktivan i samoinicijativan, a ne pasivan i bez inicijative. Nešto manji broj smatra suprotno, ali veća je vjerojatnost da ti moraš pokazati inicijativu u većini slučajeva. Oduvijek je tako, nema tu ništa modernog.
Ja bježim od aktivnih i samoinicijativnih tipova jer ih smatram pain in the ass.

Mora biti kemije u zraku i obostrana inicijativa, čak moje inicijative više, inače znam da imam posla sa tipom kojemu je uletavanje ženama rutina.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:02   #74
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
A što da ga zavaravam.

Pa to je ono što prvo žene gledaju!

Izgled i imovinsko stanje.

Čemu se zavaravati sa duhovnim glupostima.

Malo je čudno da baš sve žene pobjegnu od njega i da nije do sada imao niti jednu vezu.

Nešto s njim definitivno ne štima!
To nije istina. Ne poznaješ žene.

Taman i da si podlegla takvoj utvari, kakve koristi od toga što ćeš nekome reći da ne valja? Probaj koristit rješenje, a ne motiku. Probaj.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:14   #75
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
To nije istina. Ne poznaješ žene.

Taman i da si podlegla takvoj utvari, kakve koristi od toga što ćeš nekome reći da ne valja? Probaj koristit rješenje, a ne motiku. Probaj.


To moje "sirovo" obraćanje je zapravo produktivno!

On se odmah meni obratio sa: "Čitaš li ti šta ja pišem" !

To ima svoju težinu jer bi mi baš tako to rekao i uživo.

A sad zamisli da tip koji te treba impresionirati, kaže ti to tipa...glupačo koji dio ne razumiješ!

To govori o njemu i o tome kako se postavlja prema ženama i zašto je lakopokvarljiva roba.

Zato jer nema stila i taktike, nije gentelman, bahat je i sve su žene glupe a on je najpametniji i najbolji jer odmah dobije.

To to je ono njegovo ja,ja ja i samo ja,,,Ja uvijek...

Mislim da se iza nicka krije nekakav sirov i primitivan tip kojem žene daju šansu ali nakon što ga otkriju, daju petama vjetra!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:42   #76
Ja mu dodjem neko musko, ali muski svijet kod kojeg je ja pa ja,ja,ja..izbjegavam u u sirokom luku. Ne volim s takvima ni kavu popiti. To su teze sirovine.
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:44   #77
Pa kakvo ja ja ja kad uvijek se prilagodim (i to namjerno) ženama i curama i pustim ih da one pričaju o sebi i prepričavaju svoje doživljaje da bi bile opuštenije u razgovoru i da bi se osjećale ugodno?

Što sad kad se prilagodiš i podilaziš ženama je sebično i primitivno? To su neke nove definicije moram priznati.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:52   #78
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Ne hvalim se nimalo, pred curama uvijek pokušavam njima kao dati na važnosti i da one pričaju o sebi jer sam primjetio da to vole i odma si im zanimljiviji kad im daješ priliku i potičeš ih da pričaju o svom životu.
Ovo je najgore što možeš napraviti, od svih ljudi koji mi idu na kurac prvi na listi su oni koji pričaju samo o sebi, a odmah nakon su oni koji postavljaju previše pitanja i daju informacije o sebi na kapaljku. U drugom slučaju desi se da sjebeš drugu stranu u iniciranju komunikacije jer te ne zna kud smjestiti, ima premalo informacija o tebi, ne zna o čemu bi pričala s tobom, ne zna što bi planirala s tobom jer ne zna što ti se sviđa, itd. Logični korak nakon te spoznaje je ignore.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 16:04   #79
Znači pričanje o sebi je loše. Dopustiti drugoj osobi da se opusti kroz pričanje o sebi je loše.

Slušate li vi ljudi inače druge i sebe o čemu pričate? 80 % svih razgovora je prepričavanje onoga što nam se dogodilo u životu.

Ne znam jesu li ovdje ljudi tupi da to nisu do sad primjetili ili se prave blesavi.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 16:09   #80
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Pa pošto sam iskren i jedno i drugo. Naravno da me zanima njezin život, tko je šta je, koji su joj interesi i to. Ali naravno da i zato da se ona opusti i osjeća ugodnije u razgovoru.

Ne moram uvijek biti pokretač teme za razgovor, samo na početku moram prvi pokrenuti inicijativu da krenemo u razgovor. Od osnovne škole nisam upoznao curu svojih godina s kojom sam se tek upoznao da bi ona potaknula neki razgovor. To su valjda ove moderne šeme koje propisuju curama da kad upoznaju novog potencijalnog da moraju njemu prepustiti na početku svu inicijativu. I pokretanja razgovora i dogovaranja kave i predlaganja nekih budućih radnji.
Koliko sam puta čuo da su mi cure rekle da kad vide njima najzgodnijeg muškarca na ulici ili negdje drugdje da nema šanse da bi se one njemu prve javile, a pogotovo nema šanse da bi one njega pozvale na kavu. Meni je to kao ljudskom biću neshvatljivo.
Jedan sitni off topic. Nekidan sam s momkom bila do dućana, kad smo izlazili pridržala sam mu vrata da može proći a tik iza njega išle su dvije mlade djevojke pa sam zastala još par sekunda da i one prođu. Prošle su doslovno ne primjećujući me (možda su pomislile da sam zaposlenica dućana i to mi je posao? ). Jedini komentar dok su prolazile je bio "pičku što je 'ladno.

On topic.
Bit ću ti iskrena također i reći da mi zvučiš kao da slažeš listu a ne upoznaješ osobu. Svaka informacija koju ti netko o sebi otkrije je važna iz njemu/njoj posebnog razloga. Kad te netko uistinu zanima ne selektiraš u mozgu informacije koje su ti "bitne" ili "nebitne", zanima te sve i to ne zbog forme "razgovora".
Zato sam ti rekla da ćeš drugačije shvaćati kad se zaljubiš. Jesi li se zaljubio do sada?

Nije stvar u modernim šemama, stvar je u curama kao i u momcima. Ako se ponašaš na način na koji misliš da žena (pakiraj to u društvo ali se svede na ženu) očekuje od tebe, ne preuzimaš inicijativu nego pogoduješ njoj, dozvoljavaš njoj da diktira tebi što muškarac treba biti.
Čekaj, kako onda taj razgovor izgleda? Ona vrti uvojčić kose dok ti razmišljaš o čemu bi idućem mogao razgovarati? Napeto.
Čini mi se i da je ta priča o njoj tvoj "escape mode". Miran si, cure vole pričati o sebi. (zapravo, velika većina ljudi voli pričati o sebi bez obzira na spol)

To sve zvuči kreirano, određeno, ne-spontano. Pitaš se u čemu je problem ali si vrlo defanzivan i kategorički odbijaš svaku pomisao koja bi mogla utjecati na tvoju percepciju samog sebe. Ne ide tako

I meni je kao ljudskom biću "neshvatljivo" (zapravo je shvatljivo) ali se ne zamaram previše jer uvijek ima onih kojima je to neshvatljivo kao i meni (očito i ženskog spola) pa nema nikakve potrebe da svojim ponašanjem podupirem ove koji su mi neshvatljivi. Radije ću ih priupitati- a zašto?
(kad već imaš toliko ženskih prijateljica iz kojih možeš izvući znanje, pa daj ih pitaj koji put "a zašto?" )

Logično bi bilo- dvoje ljudi se sviđa jedno drugom. Ako je jedno zatvorenije, ovo drugo prilazi i razvija se komunikacija. Ovo "nabadanje bez kemije" će ti samo donijeti zagonetke i frustracije. Možda da ostaneš malo sam sa sobom i otkriješ što TI želiš i od cure i od odnosa i od samog sebe (na zadnjem mjestu ali vjerojatno je "najprvije")
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger