Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 11:10   #41
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
ak joj sad treba tolko stimulacije za zabavu, bome, u teenargerskoj dobi ce joj trebat znatno zesci stimulansi od alkohola
bas.

na stranu moj hajp i ljubav prema adventu, moram priznati da nisam jos dosad upoznala dijete koje nije ocarano ovim bljestavilom i dogadjanjima.
mislim na one od cca 3 do, ajmo reci, 18.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:19   #42
a evo, mi smo isli s frendovima i prosle i pretprosle i njihovi klinci su isto ko moja bili "zainteresirani"
svjetleci mac od cige sa standa s kestenima je bio vrhunac veceri
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:26   #43
svjetleci macevi su svake godine hit.

imamo vec pozamasnu zbirku doma. mozemo organizirati turnir u macevanju.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:30   #44
ja to gledam kao na setnje (turisticke) gradom u koji doputujemo.
Istrazujes svijet oko sebe. Ovaj sada je bljesteci. Gledas kaj je covjek napravio.
disney on ice je i njoj bio dosadan (osim price o igrackama), ali ono cemu se divila je kako klizu i koreografije koje su napravili, i drugi dan je ipak pristala ic na salatu na skolu klizanja da i ona usavrsi.
i da, sigurna sam da bi joj draze bilo da je Ninjago, harry potter ili star wars na ledu

isto tak je dok smo setale tunelom pitala za knjigice koje jos niej procitala i nabrajala koje je. sto je negdje izmedjuostalog i cilj izlozbe (vise sam ja bila grinch u tom tunelu, radi guzve koja njoj nije nesto smetala, smeca koje nije vidla)
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:46   #45
Mi so hepi sto ni djetetu nije fora. Jednom bili prije 3 godine..i nije vise pozelila. Sjecam se da smo sa zrinjevca pokusavali doci do ispred.umj.paviljona. Cijelo popodne, par sati je na tih parsto metara otislo. I onda smo tamo gacali po blatu.. i isli doma. Nista ili ni pili. Bilo reda na svakoj kucici.


Plus, ja se ne sjecam nikakva adventa u mom gradu u djetinjstvu? Jel tog tad nije bilo ili samo nije bilo u zabitima. Ili su adventi kontinentalno europska tradicija?
Imao si extra gdje kupiti kuglice za bor. Pricam o standovima na placu. I bas nista od ovog svega.



Sent from my SM-G928F using Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:47   #46
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Mi so hepi sto ni djetetu nije fora. Jednom bili prije 3 godine..i nije vise pozelila. Sjecam se da smo sa zrinjevca pokusavali doci do ispred.umj.paviljona. Cijelo popodne je na to otislo. I onda smo tamo gacali po blatu..


Plus, ja se ne sjecam nikakva adventa u mom gradu u djetinjstvu? Jel tog tad nije bilo ili samo nije bilo u zabitima. Ili su adventi kontinentalno europska tradicija?
Imao si extra gdje kupiti kuglice za bor. Pricam o standovima na placu. I bas nista od ovog svega.
pa nije ga bilo u ovakvom obliku,nazalost.
tu i tamo pokoji stand s kuglicama i neki dislocirani lunapark.

prije 3 godine ti je mala bila mala. odvedi ju sad pa ces vidjeti.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:49   #47
u zg je uvijek bilo na cvjetnom standova, tu sam voljela setnuti ko mala ali bilo je bome puno vise izbora, bas vasar
cini mi se da zadnjih godina uopce nema tih standova s prodajom neceg sto nisu neke umjetnicke pizdarije ili suveniri prije bih pol poklona rijesila na standovima
ali nije mi to bilo tak napeto kao velesajam i lunic, to je sve sto sam cekala
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:58   #48
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
u zg je uvijek bilo na cvjetnom standova, tu sam voljela setnuti ko mala ali bilo je bome puno vise izbora, bas vasar
mislis bogoviceva, margaretska..?
i par godina su bili u tkalci, na pocetku kod trga.
ja se sjecam samo tih standova s kuglicama i eventualno kapama/salovima.
niceg vise
i lunic na velesajmu.
klizanje na salati.

dec ol.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:01   #49
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mislis bogoviceva, margaretska..?
ja se sjecam samo tih standova s kuglicama i eventualno kapama/salovima.
niceg vise
i lunic na velesajmu.
klizanje na salati.

dec ol.
kape, salove, carape i gace.
meni je to uzas.
i crnomerec i dubrava, s istom ponudom ko i bogoviceva.
ovo sada mi je daleko daleko ljepse, iako nisam najsretnija s tim mirisima, uvuce mi se miris pecenja kobasica u kaput, ako duze stojim ispred standa i cekam.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:03   #50
bilo je svakakvih djindji, zigica s imenom (kojeg nikad nije bilo mog imena pa su mi dali napraviti ), onih pizdarija od zice kaj moras naci nacina kako razdvojiti, knjiga, igracaka, nausnjaka, raznih gluposti u stilu onog "hocu to" ducana...
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:06   #51
Lunić na Velesajmu je bio mrak
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:08   #52
ovog se sjecam:
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
kape, salove, carape i gace.
ovog ne:
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
bilo je svakakvih djindji, zigica s imenom (kojeg nikad nije bilo mog imena pa su mi dali napraviti ), onih pizdarija od zice kaj moras naci nacina kako razdvojiti, knjiga, igracaka, nausnjaka, raznih gluposti u stilu onog "hocu to" ducana...
ajde, igracaka je bilo, ali samo onih plasticnih kineskih, kakve danas mozes naci eventualno u offertissimi i kod cigica (dva za deset)
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:08   #53
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Lunić na Velesajmu je bio mrak
jel da?
ne kuzim da se ne moze negdje u zg napravit lunic s vise od dve atrakcije
jedva cekam proljece da se u biograd zaletimo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:10   #54
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ovog se sjecam:

ovog ne:


ajde, igracaka je bilo, ali samo onih plasticnih kineskih, kakve danas mozes naci eventualno u offertissimi i kod cigica (dva za deset)
bilo je, kak da ne. imam negdje doma jos tih zicanih zagonetki nekoliko, ostalo je naravno propalo u crnu rupu
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:11   #55
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
bilo je, kak da ne. imam negdje doma jos tih zicanih zagonetki nekoliko, ostalo je naravno propalo u crnu rupu
uopce ne kuzim o kakvim zicama pricas
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:13   #56
https://www.google.hr/search?safe=st....0._eZx9dS3l14
evo

bilo je i drvenih, ali su bili dost skupi
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:15   #57
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
https://www.google.hr/search?safe=st....0._eZx9dS3l14
evo

bilo je i drvenih, ali su bili dost skupi
ne da nisam ovo nikad vidjela na adventskim standovima, nego nikad vidjela u zivotu
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:17   #58
guglaj i wooden puzzles, odlicna stvar

jao, sad sam se sjetila i onih gluposti tipa plasticna muha u kocki secera

kaj ni to nisi kupovala na standovima?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:21   #59
ne.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:23   #60
nemas pojma kaj si propiustila
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.