Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2018., 18:10   #81
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
leteca
pa hajde razmisli, ako sam za ravnopravnost, koji bi bio razlog da netko nema prava?
Oprosti, ali ne znam čitati misli.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 03.02.2018., 18:11   #82
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
leteca
pa hajde razmisli, ako sam za ravnopravnost, koji bi bio razlog da netko nema prava?
Pa lukavo je napisala dali bi trebali imati svi ili: " ili bi trebali postojati neki kriteriji tko se može koliko, kada, gdje i na koji način izraziti?"

Znači ako na to kažeš da trebaju svi bez kriterija onda ti može reći: "e, a šta ako netko ode u Vrapče i izražava svoje mišljenje suicidalnim bolesnicima da okončaju život.."
Mihail Suslov is offline  
Old 03.02.2018., 18:25   #83
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Vrhunska logika.
Znači ona koja će prije završiti s nekim tko npr zarađuje 8 tisuća kuna nego s nekim tko zarađije 5 po tebi ne gleda novac, jer tu se ne radi o bogatašima.
Zbog čega vidiš ono što nije napisano?
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Nije malo bahato omalovažavati razloge za takvo što u jednoj vrlo logičnoj i uređenoj zemlji? Mislim, ti znaš bolje od njih? Hajde...
Jer u razvijenim zemljama nema politikanstva.

Poslano sa mog Lenovo TB3-850M koristeći Tapatalk
mužjak is offline  
Old 03.02.2018., 18:31   #84
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali ne znam čitati misli.
ni ja letilice, zato mi ni nije jasno na kaj ciljas
meni je u mojoj glavi sve kristalno jasno i razumljivo kaj sam ovdje napisao
ako je nekaj krivo, slobodno mi pokazite pa da mozemo razjasniti
ZgSash is offline  
Old 03.02.2018., 18:32   #85
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
A ti se siroče od silne neozbiljnosti jako ozbiljno uzjebao oko njegove teme. Gdje je nestala ona tupava nonšalantnost?
Uzjebo oko teme ovoga tipa? Ma daj molim te. Pa lijepo sam napisao da je ovo tema jednako debilna kao i sve ostale ovoga tipa. Presmešno mi je da netko ozbiljno shvaća upise oko nekakvog ratovanja po spolovima koje je primjetil na ovome forumu. Pa to moraš biti specifično sociološki retardiran da zaključiš kako ljudi ratuju po spolovima. Tko ratuje to točno? Ostavljeni i nadrkani ljudi koji veze s vezom nemaju pa krive suprotni spol za svoju tugu. Fala bogu takvih nema previše u realnom svjetu i večina normalne ekipe se sprda sa takvim temama i ne shvaća ih ozbiljno. Bolje da je otvoril temu borba retarda.
Joshua is offline  
Old 03.02.2018., 18:35   #86
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ni ja letilice, zato mi ni nije jasno na kaj ciljas
meni je u mojoj glavi sve kristalno jasno i razumljivo kaj sam ovdje napisao
ako je nekaj krivo, slobodno mi pokazite pa da mozemo razjasniti
Postavila sam ti jasno i izravno pitanje na koje se može odgovoriti jednostavnim "da" ili "ne". Nisi mi odgovorio i ne znam o čemu bismo sada trebali raspravljati.

Ako bi te baš veselilo, možemo ćaskati o vremenu. Pada li i kod tebe snijeg?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 03.02.2018., 18:37   #87
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Ja nisam rekla da je tu nešto krivo nego kod nas niti muško ni žensko više ne mora služiti nikakav vojni rok, a dob za penziju je izjednačena pa ne znam više što je još ostalo, a da muškarci i žene nemaju jednaka prava i obaveze.

Pada mi na pamet još jedino da se ti ne možeš razvesti ako imaš dijete mlađe od godinu dana u tom braku, a ja mogu.
pa vidis, ja sam generacija koju se uredno pitalo je li odsluzila vojsku i kao je odgovor bio ne - mozes se jebati kaj ces dobiti posao
i nikome to nije bilo cudno i razlog za pobunu, za razliku od pizdenja danas ako poslodavac pita zenu misli li imati djecu (kao da on od toga nema posljedice)

ovo s razvodom je isto idiotarija prve vrste i jednostavno ne kuzim cemu sluzi
pa onda, leteca je spomenula muske koji cvile jer su picku preskupo platili, a nikome u tome nista cudno, kaj je preskupo i zasto bi ju uopce trebalo placati

o onoj idiotariji od istambulske konferencije bolje ni ne poceti...
opet nikome nista cudno i ne vidi neku neravnopravnost??
ZgSash is offline  
Old 03.02.2018., 18:38   #88
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Postavila sam ti jasno i izravno pitanje na koje se može odgovoriti jednostavnim "da" ili "ne". Nisi mi odgovorio i ne znam o čemu bismo sada trebali raspravljati.

Ako bi te baš veselilo, možemo ćaskati o vremenu. Pada li i kod tebe snijeg?
nisam odgovorio kako si ti htjela, ali odgovorio jesam

ne pada, nisam lud da sjedim vani s kompjuterom
ZgSash is offline  
Old 03.02.2018., 18:43   #89
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pa vidis, ja sam generacija koju se uredno pitalo je li odsluzila vojsku i kao je odgovor bio ne - mozes se jebati kaj ces dobiti posao
i nikome to nije bilo cudno i razlog za pobunu, za razliku od pizdenja danas ako poslodavac pita zenu misli li imati djecu (kao da on od toga nema posljedice)

ovo s razvodom je isto idiotarija prve vrste i jednostavno ne kuzim cemu sluzi
pa onda, leteca je spomenula muske koji cvile jer su picku preskupo platili, a nikome u tome nista cudno, kaj je preskupo i zasto bi ju uopce trebalo placati

o onoj idiotariji od istambulske konferencije bolje ni ne poceti...
opet nikome nista cudno i ne vidi neku neravnopravnost??
Aha, zaštita od nasilja za tebe je "idiotarija". Fino da znam s kim imam posla.

Ništa, idem se posvetiti nečem konstruktivnijem od ove rasprave. Recimo, učenju mačaka da igraju šah.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 03.02.2018., 18:54   #90
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Uzjebo oko teme ovoga tipa? Ma daj molim te. Pa lijepo sam napisao da je ovo tema jednako debilna kao i sve ostale ovoga tipa. Presmešno mi je da netko ozbiljno shvaća upise oko nekakvog ratovanja po spolovima koje je primjetil na ovome forumu. Pa to moraš biti specifično sociološki retardiran da zaključiš kako ljudi ratuju po spolovima. Tko ratuje to točno? Ostavljeni i nadrkani ljudi koji veze s vezom nemaju pa krive suprotni spol za svoju tugu. Fala bogu takvih nema previše u realnom svjetu i večina normalne ekipe se sprda sa takvim temama i ne shvaća ih ozbiljno. Bolje da je otvoril temu borba retarda.
Đoš, ispričaj se autoru teme.

p.s. ovo ti je za karton, garant će te žene prijavit.
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pa vidis, ja sam generacija koju se uredno pitalo je li odsluzila vojsku i kao je odgovor bio ne - mozes se jebati kaj ces dobiti posao
i nikome to nije bilo cudno i razlog za pobunu, za razliku od pizdenja danas ako poslodavac pita zenu misli li imati djecu (kao da on od toga nema posljedice)

ovo s razvodom je isto idiotarija prve vrste i jednostavno ne kuzim cemu sluzi
pa onda, leteca je spomenula muske koji cvile jer su picku preskupo platili, a nikome u tome nista cudno, kaj je preskupo i zasto bi ju uopce trebalo placati

o onoj idiotariji od istambulske konferencije bolje ni ne poceti...
opet nikome nista cudno i ne vidi neku neravnopravnost??
Sashko, namjerno te ne žele shvatiti iako je napisano u pravila PDFa da se ne smije u nečijim upisima vidjeti ono što nije napisano.

Ženski lobij je prejak ovih dana, te iako im je svima jasno da su zaštićene više nego treba na papiru, problem je u tome što se niti minimum tih zaštita ne provodi u praksi.

Problem za nas muškarce će nastati kad se napisano počne primjenjivati jer tad nam ga se jao.

Poslano sa mog Lenovo TB3-850M koristeći Tapatalk
mužjak is offline  
Old 03.02.2018., 19:00   #91
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Đoš, ispričaj se autoru teme.

p.s. ovo ti je za karton, garant će te žene prijavit. Sashko, namjerno te ne žele shvatiti iako je napisano u pravila PDFa da se ne smije u nečijim upisima vidjeti ono što nije napisano.
Ma zaboli me ona stvar. Ja uvek velim papku kad je papak. Papci nemaju spol.
Joshua is offline  
Old 03.02.2018., 19:03   #92
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pa vidis, ja sam generacija koju se uredno pitalo je li odsluzila vojsku i kao je odgovor bio ne - mozes se jebati kaj ces dobiti posao
i nikome to nije bilo cudno i razlog za pobunu, za razliku od pizdenja danas ako poslodavac pita zenu misli li imati djecu (kao da on od toga nema posljedice)

ovo s razvodom je isto idiotarija prve vrste i jednostavno ne kuzim cemu sluzi
pa onda, leteca je spomenula muske koji cvile jer su picku preskupo platili, a nikome u tome nista cudno, kaj je preskupo i zasto bi ju uopce trebalo placati

o onoj idiotariji od istambulske konferencije bolje ni ne poceti...
opet nikome nista cudno i ne vidi neku neravnopravnost??
Pitanje mislim li ja imati djece ili i jesam li odslužila vojni rok baš i nije isto.

Ne kužim ni ja zašto su zakoni takvi, ali ne sjećam se da se itko protiv toga pobunio. Ekipa se diže na stražnje noge zbog gay brakova i sličnih stvari koje tako ionako ne utječu na kvalitetu njihovog života, ali kad je nešto stvarno bitno u pitanju, nikoga niotkuda

Što te muči vezano za istanbulsku konvenciju?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 03.02.2018., 19:09   #93
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Pitanje mislim li ja imati djece ili i jesam li odslužila vojni rok baš i nije isto.

Ne kužim ni ja zašto su zakoni takvi, ali ne sjećam se da se itko protiv toga pobunio. Ekipa se diže na stražnje noge zbog gay brakova i sličnih stvari koje tako ionako ne utječu na kvalitetu njihovog života, ali kad je nešto stvarno bitno u pitanju, nikoga niotkuda

Što te muči vezano za istanbulsku konvenciju?
Zakon je takav, pretpostavljam, da se majka, a posljedično i dijete zaštiti od stresa u tih prvih godinu dana života. Ideja bi bila zaštitit dijete, ne ženu.
mantisa is offline  
Old 03.02.2018., 19:16   #94
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Zakon je takav, pretpostavljam, da se majka, a posljedično i dijete zaštiti od stresa u tih prvih godinu dana života. Ideja bi bila zaštitit dijete, ne ženu.
Ali žena se smije rastati, zar ne? Gdje je tu zaštita ako stvari ne funkcioniraju? Nitko se ne rastaje jer mu je super. Stres će biti prisutan i ako muškarac mora prisilno živjeti s nekim s kim ne želi i ako ode.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 03.02.2018., 19:17   #95
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Ali žena se smije rastati, zar ne? Gdje je tu zaštita ako stvari ne funkcioniraju? Nitko se ne rastaje jer mu je super. Stres će biti prisutan i ako muškarac mora prisilno živjeti s nekim s kim ne želi i ako ode.
Pa znači da će bit tako kako ženi odgovara jer je cilj nju poštedit stresa da se ne prenese na dijete.
mantisa is offline  
Old 03.02.2018., 19:25   #96
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Pa znači da će bit tako kako ženi odgovara jer je cilj nju poštedit stresa da se ne prenese na dijete.
Zato što se pretpostavlja da otac ionako nije povezan s djetetom i da njegov stres ne znači ništa. Nije nemoguća situacija u kojoj se otac puno više brine o djetetu, a mama recimo, nabija velike dugove (koji idu pod bračnu stečevinu).

Tko tu štiti i to dijete i tog oca?

Zakon pretpostavlja da su sve žene brižne majke, a očevi slabo povezani s djecom. To već je diskriminacija.

A osim toga, koja žena zdravog razuma bi ostala u zajednici koju druga strana silni želi raskinuti? Druga straba ti može ili na sve načine pokazivati da jedva čeka da odeš ili jednostavno otići, pa ti je tako svejedno hoće li do rastave doći prije ili kasnije.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 03.02.2018., 19:30   #97
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Zato što se pretpostavlja da otac ionako nije povezan s djetetom i da njegov stres ne znači ništa. Nije nemoguća situacija u kojoj se otac puno više brine o djetetu, a mama recimo, nabija velike dugove (koji idu pod bračnu stečevinu).

Tko tu štiti i to dijete i tog oca?

Zakon pretpostavlja da su sve žene brižne majke, a očevi slabo povezani s djecom. To već je diskriminacija.

A osim toga, koja žena zdravog razuma bi ostala u zajednici koju druga strana silni želi raskinuti? Druga straba ti može ili na sve načine pokazivati da jedva čeka da odeš ili jednostavno otići, pa ti je tako svejedno hoće li do rastave doći prije ili kasnije.
Moguće. Ideja ima nekog smisla, ali dakako da ima i argumenata protiv.
mantisa is offline  
Old 03.02.2018., 19:43   #98
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Zato što se pretpostavlja da otac ionako nije povezan s djetetom i da njegov stres ne znači ništa. Nije nemoguća situacija u kojoj se otac puno više brine o djetetu, a mama recimo, nabija velike dugove (koji idu pod bračnu stečevinu).

Tko tu štiti i to dijete i tog oca?

Zakon pretpostavlja da su sve žene brižne majke, a očevi slabo povezani s djecom. To već je diskriminacija.

A osim toga, koja žena zdravog razuma bi ostala u zajednici koju druga strana silni želi raskinuti? Druga straba ti može ili na sve načine pokazivati da jedva čeka da odeš ili jednostavno otići, pa ti je tako svejedno hoće li do rastave doći prije ili kasnije.
Zakon pretpostavlja da se dijete tijekom prve godine života nalazi mami na sisi dok se otac brine za financije. Što je zapravo prilično mizogina pretpostavka i ostavština patrijarhata - baš kao i praksa da u slučaju razvoda dijete po defaultu ide majci.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 03.02.2018., 19:48   #99
Pretpostavka je da u prvoj godini se ljudi donekle ozbiljni mogu valjda suzdržati od razvoda kako bi možda uspjeli nekako nahraniti bebu. A ak nemru jbtg onda je logično da nekak zakon mora pogodovat fizičkom izvoru hrane jer nemre djete pimpeka cuclati.
Joshua is offline  
Old 03.02.2018., 19:50   #100
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pretpostavka je da u prvoj godini se ljudi donekle ozbiljni mogu valjda suzdržati od razvoda kako bi možda uspjeli nekako nahraniti bebu. A ak nemru jbtg onda je logično da nekak zakon mora pogodovat fizičkom izvoru hrane jer nemre djete pimpeka cuclati.
Može bočicu.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger