Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2006., 11:21   #41
... pustila sam "River of Tears", Claptona... i pustila sam i sama rijeku suza...mislim na vas, na Najmiliju... pratili je Dobri Anđeli..
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 11:51   #42
jako mi je žao
__________________
The face of a child can say it all, especially the mouth part of the face.
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 11:56   #43
Una, moja iskrena sucut
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 12:11   #44
Una...prestrašno...primi moju najiskreniju sućut.
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 12:14   #45
Una....
iskreno saučešće... puno snage u danima koji nadolaze...
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 13:19   #46
I bijah djete što čezne
za životom punim strasti
a nisam znala da koljena
klecaju i da moram pasti.


Noćas ćemo moliti za tvog anđela i tvoju obitelj.
__________________
"Biti ćeš moja desna ruka u ratu i topli krevet u miru,
moj najvjerniji ratnik i moja nježna dama.
Moj oslonac za vrijeme borbe i luka u koju ću se vratiti!"


Od tada pripadam samo njemu i on pripada samo meni

http://poisonousgirl.blog.hr/
*Io is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 14:05   #47
Draga Una,
tesko je odabrati prave rijeci, pronaci onu nijansu izraza koja bi imalo ublazila tvoju bol.

Ja je ne znam....
Znam da boli, znam da su jutra i veceri najteze, znam da je tesko gledati svijet koji se i dalje okrece na svoj nacin, znam da je tesko biti svjestan prolaznosti zivota.....kao da se nista nije desilo.

Ali je najteze pronaci u sebi i oko sebe odgovor na pitanje duse: Zasto?
Ono razdire do najdublji pora, ulazi u one kutke duse i svijesti za koje nismo ni znali da postoje....i boli, boli.

I to traje, i krug se zatvara, i boli, i podize i pada...sve u isto vrijeme.

Ja ti zelim da sto prije izadjes iz tog kruga pakla, da iskoracis iz zatvorenog kruga boli u ime tvojih najdrazih, u ime sebe same i tvoje Najmilije.
A ona je zasigurno trazila od tebe da ne places....jer je znala da je svoju majku sama odabrala, i znala je zasto.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 14:25   #48
draga Una, iskreno saucesce
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 17:19   #49
Una, moja iskrena sucut....
Dorotea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 22:34   #50
Iskrena sucut...
__________________
S ljudima zajedno smrdi, ali je toplo. U samocama-prazno. Znamo mi vrlo dobro, kako zapravo izgleda pod tudjim repom. Ali bez tog njuskanja ne moze se zivjeti. M.K.
Ćarli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 22:46   #51
Draga Una,

ja sam jedan od onih koji vole bjezati od stvarnosti zivota i koji se izbjegavaju suociti s onim stranama zivota koje bole, dok god to mogu. A bolest i smrt su sastavni dio zivota, ali upravo taj njegov dio od kojeg uvijek bezuspjesno bjezim.

Zbog toga sam izbjegavao citati postove na temi od onog trenutka od kad si rekla da joj se stanje pogorsalo i da doktori ne daju mnogo sanse. Ipak, kao i vecina, pretpostavljam, svratio bih ponekad jer sam se nadao cudu. A cudo je izgleda u tome kako cudo izostane bas onda kada ti najvise treba.

Ma kako tebi bilo tesko, znas da je ona sada nasla svoj mir i znas da ce se On brinuti za nju. Na moju srecu, ne znam i nadam se da nikad necu shvatiti tocno kako se osjecas. Ali vec ovo sto mogu pokusati zamisliti je dovoljno tesko. Zbog toga bi volio, kao rjetko kada do sada, naci prave rjeci da ti previjem ranjenu dusu i da ti nekako pokusam ublaziti bol. Ali ne ide. Tesko je. Zastanu covjeku rjeci u grlu. Malo mi je lakse kada vidim da ni drugima ne ide. Nisam ni bio svjestan kako je to grozno kad ti vlastito grlo postane usko grlo.

Bojim se da ce taj posao tvog zacjeljivanja trebati obaviti On osobno. Kada su tako teske stvari u pitanju, mi smrtnci smo nemocni, ma kako dobre namjere imali. Nazalost ja mu to ne mogu ni reci, ni narediti, ali nekako vjerujem da On to zna i bez mene. Vjerujem da ce te se sjetiti i da ce ti dati snage da izdrzis, prezivis i da opet pocnes zivjeti. Kad kazem zivjeti, ne mislim disati, probavljati hranu i obavljati fizioloske potrebe. Mislim zivjeti zivotom dostojnim covjeka.

Kada sam ja izgubio nekog posebnog, morao sam se odluciti hocu li ostatak zivota biti nesretan jer vise nije, ili cu biti ponosan i sretan jer je bila. Izabrao sam ovo drugo, a iz tvog uvodnog posta naslucujem da ces i ti.

Uzdam se u Njegovu milost i vjerujem da nece zaboraviti i iznevjeriti onu koja mu je podarila Njegovog najljepseg andjela.
Tupko Glupkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 23:22   #52
kako uopce ista reci... O Boze....
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 23:38   #53
Draga Una,

Sve sto je trebalo reci rekli su prije mene. zao mi je i primi moje iskreno saucesce.....
Maxima is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 23:55   #54
Moje saučešće una,stvarno mi je žao.
Paramedic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 13:53   #55
nadam se da je nasla svoj mir....
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 14:18   #56
Na boljem je mjestu!!! Moje saučešće!
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 15:08   #57
Moje saučešće cijeloj obitelji
Sad će Najmilija vas čuvati
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 15:35   #58
moja iskrena sućut...
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 15:40   #59
O ne!
Bojala sam se svaki put otvoriti tvoj topić, baš zbog ovog.
Nemam riječi utjehe, nemam pravih riječi...moraš smoći snage, a i svi ranije su ti tako lijepo sve napisali.
Moje iskreno saučešće, draga Una!
7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 16:11   #60
Draga Una,

danas se već treći put vraćam na tvoj topic.... pokušavam pronaći riječi.... nema pametnih i nema prikladnih...
I priznajem da ja kao majka zdravog (Bogu hvala) dječačića ne mogu znati kolika je tvoja bol...
Ako će te imalo utješiti.... znaš da je sada više ne boli.... i da se više ne muči...
Sada plači... vrišti.... ako imaš potrebu.
Pokaži svoju tugu kada god želiš i gdje god želiš - samo majka koja ju je nosila pod srcem ima pravo na to.
Moli se Bogu, ne gubi vjeru, ne pitaj se zašto nije uslišao tvoje molitve... oplači je, ali, pusti je i da ode... negdje sam pročitala da pokojnici teško napuštaju ovaj svijet ako ih njihovi bližnji ne puštaju.... pusti je neka pronađe svoje mjesto "među zvjezdicama".
Da si mi bliže, voljela bih te zagrliti, pružiti ti ruku podrške... ovako... mogu samo napisati... moja iskrena sućut...
Lara123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.