Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2006., 00:10   #61
Just say "I'm sorry"

You don't know how I feel; please don't tell me that you do.
There's just one way to know - have you lost a child too?
"You'll have another child" - must I hear this everyday?
Can I get another mother too, if mine should pass away?

Don't say it was "God's will" - that's not the God I know.
Would God, on purpose, break my heart, then watch as my tears flow?
"You have an Angel in Heaven - a precious child above."
But tell me, to whom here on earth, shall I give this love?

"Aren't you better yet?" Is that what I heard you say?
No! A part of my heart aches and I'll always feel some pain.
You think that silence is kind, but it hurts me even more.
I want to talk about my child who has gone through death's door.

Don't say these things to me, although you do mean well.
They do not take my pain away, I must go through this hell.
I will get better, slow but sure - and it helps to have you near
But a simple "I'm sorry you lost your child" is all I need to hear.

~ Unknown~
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 00:14   #62
O, Lea
Toliko tuge na ovom topicu....
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:21   #63
moja najiskrenija sućut
jako mi je žao...
__________________
idemo jako!
xball is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:43   #64
Iskrena sućut Una
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 13:22   #65
I moja iskrena sucut, Una!
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:07   #66
Iskrena sućut
anna0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:22   #67
žao mi je jako, moja sućut
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:47   #68
A nadala sam se da necu ovo procitati.
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:48   #69
nemamo rijeci koje ce pomoci!
nase iskreno saucesce
Vera i Vilim K.
Adelaide

http://www.carols.org.uk/images/angel-1.jpg.....http://www.carols.org.uk/images/angel-2.jpg
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 23:16   #70
Quote:
bibobu kaže:
Una bas je onako kao sto si napisala, nadam se da si toga i svjesna!
Smrt nije kraj, smrt je samo zla sudbina koja nas razdjeli od onih koje volimo, od onih koje trebamo....
Bila sam svega par godina starija od Najmilije kad sam izgubila nekog koga sam voljela. Bili smo mladi, ludi i bezbrizni, ali poceo je rat i desilo se sto se valjda desiti moralo, koliko god to nama svima bilo neshvatljivo. Sam Bog zna koliko me boljelo i koliko nisam mogla prihvatiti da ga vise nema kraj mene.
No, nisam bila u pravu da vise nije tu! I mozda ce neko misliti da sam luda, ali koga briga....
Svaki put kad mi se u zivotu nesto ruzno desi, kad se nadem ispred zatvorenih vrata,kad neznam di i sta, kad zaboli... svaki put ga sanjam i svaki put mi kaze da nebrinem, zagrli me i kaze da ce sve biti dobro
Svaki put je san tako stvaran i svaki put se probudim sa osmjehom na licu. Uvijek mi pomogne i znam da me cuva, da je uvijek tu!
Tako, vjerujem, i tvoja Najmilija! Postala je andeo, sad joj je dobro i lijepo!
Zelim ti puno, puno snage i puno vjere da izdrzis.
Primi moju iskrenu sucut
potpisujem!

izrazujem i moju sucut.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 01:36   #71
Una, draga moja Una...tako mi je uzasno, uzasno zao
goga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 07:31   #72
Citam vas, ali nemam snage da pisem. Ne jos!!
Jucer, 6. Prosinca je bio sprovod. Moja Najmilija je sada na svojoj posljednjoj adresi.

U dusi nema nista. Samo gorcina i praznina. Ne znam kako dalje!
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 10:24   #73
Una,

svatko bi htio reci nesto, nadajuci se necemu, da ce ti pokazat tugu koju i mi osjecamo, da nisi sama, da izdrzis, ali tesko je znati da ce bas te rijeci koje mi upotrebimo -tebi odgovarat
ja bi ti htjela reci da se ne brines za dalje, bog ce ti dati utjehu samo trazi od njega
ako moras placi, ako moras vristi, ako ti se samo suti -ti suti
jedino slusaj ljude u svojoj okolini, citaj ovdje poruke jer iako sve te rijeci isprazno djeluju, i tako jadno u usporedbi s tvojim bolom -ipak su tu da te na tako jedan, nezgrapan nacin sacuvaju od pada

ne znam sto bih rekla, bojim se da umjesto da ti olaksaju, te moje vizije ne otezaju jos, ali eto imam poticaj da ti kazem kako sam ja sigurna da je bog dobro razmislio u koju obitelj ce D. stavit -i da je birao najbolju!

bog s vama
judita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 12:31   #74
iskreno saucesce....
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 12:58   #75
Fale riječi. Fali - prisutnost. Najviše što možemo je poslati pisanu misao, a većina bi, vjerujem, željela čvrsto te zagrliti i time prenjeti dio svoje energije i snage na tebe i preuzeti na sebe dio tvoje boli - samo kad bi se moglo to na takav način riješiti.
Draga Una, teško je i preteško. Ni jedan roditelj ne bi smio osjetiti takvu bol, niti jedan.
Dijeli je sa svojima,jer sada se najbolje razumijete, jer sada ste zajedno u tome.
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 13:24   #76
Quote:
Una67 kaže:
Citam vas, ali nemam snage da pisem. Ne jos!!
Jucer, 6. Prosinca je bio sprovod. Moja Najmilija je sada na svojoj posljednjoj adresi.

U dusi nema nista. Samo gorcina i praznina. Ne znam kako dalje!
Una moje iskrena sucut

Morat ces dalje iako ti nimalo nece bit lako, znam da moje rijeci zvuce glupo ali i ja sam prosla nesto slicno sto me dotuklo. Umro mi je brat i mislila sam da se svijet srusio i dobrih mjesec dana sam trazila nesto sto ce me potaknut da krenem dalje i vjeruj da mi je bilo koma. Znam da ovo nije isto i da je smrt djeteta nesto jos gore, nesto neopisivo ali tvoj anđeo je sada tamo gdje mu je lijepo i misli na tebe i cuva te svake sekunde. . Ona sigurno nebi htjela da sada places, htjela bi te vidjet nasmijanu i vedru jer je tada i njoj lakse
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 13:27   #77
Draga Una...

već sam ti napisala da mi je iskreno žao što je tvoja najmilija morala proći ovaj pakao... ali sada ti želim i zahvaliti...
i tebi i Lei...
znaš, u početku sam se i sama pitala kakav to razlog mora biti da majka koja na dan smrti svoga djeteta piše poruke na forumu... sada razumijem da svatko ima svoj način na koji će proživljavati tugu i bol... I sada razumijem da čovjek ovdje može steći "prijatelje" koji im od srca dobro žele... ljude sa kojima želi podijeliti svoju tugu...

Želim Vam objema zahvaliti što ste nas podsjetile na to koliko zahvalni trebamo biti na svemu što imamo.
Podsjetile ste me na to da trebam uživati u svom djetešcu pa i onda kada sam premorena i jedva stojim na nogama.

Od trenutka kada sam pročitala prvi Lein post na njenoj tužnoj temi, ni jedno popodne nisam odvela dijete na čuvanje baki, potrudila sam se svoje vrijeme organizirati tako da moje dijete ne trpi ni trenutka...
Cijeli sam svoj život reorganizirala u korist bebaća... jer... nažalost, nikad ne znaš kad ga možeš izgubiti.
Hvala Vam što ste nam ispričale svoje sudbine.
Hvala Vam, jer nakon što sam suprugu pokazala Vaše priče, više nikada nije bio ljut što usred noći mora 3 puta ustajati i praviti čaj...
Hvala Vam što ste nam pokazale da se nesreća ne događa "nekom drugom", već se u svakom trenutku može dogoditi i nama....

Sigurna sam da nisam jedina koja je nakon čitanja Vaših sudbina stegnutog grla i u suzama zagrlila svoje dijete i pomolila se dragom Bogu neka ga čuva...

Za sve to... hvala Vam, objema...
Lara123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:03   #78
uzasno mi je zao. nemam rijeci.
iskrena sucut.
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:18   #79
una
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 16:32   #80
Quote:
Una67 kaže:
Citam vas, ali nemam snage da pisem. Ne jos!!
Da smo tu, to znas.
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.