Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2008., 13:13   #21
Quote:
disident kaže: Pogledaj post
Tak mi reci. Tenks.

Inače, htjela sam izbjeć Šoping centar Djedice. Takva mjesta u meni za vrijeme blagdana bude tjeskobu. Mislim da ću se odlućiti za onaj vlakić sa Djeda Mrazom. (nadam se da stanu po potrebi, postoji mogućnost da se ova moja prepadne...)
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 14:18   #22
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
any odakle polazi vlakić? gdje kupit karte?
http://www.klinfo.hr/detaljnije/hr/v...mvaj/10/957/1/
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 10:27   #23
danas (četvrtak) u foto studio time u krapinskoj slikanje s djedom božićnjakom, mislim da od 16-19 sati
rom82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 11:21   #24
di nam je Djedica ovih dana?
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:38   #25
Rijechki karneval.......mi garant idemo

Djechja povorka pada bash na 14. 2 Valentinovo......how sweet

http://www.ri-karneval.com.hr/Home.aspx?PageID=23
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:03   #26
Mi saznali da nam tatek bash tad radi....i to neki sirius djob (znachi puno lofe, a to se ne odbija ).....tak nish od nasheg karnevalskog pohoda.......mozda onda Samoborski upadne.....oni imaju 14og i 21og

http://www.samoborski-fasnik.com/info.asp
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:27   #27
mi ćemo u petak do knjižnice...imaju baš fora predstave

http://www.kgz.hr/dubrava/index.html
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:30   #28
a u četvrtak ujutro poslje cjepljenja bi mogli u pričaonicu..,nisam ni znala da postoji ovako nešto..valjda će nas primit

http://www.kgz.hr/sesvete/aktivnosti.asp
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 17:04   #29
mandy koliko ti je star maleni? pitam jer sam i ja mislila s malom na predstavu u kgz dubrava pa mi je žena rekla da je premala za to. tad je imala 13 mj. Kao mogla bi se prepast
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 17:25   #30
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
a u četvrtak ujutro poslje cjepljenja bi mogli u pričaonicu..,nisam ni znala da postoji ovako nešto..valjda će nas primit

http://www.kgz.hr/sesvete/aktivnosti.asp
to imas u vecini gradskih knjiznica, obicno u popodnevnim satima

evo popis ovdje: http://www.kgz.hr/mladi/sdogadjanja/default1.asp
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 20:19   #31
Nemam klince, no prošli tjedan su mi bili bratić i sestrična na praznicima (7 i 10 godina) i vodili smo ih vidjet sljedeće:
1. Prirodoslovni muzej - to ih je oduševilo, bili smo mm, njih dvoje i ja i platili smo upad ukupno 25kn, imate pristup svim izložbama.
2. Zračna luka Zagreb - gore u bircu su pola sata priljubljeni na staklo gledali avione i sve ostalo, savjet: provjerite na njihovim stranicama u koje vrijeme je promet pojačan.
3. Lotrščak u podne i uspinjača - klinci iz Zgb-a su već vjerojatno to doživjeli, ovima je bio totalni doživljaj...

Ima još dosta toga, ovo su bili njima najzanimljiviji dijelovi...
__________________
Mamina ljubav najveća!; Mala mrva
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 22:13   #32
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
mandy koliko ti je star maleni? pitam jer sam i ja mislila s malom na predstavu u kgz dubrava pa mi je žena rekla da je premala za to. tad je imala 13 mj. Kao mogla bi se prepast
Imash u kazalishta Zar Ptica jednu lijepu predstavu sa puno pjesmica bash za male.....ti i ja i mali medo (ili tak nesh) i u treshnji Mifi.....mi josh nismo bili, ali planiramo.....od frendice mala je prvi put ishla sa 18mj i odgledala je cijelu predstavu namjenjenu shkolarcima.

Nemoj se obazirati na shto drugi kazu....odite na predstavu i ako vidish da ne moze biti miran ili je uplashen....izadjete lijepo van....
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 22:17   #33
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
mandy koliko ti je star maleni? pitam jer sam i ja mislila s malom na predstavu u kgz dubrava pa mi je žena rekla da je premala za to. tad je imala 13 mj. Kao mogla bi se prepast
ima 21 mjesec...a znam 2 cure koje vode klince od godinu dana i kažu da je super...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 10:48   #34
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Imash u kazalishta Zar Ptica jednu lijepu predstavu sa puno pjesmica bash za male.....ti i ja i mali medo (ili tak nesh) i u treshnji Mifi.....mi josh nismo bili, ali planiramo.....od frendice mala je prvi put ishla sa 18mj i odgledala je cijelu predstavu namjenjenu shkolarcima.
baš ću se raspitati za Žar pticu.
Mi smo bili na Miffy-ju. imala je 17 mjeseci, izdržala je cijelu predstavu i bila tužna kad je završilo.
inače Miffy klasificiraju kao 3+ predstavu, a ne za školarce..
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 11:00   #35
Mala scena ima dvije predstave baš za jasličku dob, mislim da se zovu "Oblak" i "Kotač" otprilike. Ali je poanta u tome da se izvode u vrtiću pa to valjda s tetama i samim vrtićem treba dogovoriti.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 11:02   #36
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
baš ću se raspitati za Žar pticu.
Mi smo bili na Miffy-ju. imala je 17 mjeseci, izdržala je cijelu predstavu i bila tužna kad je završilo.
inače Miffy klasificiraju kao 3+ predstavu, a ne za školarce..

A jesu bili uglavnom stariji klinci od tvoje male? Jesi plaćala dvije ili jednu kartu? Jel ti sjedila u krilu ili? Ja sam baš razmišljala da nam Miffy bude prva prestava
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 11:21   #37
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
A jesu bili uglavnom stariji klinci od tvoje male? Jesi plaćala dvije ili jednu kartu? Jel ti sjedila u krilu ili? Ja sam baš razmišljala da nam Miffy bude prva prestava
plaćaš dvije karte bez obziroa što ti dijete sjedi u krilu. ja sam na kraju karte vratila jer nas je firma vodila tako da je publika bila mješovita( i mlađih i starijih od moje)
svakapreporuka za predstavu!
dobro, moja je zaluđena miffy-jem
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 11:26   #38
nisam sigurna da li je netko spomenuo, ali kod nas u knjižnici na Ravnicama postoje programi za dječicu, mi smo bili u igraonici za bebe (ovdje je jedino bitno da bebe hodaju) koja je svake srijede od 18-19.... svaki dan je nešto: npr. maštaonica, ključić oko vrata, likovna radionica i to je svaki tjedan i besplatno samo treba biti član knjižnica grada Zagreba....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 13:49   #39
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
plaćaš dvije karte bez obziroa što ti dijete sjedi u krilu. ja sam na kraju karte vratila jer nas je firma vodila tako da je publika bila mješovita( i mlađih i starijih od moje)
svakapreporuka za predstavu!
dobro, moja je zaluđena miffy-jem
Cvijetich....u Zar Ptici je mali prostor i cijene su duplo jefitnije....plachash 25kn predstavu sa djeteom u krilu (dakle ne plachash dvije ulaznice)

Mi smo htijeli ichi gledati Mify, ali da dam 120kn za nas 3 --> nema shanse.....chekat chu neku vezu

I na kraju predstava je kao od 3god pa do 3raz.....ali rekla mi frednica da je jako zgodna, puna pjesmica (koji imash i na CD-u) i da je oni idu gledati non-stop

http://www.zar-ptica.hr/hrv/predstav..._mali_medo.asp
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 14:07   #40
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Cvijetich....u Zar Ptici je mali prostor i cijene su duplo jefitnije....plachash 25kn predstavu sa djeteom u krilu (dakle ne plachash dvije ulaznice)

Mi smo htijeli ichi gledati Mify, ali da dam 120kn za nas 3 --> nema shanse.....chekat chu neku vezu

I na kraju predstava je kao od 3god pa do 3raz.....ali rekla mi frednica da je jako zgodna, puna pjesmica (koji imash i na CD-u) i da je oni idu gledati non-stop

http://www.zar-ptica.hr/hrv/predstav..._mali_medo.asp
super. baš sam gledala koliko su im karte... da i meni je bilo puno dat 70 kn za miffy( 35 je karta) ali ajde kad je toliko zaluđena...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.