Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2007., 19:26   #41
ja nemam tih problema,sise su mi 75 c il d,na moju sitniju konstrukciju je to ok,čak su i veće nego šta većina ljudi očekuje,al prezadovoljna sam njima i to mi je jedan od glavnih aduta..
sad,da ne bi ispalo da se bezveze hvalim kad vidim da ima cura koje velike sise stvarno muče,tila sam reć da ima liposukcija grudi-to je radila ona stefany hohnjec..koliko sam ja skužila,pravo smanjenje grudi se ne rdi mladim curama koje nisu rodilezbog mogućih problema pri dojenju tj.nemogućnosto dojenja..njoj su isisali salo iz grudi i smanjili ih za 3 broja pa bi se možda cure koje razmišljaju o smanjenju trebale raspitat o tome.
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:06   #42
gle tebi se to sviđa, ali nama to definitivno nisu slatke muke. jedva čekam kad ću imati dovoljno para da se riješim jednog dijela tereta..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:14   #43
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
gle tebi se to sviđa, ali nama to definitivno nisu slatke muke. jedva čekam kad ću imati dovoljno para da se riješim jednog dijela tereta..

Dovoljno para, dovoljno djece i dovoljno muda
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 20:42   #44
Quote:
imi18 kaže: Pogledaj post
uostalom sigurno znaš kako je to, cura s najvećim sisama u razredu, pa cura s najvećim sisama na poslu, pa cura s najvećim sisama na faksu
znam kako ti je.
jedino na faksu jedna ima veće.


jedino što ja nisam iskompleksirana, ne nosim bapske grudnjake i imam prekrasne sise. samostojeće.


ona se došla na MOJ forum hvalit kako je sisata, ma mrš kozo bezobrazna..



(oprostite, proljeće me puklo. )
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 21:06   #45
ja sam ona treba sa ustima, pa mi ne pada na pamet zbog toga nešto mijenjat, ako te tjwši
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 21:13   #46
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post

jedino što ja nisam iskompleksirana, ne nosim bapske grudnjake i imam prekrasne sise. samostojeće.


ona se došla na MOJ forum hvalit kako je sisata, ma mrš kozo bezobrazna..



(oprostite, proljeće me puklo. )

I mene isto

Da su moje samostojeće, ne bi ja ni tražila grudnjak
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 21:14   #47
pa šta ti nije neugodno bez njega? mislim, fizički? ono, kad počnu mlatarat i predstavljat opasnost po prolaznike?
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 23:01   #48
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
pa šta ti nije neugodno bez njega? mislim, fizički? ono, kad počnu mlatarat i predstavljat opasnost po prolaznike?
Pa sad, je, al velim, DA su samostojeće..
A čuj, pa nek se miču s puta, šta ću im ja, zato im je dragi bogec oči dao sprijeda
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 00:28   #49
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
Meni nikad, ali nikad nije palo na pamet da ih smanjujem, da se mene pita bile bi jos i vece!
da se mene pita također....da ih bude bar još toliko na gornjoj strani bilo bi odlično

fakat,dok se sve složi za operaciju,imat ću 50 godina,a vjerojatno da ovo neće biti jedina operacija koja će mi tada biti potrebna
ma ko ga fućka,nek je sisa i igara
Tapirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 00:32   #50
cure suosjecam sa vama
moja mama ima isti problem
mislim da je citav zivot bila iskompleksirana zbog toga
dok je bila mladja zeljela ih je reducirati ali svi su je odgovarali, tako da to nije uradila
sada kad je vec u godinama ne usudjuje se jer misli da je previse rizicno (ima visok pritisak i sl)
a i dalje su joj problem, sad mozda i veci
bolovi u vratu, kicmi, bretele od grudnjaka urezane u ramena toliko da kada ih spusti na ramenima su deformacije u obliku udubljenja
cak je imala vrtoglavice zbog ukljestenja nervi oko vrata
nosi broj 5

i nije mi jasno zasto je dojenje svima toliko bitno?? postoji zamjena za mlijeko..
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 01:20   #51
to je već druga tema,ali mislim da je mamino mlijeko nezamijenjivo-do te mjere da je bolje pušiti i dojiti nego ne dojiti uopće...pa vidi

a što se tiče teme,kad počnete koristiti duplu dozu roll on-a,znate da je sve ošlo kvragu
Tapirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 15:09   #52
Quote:
Tapirka kaže: Pogledaj post
da se mene pita također....da ih bude bar još toliko na gornjoj strani bilo bi odlično

fakat,dok se sve složi za operaciju,imat ću 50 godina,a vjerojatno da ovo neće biti jedina operacija koja će mi tada biti potrebna
ma ko ga fućka,nek je sisa i igara
Od viška glava ne boli Samo leđa

Nek je, neka
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 16:01   #53
imat ću ja više nego dovoljno i kada skinem jedan dio.. ono četvorkicu, da ipak imam što pokazati, samo je ovako veliki teret.. i psihički i fizički
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:41   #54
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
http://www.lisca.si/hr/index.php?sv_path=48,76


- Ako je opseg grudi veći od opsega ispod grudi za 12-14 centimetara,
vjerojatno vam odgovara košarica A,
- ako je veći za 14-16 centimetara košarica B,
- ako je veći za 16-18 centimetara košarica C,
- ako je veći za 18-20 centimetara košarica D,
- ako je veći za 20-22 centimetara košarica E,
- ako je veći za 22-24 centimetara košarica F.
Meni je tocno 16....je li to B ili C?
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 01:15   #55
joj djizs, i ja imam taj problem.. samo sto sam se ja vec debelo navikla na to. meni su prvoj pocele rasti grudi u osnovnoj, dok su sve bile ravne i to.. a sad su sve moje legice podebljane u grudima izadjemo van a ono svi buuulj
ne mogu rec, volim ja svoje grudi ali tlaka mi je sjedit i stajati uspravno.. u biti mi je najveci problem kad se moram lagano nagnuti, mislim da ce mi kicma dat otkaz..
nosim 5,6m, ovisno o danima u mjesecu ali ne izgledaju nakaradno na meni jer sam ionako bucka
kad pocnem zaradjivati svoje pare, mozda ih smanjim na 4. strah me na operaciju da ne bi SLUCAJNO ostala bez jedne sise ono, omako im se skalpel
a sad, da kaze svom dragom da bi ja manje grudi, mislim da bi se koknuo momentalnooo
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 12:29   #56
moj baš ne pada na grudi.. a i ja bi četvorkicu, ipak ni to nije malo..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 20:00   #57
Ja bi male siseeeeeeee... Živcira me što nigdje, ali ama baš nigdje ne mogu otići, a da me ljudi ne gledaju i komentiraju k'o da sam novootkriveno svjetsko čudo!
I cure moje drage, pritom mislim na one s A i B košaricama, u velikoj ste zabludi ako mislite da se dečki pale na velike sise. Velikoj.

Da ne pričam da izgledam nekih 5-10 kila deblja s njima, da ne mogu disati od njih kada trebam dobiti, da ne mogu trčati, a ako slučajno i potrčim, spotaknem se o njih... Bolje da i ne pričam o daljnjim posljedicama, ipak i dečki ovo čitaju (bez obzira što je ovo ženski kutak)
Marijanchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 20:08   #58
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Meni je tocno 16....je li to B ili C?
ovisi o modelu, pretpostavljam.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 20:28   #59
i ja sam imala fazu kad sam svoje htjela smanjivati
sad me vishe nesto i nije briga, svidjaju mi se....valjda to dodje sa vremenom

negdje sam citala da je daleko veci broj zena koje odlaze na zahvat smanjivanja grudi nego povecanja.

i jedno je sigurno: jeste problem naci veci grudnjak. tehnicki oni postoje i prave se, ali bash te nikad necete naci u prodavnici i nikad onaj model koji biste zeljeli.
ili se to samo meni dogadja
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 21:11   #60
Kachunchica, ako si u Zg odi u Triumph u Jurišićevoj..
I da, nikako mi nije jasno zašto ne naruče više modela, čak i kad ih tvornica proizvodi u košaricama većim od c i d. Nema tako malo žena u gradu kojima trebaju baš ti brojevi. Možda da se skupimo i potpišemo peticiju?
thinair is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.