Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2007., 00:22   #41
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
ajd kad smo vec kod mobitela ja moj cesto drzim okrenut naopako i tako ga vrtim po stolu zato mi i je cijeli prednji display izgleban... al to je stvar nervoze...
potpisujem, samo je kod mene obrnuto, poklopac od kamere je sav izgreban....

inace k750i
__________________
Retaj
dragan88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 00:35   #42
uvik pijen vodu iza sladoleda, i prije nekog konkretnog pića
 
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 01:03   #43
Kad hodam po zebri uvjek se trudim da nagazim punim stopalom na liniju a nikako izvan nje, tako i kada su neke vece plocice ili opcenito neke kocke, ne smijem sjec liniju. Bezbroj puta sam skoro pao zbog toga.Na wc bez novina ne idem, ako se zalomi da odem citam sastav pelvora ili paste za zube bezveze.Poslije me uvjes zanima kakav sam nered slozio, nekad cak i slikam al to valjda rade svi...
Da, nema sanse da jedem a da ne citam, jedino ako jedem stojecki negdje vani.
Imo sam fazu kad sam ulazna vrata otvaro jacim udarcem glavom al to me hvala Bogu proslo...
BoyToy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 01:31   #44
Uvijek kad je nogometna utakmica totalnog favorita, npr. Brazila i San Marina navijam za one slabije
Tiesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 01:39   #45
Quote:
Tiesto; kaže:
Uvijek kad je nogometna utakmica totalnog favorita, npr. Brazila i San Marina navijam za one slabije
to i ja radim
kovrcava26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 13:51   #46
evo još jedna:
točno 5 min prije nego odem iz kuće moram poć na wc (bez obzira je li trebam) :P
__________________
I hate being bipolar. It's fantastic.
melitaa :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 21:54   #47
Prolazeći pokraj izloga, parkiranih auta ili nečeg što ima staklenu površinu, ne mogu odoljeti a da se ne pogledam...bar malo... Narcis sam do bola... Na odvikavanju sam, neću više... Ma koga lažem, opet ću...
 
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 10:31   #48
signs...

ot: obožavam pecivo ili kruh namazan nečim razlomit prstima na malene dijelove i onda tako jest... to radim kad god mogu, nekad čak i dok hodam ulicom i usput jedem...
 
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 10:40   #49
uvijek spavam sa rukama ispod jastuka.. pa mi ruke ujutro uvijek utrnu... kako to strasno izgleda
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 12:16   #50
uvijek dok sam za kompom,kad cekam da se nes
otvori lupkam svim prstima po misu
to je vise nervoza,koja predje u naviku
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 12:20   #51
Quote:
BoyToy kaže: Pogledaj post
Na wc bez novina ne idem, ako se zalomi da odem citam sastav pelvora ili paste za zube bezveze.Poslije me uvjes zanima kakav sam nered slozio, nekad cak i slikam al to valjda rade svi...

Ovo i ja radim... Doslovce nemogu obaviti stvari ako nešto ne čitam ili ako ne riješavam križaljke
melena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 13:10   #52
- kad mijenjam cetkice za zube,staru nikad ne bacim nego ju jos neko vrijeme koristim za pranje/ciscenje itd.

- karton od mlijeka/soka/... nikad ne bacam prazan...uvijek ga otvorim i skupljam smece u njega...bez obzira koliko ih vec otvorenih imala

- u kinu/kazalistu/... uvijek moram sjedit na neparnom sjedalu...kad kupujem karte pazim da si uzmem onu s neparnim brojem

- cesto slusam glazbu i dok gledam nesto na tvu

- moram zaspat uz tv...nije vazno kaj je na tvu...ni ne gledam...ali mora gorit...sva sreca imam timer pa namjestim da se zgasi nakon 20min

- novine citam od kraja prema naprijed

- bijelu kavu uvijek pijem s pjenom iako pjenu bas i ne volim

- mlijeko pijem iz case jer vjerujem da tako ima drugaciji okus

- imam pojedine pjesme koje moram slusati u nekim situacijama...i onda si slazem kompilacije...za u tramvaj...za u vlak...za na trajektu...itd.

ima toga jos...ne mogu se sad sjetiti
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 13:53   #53
Volim gledati u križ, ali mi oči ostaju normalne. Kad kolega neš pilji ja ga vidim x2 a on niš ne kuži.
I kad vidim nečiju ranu ili ogrebotinu počnu mi ić trnci po guzici...
avista01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 17:11   #54
Quote:
melitaa :P kaže: Pogledaj post
evo još jedna:
točno 5 min prije nego odem iz kuće moram poć na wc (bez obzira je li trebam) :P
ja kad dodjem doma trk direkt u wc
 
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 17:32   #55
volim gledati u križ!!
krevet mi mora bit napravljen..ne mogu leć u nenapravljen krevet
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 16:40   #56
ajd odat cu svoju najcudniju naviku mislim... ne znam kak vi prelazite sa podforuma u neki drugi podforum al ja to radim tako da obrisem kraj (broj) u adresi gore i samo dodam broj onog podforuma do kojeg zelim doc

naravno ne znam sve poforume vec samo onih par koje obilazim (45 - DiK, 148 - offtopic, 6 - bas razno, 67 - kokosinjac, 21 - zk, 10 - pzk, 119 - blog.hr)
 
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 17:07   #57
idem jaaaako cesto u kuhinju otvorim i zatvorim frizider a da nista ne uzmem
jasnica051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 23:55   #58
I ja

I novine citam otpozadi...

A da niste to napisali, nikad se ne bih sjetila!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 06:52   #59
Brojim bezveze da mi prođe vrijeme.Recimo sjedim u tramvaju na nekom okretištu i odlučim brojati dok npr ne zatvori vrata.Najviše razne gluposti s brojanjem.

Pijem mlijeko uz skoro sve.Ne mogu se sjetit nijednog dana u svom životu da nisam popila barem jednu šalicu mlijeka.Ako je i bilo tih dana,sumnjam da je dvoznamenkasti broj.

Grickam unutrašnju stranu usana,stalno.

Grizem nokte,bez prestanka ali ne tako da ih odgrizem i zato mi nokti nisu neuredni.Nego ih jednostavno lagano grickam dok ne postanu prozirni.Debilno

Dok sjedim,lupkam nogama nervozno iako nisam nervozna

Ponekad ako se uhvatim da lupkam rukom u stol ili nešto,i ako recimo znam da sam lupila 10 puta,onda to isto napravim i drugom rukom.Takve stvari i slične.

E da,i brojim slova u riječima ponekad.I sparujem ih npr. Za-gr-eb,
Ako riječ nema paran broj slova onda joj dodam drugu neparnu riječ.Tako da bude parno.

I daaa,ja isto čitam novine od zadnje stranice.
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 09:05   #60
Grickam usne,citam na wc,kad nekom sipam pice ili bilo sta,moram bar gutljaj da otpijem(zato sad sipam pred gostima ),sve sto otvorim moram da pomirisem iako znam kako mirise...kad hodam s nekim moram mu biti s desne strane..ima jos
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.