Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2004., 21:42   #21
http://www.moderna-vremena.hr


Niske cijene, brza dostava, nema troškova poštarine!!
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2004., 10:48   #22
Dosta dobra knjižara sa solidnim cijenama.


http://www.knjiga.hr/01.asp
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 19:12   #23
Zanima me u kojoj od gore navedenih on-line knjižara mogu kupiti knjige na engleskom???
__________________
Lijepom riječju i pištoljem možete postići mnogo više nego samo lijepom riječju.
#wild rose# is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 20:49   #24
Quote:
#wild rose# kaže:
Zanima me u kojoj od gore navedenih on-line knjižara mogu kupiti knjige na engleskom???
Pa šta je tolika tlaka kliknit na navedene linkove i to potražit?

No, Algoritam ima najveći izbor knjiga na engleskom.
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 19:39   #25
pogledaj www.half.com, platis malu skuplju postarinu ali zato dobijes knjigu puno jeftinije. Neznam kako stoji placanje u hrvatskoj sa paypalom ili westernunion.
malo_sutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2004., 17:18   #26
ja sam narucivao knjige preko amazona. prolazio sam puno jeftinije nego da sam ih kupovao u algoritmu. i uvijek sam bio zadovoljan.
uglavnom bi to izgledalo tako da bih otisao u, recimo, algoritam, nasao knjigu koja mi se svidja, pogledao cijenu. otisao na net, na britanski amazon, pogledao cijenu, pa na americki i pogledao cijenu i vidio kaj mi se najvise isplati.

redovito je to bio amazon.
__________________
···
When it comes to surprises in the moonlit night
I excel without ever even trying
···
skellington is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 14:40   #27
knjige za maturalnu radnju sam kupovala preko amazona (američkog) ,stigle su mi u roku 2 tjedan i platila sam kojih par dolara (max 10.) poštarinu samo.Ako se trebaju stručne knjige,zasita je bolje to kupiti na amazonu.
Knjige inače kupujem direktno u knjižarama,tamaris,algoritam ili ljevak.
__________________
....Don't tell me how strong you are
when emotions for you,
is a feeling, you can describe
in two words
Don't look at me with those eyes
As closed like a black hole
The black hole in you
Is the black hole in me....
Sister Nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 15:11   #28
nikad nisam. Nije vas strah dati karticu?
markom18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 15:17   #29
pa sta ce amazon sa tvojom karticom, maxirati je i rizikovati ugled firme?
malo_sutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 19:37   #30
Quote:
pa sta ce amazon sa tvojom karticom, maxirati je i rizikovati ugled firme?
Prijatelju su mi dok je kupovao preko Amazona popalili broj kartice i kupovali po internet shopovima. Od tada je oprezan kada kupuje nešto preko neta.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 02:36   #31
Na www.knjigajeknjiga.com znaju imati mnogo skuplje knjige nego što se može naći u drugim antikvarijatima, na primjer www.moderna-vremena.hr . Baš sam danas kupila antikvarnu knjigu preko ovog potonjeg antikvarijata i koštala je 40 kn, a potpuno ista takva u prvom spomenutom dođe 70 kn! Također na knjigajeknjiga.com cijene antikvarnih knjiga koje su novijeg datuma izdanja pa se mogu naći i u knjižarama su ponekad potpuno iste kao i u knjižarama!!!!! Eh da, moram još napomenuti i slavne Penguin Classics koji na knjigajeknjiga.com dođu 35 kn, a u Algoritmu 18 kn!
Kad kupujem knjigu na stranom jeziku odem na www.amazon.com ili direktno na stranicu izdavača i tamo se informiram o cijeni, onda knjigu naručim preko Algoritma i UVIJEK me je preko Algoritma došla ZNATNO jeftinije. Pitala sam ih kako to i objasnili su mi da oni dobivaju te knjige direktno iz skladišta od izdavača pa im to smanjuje cijenu. A razlika je ponekad iznosila i nekoliko stotina kuna! Međutim, zadnju knjigu u Algoritmu sam naručila prije nekih 3 mjeseca i još je nisam dobila. Također i preko Modernih vremena nikad nisam dobila neke knjige koje sam naručila, ali sam dobila mail u kojem vele da mi ih neće poslati jer ih nemaju i da da, da bi stranicu trebali malo češće ažurirati u smislu brisanja rasporadanih knjiga. Preko www.sveznadar.com sam knjige dugo čekala i dobila sve neke užasno prljave.
Eto, ima tih mojih iskustava još; ali sumnjam da se i ovo kome dalo do kraja pročitati.
Cecily is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 05:29   #32
Quote:
Cecily kaže:
Eto, ima tih mojih iskustava još; ali sumnjam da se i ovo kome dalo do kraja pročitati.
Meni se dalo čitat.

Za Sveznadar se slažem. Knjige su mi kasnile (a bilo mi je užasno važno da stignu na vrijeme!) i od 5 naručenih, poslane su 3 (s tim da su obavijest o pošiljci poslali mailom tjedan dana nakon što sam ih naručila, a da spomenuli nisu kako te dvije nisu poslali; na njihovoj stranici je uredno i dalje pisalo da su knjige dostupne ; neću niti spominjati da garantiraju dostavu u roku 2-4 dana, a knjige šalju nekoliko dana nakon što su, jel'te, već trebale stić). I da, i moje su bile užasno prljave.

A što se tiče knjigajeknjiga.com ... Ja sam tamo našla Smojino Malo misto za 30 kn kad ga nije bilo nigdje u gradu (netko mi zdrpio ispred nosa tu knjigu u antikvarijatu Jesenski i Turk, a i tamo je tada bila 100-ak kn). Tako da njima, samo zbog Smoje, .
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 14:17   #33
Amazon je digao cijene dostave. Mene ce tri knjige kostati oko 32 dolara, a dostava (standardno, nista express ni posebon) kostaju oko 25 dolara.

na www.algoritam.hr imas knjige na engl, imaju i tražilicu, vidi tamo...
cudim_se is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 22:07   #34
Da, navodno terorizam poskupljuje dostavu.
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 16:45   #35
Amazon?

Nisam znala gdje bih poslala ovu poruku, pa ću poslat ovdje...Htjela bih naručiti neke knjige sa Amazona jer ih u Zg. ne mogu naći. Ima li netko već iskustva sa tim? Koliko treba da dođe i koliko se plaća poštarina??? Hvala!
dinda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 22:48   #36
Ovdje su sve amateri, probaj na Formuli 1
dhr° is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 13:11   #37
Quote:
dinda83 kaže:
Nisam znala gdje bih poslala ovu poruku, pa ću poslat ovdje...Htjela bih naručiti neke knjige sa Amazona jer ih u Zg. ne mogu naći. Ima li netko već iskustva sa tim? Koliko treba da dođe i koliko se plaća poštarina??? Hvala!
Ja nekad kupujem preko britanskog Amazona i dosad sam bila zadovoljna njihovom uslugom. Narudžba brzo dođe, a što se poštarine tiče, prije par godina sam je plaćala, no sad tijekom ovih zadnjih narudžbi samo mi je poštar ostavio paket i nisam trebala ništa platiti (???). Ne znam zašto, ali svidjelo mi se . Tako da pretpostavljam da ni ti nećeš trebati ništa platiti.
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 13:36   #38
Premjestam te kod darin i Elysiuma - prije dobijes odgovor, vjerojatno.
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 14:29   #39
Quote:
dinda83 kaže:
Nisam znala gdje bih poslala ovu poruku, pa ću poslat ovdje...Htjela bih naručiti neke knjige sa Amazona jer ih u Zg. ne mogu naći. Ima li netko već iskustva sa tim? Koliko treba da dođe i koliko se plaća poštarina??? Hvala!
imaš lijepo na svakom amazonu gore desno help i tamo ti je sve objašnjeno

na knjige nema PDV i carine dakle sve tamo navedeno je ono što ćeš i platiti
kaneshiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2006., 20:16   #40
Quote:
beryozinka kaže:
a što se poštarine tiče, prije par godina sam je plaćala, no sad tijekom ovih zadnjih narudžbi samo mi je poštar ostavio paket i nisam trebala ništa platiti (???). Ne znam zašto, ali svidjelo mi se . Tako da pretpostavljam da ni ti nećeš trebati ništa platiti.
Pa poštarina je uvijek uračunata u cijenu koju ti skinu s kartice, tak da ne vidim da bi išta trebala plaćat prilikom podizanja paketa. Ja sam redovni korisnik amazon.co.uk i vrlo sam zadovoljna cijenom i brzinom usluge.

Jednom mi je npr. glupi poštar ostavio paket gore na kaslićima i neko mi je popalio knjige... , poslala sam im mail da knjige nisu stigle, i oni su mi odgovorili (temeljeći argument na svoj mailu da je pošiljka poslana) da će mi novu poslati badava, što su i napravili za 24 h.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.