Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2004., 16:30   #21
Zgodno za dječicu vrtičke dobi. Možda je 2 godine premalo, ak ga ostavite u igraonici plakat će ? Mom malom su se u Mc Donaldsu zamjerili jer im nisu dali pit kolu dok ne pojedu sendviče i nisu smjeli raspakirat darove do kraja programa.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 13:20   #22
Quote:
Jump-Jump kaže:
I mi smo u zimskoj ekipi!! 30.12. biti će sineku dvije godine!

Ove igraonice gdje klinci imaju organiziranu igru, a odrasli piju sa strane i pričaju... ne znam, ne mogu se još uvijek uživiti u to... kakva su vaša iskustva??
Više ću ti reći kad prođe naša proslava, ali vodila sam kćer na par takvih rođendana i bilo je bolje nego kad je to bilo negdje u stanu, pa ima odraslih više nego djece, puši se, i nekako na kraju ispadne da je sve više podređeno zabavi odraslih.
Mi smo se odlučili ovako, jer ženska već ima škvadru, njih desetak, a jedinica je i onak, razmažena i mislim da bi poludila da joj desetero djece počne razvlačiti igračke. A to je njen dan i hoću da uživa, tamo tete to sve organiziraju, animiraju klince, a roditelji su tamo zato da djeca ne plaču, a ne da feštaju.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 09:49   #23
ja sam u svom kvartu ( malesnici) pronasla jednu novu igraonicu preko puta kafica jet set, mislim da se zove nesto kao nasa djeca ili sretna djeca. Prostor je lijepo uredjen, imaju proslave rodjendana, jezike, plesne radionice bla bla i sve ostalo ali bas je zgodno. Bila sam u zurbi pa se nisam detaljno raspitivala o rodjkasima pa svrati. Dala sam malu na cuvanje 2 sata i nije htjela ici doma kada sma dosla po nju. Dobar znak rekla bi
__________________
mermaid
mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 13:19   #24
Preporucujem gigaigraonicu kod Velesajma, kao sto je vec receno na gornjem dijelu ovog topica.
Upad 56kn za svako dijete (uracunati pizza, 2soka i jos par detalja kojih se ne mogu sjetiti), a djeca se uvijek igraju non stop okolo, a svracaju samo da popije ili da jede. Tortu se moze unositi unutra i roditelji mogu se slikati s djecom i sve je super za razliku od McDonalds i slicnih gdje tete sve rade umjesto djece pa je to losije.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 17:02   #25
a jel nude jos sto osim pizze tj. zamjena za pizzu neke vocne salate za klince ili neke mastovite sendvice onako friski sir, sunka pa jos urkaseni povrcem kao nos i oci...ovisi naravno o uzrastu klinaca ali ako su to neki 2-3 godisnjaci pa bas ne mora biti pizza
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 09:15   #26
Ne vjerujem da nude sto drugacije od pizze, pa probaj se dogvooriti s mjerodavnima za promjenu menua.

A osim toga sto ce djeci razlicitost prehrane kada su totalno usredotocena u igrarijama! Da vidis sto se nudi tamo, odmah bi shvatio da mogu tako se igrati cijeli dan a ti mozes se na moru prepustiti cavrljanjima s frendovima ili citajuci novine!

Odlicno!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 10:26   #27
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
Ne vjerujem da nude sto drugacije od pizze, pa probaj se dogvooriti s mjerodavnima za promjenu menua.

A osim toga sto ce djeci razlicitost prehrane kada su totalno usredotocena u igrarijama! Da vidis sto se nudi tamo, odmah bi shvatio da mogu tako se igrati cijeli dan a ti mozes se na moru prepustiti cavrljanjima s frendovima ili citajuci novine!

Odlicno!
po meni je problem s tim na velesajmu što nije otvoreno ekskluzivno za slavljenike. ok, prostor je velik, ali tamo zna stvarno biti ogromne gužve pa bih ja, kad bih organizirala za princezu tamo rođendan, dobro pazila koji termin bezeciram.

btw. mislim da se oni zatvaraju preko ljeta pa ne znam rade li već
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 10:28   #28
btw. bila sam na ok proslavama u kiku (masarykova), a navodno je jako dobro u sveigralištu (mihanovićeva), gdje imaju neku foru tipa djećji disco.
toliko o mom kvartu
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 10:57   #29
Quote:
bobica kaže:
po meni je problem s tim na velesajmu što nije otvoreno ekskluzivno za slavljenike. ok, prostor je velik, ali tamo zna stvarno biti ogromne gužve pa bih ja, kad bih organizirala za princezu tamo rođendan, dobro pazila koji termin bezeciram.

btw. mislim da se oni zatvaraju preko ljeta pa ne znam rade li već
Prek ljeta ne rade, a ponovo rade od pocetka skolske godine. Subotom je uvijek najveca guzva, a nakon subote slijedi nedjelja. U ta 2 dana uvijek imaju slavlja, stolovi su organizirani prema broju slavljenika i tako su spojeni svaki posebno. istina je da je guzva ali djeca su tako razdragana i vesela i u njihovim ocima uvijek sjaji kada trce okolo. A roditelji su odonda mirni i pricaju bez opterecenja osim za one koji imaju malenu djecu do 1,5 -2 godine...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 11:07   #30

Jucer sam ponovo bila u onoj igraonici, zove se sretno dijete i tel je 3792288. jurja sizgorica 1
Upisala sam svoju malu na poludnevni boravak i sad nemam brige. Tek sam sad skuzila da su radili cijelo ljeto, uh malo kasno palim.. ali dobro .
Inace za rodjendane treba donijeti klopu, a bestek , grickalice ukrase i kostime oni osiguravaju. Rodjendan vode dvije tete i imaju puno programa i igara za rodjendan to mi se svidja, ono nije samo da puste mjuzu a klinci skacu
__________________
mermaid
mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 19:11   #31
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
.

A osim toga sto ce djeci razlicitost prehrane kada su totalno usredotocena u igrarijama! Da vidis sto se nudi tamo, odmah bi shvatio da mogu tako se igrati cijeli dan a ti mozes se na moru prepustiti cavrljanjima s frendovima ili citajuci novine!

Odlicno!

Djeci ce razlicitost prehrane zato sto je to zdravije za male ljudove od neke prepecene pizze. Super sto se mogu igrati to je svakako plus ali meni je i kulinarska strana bitna. E sad da bi bas isao citati novine na rodjendanu moga djeteta i usred feste...daj, to si se salio.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 23:36   #32
Igraonica u Utrinama, dobra je i teta koji vodi proslavu,super je. Za desetoro djece dođe 500 kn, a njihove su grickalice i sokovi. Slavljenik samo mora donjeti tortu. Ako je više djece od 10 kom, po klincu se plaća 50 kn. I,da, traje 3 sata.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 10:40   #33
Quote:
dodouprolazu kaže:
Djeci ce razlicitost prehrane zato sto je to zdravije za male ljudove od neke prepecene pizze. Super sto se mogu igrati to je svakako plus ali meni je i kulinarska strana bitna. E sad da bi bas isao citati novine na rodjendanu moga djeteta i usred feste...daj, to si se salio.
Ma ne, ja sam cesti gost te igraonice, pa ponekad kada padne kisa ili njih uhvati dosada pozeljeli su se te igraonice i ja odem s njima tamo sam s njima pa onda citam novine i slicno dok se oni galantno igraju.

A kada je festa rockasa, onda ja se brinem oko roditelja pozvanih i sva djeca se trckaraju okolo, a mi cavrljamo i pijemo. Veliki minus jeste veliak cijena pijace. Treba na to paziti...

Za kulinarsku strani nijelose da hrana bude raznovrsna, ali sto ce djeci svidjati okus hrane kada stalno gledaju prema igrackom kavezu!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 12:42   #34
ne kuzim. kako klinci slave rodjkas, a odrasli su u drugoj sobi ili kak? To mi je malo glupo. Najradije malu ostavim u igraonici a mi odemo negdje na kavu, ono da im ne visimo z avratom i malo da popricamo...
__________________
mermaid
mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 12:58   #35
to je jako velika hala, 60% zauzima igracki kavez s bezbrojnim toboganima, brijegovima, penjacicama, kosinama, tunelima, pokretnim trakama i sijaset svekakvih igrackih rekvizita. Unutra su i dvije trampoline te jedna velika spustaonica. Postoji maleni kavez za djecu do 1 godine ili mozda do 1,5 godine, a ima i crtaonica.

Ostali dio ispunjavaju stolovi za odrasle koji pijuckaju, citaju, kucajuci o laptopu ili gledajuci djecu kako skacu. To je jedno omedjeno mjesto ali nije nicim fizicki ogradjeno.

A za vrijeme proslave rockasa, stavljaju se stolovi ovisno o broju pozvanika, ako bude 20 onda se postavljaju barem 5 stolova u jedan red stavljaju ukrasne stolnjake. Konobarice dostavljaju pijace i tanjure i pizze i ostale igrackice i to rade non stop ovisno o programu. No djeca nakon pol sata slikanja i jedenja odmah jure u igracki kavez ne mareci se za slovodbitnu proslavu rockasa. Roditelji tako sjedaju za tim ukranim stolom i cavrljaju usput konobarice donose narucene pijace za roditelje. Kada su djeca umorna svrate malo do roditelja u krilu da se odmore i pomalo piju sokove no za 5 min opet se vracaju u igracki kavez. Koje ludilo. Rodietlji su uvijek razdraganog osmijeha jer nista drugo ne moraju ama bas raditi osim tjerati djecu da na miru jedu tortu i pizze, no ne uspijevaju ni u tome...osim strogim roditeljima, hehe...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 14:34   #36
hm moram priznati da me to nekako ne privlaci izgleda mi malo preveliko i predivlje, djeca da trckaraju okolo i da rodjendan nije vodjen. A animatorice? Isto mislim da bi klinci trebali tulumariti sami. Ok stvar ukusa vise volim intimnije prostore i vodjene rodjkase. Ipak ostajem u ovoj svojoj, sretno dijete igraonici, nekako mi se vise svidja. Al ok barem sam zadovoljila znatizelju.
__________________
mermaid
mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 14:45   #37
jeste da nije intimnije, doduse tamo se stave barem 4-5 stolova za proslavu rockasa, hocu reci da ne slavi smao jedan i da nema animatorice. Roditelji sami slikaju i sami donese tortu i sami izabere di ce slaviti u kojem kutu igraonice. No djeci stvanro jako zanima igranje i igracki kavez, pa intimniji tulum i ostalo u takvoj atmosferi su "sranje" u ocima te djece.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 14:47   #38
Ah, da ne zaboraivm jedan vazan detalj, u tijesnoj igraonicama imaju sat-dva-tri za proslavu kod kod igranice za moj ukus imaju jedan cijeli dan za ludorije. Za tako malo novaca, a djeca umorna od svekakvih ludorija, to je veliki plus i takvo ce nesot jako dobro zapamtiti!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 13:17   #39
"..pa intimniji tulum i ostalo u takvoj atmosferi su "sranje" u ocima te djece..."
sorry ali sa ovim se ne bih slozila. Puno je teze paziti na djecu u takvim prostorima, a uostalom ako nema sadrzaja radije cu ih pustiti u parkic po toboganima sto je besplatno.
Djeca vole sadrzale i vole da se netko s njima bavi. Ne znam jel imas djecu ili ne, ali ne slazem se sa tvrdnjom nikako.
__________________
mermaid
mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 13:27   #40
Joj, vidi se da nikad nisi bila tamo!

Dajem ti 20 kun za vase dijete da dodje na Velesajam Paviljnon mislim broj 25 ili 20 ne sjecam se, a igranica se zove Bibo, ako je to tocno. To je jako velika hala tu je mnogo djece i nema sanse da bude opasno jer sve je dobro zasticeno i sve je dobro potkozeno pa sva se djeca razdragano igraju!

Naravno da roditelji jos vode odgovornsot ako im se sto god dogodi, ali bez brige u ovih 10 puta sto sam obilazio tu igranicu, nijedna se niej slomila, a uvijek sam dobro osjetio svi ti njihovi razdragani osmijesi....
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.