Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2005., 13:42   #41
Golden, jel postoji dobna granica u igraonici- neke ne primaju djecu mlađu od 3 godine pa me zanima? (ne mislim na proslave rođendana nego baš na igraonicu)
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 13:52   #42
Koliko me se pamcenje pomaze mislim da je dob granica od 3 pa do 11 godina! Ono 11 je sigurno isto tako i s 12 godina.

A za 3 godine nisam siguran!

Mislim d aje vise sigurno ono 4-11 god.

Ali se ne brini, za male bebe postoji igranice na drugom dijeli hale, mini kavez i tu bebe se dobro osjecaju, te imaju bazen s lopticama za bebe. Dakle odmah kod ulaza na lijevoj strani su dio za bebe do 2-3 godine. A dalje je crtaonica.
A najveci dio hale zauzima megakavez!
A u zadnji dio zauzimaju jedan zracni tobogan te dva trampolina sve su to za djecu od 3-11 god.

A pored toga mozes ti kao roditelji zbrinuti da dijetetu od 3 god da ne bude nespretno uci u megakavez ( i ja sam ipak usao unutra i ne moram ti reci kako sam bio odusevljen time, ali nisam to radio dugo jer radio sam tek toliko da pruzim sigurnost mom sinceku od 3 god da se prtlja po kavezu) Nisam to ja jedini uradio, ima i drugih oceva i majki koje drze dijete od 2-3 god te se malo igraju ako se mogu provlaciti kroz tunele i skakaonice...

Napomena takvim ocevima i majkama:
Uzeti ciste carape! Jer pri ulasku u megakavez skidjau se obvezno cipele kako djeci tako i nama odraslima.

Plus za majke: Obvezno uzeti hlace. Jer ako majke idu u suknji kroz megakavez vidjet ce se sve zivo ispod suknje..
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 14:37   #43
super, puno ti hvala!
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 15:29   #44
Quote:
mermaid kaže:
"..pa intimniji tulum i ostalo u takvoj atmosferi su "sranje" u ocima te djece..."
sorry ali sa ovim se ne bih slozila. Puno je teze paziti na djecu u takvim prostorima, a uostalom ako nema sadrzaja radije cu ih pustiti u parkic po toboganima sto je besplatno.
Djeca vole sadrzale i vole da se netko s njima bavi. Ne znam jel imas djecu ili ne, ali ne slazem se sa tvrdnjom nikako.
Osobno se slažem s tobom, ali ukusi su različiti. Očekivanja također.

Hvala bogu, ima različitih roditelja, različite djece i različitih programa tj. igraonica. Svatko si nađe nešto.

Neki roditelji žele aktivno sudjelovati u rođendanu svojeg djeteta kad ga slavi u društvu svojih vrtićkih/školskih prijatelja pa im je samo potreban prostor. Roditelj maltene sve sam organizira, samo plati prostor i eventualno hranu.

Neki roditelji će platiti igraonicu za svog klinca i njegove /njezine prijatelje pa nek klinci rade što se i inače radi u igraonici bez nekog posebnog i vođenog programa.

Neki roditelji žele biti prisutni na rođendanu koje će biti organizirano u igraonici u dogovoru sa animatoricom. Dakle, roditelji sudjeluju, vjerovatno donose svoju tortu i cugu, zabavljaju se skupa sa klincima.

Naposlijetku, postoje i roditelji koji proslavu roćkasa prepuštaju u potpunosti klincima tj. animatoricama u igraonici. U tom slučaju, dva ili tri sata djeca imaju organizirano sve (igre, ples, priče, bojanje, plesne koreografije i slično, sve valjda zavisno od dobi djeteta), igraonica brine o pozivnicama, hrani, piću, torti, programu, fotkama, snimkama... Roditelji dofuraju djecu i za tri sata se vrate po njih.


Naravno, s tim da je prvo navedena varijanta vjerovatno najjeftinija, a posljednja najskuplja.

Preferencija i očekivanja ima raznih, pa ima i puno igraonica i privatnih vrtića koji na različite načine organiziraju rođendane pa se nađe za svačiji ukus i za svačiji džep.
caregiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2005., 16:27   #45
predlazem da napravimo top listu, ime igraonice cijenu i sto se nude, za svaki dan i rodjendane!
jedan mali vodic kros sumu svega sto se nudi!! NAravno i navesti kvart u kojem se nalazi, ulica mi ne znaci bas puno jer se ne snalazim tak dobro
__________________
mermaid
mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2005., 21:35   #46
Kikica, jes bila tamo u mega igraonici?

Ja ću sutra otići jer trebam novi prospekt i broj telefona, zagubio sam ih i takodjer njihovu adresu interneta.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 14:35   #47
bili smo, bilo je super! toplo, klinci su se igrali i uživali. Prosprkt nisam uzela Tvoji savjeti su nas spasili, za hlače za mame i bičvice il papučice za klince!
Planiramo i ovaj tjedan!
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 14:49   #48
E bas mi je drago sto sam ti pomogao. Lijepo je imati nekoliko vrsta rodjendana, netko voli mirnu atmosferu s animir tetom, a netko voli ludjacke igrarije kroz jumbo poligone!
Vjeruj mi mnogi maleni frendovi vise ne zele ici u McDonalds ili Delfino cim su protutnjali kroz Bibo!

Evo ja sma danas bija tamo i fino uzeo prespekte:

Jumbo igraonica Bibo
(www.bibo.hr) povrsina na 1300m2:
Jumbo poligon za 3-12 godina.
Mini poligon za 2-4 godine,
Caffe bar za sve uzraste.

radnim danom od 14:00-21:00
sub, ned, blagdanima, sk.praznicima 10:00 -21:00

Telefon: 098-9267747

Cijena ulaznice 20kn.

Cijena rockas slavlja:
Bibo paket: 58kn - ulaznica, pizza, sok 2 kom.

Dalamtiner paket: 65kn - ulaznica, snicla od pileceg filea, pomfrit i kecap, sok 2 kom.

Trajanje otprilike 3 sata (ali to nitko nece kontrolirati!) te unaprijed javiti ako se zlei donijeti torte i kolace (to niej zabranjeno), a zabranjeno je unijeti pice!

Sretno!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 10:37   #49
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
...
Uzeti ciste carape! Jer pri ulasku u megakavez skidjau se obvezno cipele kako djeci tako i nama odraslima.



Hvala ti, o hvala što si mi razvedrio dan.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2005., 16:00   #50
a di je popis, ok jumbo na velesajmu, idemo dalje, igraonice koje nude cijeli program i animaciju. Ima li sto jos na jarunu spansko malesnica gajnice?
dok mame klinci nek luduju!
__________________
mermaid
mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 20:45   #51
Arrow Dječji rođendani!

Trebamo slaviti treći roćkas,a neznamo gdje? Ima li tko iskustva sa igraonicama? Treba mi nešto za trogodišnjake,da im bude zanimljivo( možda da ima kakve sprave), da roditelji mogu bit unutra ili u prostoriji pokraj ,da su igračke u neraspadnutom stanju? Jedamput smo bili u igraonici Snjeguljica i nije baš bilo nešto. Prostor je vlažan, u podrumu, igračke su stare i potrgane, a ni tete se nisu baš znale s njima zabavljati. Jeste vi gdje slavili? Kako je bilo?
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 10:14   #52
dugo nismo imali ovakvu temu, spajam s postojecom
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:20   #53
Quote:
samo_svoja kaže: Pogledaj post
Igraonica u Utrinama, dobra je i teta koji vodi proslavu,super je. Za desetoro djece dođe 500 kn, a njihove su grickalice i sokovi. Slavljenik samo mora donjeti tortu. Ako je više djece od 10 kom, po klincu se plaća 50 kn. I,da, traje 3 sata.

Gdje u Utrinama?

I mene jako intersiraju te igraonice....skoro ce rodjendan

Znam za Koalu u Travnom, al tam se slavi skoro svaki vrticki rodjendan....vec mi dosadilo
Jezava kucica u Dugavama. Nisam bila, al kazu da je nist posebno od prostora do animacije
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 23:29   #54
Moj necak slavio je u nekom sportkom vtricu -igraonici kod Kaptol centra. Mislim da je to na Novoj Vesi i da nije bas u Kaptol centru. Sister veli da su klinci djipali i da im je bilo super, jer su imala natjecanja u nekim sportskim igrama, pa su crtala, igrali neke drustvene igre i tak. Ona je za 20 djece platila 1500 kn, a uracunato je sve - pice za klince, torta, cuga i grickalice.
A sad jedino kaj ne znam kak se zove tocno taj sportski vrtic.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 23:33   #55
Educarena
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 08:13   #56
Rođendanska proslava u igraonici!Molim vaša iskustva i savjete!

Uskoro malena slavi 7. rođendan.Meni je dosta okupljanja odraslih,spremanja 10ak vrsti raznoraznih namaza,salata,kolača...Znam sad čete reći da se to ne mora,ali tako sam ih naučila i znam da ništa manje ne očekuju od mene .Ja bih to voljela izbječi tako da mala slavi rođendan u nekoj od igraonica.Mene malo brine to što su njene prijateljice,prijatelji,sestrične...različite dobi,dakle od 5 do13 god.Da li u tim igraonicama imaju prilagođene programe i kakva su vaša iskustva?
corrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 10:05   #57
ROĐENDAONICA TULU-MULU , igraonica, vl. Plechinger-Kovačić Ivana, Bulvanova 4, Zagreb, tel. 2444 191
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 12:27   #58
rođendan za malog daveža od 9 god

društvo pozdraf
imam jedan problem
ovak:moj mali ženski davež uskoro slavi 9 godina,i sad ono,najteže,di ga proslavit,više ne pale neke dječje igraonice,mekdonaldsi,i ostalo,ipak ima devet 9 godina,heheh.Davež je izrazil da oće slavit ročkas ,u stilu diskača,ono s kuglom i ostalo,samo muzika i ples.Sad ja Vas pitam di u ZG ima igraonica ili neko drugo mjesto u tom stilu,mislim s disco-kuglom i tak to
fala
__________________
smetao sam mnogima,djelovao previše samostalno. ja nemam svoju grupu koja me gura. Ja sam hrvat,zagrepčanin. Nemam nikakve zemljake jer mi zagrepčani nemamo nikoga.
NEMA PREDAJE
dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 13:28   #59
dinamo, spojila sam ti temu s postojecom.

moji su klinci bili gosti na dva rodjendana u igraonici u Mihanovicevoj (ako je informacija tocna to vodi Sanjica Dolezal ), ne mogu se sjetit kako se zove......mozda "Sveigraliste", malo proguglaj i ja cu.

kako su bili pozvani ne znam cijene, ali savrseno je za tu dob, snimaju spotove, luduju, gledaju se na velikom ekranu dok plesu, a ima i disco kugla i tete su odlicne

Edit: jedino sto sam nasla je link na kojem imaju broj telefona, pa nazovi moj kvart/igraonice/sveigraliste
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 13:43   #60
moj klinac je bio prezadovoljan sa svojom proslavom u igraonici u parku Ribnjak
teta koja to sve vodi i organizira radi fenomenalno s klincima,imaju pregršt igara,muzike i plesa,klopa i cuga u dogovoru s njom
cijena je pristojna,fakat se isplati
još jedna velika prednost je što je odmah pored kafić tako da oni starci koji se druže mogu popit kavicu u miru
ako je netko zainteresiran na pp mu mogu poslati broj od tete Tamare
meri79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:03.