Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 09:46   #1021
Da li se ovdje mogu postavljati i pitanja o idejama o proslavi rođendana?
Ako da... moja curka bi 9 rođendan proslavila doma samo sa svoje 4 prijateljice.Ima tko kakvu ideju kako ubaciti nešto zanimljivo u to kućno druženje? Mislila sam joj naručiti ili napraviti pinjatu (ovisi kako budemo stajali s vremenom)... Ali još nešto? Čak sam razmišljala i naručiti nekoga da dođe doma urediti im nokte (ne nikakvu profi manikuru/geliranje ili što ja znam što... onako lak i možda kakvo crtkanje/naljepnice/dijamantići ako je uopće moguće na dječjim noktima )... eto, svaka ideja je zaista dobro došla
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 14:54   #1022
Preporuka igraonice

Moji su odlučili ove godine zajedno slaviti rođendan u igraonici. Ne znam kako će to ispasti jer jedan slavi peti, a drugi deveti rođendan.

Zato tražim preporuku za igraonicu, preferiram širi centar ili Maksimir, ali nije uvjet.

Dakle, igraonica mora biti velika da može primiti puno djece, mora imati veliki izbor aktivnosti da može zadovoljiti potrebe velikih i malih. I naravno, dobre animatore.
Zahvaljujem na svakom prijedlogu.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:21   #1023
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
Moji su odlučili ove godine zajedno slaviti rođendan u igraonici. Ne znam kako će to ispasti jer jedan slavi peti, a drugi deveti rođendan.

Zato tražim preporuku za igraonicu, preferiram širi centar ili Maksimir, ali nije uvjet.

Dakle, igraonica mora biti velika da može primiti puno djece, mora imati veliki izbor aktivnosti da može zadovoljiti potrebe velikih i malih. I naravno, dobre animatore.
Zahvaljujem na svakom prijedlogu.
Cirkus u Branimir centru.
moja je tak bila na jednom rodjendanu, di je u prostoriji do, slavio drugi sibling, iako razlika nije bila tak velika ko kod vasih. i klinci su prelazili iz jedne u drugu dvoranu i kao svi se druzili.
torte su bile u isto vrijeme.

za aktivnosti ne bih znala, kak je bila na raznim rodjendanima tamo, rekla bih da jakooo jakooo ovisi koji te animatori zapadnu (i/ili koji paket roditelji uplate)

po njoj je Laboratorij zabave defitnitvno broj jedan sto se tice animacija (pitaj ih za broj djece i vidi dal mogu nesto od vec napravlejnih programa prilagodit jednom i drugom)
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:25   #1024
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
Moji su odlučili ove godine zajedno slaviti rođendan u igraonici. Ne znam kako će to ispasti jer jedan slavi peti, a drugi deveti rođendan.

Zato tražim preporuku za igraonicu, preferiram širi centar ili Maksimir, ali nije uvjet.

Dakle, igraonica mora biti velika da može primiti puno djece, mora imati veliki izbor aktivnosti da može zadovoljiti potrebe velikih i malih. I naravno, dobre animatore.
Zahvaljujem na svakom prijedlogu.
Mozda Grga na Radnickoj.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 16:02   #1025
i meni je to palo na pamet. mi na u drugoj njihovoj slavimo a ova mi se cini bolja. sad animatori.... nije tip igraonice da treba animatore, vise obuzdavace
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 18:47   #1026
U Cirkusu smo već slavili pa ne žele opet, a stariji je prije par dana rekao: "Samo ne Grga." Išao je nedavno tamo na neki rođendan i nije mu bilo zabavno (iako su neki klinci iz razreda bili oduševljeni). Ne voli sportsko-natjecateljsko-adrenalinski tip zabave. Voli prerušavanja s kostimima, maštovite igre, znanstvene mozgalice i tako to.
Mlađi je adrenalinski tip, ali on ponavlja kao papiga želje starijeg.
Poslala sam upit u Educarenu, ima li tko s njima iskustva? Čula sam da su prilično skupi, ali kako u ovo doba godine obično plaćamo dvije igraonice, računam da i sa skupom igraonicom ne možemo premašiti tu cifru.

Proguglat ću sada Laboratorij zabave, je li to ono u blizini Lisinskog?
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 18:51   #1027
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post

Proguglat ću sada Laboratorij zabave, je li to ono u blizini Lisinskog?
je. i stvarno su odlicni.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 20:01   #1028
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
U Cirkusu smo već slavili pa ne žele opet, a stariji je prije par dana rekao: "Samo ne Grga." Išao je nedavno tamo na neki rođendan i nije mu bilo zabavno (iako su neki klinci iz razreda bili oduševljeni). Ne voli sportsko-natjecateljsko-adrenalinski tip zabave. Voli prerušavanja s kostimima, maštovite igre, znanstvene mozgalice i tako to.
Mlađi je adrenalinski tip, ali on ponavlja kao papiga želje starijeg.
a muzej iluzija, MSU?
MSU ima i adrenalinskog (tobogan) i nekih kreativnih izradaka (mislim da se s njima i dogovara kaj ce biti tema), pa tu spojis jedno i drugo.

iako, moram priznat da mi se cini SF uskladit i njih po dobi, i po temama, a bome i ekipu koja ce doci
(mojoj je na par rodjendana jako islo na zivce sto su neki roditelji dampali mladju bracu/sestre predskolce)
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 18:40   #1029
Jel slavio netko u Slatkom mlinu ili Muzeju suvremene umjetnosti? ili u Dorylandu?

Mi ćemo uskoro slaviti 5-ti rođendan pa bi htjeli nešto drugačije
karla-pz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 19:37   #1030
Klinac bio nedavno u Msu, nije nesto bio odusevljen
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 20:32   #1031
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Klinac bio nedavno u Msu, nije nesto bio odusevljen
Znači, jedan manje

Ma tražimo baš nešto drugačije, izludio nas Habyland. Toliko skupo, a djeca trče svatko na svoju stranu i uopće se ne druže sa slavljenikom
karla-pz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 09:25   #1032
Quote:
karla-pz kaže: Pogledaj post
Znači, jedan manje

Ma tražimo baš nešto drugačije, izludio nas Habyland. Toliko skupo, a djeca trče svatko na svoju stranu i uopće se ne druže sa slavljenikom
Joj ja isto ne volim habyland, tamo uopće nemaš kontrolu

A MSU ti je ono - razgledavanje dijela postava što je mome bilo još i ok ali on nije baš uobičajeni dečkić, pa su nekaj slikali i tak

Pogledaj si Neonato https://rodendani.neonato.hr/
oni imaju baš lijepo organizirano, jedino tamo opet fali divljačine malo i skakanja, ali meni je baš lijepo i drugačije
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 10:41   #1033
kakvu kontrolu?
moja najvise voli te divljaone ali habbyland je preskup pa smo u rg sportu uvijek. u msu joj je bio dobar tobogan i neki interaktivni izlozak. ostalo dosadno.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 10:51   #1034
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
kakvu kontrolu?
moja najvise voli te divljaone ali habbyland je preskup pa smo u rg sportu uvijek. u msu joj je bio dobar tobogan i neki interaktivni izlozak. ostalo dosadno.
ma nek bude divljaona ali ne da neki 8-9 godišnjak na penjalici nagazi i šutne mog petogodišnjaka

znam da vole taj dio sa toboganima i penjalicama, ali da su onda na tome samo djeca sa tog rođendana, a ne svi skupa kao u habylandu pa tko preživi
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 10:58   #1035

ma nije to tak strasno ok za ove od 4 -5 ajde, ali kasnije je to sve normalno
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 11:03   #1036
ovaj neonato mi se čini odličan <3


ali imam kao pitanje gdje su roditelji za to vrijeme?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 11:05   #1037
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
ovaj neonato mi se čini odličan <3


ali imam kao pitanje gdje su roditelji za to vrijeme?
na kavi u kafiću do igraonice

tak je na svim rođendaonicama, nigdje nisu roditelji sa klincima
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 11:17   #1038
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
ma nek bude divljaona ali ne da neki 8-9 godišnjak na penjalici nagazi i šutne mog petogodišnjaka
ma kaj ce mu biti, ionako je sve oblozeno strunjacama i spuzvama.

djeca vole divlje rodjendane, jbg.
moj inace obozava razne radionice, kreativu, muzeje, ali kad je rodjendan, onda je rodjendan.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 11:17   #1039
e to me zanimalo jer neki pišu da roditelji moraju biti ako su klinci mlađi od ne znam koliko
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 11:19   #1040
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
e to me zanimalo jer neki pišu da roditelji moraju biti ako su klinci mlađi od ne znam koliko
pa to ti ovisi o igraonici.
obicno do 4. rodjendana traze da roditelji budu tamo, od 4+ su klinci solo s animatorima.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.