Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2017., 07:18   #2661
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
@ x-plosiv

nisam skuzio, kakvih problema ste imali? daljinu ili?
Ah, ne daljina. Moje isprike, mislio sam na "probleme" kada smo se vratil u Pulu. Nisu veliki problemi, samo shvatiš malo više limit malog grada. Dobro pa mi idemo dosta okolo pa nas to ne dira toliko više. Zna se desiti po mjesec dana da ne uđem pješke u centar grada
X-Plosiv is offline  
Old 03.03.2017., 16:25   #2662
nisi nista propustio, ja bio prekjucer.....sve prazno.....imam filing da u pulu ne dođem 10 godina, da bi sve bilo isto kao i kad sam otisao


malo ljudi u ovom gradu kuži da je svijet puno više od onoga što pula nudi
GLAVATAR is offline  
Old 14.07.2017., 13:56   #2663
Zna li netko koji ie povoljan i dostupan taksi u pu?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 22.07.2017., 01:05   #2664
u puli nista nije povoljno....osim toga nije to zagreb pa da ima konkurencije....imas one gradske lihvare i to je to......nazalost
GLAVATAR is offline  
Old 27.07.2017., 07:18   #2665
Uskoro se namjeravam preseliti u Pulu.

Možete li mi dati neke savjete vezano za iznajmljivanje stana/sobe?

ko cijena, načina kontakta, uobičajenih pravila oko gostiju?

Koje su očekivane cijene?

Koji dio grada treba izbjegavati i sl?

Hvala
sunshinestar is offline  
Old 27.07.2017., 20:36   #2666
Ovisi imaš li auto, da li se seliš radi fakulteta, što želiš..
X-Plosiv is offline  
Old 28.07.2017., 18:03   #2667
Nemam auto, ali imam kompijuter.

Radi posla.
sunshinestar is offline  
Old 29.07.2017., 14:45   #2668
Koji dio grada? Čisto da ti znamo reći..
X-Plosiv is offline  
Old 07.08.2017., 02:51   #2669
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Uskoro se namjeravam preseliti u Pulu.

Možete li mi dati neke savjete vezano za iznajmljivanje stana/sobe?

ko cijena, načina kontakta, uobičajenih pravila oko gostiju?

Koje su očekivane cijene?

Koji dio grada treba izbjegavati i sl?

Hvala
za boldano, primi moje saučešće!

gledaj na njuskalu ili butigi (to su novine, mislim da jos uvijek izlaze, nisam siguran).......obavezno pitaj da li te imaju namjeru izbaciti kad dođe sezona, veeeeeeelika vecina stanodavaca to radi, pa pripazi, ostala pravila su kao i svugdje drugdje u hrvatskoj, sto se kvarta tiče treba izbjegavati čitav grad, pula je preskupa, radije odi u rijeku

Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Nemam auto, ali imam kompijuter.

Radi posla.
ovo je puch line !
ako nemas auto, bit ce ti jako tesko funkcionirat ovdje..........javni prijevoz je katastrofa i uopce ga nema po noći, a taxiji su brutalno skupi, ako si vec zapeo za istru, po meni je bolja opcija rovinj, isto je mrtvilo izvan sezone kao u puli, ali ti bar auto nije nuzno potreban kao u puli
GLAVATAR is offline  
Old 07.08.2017., 10:06   #2670
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
za boldano, primi moje saučešće!

gledaj na njuskalu ili butigi (to su novine, mislim da jos uvijek izlaze, nisam siguran).......obavezno pitaj da li te imaju namjeru izbaciti kad dođe sezona, veeeeeeelika vecina stanodavaca to radi, pa pripazi, ostala pravila su kao i svugdje drugdje u hrvatskoj, sto se kvarta tiče treba izbjegavati čitav grad, pula je preskupa, radije odi u rijeku
Butiga izlazi četvrtkom u Glasu Istre (8 kn novine). Ovo za stanodavce se slažem, jer dosta njih izbace 1.6. i tek 01.10. možeš nazad unutra :klap:

Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
ovo je puch line !
ako nemas auto, bit ce ti jako tesko funkcionirat ovdje..........javni prijevoz je katastrofa i uopce ga nema po noći, a taxiji su brutalno skupi, ako si vec zapeo za istru, po meni je bolja opcija rovinj, isto je mrtvilo izvan sezone kao u puli, ali ti bar auto nije nuzno potreban kao u puli
Nažalost ovo stoji. Busevi po danu još tak-tak, ako ne moraš nigdje ići brzinski...ali čim prođe 20h ili koliko već, zaboravi na to. A taksisti će ti dati "lijepu" cijenu.

Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Nemam auto, ali imam kompijuter.

Radi posla.
Ovisi u kojem dijelu ti je posao, ako je u nekom centru, traži blizu...sve ovisi koji dio iskreno.
X-Plosiv is offline  
Old 09.08.2017., 01:31   #2671
Ma ja jesam iz RIjeke.

I ne biram najprije grad, pa onda da tražim posao u tom gradu, nego tražim posao, pa gdje ga nađem.

A sad sam u procesu dobivanja posla u Puli.
sunshinestar is offline  
Old 09.08.2017., 12:28   #2672
O tome ti i govorim. Ovisi gdje ga dobiješ
X-Plosiv is offline  
Old 14.08.2017., 18:57   #2673
Labisnak ulica.

Između Kaflanda Lidla.

To nije baš u gradu, jel?
sunshinestar is offline  
Old 15.08.2017., 13:55   #2674
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Labisnak ulica.

Između Kaflanda Lidla.

To nije baš u gradu, jel?
Ne, to ti je na ulazu u Pulu. Znači od kvartova gledaš Šijanu prvenstveno...onda možeš komotno u cca 10-20 minuta pješke doći na posao. Netko će znati bolje što se tiče buseva, mogu ti pogledati baš raspored buseva ako te zanima koji ide do kuda.
X-Plosiv is offline  
Old 15.08.2017., 21:08   #2675
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post


sto se ostatka hrvatske tiče, istru gledaju tako bas zbog konstantnih prijetnji o odcijepljenju i sličnih autonomaških gluposti
Niti jednom, ali niti jednom nije bilo nikakvih "prijetnji" o autonomiji, kamo otcjepljenju.
sunshinestar is offline  
Old 15.08.2017., 21:10   #2676
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Ne, to ti je na ulazu u Pulu. Znači od kvartova gledaš Šijanu prvenstveno...onda možeš komotno u cca 10-20 minuta pješke doći na posao. Netko će znati bolje što se tiče buseva, mogu ti pogledati baš raspored buseva ako te zanima koji ide do kuda.
Hvala.
ALi još nisam ni dobio posao.
Otom-potom
sunshinestar is offline  
Old 30.12.2017., 15:36   #2677
Moze savet?

Da li je cena od 30-35 evra na dan za apartman van sezone ( prolece) realna ( da ne dobijem neku katastrofu ili ensto prljavo?)
Koliko je Pula brdovita ili nije uopste?
Videh da je karta Pula Rovinj 35-44 kune, a da li ima povratna? Ne? Za Rijeku je 88-98, ima li tu povratne karte? Je li siguran prevoz ?
Kakve su cene u kaficima? A brze hrane?
Koliko vremena je potrebno da se obidje grad, dan, dva?
Dvoumim se izmedju Pule i Makarske.
Hm, mozda i Rijeke, pa da Pulu obidjem 1 dan...koje mesto je skuplje? Sto se smestaja tice, slicne su?

Hvala

Zadnje uređivanje Preveza : 30.12.2017. at 15:50.
Preveza is offline  
Old 08.01.2018., 01:54   #2678
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
Labisnak ulica.

Između Kaflanda Lidla.

To nije baš u gradu, jel?
covjece, jel ti radis na kružnom toku?

Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Moze savet?

Da li je cena od 30-35 evra na dan za apartman van sezone ( prolece) realna ( da ne dobijem neku katastrofu ili ensto prljavo?)
Koliko je Pula brdovita ili nije uopste?
Videh da je karta Pula Rovinj 35-44 kune, a da li ima povratna? Ne? Za Rijeku je 88-98, ima li tu povratne karte? Je li siguran prevoz ?
Kakve su cene u kaficima? A brze hrane?
Koliko vremena je potrebno da se obidje grad, dan, dva?
Dvoumim se izmedju Pule i Makarske.
Hm, mozda i Rijeke, pa da Pulu obidjem 1 dan...koje mesto je skuplje? Sto se smestaja tice, slicne su?

Hvala
cijene pogledaj na njuskalu, trazi dnevni najam, tamo su nize nego na booking.com, cijene karata pogledaj na stranicama autoprijevoznika (najjeftiniji su autotrans i crnja tours), cijene u kafićima se jako razlikuju....

što se tiče obilaska, po meni nema smisla ici razgledavati grad usred zime kad je sve zatvoreno, obala zivi samo ljeti, a ako si bas zapeo onda mozda bolje u pulu jer je grad veci, iako je makarska puno ljepsa od pule i vise turistički orijentirana - računaj na to da su cijene u hr osjetno vise nego cijene u srbiji (po ekavici pretpostavljam da dolazis iz srbije) i da je pula najskuplji grad u hrvatskoj
GLAVATAR is offline  
Old 16.02.2018., 17:53   #2679
Draga Pulo,
Moj voljeni grade
Firma mi se gasi
Šefica me po(t)krade.
HZZ oglasi
Život mi ugasi.
Sezona stiže,vidim,tacna mi sve bliže.


Pozz svima!
Nikolina G is offline  
Old 12.09.2018., 18:03   #2680
Ako ima netko tko trenira boks u Puli neka mi se javi u poruke.
LoneWolf17 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.