Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2004., 13:02   #1
Što ste sanjali?

Eto.. ja uvijek sanjam neke nebulozne snove i imam ih potrebu ispricati drugima, a volim i kad mi se prepricavaju tudji nebulozni snovi jer mislim da su zanimljive pricice..

Ispricavam se ako je tema vec negdje bila, ja je nisam pronasla.

Dakle, evo mog od jutros:

Isla sam s prijateljicom u neku osnovnu skolu gdje smo morale zabijati pribadace u staklo. Usput smo ukrale negdje neke male votke (ali stvarno minijaturne, velicine naprstnjaka ili privjeska za kljuceve) i onda smo poslije cugali sa Samom Rockwellom (da, da, netko je sinoc gledao film na tv-u) koji nam je objasnjavao zasto se zaposlio u skoli i zasto voli raditi sa petasima...

Ajd da cujem vas!


p.s. Da nadopunim - sad sam se sjetila jos detalja. Ta osnovna skola je zapravo bila brod-knjiznica u koju smo sestra (koja se u medjuvremenu izgubila) i ja uletile trazit stripove dok je u gradu trajala nekakva parada...
__________________
Pearls before swine

Zadnje uređivanje Mrtva mrkva : 01.06.2004. at 14:00.
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 13:09   #2
Zadnje čeg se sjećam ja da me drot žicao 2kn da mu fali za kavu i ja sam mu velikodušno dao medvjeda jer sam nju našao u džepu
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 18:06   #3
ja sanjam u komadima jer se stalno budim po noći pa u većini slučajeva nemam pojma kaj sam sanjala

ponekad sanjam totalno glupe snove, ali ono.. nebuloze
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 18:10   #4
Ja ponekad sanjam da se ljubim snekim,a nikad ga nisam vidla ono totalno nepoznata faca,i onda kad se vozim u tramvaju zujim okolo mozda ga vidim. Fakat su mi nekad cudni snovi.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 19:31   #5
E, obozavam se ljubit u snovima
I super mi je kad sanjam da plivam. Ili da letim (ali to bas nekako rijetko sanjam)... steta.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 19:41   #6
Nekak je onak fino ljubit se u snovima.Sta ja znam neki je ono poseban osjecaj.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 20:10   #7
Najčešće sanjam vrlo aktivne nepovezane snove ali su me noćas poštedili, vjerojatno zbog prevelikog umora.
No dobro je znati da nas ima još.
Leilani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 01:26   #8
uf...bolje da ne počnem pričat o svojim snovima
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 03:52   #9
a mozes mislit mene,ja sanjam nesto ,probudim se ,odem popit vode i nastavim spavat ali i nastavim sanjat san bas tamo gdje sam ga prekinula kad sam se probudila ,i tako u jednoj noci desi mi se po 3 puta da se budim i nastavim gdje sam stala malo cudno ali navikla sam se vec godinama
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2004., 20:57   #10
Neki sam dan sanjala da me trazi neki serijski ubojica jer ima neku sliku na kojoj ja sjedim nabijena na kolac i ispod mene je neko dijete. Ali, najodvratniji san mi je bio: mene netko ide silovati i ja sam u nekom stanu, vidim majku, idem kricati, ali glas ne izlazi! Mislim da ima i 5 god od tog sna, ali i sad se stresem kad o njemu razmisljam...
Ja stvarno nikad nemam neke fine snove!!!!!!!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 04.06.2004., 21:14   #11
uf...

sinoc mi je bivsi poslao neki sms u vezi nekog spota koji je bio na mtv-u. a on u svom iznajmljenom stanu ne vidi mtv. pa sam ga pitala da kako on zna sta je na mtv-u, je li isao doma? i nije nista odgovarao. krelac. uglavnom, onda sam zaspala i sanjala sam da sam ujutro jako rano, ako ne i iste noci, zvala njegovu staru doma i pitala ju "dobar dan, mogu dobit XY-a" (da ne pisem ime...) a ona ono... u polusnu... "koga? pa nije on tu..." a ja pocela nesto kao da kako nije, da di je, da je li ona sigurna da on nije dosao ipak doma a ona ga nije vidjela... i tako mi pricale i na kraju me bilo ful ful ful sram i poklopila sam joj slusalicu, i onda poslala sms u kojem sam se ispricala i rekla da mi je jako zao sto sam ju probudila, ali da sam bila jako zbunjena i sve to skupa... a ona je rekla "nema problema duso, razumijem te"... ah, bas je bila draga zena... mislim, i u snu i u RL i tako... eto. glupost.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2004., 23:08   #12
*Girlie*, obozavam te realisticne snove koji nastavljaju dan.

Leyla... pa nisu bas valjda svi takvi? Inace, ja sam prije dvije godina imala prekrasnu seriju nocnih mora, budila se vristeci okupana znojem... proslo je kad sam se napokon odlucila suociti sa situacijom koja ih je uzrokovala. I svaki puta kad imam neke probleme koji me proganjaju i cine mi se nerjesivi sanjam vuka. Jos od djetinjstva. Odvratan je, velik, bijel i krvav...

A nocas... neke paprike mislim, svasta. Pa novi auto koji je izgledao kao narancasti citroen Diana kakvog su vozili moji starci pocetkom osamdesetih, samo sto je ovaj bio velicine volva i oni blesavi klizni prozori su mu bili na sofersajbi... Koja glupost.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2004., 11:17   #13
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
*Girlie*, obozavam te realisticne snove koji nastavljaju dan.

Leyla... pa nisu bas valjda svi takvi?

Pa nisu svi, ali vecina... Ako nisu nocne more, onda su totalno nepovezani sa preskakanjem s jednog mjesta na drugo... Fuj!
 
Odgovori s citatom
Old 05.06.2004., 11:23   #14
joj Leyla skroz te kuzim i ja sam jedno vrijeme prije par mjeseci svake noci skoro imala neke strasne i nepovezane snove nakon kojih sam se sva izbezumljena budila. al u to vrijeme sam neprestano isla jako jako kasno spavat oko 3 ujutro i spavala drugi dan do podne i jos sam imala neke svadje s bivsim u biti nerazjasnjene stvari... tako da, eto, sve je to podsvijest...
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2004., 14:29   #15
Moj novi:

Isla sam u Berlinski zooloski vrt s tatom i bila je neka staza-most s nevidljivom ogradom po kojoj smo trebali proci, a tu su se setali lavovi i bijeli vukovi (ne oni strashni iz nocnih mora nego oni lijepi)... i poslije smo dosli u dio gdje su zatoceni ljudi... ali njima je, cini se bilo dobro. Dobivali su hranu i pice, druzili se medjusobno, imali udobne fotelje... neki od njih su citali knjige.
Kasnije smo opet dosli do ulaza, ali kako nismo imali kartu, nismo mogli zatraziti ni vodica (ionako je ve bilo prepuno japanskih turista) pa smo odlucili ici okolnim putem, ali smo se izgubili. Eh, da, vise nije bio tata sa mnom, nego bivsi decko(?)... izgubili smo se u sumi, naisli na neko jezero... sve je bilo u jezerima i u sumi i cinilo se da tu vec dugo nitko nije prosao, osim sto su se u pozadini ocrtavali stakleni neboderi i dizalice... Poceli smo se penjati po nekakvoj blatnjavoj i strmoj stazi. I pazite sad ovo - staza je zavrsavala okomitim nepreglednim policama punim CD-a neke pjevacice tipa Vesna Pisarovic i trebali smo se popeti tim policama kao da su ljestve... kad smo konacno stigli gore, primijetili smo usred sume postavljen stage za njen koncert... i onda sam se probudila


Mislim, Vesna Pisarovic?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2004., 14:51   #16
joj najviše volim te neke nepovezane snove, gdje se ide iz jedne situacije u neku totalnu drugu al sve nekak ima smisla dok spavamo
ja sanjala neke loše snove
nemrem se sjetiti točno svega ali znam da nije bilo dobro jer sam se probudila s tak nekim strahom i tjeskobom da mi je bilo muka
da bar znam kaj sam sanjala...
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2004., 19:53   #17
Katkad sanjam da trcim,tj. bjezim od nečeg ili da letim a nekad da se ljubim, katkad zna bit tako realno i dobar feeling...
ATM is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 12:38   #18
e Mrkva, kad sanjas vodu cula sam da to moze dosta puno znacit. a bitno je kakva je voda, ili to jezero iz tvog sna, a mozda se moze povezat i sa blatnom stazom. ugl, ako je voda bila mutna il prljava onda znaci nesto lose-naravno ja sam jednom sanjala da sam skocila u neku jako mutnu i prljavu vodu jer sam se morala sakrit, a tumacenje frendice koja se pomalo kuzi u ta tumacenja snova je bilo da imam neke probleme koje zelim prikrit, ili slicno tome... ugl, vidi se da te nesto muci, mozda u vezi bivseg? ma sad se igram babe vracare anywayz, pozdraf
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 14:36   #19
Nije, bila je kristalno cista
A sto se bivseg tice, zapravo nema nikakve veze to sto mi je bivsi jer smo ostali u odlicnim odnosima, a i davno smo hodali (prije 3 godine)... odnosno, ima utoliko sto sam prihvatila jedan ljetni poslic u jednom gradu koji bi me mogao podsjetiti na nasu vezu, jedno udaljeno i drugo propalo prijateljstvo...
U vezi tumacenja snova, mislim da je dovoljno znati koji ti se detalji pojavljuju i u koje vrijeme, recimo ona suma koju sanjam meni redovito znaci nostalgiju, i zastitu, uglavnom simbolizira dom... a i nisam bila od veljace, znaci vrijeme mi je...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 09:22   #20
Evo mene opeeeet

Vidim, ovo ce se pretvoriti u osobnu ispovjedaonicu vlastitih snova... Neka, neka, mozda mi netko napravi i psiholoski profil.

Danas, jutros... fuj, nasilno budjenje, evo, jos nisam dosla k sebi. A legla sam u 4. Da me ubijes ne mogu duze spavati (valjda zbog griznje savjesti).

Sanjala poznanicu koja je trebala kod mene doc nesto radit na komp... a meni neugodno... jer em mi je soba u kaosu, em cura ima tako graficki sredjene programe da padnes na guzicu, a moji su... hm, recimo samo da mi je grafika balvan u oku. I onda poslije sam isla spavati, ali je do mene navratio neki forumas i dovukao nekog svog prijatelja koji je zelio napraviti popis mojih cd-ova. I tako su oni popisivali, a ja sam se dosadjivala...

Bezveze.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.