Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2010., 14:12   #21
LET je isto odličan tamo sam znala još davnih dana voditi svog nećaka. TAN TAN ti je ista fora, ali meni je draže jer roditelji, kao npr. ja mogu piti kavicu odmah do u kafiću, a i nešto korisno napraviti za dijete. E netko je pitao za adresu TAN TAN-a to je na Pantovčaku www.tantan-kutak.com
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 14:53   #22
Quote:
srecanajveca kaže: Pogledaj post
U Tan tanu kupujem kartu isključivo za dijete jer im je takva politika, naime odrasli uopće ne plaćaju ulaz. U Dubravu idemo prvi put i iskreno ne znam kakva im je politika.
U Dječjem kazalištu Dubrava treba kupi kartu i za dijete i za roditelja u pratnji. To je stvarno bezveze, a i inače tamo stječem dojam da rade samo da bi pokupili lovu. Izuzevši Panamu, predstave su prilično skromne, a također ima i prilično agresivnih scena (Igra) ili pak kao eksperimentiraju sa iskrivljenim glasanjima, glupiranjima itd. da prođe vrijeme. Kao da eksperimentiraju, a ne rade predstave za djecu. Nema bajkovitosti, dobre scene, kostima, rekvizita, kvalitetne glume ... Šteta.
Maya the Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 14:59   #23
ježeva kućica, Pučko otvoreno učilište Velika Gorica
moj bio sa godinu dana tj. dolazio je djeda mraz, trajalo je 40 min, moj je uživao, skakao i vrištao.

moj mali će uskoro 2 godine. zanima me iskustvo ko je bio na predstavi Miffy u Trešnji, jel stvarno premali ili već može shvatiti sadržaj? da li je vesela predstava puna životinja, boja, pjesme?
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 15:59   #24
Moram priznati da mi je to razočaravajuća info za Dubravu, već godinu dana gledam što imaju, sve mi se čini super ali nikako da se dovučemo do tamo... Doduše ova predstava koju su nam prijatelji preporučili je nova i nadam se da je uistinu OK!
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 21:59   #25
Ja sam danas vidjela u knjiznicu plakat za predstave u djecijem vrticu Pipi duga carapa u Tratinskoj.
Svake subote u 11 ima druga predstava. Mi cemo sigurno ici na neku.
www.svarog.hr

Bas malo gledam njihovu stranicu i sve predstave koje su u Pipi su za vrticku djecu. I ima ih zbilja dosta.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 10:16   #26
Svarrog ti je fenomenalan!!! Oni su prošle godine imali jaaako puno predstava u TAN TAN-u. Avijonko se ženi je meni njihova ponajbolja predstava, nešto fenomenalno i ja sam se čitavo vrijeme smijala.
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 12:11   #27
Quote:
srecanajveca kaže: Pogledaj post
Svarrog ti je fenomenalan!!! Oni su prošle godine imali jaaako puno predstava u TAN TAN-u. Avijonko se ženi je meni njihova ponajbolja predstava, nešto fenomenalno i ja sam se čitavo vrijeme smijala.
I nama je Svarog fenomenalan. Osim u TAN TAN-u, predstave izvode i u Knjižnici Dubrava, petkomu 18.30. Daleko bolji koncept od Dječjeg kazališta Dubrava tj. opušteni su, neopterećeni vremenom (ukoliko se djeca odlično zabavljaju i žele sudjelovati, "ne gledaju na sat"), odlično improviziraju tj. profesionalno i duhovito prihvate dječje upadice i stvarno dobiješ dojam da su tu zbog djece, a ne zbog svog posla. Vrlo, vrlo ljubazni i topli. Meni su uz "Avijonko se ženi" i "Dabrići i bundevići" također odlične i basnopričaonice, koje uglavnom izvodi Dubravko Sidor i čak je nakon predstave spreman s djecom na njihovoj razini popričati o vrijednostima koje basnopričaonica obrađuje (tipa Mladena Kušeca). Ukoliko predstava ne predviđa sudjelovanje djece, s njima plešu prije ili poslije predstave ili im pokažu lutke ... Što je najvažnije, nema eksperimentiranja bez suvislih glasova, nema agresivnosti, a svaka predstava je i edukativna i zabavna. Puno ljepše nam je gledati predstave Svaroga nego mnoge druge s jačom produkcijom, scenom, kostimima, ali bez imalo sposobnosti za improvizaciju, zabavu i djeci razumljivu edukaciju u smislu pravih vrijednosti. Osim toga, nimalo nevažno, predstave su 15 kn pa roditeljima djece koja obožavaju kazalište nije problem omogućiti im zadovoljstvo.

Zadnje uređivanje Maya the Bee : 20.10.2010. at 12:12. Reason: greška
Maya the Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 12:16   #28
Quote:
srecanajveca kaže: Pogledaj post
Moram priznati da mi je to razočaravajuća info za Dubravu, već godinu dana gledam što imaju, sve mi se čini super ali nikako da se dovučemo do tamo... Doduše ova predstava koju su nam prijatelji preporučili je nova i nadam se da je uistinu OK!
Ajde pliz javi kad pogledate koja je to predstava i kakva je. Stvarno mi se više ne ide tamo u nadi da će napraviti nešto lijepo i normalno za djecu.
Maya the Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 12:36   #29
baš vam hvala za svarog, svakako ćemo otić pogledat. jel bude gužva vikendom? jel se moraju rezervirat karte dosta unaprijed?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 12:50   #30
Sad u petak u 18 i 30 u knjižnici Dubrava, Svarog igra predstavu "Juha od bundeve". Inaće, imamo tu slikovnicu i predivna je.
Mi ćemo vjerojatno ići pa ak ide netko od vas javite da se upoznamo.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 13:53   #31
Juha od bundeve isto odlična, na kraju sva djeca "jedu juhu" iz velikog kotla...
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 13:58   #32
Quote:
TinchiS kaže: Pogledaj post
Sad u petak u 18 i 30 u knjižnici Dubrava, Svarog igra predstavu "Juha od bundeve". Inaće, imamo tu slikovnicu i predivna je.
Mi ćemo vjerojatno ići pa ak ide netko od vas javite da se upoznamo.
jel imate vi neki drugi program, budući da na njihovoj stranici za ovaj petak u 18.30 u knjižnici Dubrava stoji ovo, a juha od bundeve je sljedeći petak?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 14:01   #33
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
jel imate vi neki drugi program, budući da na njihovoj stranici za ovaj petak u 18.30 u knjižnici Dubrava stoji ovo, a juha od bundeve je sljedeći petak?
Da, mijenjali su, trebalo je biti prošli tj. a sad u petak "dabrići" ali su zamijenili datume.
Sutra sam opet u knjižnici pa ću škicnuti ali 99% sam sigurna da je "Juha" sad u petak.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 14:04   #34
Quote:
TinchiS kaže: Pogledaj post
Da, mijenjali su, trebalo je biti prošli tj. a sad u petak "dabrići" ali su zamijenili datume.
Sutra sam opet u knjižnici pa ću škicnuti ali 99% sam sigurna da je "Juha" sad u petak.
suuuuper, onda bi mogli i mi ovaj petak
15 kuna je karta? jel se treba rezervirati (i jel može), jel bude gužva?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 14:19   #35
Koje predstave su u Svarogu za djecu od 2 god. Ne piše na njihovim stranicama, a ne piše niti koliko predstave traju.
S obzirom da smo mi tek navršili dvije, važno je da nije ništa predugo, da nema puno mraka i glasnih zvukova da nas ne bi šokiralo. Za Malu scenu i njihove predstave znam tako da ćemo to otići gledati.
Mi smo ovu nedjelju bili u Trešnji, prvi put u kazalištu, na Najotmjenijem divu u gradu i bilo je uspješno. Savladali smo prvi odlazak u kazalište. Mislim da je mamu bilo više strah od djeteta.
Ajde cure dajte koju preporuku.
Kolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 18:16   #36
U Dubravi, Pipi Dugoj Čarapi i TAN TAN-u ti dvogodišnjaci sigurno mogu pratiti sve njihove predstave. Ambijent je otprilike kakav tražiš, a sve njihove predstave su dosta vesele i interaktivne!
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 09:38   #37
Quote:
Kolu kaže: Pogledaj post
K
Mi smo ovu nedjelju bili u Trešnji, prvi put u kazalištu, na Najotmjenijem divu u gradu i bilo je uspješno.
bili smo onda skupa u trešnji
nama to, doduše, nije bilo prvi put, al je bilo neusporedivo s onim kad je bila dvogodišnjakinja, a potpuno drugačije iskustvo od onog kad je bila mlađa od toga
odgledala je sve fascinirano, mogla bi čak i duže
čak me odgurivala od sebe kad sam joj htjela objašnjavati, kao, makni se, mogu ja sama gledat predstavu

što se tiče predstave - dobra je, iako rekla bih da je za dob 4+, s obzirom da ima dosta polurazumljivog pjevanja, dvosmislenosti, poigravanja riječima i ritmovima koje maleni ne kuže. dobra je za male jer ne traje dugo, šarena je i zabavna, ali ne mogu oni ukapirati više od toga.
za prvi odlazak i dalje preporučam malu scenu i njihove priče o...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 10:46   #38
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
suuuuper, onda bi mogli i mi ovaj petak
15 kuna je karta? jel se treba rezervirati (i jel može), jel bude gužva?
Nema rezervacije karata, rekla mi je žena da samo dođemo 15 min ranije....planiramo u subotu na Dabriće
E sad zaboravila sam pitati di se to točno održava
To je scena Pipi i po netu je ulica Našićka (na njihovim stranicama)...a mislim da je netko spominjao Tratinsku pa jel znate di je to ili da zovem ponovno, kolko sam shvatila predstave se održavaju u dječjim vrtićima
Lea1805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:03   #39
tratinska ti je odma ona ulica kod trešnjevačkog placa di je crkva sv,josipa odma malo poslje crkve kad ideš prema domu sportova ti je dj.vrtić i to je tam..a kak mogu doći do ove predstave u dubravi dabrići ..dajte mi recite di se to održava ,io u koliko sati ima i u petak ili sam subota.hvala
__________________
zauvjek s moje ljeve strane...tri mušketira !!!
franči is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:08   #40
Kolko ja znam u knjižnici Dubrava samo u petak ( danas još mogu provjeriti ) s tim da sutra nisu Dabrići ( bili su prošli petak ) nego juha od bundeve ( mijenjali su raspored ).
Ako već imaju raspored za idući mj. uzet ću ga pa vam javim.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.