Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2010., 12:36   #61
u Zapruđu ima maleno kazalište lutaka Scena I.B.Mažuranić

Predstave za klince od 3 godine (iako ima i mlađih)..traju 30ak minuta, ulaz 20 kn...subotom u 11 sati
MOj dečkić od 6 mj odgledao cijelu predstavu Uzbuna u džungli...malo pjesme, pjevanja, lutkica i neznam jel trepnuo tih pol sata
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 14:57   #62
Mi idemo danas u ZKL Na Vuka i 7 kozlica. nisam uzela prije karte, pa se zbilja nadam da ce ih uspjeti nabaviti. Doci cu sat vremena ranije.
A danas smo u CC1 u nagradnoj igri zaradili i 4 karte za Tresnju, predstava je Mirakul za najmlade. To je nekakva Bozicna predstava za 3 nadalje.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 15:46   #63
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Mi idemo danas u ZKL Na Vuka i 7 kozlica. nisam uzela prije karte, pa se zbilja nadam da ce ih uspjeti nabaviti. Doci cu sat vremena ranije.
A danas smo u CC1 u nagradnoj igri zaradili i 4 karte za Tresnju, predstava je Mirakul za najmlade. To je nekakva Bozicna predstava za 3 nadalje.
Mislim da je netko na jednoj drugugoj temi napisao već prije par dana da karata više nema za danas ali ima za sutra po redovnoj cijeni od 35 kn.
Evo: https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=267

Šteta, i mi smo mislili ići.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 15:52   #64
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Mi idemo danas u ZKL Na Vuka i 7 kozlica. nisam uzela prije karte, pa se zbilja nadam da ce ih uspjeti nabaviti. Doci cu sat vremena ranije.
A danas smo u CC1 u nagradnoj igri zaradili i 4 karte za Tresnju, predstava je Mirakul za najmlade. To je nekakva Bozicna predstava za 3 nadalje.
NEMa KARATA zvala jučer,sve rasprodano još u utorak,srijedu

tako da mi idemo sutra na tu predstavu u 11 sati i tad je cijena 35 kn,ima još 150 mjesta slobodnih
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 16:31   #65
Aaaa, bas bezveze...

Ali kod nas je i onako promjena plana; Idemo u CIRKUS!!!
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 11:37   #66
Vidim da smo opet zapeli s predstavama Evo nešto za nedjelju i nadolazeće blagdane *** www.tantan-kutak.com/kazaliste Inače mi nakon kazališta ostanemo i na igri pa ako je netko za mogli bismo se i upoznati...
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 11:44   #67
Quote:
srecanajveca kaže: Pogledaj post
Vidim da smo opet zapeli s predstavama Evo nešto za nedjelju i nadolazeće blagdane *** www.tantan-kutak.com/kazaliste Inače mi nakon kazališta ostanemo i na igri pa ako je netko za mogli bismo se i upoznati...
ovo je odlično super
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 11:45   #68
E da zna li netko koja se predstava izvodi ovaj petak u KGZ u Dubravi???
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 21:08   #69
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
E da zna li netko koja se predstava izvodi ovaj petak u KGZ u Dubravi???
Evo i ovdje Premijera Božićne pjesme čarobne krijesnice
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:50   #70
Ajme pojma nisam imala za ovo kazalište u Zapruđu...SUPER mi izgledaju predstave ,a i cijena
titirlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 23:10   #71
Quote:
srecanajveca kaže: Pogledaj post
Evo i ovdje Premijera Božićne pjesme čarobne krijesnice
Mi smo to trebale ici gledati u subotu, ali nisam stigla. Jel netko gledao?
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 18:51   #72
Mislili smo otići na predstavu u pipi dugu čarapu u subotu. E sad ne znam je li se trebaju nešto prije kupovati karte. Bude li gužva? Ne znam da li da vodim i ovog manjeg
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 19:03   #73
Mi smo bili u Pipi i ne treba se nista prije kupovati. Predstava je u maloj dvorani, gdje klinci mogu sjediti na klupama ili strunjacama. Pokraj imaju tobogan i trampolin, pa se mogu malo i poigrati. Kada smo mi bili nije bilo guzve, jedno 10-tak klinaca. Roditelji mogu biti sa djecom, a i ne moraju. Nije mracno unutra, pa moze biti i za manje klince.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 11:00   #74
Hvala, vrlo vjerojatno ćemo ići.
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 12:20   #75
Ja ne znam dal je to predstava otvorenog tipa ali uglavom iu nasem vrticu se prodaju karte sada za subotu 4.12. u ZKL-u sa priredbom "u susret djedu mrazu" ili tak nekak i glume tete iz naseg vrtica a ulaznica je 20 kuna
Mi smo kupili ulaznice i jedva cekamo
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 12:20   #76
U nedjelju u 12h u kazalištu Let, Tkalčićeva 33, predstava "Vuk Dobroćud" za djecu od 4 g. nadalje

Karte se ne kupuju već se daje dobrovoljan prilog
žifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 12:49   #77
wedding najvjerojatnije se radi o projektu Darujmo djeci kazalište (mislim da se tako zove) i takve se karte koliko mi je poznato prodaju isključivo u vrtiću koji nastupa.
žifka vidiš u Letu nisam bila poprilično dugo, iskreno izgubila sam naviku ići s obzirom da je bio jedan duži period kada nisu radili zbog preuređenja, pa onda zbog grijanja...Inače mi se jako sviđaju teta Vanda i ekipica oko nje . Sada smo otkrili jedno slično mjesto koje nam više odgovara jer nam je bliže i imaju kafić gdje mamica može popiti i kavu www.tantan-kutak.com. E i znaš li možda da li LET ima neku svoju web stranicu ?
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:01   #78
Quote:
srecanajveca kaže: Pogledaj post
wedding najvjerojatnije se radi o projektu Darujmo djeci kazalište (mislim da se tako zove) i takve se karte koliko mi je poznato prodaju isključivo u vrtiću koji nastupa.
e da u pravu si tako se zove projekt

Ali moram priznat dami je glupo da se karte prodaju sam o u tom vrticu jer kod nas nece bit prodano sigurno ni pola karata poznavajuci mentalitet
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:05   #79
žifka vidiš u Letu nisam bila poprilično dugo, iskreno izgubila sam naviku ići s obzirom da je bio jedan duži period kada nisu radili zbog preuređenja, pa onda zbog grijanja...Inače mi se jako sviđaju teta Vanda i ekipica oko nje . Sada smo otkrili jedno slično mjesto koje nam više odgovara jer nam je bliže i imaju kafić gdje mamica može popiti i kavu www.tantan-kutak.com. E i znaš li možda da li LET ima neku svoju web stranicu ?[/QUOTE]

Drago mi je da to čujem, inače, ja sam jedna od bivših glumaca-animatora...prestala sam zbog bebaca i jedva čekam da malo naraste da i mi krenemo stalno ih "reklamiram" jer meni je to bilo posebno iskustvo, pogotovo kad skužiš kako se djeca užive u predstavu. puno roditelja ne mogu to djeci priuštiti pa je super što se ulaz ne plaća već daš koliko želiš-naravno samo ako imaš

znam samo za ovo... http://www.facebook.com/group.php?gid=9493718306
žifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 18:18   #80
Kazalište Let, Tkalčićeva 33

opet ja))

dakle...u nedjelju, 19.12., je predstava "Badnje veče", redatelj: Wanda Vilić
za djecu od 3 godine nadalje
žifka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.