Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2010., 18:22   #81
Quote:
žifka kaže: Pogledaj post
opet ja))

dakle...u nedjelju, 19.12., je predstava "Badnje veče", redatelj: Wanda Vilić
za djecu od 3 godine nadalje
U koliko sati??

I gdje se uopće može vidjeti raspored njihovih predstava?
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 19:05   #82
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
U koliko sati??

I gdje se uopće može vidjeti raspored njihovih predstava?
pardon, u 12 h
inače piše u novinama-jutarnji ili večernji...auskoro će imat i web stranicu, javim vam kad
žifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 15:25   #83
evo mene opet))

znači kazalište Let, Tkalčićeva 33, 2.siječnja u 12h Wanda Vilić održat će lutkarsku predstavu "Zimska priča"

ulaz: dobrovoljni prilog
žifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 18:29   #84
Mislim da nije nitko spomenuo Ivicu i Maricu u ZKL, Baruna Trenka. Izvrsna predstava za početnike (moja je imala nepune 2 g. kad ju je gledala, oduševljeno i bez stresa, sa zgodnim songovima, inačica bez zlih roditelja), a s nama su bile i dvije curice (7 i 9 g.). Mlađoj se predstava svidjela, starija ju je prerasla.
Spremam se ići s malenom (3. g) gledati Tijelo (ili nekako tako) u Trešnju. Kažu mi da je predstava odlična za dob od 3 do 7 g.
Priču o svjetlu i Priču o oblaku (Mala scena) smo gledale kad je imala oko 2 g. Sve pohvale, topla, nenametljiva, pažljivo osmišljena, pravo umjetničko kazalište, moram reći da sam i ja uživala. Spremamo se gledati i Priču o kotaču.
Tri praščića (ZKL, Baruna Trenka) - predstava za sva vremena. Gledala sam je, vjerovali ili ne, prije 17 godina prvi put (i tada 6-7 puta), a zatim sam napravila malu stanku i gledala je opet prije godinu dana. Glumci su se promijenili, tekst se neznatno promijenio i neke pojedinosti, no u osnovi je ostala ista. Može za djecu od 2 g. (iako piše 3) do 8 g.
Ribar Palunko i njegova žena, ne znam igra li još (ZKL, Travno) za nižu je školsku dob odlično, no može i za mlađe uz prethodnu pripremu (čitanje bajke). Mlađi od 5 teško da bi je razumjeli.
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 22:58   #85
Kazalište Let, Tkalčićeva 33, 9.siječnja u 12h Wanda Vilić održat će lutkarsku predstavu "Zimska priča"

ulaz: dobrovoljni prilog
žifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 00:25   #86
"Tijelo" u Trešnji nas je totalno zabavilo, M se smijala ko luda na sve fore (imala je nepune 3 kad smo gledali).
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 13:20   #87
Slučajno sam na sasvim desetoj temi naišla na ovo mjesto www.tantan-kutak.com i otkrila da imaju i predstave za djecu. Ovako na prvu nam sve odogovara, od lokacije, vremena, cijene a i predstave Zanima me da li je netko od vas već bio tamo i kakvi su dojmovi? Hvala!
mamaodzanata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 14:18   #88
Quote:
mamaodzanata kaže: Pogledaj post
Slučajno sam na sasvim desetoj temi naišla na ovo mjesto www.tantan-kutak.com i otkrila da imaju i predstave za djecu. Ovako na prvu nam sve odogovara, od lokacije, vremena, cijene a i predstave Zanima me da li je netko od vas već bio tamo i kakvi su dojmovi? Hvala!
Evo našla sam i ja tebe.
Super.malo djece, sjede na malim stolicama, predstave interaktivne, intimna atmosfera.možeš biti s djetetom a možeš i vani piti kavu.Mi krenuli na predstave u 12 mj.prošle god.Bili u trešnji, kazalištu lutaka i tan tan.U tan tanu joj bilo najbolje.Ovu nedjelju malena ide na Dabriće i bundeviće.Već se sad veseli.
Kines is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 14:32   #89
Kines
mamaodzanata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 11:42   #90
Potpisujem Kines! Mi sad već idemo svi u paketu, pa koliko izdržimo izdržimo. Redovito dobijamo i njihov newsletter, mislim da se možeš prijaviti na http://www.tantan-kutak.com/kontakt.html
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:02   #91
Samo da prijavim da smo i mi postali poklonici tan tan predstava. Ne znam samo da li nam se više dopada predstava ili ono poslije ( čitaj igra u igraonici a posebno oblačenje princeza kostimića ) Čudesna baka koja je ovu nedjelju je izgleda također interaktivna predstava!
mamaodzanata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 14:53   #92
Quote:
žifka kaže: Pogledaj post
Kazalište Let, Tkalčićeva 33, 9.siječnja u 12h Wanda Vilić održat će lutkarsku predstavu "Zimska priča"

ulaz: dobrovoljni prilog
Ima li nešto ovaj vikend?
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 17:02   #93
Quote:
mamaodzanata kaže: Pogledaj post
Samo da prijavim da smo i mi postali poklonici tan tan predstava. Ne znam samo da li nam se više dopada predstava ili ono poslije ( čitaj igra u igraonici a posebno oblačenje princeza kostimića ) Čudesna baka koja je ovu nedjelju je izgleda također interaktivna predstava!
Jeste gledali možda Crnci u Zagrebu? Kakva je predstava?
Kines is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 20:57   #94
Quote:
Kines kaže: Pogledaj post
Jeste gledali možda Crnci u Zagrebu? Kakva je predstava?
Mi bili. Dijete (3.5 godina) bilo začuđujuće oduševljeno. Sviđa mi se što je manji prostor i što su klinci često u interakciji s glumcima.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 22:41   #95
SPLIT - GKL, sutra, 11h, predstava KAKO JE ANĐEO DOBIO KRILO, za djecu od 3-8god.

moja kćer ima 2god. i 4mj., ali svejedno idemo, jedva čekam
bili smo na predstavi pred Božić, Dvanaest mjeseci, i jako joj se svidjelo. odgledala je bez problema svih 45minuta, pa računam da će i sutra biti dobro.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 05:20   #96
Mi idemo Crnce gledati i ovu nedjelju izleda da je sada neka nova priča. A jeste li vidjele ovo, zvuči prekrasno MALA ŠKOLA LUTKARSTVA www.tantan-kutak.com/kazaliste.html
mamaodzanata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 11:21   #97
predstave za malene

molim preporuke za predstave za dijete od 2 godine. vecina (osim male scene) predstava je za 3+ a za dosta predstava ne pise preporucena dob ni vrijeme trajanja
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 21:10   #98
lutkarsko kazalište u Zapruđu ima dobre predstave, piše za 3+ ali meni je mlađi sa 6 mj već gledao predstavu i cijelo vrijeme pljeskao i ciktao od uzbuđenja. Trajala je 35 min.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 11:28   #99
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
molim preporuke za predstave za dijete od 2 godine. vecina (osim male scene) predstava je za 3+ a za dosta predstava ne pise preporucena dob ni vrijeme trajanja
Već sam stavila i na zanimljiva događanja...Uglavnom na našu veliku sreću tan tan je opet počeo s predstavama za najmanje. Dobili smo mail predstava je Rodino pismo žabcu, zvala i provjerila da nisu promijenili politiku ali gospođa mi je potvrdila da je ostao isti princip tako da mogu doći i skroz malecki. evo tu sve http://tantan-kutak.com/kazaliste.html
srecanajveca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 14:34   #100
Molila bih vas za jednu preporuku - koju biste predstavu preporučili kao onako urnebesno smiješnu za djecu (ili da su se vaša djeca jako smijala na nju)? mi smo (5 i 2,5 god) pogledali dosta predstava - uglavnom u Maloj Sceni i ZKL-u i, iako su lijepe, nekako kao da nedostaje onako opuštenih predstava, baš pravo dječjih, s puno, puno smijeha i gegova, koje moj stariji obožava. Najbolji prolaz po tom su pitanju imala Tri praščića, ali ako biste se sjetili još koje, bila bih vam jako zahvalna!
Darel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.