Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2010., 18:36   #21
mah, ja sam odmah u početku razvoja sekundarnih spolnih obilježja uvidjela da nikad tih "idealnih" 90-60-90 neću imat, kad me priroda u sisama zakinula za 10cm...pa se nisam ni s ostale dve brojke opterećivala.
A za te mjere bi trebali već jednom reć na koju visinu bi to bile idealne...jer 90cm bokova na curi koja je visoka 150cm nije isto kao i na onoj od 180cm, ova prva može biti dobro uhranjena bombica, a druga mora biti košćica...tak da, bzvz.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 18:47   #22
to su idiotarije.....gle ja imam 1,74cm visine a mjere mi nisu ni blizu tih poremećenih ideala- 91-70-99........ja da imam bokove 90cm, izgledala bih kao osušeni komorač na suncu, ne trebaju mi noge kao šibice, a struk 60cm mi je prekoma....ta isušenost ne može mi nikako biti lijepa, uostalom bitno je kako ti je tijelo posloženo, prirodne proporcije tijela, neka simetričnost......

da, 90-60-90 je itekako pretjerano, barem za visoke cure što se mene tiče

ja jako volim svoje mjere, nema šanse da bih ikad išla na dijetu poput mojih frendica pa da izgledam suho. mi nismo dječaci u pubertetu!!!!

Zadnje uređivanje anita j : 07.08.2010. at 18:53.
anita j is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 18:54   #23
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
Pod liposukciju sam mislila na bokov. U struku da se baš izgladnjujem i ne znam šta radim bi mogla izgubiti još 2-3 cm, ali teško da bi došla na 60. S obzirom da su mi bokovi 100, struk od 67 mi je sasvim dovoljno naglašen.
zanemarila sam bokove od 100, sorry
zapravo da, struk ti je naglasen

u principu ti onda ne bi trebalo biti tesko doci do 60 kad bi imala i bokove od 90
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 19:07   #24
Nemam pojma koje su mi mjere.
Zadnji sam put to mjerila s 14 godina!

Težina mi je u životu varirala od blage anoreksije do 5 kg viška. Sad sam negdje između!
Također, imala sam periode kad sam imala zategnuti trbuh, gotovo s pločicama, a i one kad nisam mogla nositi topiće, da se stomak ne prelijeva!

Zaključak: očito se nisam opterećivala time. Ne kažem da mi nije smetalo, ali definitivno se nisam išla mjeriti.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 20:34   #25
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
-eto u ovom topicu zelim vasa misljenja...


..uz duzno postovanje nemogu razumjeti zasto bas te mjere,bombardiraju nas mediji,okolina i sl. uvjek mrsavice ,mrsavice i samo one ..druge ne prolaze..mislim di ide ovaj svijet..djeta ova djeta ona..kako da mi grudi i straznjica budu 30 centimetara vece od struka? kako to postici? koliko ste tjelesno aktivne?

da napomenem nikad nisam imala problema s kilazom,uvijek sam bila mrsavica ,visoka sam 165 i imam 51 kg ali opet nemam te mjere..pa me zanima sto vi mislite o tim mjerama..dali ih imate ili dali bi to zeljele..? da vas cujem..
Mjere 90-60-90 jesu privlačne, ali ne zato što bi bilo riječi o određenim brojkama, već zato što je riječ o vizualno privlačnom omjeru. Proglašene su negdje u vrijeme Marilyn Monroe, i to za ženu približno njene visine. I tvoje.
Sad, postići da ti struk bude posebno naglašen ne možeš ako nisi tako građena, ali ne vidim ni zašto bi trebala.

Zaboravio sam koje su konkretne brojke bile za više žene, ali spominjala je jedna moja prijateljica nešto u stilu 120-80-120, što su – gle čuda – isti omjeri. I daleko su, daleko od manekenskih (što valjda objašnjava zašto su meni manekenke velikom većinom toliko dosadne da neću čak ni galeriju otvoriti ako naletim na kakvu na netu).
Meni je lijepo vidjeti razliku između struka i bokova. O sisama da ne govorim. Ali nema ti smisla gurati se u ovakve ili onakve kalupe. Ovakve su mjere izračunate na temelju tko zna kakvih podataka, ali u pravilu se radi o nekakvom prosjeku, aproksimaciji, brojkama s najmanjom standardnom devijacijom, .
Jedino što dobivaš takvim “idealnim” izgledom jest potencijalno veći broj potencijalnih partnera kojima ćeš se svidjeti. Što ti to točno znači ako se ispostavi da tvoj idealni partner pati na neki drugi omjer, ne znam; to zaključi sama.

Uglavnom, ne živciraj se.
I ti možeš izgledati kao model iz ženskih časopisa. Ili muških.
Mogu i ja.
Dovoljno fotošopiranja čuda čini.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 08:50   #26
Ma svašta, ja sa 166 i 52kg nemam 90-60-90. U sisama mi fali, u bokovima imam viška a struk je približno tu negdje.
I svi vele da sam mržavica, tako da te mjere nemaju veze sa kilažom nego sa građom tijela.
Isto tako 90-60-90 na curi od 180 nemože izledat ni privlačno ni skladno.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 13:48   #27
idealne mjere su one s kojima se žena osjeća zadovoljnom..
Malo isfuran izraz,ali je stvarno tako..
Ja imam širok struk,malo uži od bokova jer sam jabuka građe i dobro se osjećam jer i dok sam bila ko štapić,uvijek mi je toliki struk bio.

Neću si rezat žile što nisam ni približno toj mjeri u struku.
Samo znam da muškarci gledaju i žene bez tih savršenih mjera

Daleko od toga da ne volim na ženi vidjet uzak struk,itekako volim.
Sinoć sam vani vidjela jednu žensku u trapericama i laganoj dekoltiranoj običnoj majici. Koliko je bolje izgledala od onih nakinđurenih ženski koje se za viken potrude što više nabaciti toliko toga na sebe.

Ta ženska je toliko zgodna da sam i ja zaslinila
I nisam u nijednom trenu pomislila da mi ide na žifce moje tijelo sa izraženim strukom
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 14:47   #28
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
Ma daj, ostavi te mjere... Moji bokovi su oko 100 cm na visinu od 163 cm. I ne izgledam ko nasukani kit. Ne bi ih smanjila za ništa.
ni ja svoje ,samo od toliko bljezgarija covjek se zapita jel lud on il ti mediji...
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 14:53   #29
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Mjere 90-60-90 jesu privlačne, ali ne zato što bi bilo riječi o određenim brojkama, već zato što je riječ o vizualno privlačnom omjeru. Proglašene su negdje u vrijeme Marilyn Monroe, i to za ženu približno njene visine. I tvoje.
Sad, postići da ti struk bude posebno naglašen ne možeš ako nisi tako građena, ali ne vidim ni zašto bi trebala.

Zaboravio sam koje su konkretne brojke bile za više žene, ali spominjala je jedna moja prijateljica nešto u stilu 120-80-120, što su – gle čuda – isti omjeri. I daleko su, daleko od manekenskih (što valjda objašnjava zašto su meni manekenke velikom većinom toliko dosadne da neću čak ni galeriju otvoriti ako naletim na kakvu na netu).
Meni je lijepo vidjeti razliku između struka i bokova. O sisama da ne govorim. Ali nema ti smisla gurati se u ovakve ili onakve kalupe. Ovakve su mjere izračunate na temelju tko zna kakvih podataka, ali u pravilu se radi o nekakvom prosjeku, aproksimaciji, brojkama s najmanjom standardnom devijacijom, .
Jedino što dobivaš takvim “idealnim” izgledom jest potencijalno veći broj potencijalnih partnera kojima ćeš se svidjeti. Što ti to točno znači ako se ispostavi da tvoj idealni partner pati na neki drugi omjer, ne znam; to zaključi sama.

Uglavnom, ne živciraj se.
I ti možeš izgledati kao model iz ženskih časopisa. Ili muških.
Mogu i ja.
Dovoljno fotošopiranja čuda čini.
zanimljiv postic.hvala
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 15:26   #30
ja te mjere ne zelim ni zamislit na nekoj visokoj curi jer bi to prije slicilo na vjesalicu nego na idealnu i prekrasno gradenu curu.to govorim jer ja sa svojih 160 cm imam mjere 82-58-90.e sad,je da sam malo zakinuta na grudima,al na te proporcije ja imam 44 kg(variram uvik dva kila doli gori),al ono-na sta bi tek slicila cura od 175 cm s tim proporcijama???boze sacuvaj.dakle to je sve od osobe do osobe.neko sa daleko vecim brojkama u tim proporcijama moze bit sto puta zgodniji,bar po mom misljenju.zato se time ne triba previse zamarat.
gabi1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 16:48   #31
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
-eto u ovom topicu zelim vasa misljenja...


..uz duzno postovanje nemogu razumjeti zasto bas te mjere,bombardiraju nas mediji,okolina i sl. uvjek mrsavice ,mrsavice i samo one ..druge ne prolaze..mislim di ide ovaj svijet..djeta ova djeta ona..kako da mi grudi i straznjica budu 30 centimetara vece od struka? kako to postici? koliko ste tjelesno aktivne?

da napomenem nikad nisam imala problema s kilazom,uvijek sam bila mrsavica ,visoka sam 165 i imam 51 kg ali opet nemam te mjere..pa me zanima sto vi mislite o tim mjerama..dali ih imate ili dali bi to zeljele..? da vas cujem..

Joj e dosta mi je više ovakvih tema gdje se cure bediraju oko svojih kila i sličnih gluposti. One deblje onda nazivaju mršavice - vješalicama, suhima i kosturima a mršavice se tješe da bar nisu pune sala i ne znam čega.

Zašto su žene pod tolikim utjecajem svih gluposti na tv-u, opsjednute dijetama i svim ostalim? Moram priznat da su mi muški tu puno bolji. Ne uspoređuju se s glumcima i pjevačima, ne izmišljaju hrpu sranja...oni koji bi malo bolje izgledali odu u teretanu i to je to.

Ja sam prirodno mršava i stvarno me naživcira kad vidim ovakvu temu. Od samog početka "vrijeđanje mršavica" i uspoređivanje s drugima. Pa jebemu svi smo različiti i prihvati to. Sa svojom visinom i težinom nikad nećeš biti takva i nema ti šta biti krivo. Radi na sebi i bok. Ja sam dosta visoka i mršava i prihvatila sam već da nikad neću imati obline i biti toliko sexi da se okreću za mnom. Meni su cure sa oblinama prejebene. Al šta da sad radim?
Kako je moguće da stvarno razmišljaš o tim glupim mjerama i da bi htjela biti takva??

velika_mrvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 17:52   #32
Quote:
velika_mrvica kaže: Pogledaj post
Joj e dosta mi je više ovakvih tema gdje se cure bediraju oko svojih kila i sličnih gluposti. One deblje onda nazivaju mršavice - vješalicama, suhima i kosturima a mršavice se tješe da bar nisu pune sala i ne znam čega.

Zašto su žene pod tolikim utjecajem svih gluposti na tv-u, opsjednute dijetama i svim ostalim? Moram priznat da su mi muški tu puno bolji. Ne uspoređuju se s glumcima i pjevačima, ne izmišljaju hrpu sranja...oni koji bi malo bolje izgledali odu u teretanu i to je to.

Ja sam prirodno mršava i stvarno me naživcira kad vidim ovakvu temu. Od samog početka "vrijeđanje mršavica" i uspoređivanje s drugima. Pa jebemu svi smo različiti i prihvati to. Sa svojom visinom i težinom nikad nećeš biti takva i nema ti šta biti krivo. Radi na sebi i bok. Ja sam dosta visoka i mršava i prihvatila sam već da nikad neću imati obline i biti toliko sexi da se okreću za mnom. Meni su cure sa oblinama prejebene. Al šta da sad radim?
Kako je moguće da stvarno razmišljaš o tim glupim mjerama i da bi htjela biti takva??

mozda se opterecujem glupostima al ni u kojem trenu nisam rekla da bih zeljela biti takva..samo sam pitala vas za misljenje o tim mjerama..meni osobno nisu normalne pa sam htjela vidjet kako drugi stoje s tim..i to je to!
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 18:03   #33
60 cm struka je pretanko! Ja imam nekih 68-69 cm a imam ful uzak struk, da imam još uži neznam di bi mi organi stali

Zadnje uređivanje DalajLama : 08.08.2010. at 18:09.
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 18:18   #34
Quote:
DalajLama kaže: Pogledaj post
60 cm struka je pretanko! Ja imam nekih 68-69 cm a imam ful uzak struk, da imam još uži neznam di bi mi organi stali
aj pa nemoj tako,moj je 58,pa mi sve stane
gabi1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 18:21   #35
Quote:
DalajLama kaže: Pogledaj post
60 cm struka je pretanko! Ja imam nekih 68-69 cm a imam ful uzak struk, da imam još uži neznam di bi mi organi stali
e upravo tako je i meni! ono uzak struk,cak i cvrst trbuh a odskace od 60 dobrih 5-6 cm.mislim kad bih i vjezbala nebi imala 60 osim ako mi netko primjerice ne izvadi crijeva... zato mi i nije jasno kako netko moze imati struk 60 cm.
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 18:22   #36
Quote:
gabi1989 kaže: Pogledaj post
aj pa nemoj tako,moj je 58,pa mi sve stane
imas male organe
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 18:40   #37
Quote:
DalajLama kaže: Pogledaj post
60 cm struka je pretanko! Ja imam nekih 68-69 cm a imam ful uzak struk, da imam još uži neznam di bi mi organi stali
Sve ovisi o građi. A za organe ima mjesta… čak i ako se utegneš u korzet na 30 cm kao neke frikuše, organi će si naći mjesta – malo će se razmjestiti po potrebi. Ali ako prirodno imaš uzak struk, nikakvo razmještanje neće biti potrebno.

Usput, tih 8 – 9 cm razlike u opsegu ti dođe na svega par centimetara razlike u promjeru. OK, aproksimiram na kružnicu iako se prije radi o kakvoj elipsi, ali dobro dođe kao ilustracija o koliko se maloj razlici zapravo radi.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 23:07   #38
Quote:
velika_mrvica kaže: Pogledaj post
Joj e dosta mi je više ovakvih tema gdje se cure bediraju oko svojih kila i sličnih gluposti. One deblje onda nazivaju mršavice - vješalicama, suhima i kosturima a mršavice se tješe da bar nisu pune sala i ne znam čega.

Ja sam prirodno mršava i stvarno me naživcira kad vidim ovakvu temu. Od samog početka "vrijeđanje mršavica" i uspoređivanje s drugima. Pa jebemu svi smo različiti i prihvati to. Sa svojom visinom i težinom nikad nećeš biti takva i nema ti šta biti krivo. Radi na sebi i bok. Ja sam dosta visoka i mršava i prihvatila sam već da nikad neću imati obline i biti toliko sexi da se okreću za mnom. Meni su cure sa oblinama prejebene. Al šta da sad radim?
Kako je moguće da stvarno razmišljaš o tim glupim mjerama i da bi htjela biti takva??


i ja sam mršava i šta mi tko može
treniram svaki dan, zdravo se hranim i imam super guzicu (čak me danas jedan na moru tia opalit po guzici)
nemam ali šta ću

ne opterećujte se s mjerama
__________________
Pina colada boy you make the girls ahh
and when the sun goes down
you make my world spin around :)
Happy as usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 00:20   #39
nikad se nisam mjerila, ali iako sam sitnija, sigurna sam da kad se nazderem, struk prelazi preko 60.
mislim da mi ni cice ni bokovi nisu 90.
mozda jesu, ali ne zbog cica, nego zbog ledja.
misim da su te mjere glupost. ima nas niskih i visokih i nikako ne mozemo svi imati takve mjere.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 02:27   #40
Quote:
Happy as usual kaže: Pogledaj post
i ja sam mršava i šta mi tko može
treniram svaki dan, zdravo se hranim i imam super guzicu (čak me danas jedan na moru tia opalit po guzici)
nemam ali šta ću

ne opterećujte se s mjerama

to i pričam, nema joj smisla opterecivat s glupostima ( pogotovo te mjere ). pa valjda sama vidi kako izgleda, ne treba joj uspoređivanje s drugima i slično. i mršavije i deblje mogu biti jako lijepe...ako to znaju nosit.

ivy kažeš da se opterecujes, ali nisi rekla da želiš biti takva? pa čemu onda to? shvaćam da te zbedira kad vidiš nekog kakva bi ti htjela biti, a baš si taj dan nesigurna malo...ali ako ne želiš biti takva...onda te stvarno ne razumijem
velika_mrvica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.