Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2010., 15:57   #1
Ljudi dobra srca žele pomoći, pokloniti, donirati

Ovo je tema za sve one koji imaju veliko i meko srce i koji zele pomoci svojim bliznjima koji su u nevolji , ili koji zele donirati nekoj humanitarnoj udruzi.
Ovdje ce humanitarne udruge i ljudi koji zele nesto pokloniti moci napisati sto poklanjaju , ili biti u mogucnosti pronaci adresu i ziro racun udruge kojoj mogu uputiti donaciju
Humanitarne udruge zamoljavamo da prije nego se oglase, posalju mailom na [email protected] svoju potvrdu o registraciji i sluzbeni broj ziro racuna
U suprotnom , biti cemo prisiljeni brisati i sankcionirati takve oglase

Napominjem da nije dozvoljeno traziti pomoc , nego da se preko ove teme moze pronaci i kontaktirati one koji pomoc nude


Dodatak: na forumu se ne smije tražiti ili nuditi novac, sve financijske transakcije obavljajte putem udruga ili privatno.

Udruge molimo da navedu podatke o akcijama za koje skupljaju donacije.

Zadnje uređivanje Nica : 15.11.2011. at 22:07.
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 11:32   #2
Humanitarna pomoć i akcije

ako zelite pomoci nekome mozete to uciniti preko Malog zmaja



ovo su podaci:

Društvo za poboljšanje kvalitete života siromašne
i nezbrinute djece «MALI ZMAJ» Zagreb

(skraceno Mali zmaj)
sjediste - Zagreb

ŽIRO RAČUN 2484008 - 1105567475 (RBA)

kod uplate molimo navesti: "donacija"
model za donacije je 99



ako zelite pomoci nekoj obitelji konkretnim stvarima zatrazite da vam posaljemo adresu za slanje paketa (dobit cete i sve potrebne podatke kako bi mogli paket prilagoditi toj odredjenoj obitelji)

ako zelite paket poslati na udrugu zatrazite adresu na pp
ista stvar je i kod dostave osobno


hvala na pomoci
Mali zmaj
MaliZmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 10:12   #3
Jedna sugestija svim ljudima koji mi javljaju da znaju neku obitelj kojoj treba nesto:

Predlazem da se angazirate sami i skupite nesto hrane i odjece u svojoj okolini za pocetak.
Hrana i odjeca je ono sto i mi jedino mozemo ponuditi trenutno, novaca nema tako sigurno ne mozemo pomoci vise nego vi sami skupljajuci medju svojim prijateljima, kolegama i u obitelji.
ucinite sebe podruznicom udruge u malom.
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 18:39   #4
Smile Pokažite svoju humanost

:tMi smo novoosnovana humanitarna udruga.I sama sam bila suočena teškom materijalnom situacijom zbog muževe bolesti.Obraćala sam se popriličnom broju udruga no vjerujte nitko nije pomogao.Razočarana radom humanitarnih udruga ,odlučila sam osnovati udrugu koja če zaista pomagati siromašnim obiteljima i pokušati pronaći malo nade za djecu koja zbog siromaštva pate i nemaju normalno djetinjstvo.Nadam se da če mnogi od vas zastati na ovom postu i priključiti mi se u radu udruge i učiniti nešto za druge.Ako želite donirati svoj novac ili hranu,javite se.Od nas če te dobiti potpunu informaciju kome pomažete.Nadam se da če te imati veliko srce.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 17:01   #5
udruga Mali zmaj pocinje novu akciju skupljanja sredstava za pomoc jos jednoj obitelji

svi zainteresirani dobit ce informacije i podatke na pp

s obzirom da nije moguce vise stavljati teme s pricama ljudi morat cemo se snalaziti na druge nacine

nadam se da to nece umanjiti entuzijazam i zelju za pomaganjem
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 10:02   #6
Ako zaista želite pomoći javite se!

Molimo sve ljude dobra srca koji žele pomoći gladnoj i siromašnoj djeci,a u ovim teškim vremenima jako ih je puno.Javite se našoj udruzi te spasite barem jedno gladno dijete.Obitelji koje žive u teškim uvjetima često osjećaju samoću i tugu,pokažite im da nisu sami i da vjerujemo u bolje sutra,pomozimo im.
Humanitarna udruga "Za Bolje Sutra"

http://www.wix.com/anicazecevic/huma...ojekt-i-akcije
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 17:11   #7
Smile Svi koji žele pomoći obiteljima sa troje i više djece neka se jave

Svi koji žele pomoći onima kojima je pomoć zaista potrebna neka se jave našoj udruzi.U svakom trenutku možete dobiti informaciju za koga se prikuplja pomoć.Budite toplog srca i pomozite djeci jer njima je to najpotrebnije.Naš žiro račun:
Humanitarna Udruga "Za Bolje Sutra"
PBZ-2340009-1110460936
Iz inozemstva:
HR78 2340 0091 1104 6093 6
PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D.
10000 Zagreb,Račkoga 6,Croatia
SWIFT CODE:PBZGHR2X
Potražite nas i na facebooku,kontaktirajte nas,budite anđeo koji pomaže djeci,jer oni su naša budućnost,a potrebno im je samo malo sunca.



potvrdeno
ZgSash
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 18:51   #8
satori stavi ti priču ovdje da ljudi znaju o čemu se radi pa tko želi/može pomoći javit će ti se
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 09:30   #9
Nova akcija

Na podrucju Rijeke imamo radnu akciju. Uvodimo vodu i kanalizaciju jednoj obitelji s cetvero djece. Trenutno nemaju ni kuhinju ni kupaonu.
Materijal je kupljen. Nasli smo majstore za sve osim za knauf a treba napraviti pregradne zidove za kupaonu i jos neke stvari jer je tamo sad cista cigla na zidu i beton na podu.

To kosta 2000 kn koje moramo brzinski skupiti. Ili jos bolje, da nadjemo majstora za knauf - volontera.

svi koji zele pomoci, a stvarno je hitno, mogu uplatiti donaciju na:

MALI ZMAJ
sjediste - Zagreb

ŽIRO RAČUN 2484008 - 1105567475 (RBA)

kod uplate molimo navesti: "donacija za RI"
model za donacije je 99


hvala puno na pomoci
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 11:52   #10
poklanjam spaher u ispravnom stanju nije jako star...uredan ....kome god treba...zao mi ga je bacit
__________________
moje torte
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 11:09   #11
Humanitarno drustvo Mali zmaj trazi rabljeni kompjuter za jednog devetogodisnjeg djecaka.

Ako imate komp koji vam vise ne treba ili bar neki od sastavnih djelova koje bi mogli iskoristiti, javite se.
MaliZmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 15:10   #12
Quote:
MaliZmaj kaže: Pogledaj post
Humanitarno drustvo Mali zmaj trazi rabljeni kompjuter za jednog devetogodisnjeg djecaka.

Ako imate komp koji vam vise ne treba ili bar neki od sastavnih djelova koje bi mogli iskoristiti, javite se.
Poštovani,ima u Zagrebu Udruga "SVI SMO PROTIV",Remetinečka 60,koja poklanja kompjutore djeci slabijeg imovnog stanja,možda da se obratite njima.Oni dobivaju puno rabljenih kompjutora od raznih firma baš za tu namjenu.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 09:59   #13
Smile Svi koji žele pomoći

Hitno potrebna pomoć u hrani,kozmetici i pelenama za djecu.Svi koji žele pomoći neka se jave za adresu.
Humanitarna Udruga "Za Bolje Sutra"
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 12:50   #14
Svakim danom od 11-12 i od 18-19 se moze dostaviti ili preuzeti donacije u udruzi Mali zmaj na Crnomercu.

Potrebno je samo prethodno se najaviti i ako preuzimate donaciju javiti nam velicine odjece i ostale potrebe da znamo sloziti paket.

Nudimo djecju odjecu i obucu (ako treba imamo i za odrasle) i igracke.


sve ostale informacije, ukljucujuci i kontakt podatke saljem na pm
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 12:18   #15
ponovo skupljamo novce za samohranog tatu

cilj je 1007 kn za jednu ratu kredita
bio je na bolovanju dosta prosli mjesec i placa mu je premala da pokrije te troskove

nema smisla da sad nakon svega sto smo postigli ponovo blokiraju racun zbog jedne rate

sve znate, broj zira imate
skupljamo od sad pa iducih tjedan dana
nije bitno ako mozete uplatiti i samo 10 kn, bitno je da nas je puno




p.s. uplaceno je 130 kn jucer pa oduzmite to od ukupne ciljane cifre

hvala
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 22:57   #16
satori pun ti je inbox
katekit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:33   #17
ja bih poklonila sedam dana ljetovanja u šestom mjesecu obitelji sa dvoje ili troje djece koji nisu odavno bili na moru jer su siromašni,a djeca žarko žele na more.
Ali kako da to učinim,kome se trebam obratiti da taj poklon dođe u ruke baš takvoj obitelji.
starsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 18:19   #18
Potrebna pomoć dobrih ljudi

Obitelj sa troje djece i četvrtim na putu hitno trebaju pomoć dobrih ljudi za plaćanje stanarine,jer im prijeti otkaz sa stana.Suprug nije dobio plaću već dva mjeseca,a radio je na crno.Bez ikakvih su primanja,osim dječjeg doplatka.Zaista je hitno.Potrebno je prikupiti 1500 kn.Hvala svima koji će pomoći.Javite se za više detalja.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 22:20   #19
Trazi se posao u Zagrebu


Ako znate za neki poslic za mladu djevojku,srednjoskolku (ili njenu mamu) u Zagrebu javite nam. Peglanje, laganiji kucanski poslovi i sl. dolazi u obzir. Djevojka ima 10 brace i sestara i svaka pomoc je dobrodosla. I njezina dva brata (isto srednjoskolci) traze bilo kakve povremene poslove. Jako su spretni u popravcima i poslovima rukama (kao sto je krecenje, sastavljanje namjestaja i sl). - zainteresirani se mogu javiti meni
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 12:48   #20
Trazimo nekog tko cesto putuje ZG-VŽ da prepelja pakete obiteljima u Varazdinu.
satori is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.