Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2011., 21:06   #41
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
evo uplaceno...sad morate skupiti samo za jos jedan mjesec...sutra ce biti na racunu malog zmaja

super je da ima ljudi koji mogu i financijski pomoć
dancani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 22:00   #42
Smile Pomozite siromašnoj djeci u hrani,kozmetici i pelenama

Ovo je tema za sve ljude koji žele pomoći siromašnoj djeci u hrani,kozmetici i pelenama.Svi koji žele pomoći neka se jave našoj udruzi kako bi dobili osobne podatke obitelji kojima je potrebna takva pomoć.Mi smo Humanitarna udruga "Za Bolje Sutra" i želimo siromašnim obiteljima pomoći na sve moguće načine.Nadam se da će te pomoći barem sa ovim najosnovnijim stvarima djeci koja zaista treba pomoć dobrih ljudi.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 15:58   #43
tiksa123, molim te , neka gospoda posalje mail na [email protected] kojim potvrduje tvoj post
nemoj se ljutiti , ali na neki nacin moramo potvrditi radi li se o legitimnoj akciji
imali smo slucajeva prevare i ne zelimo da netko iskoristava ljudsku dobrotu i forum za vlastiti probitak
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 17:51   #44
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
tiksa123, molim te , neka gospoda posalje mail na [email protected] kojim potvrduje tvoj post
nemoj se ljutiti , ali na neki nacin moramo potvrditi radi li se o legitimnoj akciji
imali smo slucajeva prevare i ne zelimo da netko iskoristava ljudsku dobrotu i forum za vlastiti probitak
U ponedjeljak cu imat dokumenat koji potvrdjuje tu akciju .. Da sam je samovoljno kao pojedinac pokrenuo
 
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 10:29   #45
Quote:
Kolu kaže: Pogledaj post
Nadam se da će se novčeki skupiti jer je to najmanje što možemo dati, bar oni koji imaju...
Inače, za tu obitelj znam sa Rodinog foruma.
evo mali izvjestaj:

do sad je skupljeno 2000 kn za ovu obitelj a 1400 im je vec uplaceno da imaju za ovaj mjesec

ovih 600 cemo ostaviti i uplatiti iduci mjesec a mozda se i jos skupi
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 14:59   #46
Danas sam bio u gornjoj bistri u bolnici za jako tesko bolesnu djecu od rodjenja na razgovoru sa ravnateljem bolnice zamjenicom i glavnom sestrom da bi me proveli kroz bolnicu i dali mi potrebne informacije za akciju koju organiziram u kojoj se uopce ne trazi financijska pomoc ili novci a nesmijem je tu objavit jel nisam udruga a radi se o tesko bolesnoj djeci a zalosna je cinjenica da talijani gore dolaze volontirat i radit sa tom djecom a ja na hrvatskom forumu jel nisam udruga nesmijem objavit akciju koja je za tesko bolesnu djecu u kojoj se nebi pomoglo samo njima vec i njihovim roditeljima koji se isto tako tesko nose sa tim problemom .. pp mi je otvoren za sva pitanja .. hvala i sad me banajte ak ocete zauvjek
 
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 14.03.2011., 15:21   #47
Quote:
tiksa123 kaže: Pogledaj post
Danas sam bio u gornjoj bistri u bolnici za jako tesko bolesnu djecu od rodjenja na razgovoru sa ravnateljem bolnice zamjenicom i glavnom sestrom da bi me proveli kroz bolnicu i dali mi potrebne informacije za akciju koju organiziram u kojoj se uopce ne trazi financijska pomoc ili novci a nesmijem je tu objavit jel nisam udruga a radi se o tesko bolesnoj djeci a zalosna je cinjenica da talijani gore dolaze volontirat i radit sa tom djecom a ja na hrvatskom forumu jel nisam udruga nesmijem objavit akciju koja je za tesko bolesnu djecu u kojoj se nebi pomoglo samo njima vec i njihovim roditeljima koji se isto tako tesko nose sa tim problemom .. pp mi je otvoren za sva pitanja .. hvala i sad me banajte ak ocete zauvjek
vec ti je bilo gore objasnjeno zasto je tako:

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
tiksa123, molim te , neka gospoda posalje mail na [email protected] kojim potvrduje tvoj post
nemoj se ljutiti , ali na neki nacin moramo potvrditi radi li se o legitimnoj akciji
imali smo slucajeva prevare i ne zelimo da netko iskoristava ljudsku dobrotu i forum za vlastiti probitak
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 13:08   #48
nazalost , tiksa nam nije uspio organizirati potvrdu da se zaista radi o humanitarnoj akciji
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 14:37   #49
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nazalost , tiksa nam nije uspio organizirati potvrdu da se zaista radi o humanitarnoj akciji
Može se uplatiti i direktno bolnici
garava mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 16:46   #50
Pomoć za obitelj iz Okučana

Obitelji iz Okučana je potrebna novčana pomoć.Žive na socijalnoj pomoći,sad su u problemu jer im je kuća u kojoj su živjeli srušena.Država im daruje materijal za novu,ali nemaju novaca za gradnju.Trenutno njih petero(Otac,majka,dvoje mld.djece i majka od oca) žive u dvije prostorije u dvorišnoj zgradi bez kupaone i wc-a. Svaka pomoć za tu obitelj od velike je pomoći,pa čak i ona najmanja.Svi koji žele donirati mogu na naš broj žiro računa,s naznakom "za obitelj iz Okučana".

Žiro račun:PBZ-2340009-1110460936
IZ INOZEMSTVA:
HR78 2340 0091 1104 6093 6
PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D.
10000 Zagreb,Račkoga 6,Croatia
SWIFT CODE:PBZGHR2X

VELIKO HVALA SVIMA KOJI ČE POMOĆI!Za više inform.PM.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 00:39   #51
Akcija pomoci bolesnom djecaku

Djecak iz Petrinje trenutno je bolestan i smjesten u Zagrebu u bolnici.
Iako mu je 6 godina zbog bolesti jos uvijek nosi pelene i tek je nedavno poceo jesti krutu hranu.

Hrana koju smije jesti (bezglutenska i bezlaktozna) prilicno je skupa.
Njegova majka svaki dan stopira iz Petrinje u Zagreb i natrag da bi ga nahranila jer to traje satima a medicinsko osoblje za to nema vremena.


Zapocinjemo akciju prikupljanja donacija u hrani i pelenama.

Molimo da, ako se odlucite sudjelovati u ovoj akciji, obratite paznju na nutricionisticke tablice proizvoda.
Nista sto sadrzi gluten ili mlijeko ne dolazi u obzir.
Pelene koje cemo skupljati trebaju biti velicine 6.

Donacija za ovu obitelj moze se i uplatiti na nas ziro racun.
Samo uz uplatu navedite: "donacija za DD"
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 19:24   #52
Čitam ove postove i kida mi se srce od tuge jer nemogu pomoci.Ja sam samohrana majka njih dvoje,podstanar sam i jedva krpam kraj s krajem,ali moja djeca su hvala dragom Bogu zdrava i nekako jos guram.Žao mi je sto nemogu pomoci,ali vidim da ima dobrih ljudi,dobra srca i molim se za ove obitelji kojima je gore nego meni.Nadam se da mi nece zamjeriti sto jedino mogu moliti za njih.
trevejn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:58   #53
Ja Vas molim da pomognete maloj Lauri, koja boluje od spinalne mišićne atrofije i hitno su joj potrebna nova kolica kako bi njenoj mami bilo lakše njegovati i nositi Lauru. Od srca Vas molim da ono što biste potrošili na kavu, ili neku drugu sitnicu, uplatite na Laurin račun,njeni roditelji bi vam bili jako zahvalni jer Laura preko HZZO ima pravo samo na obična sjedeća kolica a ona sjedit ne može

svi podaci su na ovom linku.


http://www.vecernji.hr/regije/lauri-...-clanak-267610
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 15:40   #54
Evo ovako, jedna forumašica mi je rekla da je dobra ideja staviti ovdje post
Pa eto, dssr u Zagrebu (društvo studenata socijalnog rada) skuplja pelene,vlažne maramice, konzerviranu hranu,brašno (sve što se ne kvari) za instituciju u Karlovcu u kojoj su smještene maloljetne djevojke koje imaju dijete,a roditelji su ih se odrekli, pomaže im samo župnik
U kući 5 mama i 6 beba, od čega su dvije bebe jako male.. Treba im svega, a najviše pelena i to najveća veličina (4 i 5) i vlažne maramice za bebe. Također su pitali, ako možda netko ima ormarić na kojem se presvlače bebe, a da mu ne treba pa da donira, bilo bi super!
Pa ako je netko voljan i htio bi pomoći neka mi se javi na pm, unaprijed hvala
__________________
http://public.fotki.com/martinadubrava/
10.02.2008. KEKA
martina_dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 23:28   #55
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
Na zalost, novoj obitelji nije toliko lako pomoci kao proslima.
Njima ce nasa pomoc olaksati ali im nece rijesiti probleme.

Naime, mama u toj obitelji je ozbiljno bolesna.
Ima rak i bori se kemoterapijama i rukama i nogama.
Lijecenje naravno puno kosta, pa stalna bolovanja... uglavnom, obitelj je u financijskom skripcu.

Imaju tri sina skolskog uzrasta.

Platili smo im skolsku kuhinju u dva navrata i donirali neku manju svotu ali to je stvarno kap u moru.

Najveci problem su rezije jer zaostaju u placanju i stvarno se skupilo dosta.



U iducem postu cu staviti njezino pismo i malo detaljniji opis situacije.




donacija za ovu obitelj moze se uplatiti na racun udruge:

Mali zmaj
Gjure Szaba 5, 10 000 Zagreb
ŽIRO RAČUN 2484008 - 1105567475 (RBA)

kod uplate treba navesti : donacija za RM

upisite model 99 (za donacije) ili ako to ne prolazi ostavite prazno i upisite datum ili dio ziro racuna u polje za poziv na broj




dodatne informacije mozete dobiti ako se obratite na [email protected]


hvala puno na pomoci


satori i udruga Mali zmaj
nastavljamo s ovom akcijom

od sutra skupljamo za 4. mjesec
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 12:35   #56
U tijeku je akcija prikupljanja pomoći za obitelj sa 4 djece,12 g.,11 g.i blizanci 9 g.Oba blizanca su bolesna.Više o obitelji u pm.
Ako želite pomoći možete na naš žiro račun ili nam se javite.
Humanitarna Udruga "Za Bolje Sutra"
PBZ-2340009-1110460936
Iz inozemstva:
HR78 2340 0091 1104 6093 6
PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D.
10000 Zagreb,Račkoga 6,Croatia
SWIFT CODE:PBZGHR2X
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:53   #57
Društvo Mali zmaj trazi volontere i clanove koji zele sudjelovati u humanitarnim akcijama i radu drustva

svi zainteresirani mogu se javiti na: [email protected]

trenutno najvise trebamo pomoc oko administrativnih poslova koji se mogu raditi od kuce gdje god da se nalazite
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 16:14   #58
http://www.vecernji.hr/regije/za-pol...-clanak-235472

ajmo im pomoći!
__________________
klasa OPTIMIST
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 20:01   #59
Quote:
vešmašina kaže: Pogledaj post
saznaj broj telefona ili tocnu adresu i poslat cemo im pakete odjece i igracaka

p.s. ako ima netko prijevoz do tamo poslali bi i bicikl curici
MaliZmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 20:17   #60
Quote:
MaliZmaj kaže: Pogledaj post
saznaj broj telefona ili tocnu adresu i poslat cemo im pakete odjece i igracaka

p.s. ako ima netko prijevoz do tamo poslali bi i bicikl curici
evo adrese u tekstu:


Dok tata Đuro ne pronađe posao, svi koji žele pomoći obitelji Novak mogu to učiniti osobno, na adresi Sv. Antuna 15, u Sv. Đurađu, kraj Virovitice. Zbog toga objavljujemo broj računa na ime Đure Novaka, u HPB-u Virovitica: 3211574022. Obitelj zahvaljuje svima koji su im pomogli – Gradu koji im je uveo pitku vodu, Centru i obitelji Volenik. (mlo/VLM)
__________________
klasa OPTIMIST
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.