Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2009., 09:34   #61
Petarde

Kaj vi mislite o petardama? ja ko dijete ih poootpuno podrzavam ,a sad uskoro pocinje puc puc
blackdragontu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 09:59   #62
Quote:
blackdragontu kaže: Pogledaj post
Kaj vi mislite o petardama? ja ko dijete ih poootpuno podrzavam ,a sad uskoro pocinje puc puc
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 10:06   #63
kaj bi to trebalo znacit iks de
blackdragontu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 12:57   #64
Evo, moj sin od 15 g. veli da je to tj. za debile

A ja velim da petardaše i njihove roditelje treba
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 13:25   #65
Srećom imam žensko djete pa si nekako mislim (nadam) da neću imati muke s tim. Naročito zato što imam jednog balavog debila od 40-ak godina koji još uvijek misli da je to ludo zabavno...

Inače, svakom roditelju kojem djete ostane bez komada ruke ili nečeg drugog bih kirurški bez anestezije odstranila isti taj dio. Čisto da shvate da su na vrijeme trebali djecu učiti da u oružju, pucnjavi, barutu i sl. nema ničega ni lijepoga ni dobroga.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 13:36   #66
Totalno out sudeći po klincima oko mene ...
Bilo je par puta puc, puc pa bolnica ...
A što se tiče roditelja koji to dopuštaju ...
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 13:50   #67
petardama se više oduševljavaju odrasli nego djeca, a onda pod krinkom "kako je to super", (da se ne sramote tako veliki) daju i djeci ...
shempio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 15:00   #68
Joj, ja nikako ne volim petarde! Srećom, mm se isto preobratio, najprije je pomagalo što smo nabavili psa pa ga je to pucanje jako uznemiravalo, a sad su tu djeca. Nadam se da će na njih jači utjecaj imat naše protivljenje nego vršnjaci, iako nisam sigurna da će to baš završit tako kao u toj optimističnoj viziji...
A što stvarno mrzim je kad odrasli u te "radosti" ulete s pravim oružjem pa pucaju u zrak i to je onda kao jako super i cool! Grozim se takvih luđaka, a imam susjeda kojem su i utakmice i rođendani i svakakve radosti razlog za takvu glupost. Fuj!
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 15:03   #69
Quote:
blackdragontu kaže: Pogledaj post
Kaj vi mislite o petardama? ja ko dijete ih poootpuno podrzavam ,a sad uskoro pocinje puc puc

Svijet bi bilo puno ljepše mjesto za život da ne postoje stvari kao što su petarde...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 15:08   #70
Ja recimo ne volim petarde, ali volim vatromet.
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 20:54   #71
lol ja sam se vec opremio za 4 velika kartona ahahah
blackdragontu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 21:47   #72
Quote:
blackdragontu kaže: Pogledaj post
lol ja sam se vec opremio za 4 velika kartona ahahah
super,uživaj
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 22:44   #73
mrzim ih... i zabranila bi ih...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 23:10   #74
Quote:
blackdragontu kaže: Pogledaj post
lol ja sam se vec opremio za 4 velika kartona ahahah
A kako ćeš ih paliti kad ostaneš bez prstiju?
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 23:22   #75
Quote:
blackdragontu kaže: Pogledaj post
lol ja sam se vec opremio za 4 velika kartona ahahah
Nadam se da će ti barem "žabica" završiti u gaćama , a ona zelena u nogavici
__________________
Ludim se smatra onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 00:17   #76
Zabranila bih ih zakonom. Takvi roditelji slobodno mogu dati djeci i pistolj u ruku pa nek se poigraju malo klinci, ista je stvar. Rađe nek djecu odvedu na sport ili strane jezike umjesto da bacaju petarde i ugrozavaju sebe i ostale, u krajnjoj liniji nek ih posjednu kuci za PlayStation, X-Box. Bolje to nego da se bave necim tako opasnim, a i primitivnim.
Aksiominka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 00:29   #77
jooooj, mrzim to! nikad u životu nisam zapalila petardu, bojala sam se i sad se bojim, fuj fuj fuj petarde!!!
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 00:33   #78
nemam neko posebno mišljenje, osim što me ponekad živciraju kad mi ih bacaju ispred kuće a mala spava. kao mala sma ih i ja volila bacati, i sada volim no ne volim one jake, te bi zabranila i ne razumijem roditelje koji dopuštaju djeci da kupuju takve. a one male bezopasne, ma nek djeca guštaju ... i mi smo kao mali ...
__________________
kiss .. kiss
Tina406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 01:02   #79
Treba ih zabraniti.

Svoju sam djecu uspjela uvjerit da su opasne po zdravlje i vjerujem da ih nece bacati,al se bojim onih zalutalih...koje drugi posvuda bacaju.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 01:11   #80
Quote:
Tina406 kaže: Pogledaj post
nemam neko posebno mišljenje, osim što me ponekad živciraju kad mi ih bacaju ispred kuće a mala spava. kao mala sma ih i ja volila bacati, i sada volim no ne volim one jake, te bi zabranila i ne razumijem roditelje koji dopuštaju djeci da kupuju takve. a one male bezopasne, ma nek djeca guštaju ... i mi smo kao mali ...
Koje su to male i bezopasne? Ja mislim da i ta 'mala i bezopasna' također moze raznijeti nekome oko. Ja u tome nisam gustala. Nit sam ih bacala nit mi je bio gust slusat i gledat kako ih drugi bacaju.
Aksiominka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.