Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 13:54   #661
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
Možda misliš na ovo https://igranje.hr/igre/mastermind?
Ne znam gdje toga ima ali se sjećam te igre.
Edit:
Pogledaj njukalo
mislim da sam neku varijantu toga vidjela u mulleru na Trgu ali ne medu igrama nego kraj blagajne i to one na katu s legicima ne na katu s igrama
objasnjene mi je katastrofa ali ako si iz Zg i bila si na Trgu u Mulleru skuzit ces
ako ne probaj pogledat u bilo kojem Mulleru sa igračkama
__________________
D - 2009 - mamin mis
G - 2014 - princeza
Ksenija1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 15:28   #662
Hvala svima, znam gdje je Miller na Trgu pa bacim pogled jedan dan

Nasla sam na ebay onakav kakv je bio moj, pise vintage used i kosta 20-30$ - toliko sigurno ne dam
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 09:59   #663
Igra li ovdje netko Ticket to ride? Čitala sam kakva je igra, ali ne mogu procjeniti bi li mojoj klinki bila zanimljiva. Moj muž bi vjerojatno "odvalio",ali samo radi njega ne bismo davali tolike novce
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 10:13   #664
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Igra li ovdje netko Ticket to ride? Čitala sam kakva je igra, ali ne mogu procjeniti bi li mojoj klinki bila zanimljiva. Moj muž bi vjerojatno "odvalio",ali samo radi njega ne bismo davali tolike novce
Mi cemo uskoro, jos je nismo stigli raspakirati Pa javim dojmove
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 10:16   #665
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Mi cemo uskoro, jos je nismo stigli raspakirati Pa javim dojmove
O divno! Ja je obilazim (u dućanu) već poduže, muža držim namjerno podalje od toga, ali tražim nešto što bi se prvenstveno maloj svidjelo. Bojim se da nije prekomplicirano. Svakako napiši dojmove
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 14:28   #666
Ticket to Ride ima jednostavne akcije te ga je lako pohvatati. Smatra se jednom od osnovnih igara za prvu kupovinu modernih društvenih igara.
Pravila su kratka i jasna, a možeš ih pročitati i na hrvatskom jeziku ovdje. Također ima i hrpa video uputa, jedan ultrakratki je ovdje.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 21:11   #667
Nije problem za polovit pravila (pogotovo nakon par filmica sa yt-a), ali klincima mozda moze bit previse toga odjednom.

Ja sam se odlucila da malog polagano uvedem. Prvo sam mu objasnila karte s vagonima i lokomotivama te nacin kako se grade pruge i pruge preko mora. I tako smo odigrali jednu partiju. Skuzio je bez problema. Nakon toga cemo uvesti tunele, a onda i karte sa odredistima i stanice. Vjerujem da ce ic bez problema, al da sam mu sve odjednom isla objasnjavati mislim da bi zakljucio da mu je prekomplicirano
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 21:40   #668
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Nije problem za polovit pravila (pogotovo nakon par filmica sa yt-a), ali klincima mozda moze bit previse toga odjednom.

Ja sam se odlucila da malog polagano uvedem. Prvo sam mu objasnila karte s vagonima i lokomotivama te nacin kako se grade pruge i pruge preko mora. I tako smo odigrali jednu partiju. Skuzio je bez problema. Nakon toga cemo uvesti tunele, a onda i karte sa odredistima i stanice. Vjerujem da ce ic bez problema, al da sam mu sve odjednom isla objasnjavati mislim da bi zakljucio da mu je prekomplicirano
gdje si kupila igru? i koliko novaca?
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 22:00   #669
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
gdje si kupila igru? i koliko novaca?


Hangar18 webshop, 329kn skupa s dostavom
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 17:19   #670
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Hangar18 webshop, 329kn skupa s dostavom
i mislila sam si da nema jeftinije
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:12   #671
Kupila sam putni Ubongo, 7+, onaj za 50 kuna i ne kužim pravila. Na njemačkom su, a onaj Mullerov papir kao da ne priča o istoj igri, nego opisuje drugačije karte. Gdje bih mogla naći pravila? Mislim mali je oduševljen, obožava ove tetris fore, igra se sam bez brige, ali ne znam jel ispravno.
Uglavnom, karte su napravljene tako da s jedne strane piše A, a s druge strane B i broj karata. Sva polja su bijele boje, jedino je tablica obojena u različitim bojama (okvir tablice), ali fakat šareno, bez ikakvog smisla.
Ja sam si protumačila da je A strana lakša, a B teža i da u biti gore slažeš oblike koji odgovaraju nevezano uz boju. I to trebaš što prije i vikneš Ubongo.
Ili, su boje ipak važne?
Na portalu udruge igranje je opisan taj putni mini Ubongo, ali karte su drugačije.

I da, hvala na preporuci, tu sam prvi put čitala o ovoj igri, baš je fora.
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:38   #672
Ako ti pozadina kutije izgleda ovako, onda pravila (na engleskom) možeš preuzeti ovdje.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:25   #673
Da, ta mullerova pravila nemaju veze s vezom. Pravila su za prijašnju verziju tog putnog ubonga. Kupili smo na kraju i onu veliku verziju i super nam je igra.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 10:09   #674
Spectre, poleđina je ista, ali su pravila pogrešna, ista kao i ova Mullerova.
"As quickly as possible and all at once, the players search for their tiles, which have to match both the shape and the color of the tiles pictured on their card."
Pravila spominju oblik i boju otisnut na kartici, a na kartici nije otisnuto ništa, samo bijeli kvadratići. Svejedno hvala.
Uglavnom, igramo po svojim pravilima i super je. Mali je igrao a stranu, ja b i meni je bilo malo prelagano, ali ajd.
I već vidim da ćemo i mi morati kupiti veliko izdanje.
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 09:50   #675
Pozdrav, hoće mi se netko pridružiti za grupnu narudžbu s Philiberta? Naime, u potrazi sam za Viva Topo igri i na njihovoj stranici je 22 eura, a kod nas je najjeftinija što sam pronašla 220,00 kn, imaju i Habine igre na akciji pa ako ima zainteresiranih, javite se....
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:13   #676
Ide uskoro nova grupna narudžba preko udruge Igranje, kad igra dođe pokupiš ju u Meeple's Corneru. Javi se na narudzbe pri igranje točka hr
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 19:07   #677
Evo da javim dojmove ako nekoga zanima. Začarani dvorac je prekrasna igra, jako lijep dizajn, dobro osmišljeno. Magneti i princeza koja iskače su totalni hit. Igrali smo vec milijun puta (četverogodišnjak) ☺
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:41   #678
ovo mi se cini fora za mozdane vijuge




http://refraid.com/products/rubiks-r...gic-block-game
__________________
D - 2009 - mamin mis
G - 2014 - princeza
Ksenija1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 16:39   #679
Quote:
Dolores O'Riordan kaže: Pogledaj post
Spectre, poleđina je ista, ali su pravila pogrešna, ista kao i ova Mullerova.
"As quickly as possible and all at once, the players search for their tiles, which have to match both the shape and the color of the tiles pictured on their card."
Pravila spominju oblik i boju otisnut na kartici, a na kartici nije otisnuto ništa, samo bijeli kvadratići. Svejedno hvala.
Uglavnom, igramo po svojim pravilima i super je. Mali je igrao a stranu, ja b i meni je bilo malo prelagano, ali ajd.
I već vidim da ćemo i mi morati kupiti veliko izdanje.
Mi smo isto zujali nad tim uputama, ali muž zna njemački, pa igramo po tim pravilima.
Uglavnom, karte su na istom kupu, ne razvrstavaju se po bojama kako piše u pravilima (jer ni nema boja), imaš stranu A i B i igraš koju hoćeš. Za one kojima je prelagano, predlažu da izbace žuti oblik iz kombinacije
CandyCane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 12:39   #680
Hvala
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.