Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2016., 00:00   #341
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da su ovi s Infogamera kupovali knjige na Interliberu ? Krvave su njima oči, to da, ali ne od čitanja knjiga.
Pa nisu definitivno svi ali ipak ih je nekaj i bilo. No dobro ja sam pobornik vašara i sviđa mi se ovakav stil. Na velesajmu se pazari i ja na to gledam na taj način. Protok ljudi i gužve u tih tjedan dana su mi logične i drage. Netko je gore već napisal. AKo se želi intimnija atmosfera i razmišljanje o knjizi zna se gdje se to može dobit na svakodnevnoj bazi. Neka interliber ostane masovno mjesto gdje ljudi mogu nabaviti nekaj jefitnije. Da može bolje. Naravno da može. Recimo pomaknut termin za tjedan ili dva unaprijed. Beogradski sajam ima odličan termin.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 22:22   #342
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da su ovi s Infogamera kupovali knjige na Interliberu ? Krvave su njima oči, to da, ali ne od čitanja knjiga.
Ima i takvih, ja sam recimo bio na oba, kupovao i knjige i igre . Većina ljudi koje znam da su išli na infogamer su se prošetali i po interliberu. Ali nisu puno toga kupovali, istina .
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 01:58   #343
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Pa nemoj slikat vrecice, vec knjige. Nije ovo pdf za vrecice, vec pdf knjizevnosti.
Nije tema o književnosti nego o Interliberu. A ovo su izdavači kod kojih sam kupovao na Interliberu.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
shunja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 00:26   #344
Quote:
shunja kaže: Pogledaj post
Nije tema o književnosti nego o Interliberu. A ovo su izdavači kod kojih sam kupovao na Interliberu.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Vateva. Aj uslikaj knjige.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 18:50   #345
Što biste voljeli vidjeti na nekom od sljedećih Intelibera?
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 23:50   #346
Pa ja bih volio da se angaziraju oko programa. Da ne bude to iskljucivo nakladnicki festival dupelizackih nagona prema Jergovicu. Volio bih da oforme nagradu Interliber i da nekoliko mjeseci prije objave natjecaj za kratku prozu npr. Da se establiraju na zbilja umjetnickom nivou, a ne izricito na komercijalizaciji i visedesetljetnom spasavanju domacih nakladnika. Volio bi i da dovedu nekog poznatog stranog pisca npr. Neka dovedu Murakamija, ko ga jebe. Meni je taj sajam monoton u tolikoj mjeri da jednostavno ne postoji rijec kojom bi opisao tu usaftalost i taj smrad bezlicnosti. Jergovic vec godinama na istom mjestu, jebes kip Bana Josipa, samo mu glavurda raste. Usmrdio se zajedno sa sajmom. Placa kineze iz dubrave da se slikaju s njim.Taj sajam je jadan. Uopce vise ne obilazim, prosto iz razloga jer ne mogu svaki dan jesti mahune. Dodjem. Kupim. Pojedem kibasicu u tostiranom pecivu. Malo pomirisim fritule. Popijem pivu. Idem kuci.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 00:08   #347
Tabanšaban, to je bilo na ovogodišnjem Interliberu.

Osim visokih cijena, ja sam baš zadovoljna ovogodišnjem programu.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 00:18   #348
Sta TO? Jergovic u bronci? Bandic s fritulama medju skrabavim zubima?
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 13:00   #349
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Što biste voljeli vidjeti na nekom od sljedećih Intelibera?

Ja bi volio da se prijelije izvan velesajma, da dovedu neke zvijezde, da se promocije ne organiziraju baš na sajmu nego po prikladnim dvoranama po gradu (ima ih) i tako. Podignuti sve skupa na malo veću razinu u biti.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 16:17   #350
Objavljen je datum za novi Interliber. Interliber 2017 - od 7 do 12. studenog 2017. Jeste li već napravili mjesta na svojoj polici, ususret nižim cjenama knjiga?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 22:13   #351
Jedva čekam nove knjige na policama
__________________
Ono što je iza nas i ono što je ispred nas, sitnica je u odnosu prema onome što je unutar nas.
memory keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:41   #352
Samo neka bude napokon poštenih popusta. Nekolicina se tek može pohvaliti pravim popustima, kod većine to bude 10-20kn jeftinije nego normalno u dućanu.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 22:42   #353
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Objavljen je datum za novi Interliber. Interliber 2017 - od 7 do 12. studenog 2017. Jeste li već napravili mjesta na svojoj polici, ususret nižim cjenama knjiga?
Možda ne bi bilo loše da Interliber mijenja vrijeme održavanja. Zašto nekad ne bi bio na proljeće, pa druge godine u ljeto, pa na jesen itd.?
Recimo, prošle godine nisam mogao ići jer sam na poslu imao inventuru a mislim da će i ove godine biti isto.
Doduše, mogu nekom frendu dati popis želja pa da mi traži knjige ali to nije isto kao kad sam odem i budem tamo cijeli dan i razgledavam, listam, biram, čitam...
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 09:50   #354
Mjesec dana prije Interlibera još uvijek nema nikakvih vijesti o novim izdanjima. Baš me zanima što će biti u onom velikom ex-Algoritam prostoru.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 22:52   #355
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Mjesec dana prije Interlibera još uvijek nema nikakvih vijesti o novim izdanjima. Baš me zanima što će biti u onom velikom ex-Algoritam prostoru.
Pozdrav Hard -... s obzirom da si murakamijev fan , jel znaš po kojim se cijenama mogao naći kod nas njegov opus tj jel ikada bilo ono opakih sniženja na interliberu ?
Idem prije intelibera na beogradski sajam pa da znam di šta ubost ..

Hvala na odgovoru unaprijed...

p.s baš sam krenuo čitati tvoj nick
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:56   #356
Pozdrav Djemba, Vuković-Runjić poslijednjih godina imaju sniženja ali ne odmah prve dane, možda je najbolje doći preko vikenda. Ja sam prošle godine kupio 1Q84 jeftinije 20% i još sam dobio bon od 50 Kn za kupovinu kod njih u dućanu u Teslinoj.

p.s. Nadam se da će ti se HBW roman svidjeti.

Edit

Murakamija imaju i na štandu bosanskog izdavača, Šahinpašić. Jeftiniji su od Vuković-Runjić izdanja. Tu sam uzeo zbirku pripovjedaka I slon iščeznu koju V&R nemaju.

.

Zadnje uređivanje Hard-Boiled Wonderland : 11.10.2017. at 10:08.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:20   #357
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Pozdrav Djemba, Vuković-Runjić poslijednjih godina imaju sniženja ali ne odmah prve dane, možda je najbolje doći preko vikenda. Ja sam prošle godine kupio 1Q84 jeftinije 20% i još sam dobio bon od 50 Kn za kupovinu kod njih u dućanu u Teslinoj.

p.s. Nadam se da će ti se HBW roman svidjeti.

Edit

Murakamija imaju i na štandu bosanskog izdavača, Šahinpašić. Jeftiniji su od Vuković-Runjić izdanja. Tu sam uzeo zbirku pripovjedaka I slon iščeznu koju V&R nemaju.

.
Pozdrav Hard, pročitah kjnigu i nakon prvobitne zbunjenosti završilo je na oduševljenju istom :klap:
Pogledati ću na interliberu još koje njegovo izdanje ali baš kod tog Šahinpašića sam ubo nekoliko njegovih knjiga .Cijena prava sitnica -cca 30 kn...
Na žalost ,mislim da to interliber ne može nadmašiti .
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 14:05   #358
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
Mjesec dana prije Interlibera još uvijek nema nikakvih vijesti o novim izdanjima. Baš me zanima što će biti u onom velikom ex-Algoritam prostoru.
Prostor su podijelili Fraktura (121 m2) Mozaik knjiga (200 m2) i Znanje (152 m2).
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 18:43   #359
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Pozdrav Hard, pročitah knjigu i nakon prvobitne zbunjenosti završilo je na oduševljenju istom :klap:


Quote:
Cijena prava sitnica -cca 30 kn... Na žalost ,mislim da to interliber ne može nadmašiti .
Ne može koliko vidim, Šahinpašić nema ništa od Murakamija novo a da već nije na hr. objavljeno.

Koliko ne vidim, još dva tjedna do interlibera, nikakvih najava, nešto malo za stripove...
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 18:44   #360
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Prostor su podijelili Fraktura (121 m2) Mozaik knjiga (200 m2) i Znanje (152 m2).
Hvala VV, puno prostora i puno novih knjiga, nadam se.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.