Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2014., 17:40   #41
Šarić ostaje u Europi, transfer je praktički dogovoren, detalje ne znam... provjeren info...
vjerojatno se odšteta zna, mislim da je navedena u ugovoru...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 17:58   #42
A di ide? Ili i ta informacija spada u 'detalje'?
aerossi is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 18:27   #43
detalji
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 10:24   #44
Quote:
RAY777 kaže: Pogledaj post
Nece ga Lakersi uzeti 5. pickom na ovakvom draftu. On je odličan igrač, ali pošto ce vjerojatno ostati u Europi, padat ce mu vrijednost. Prošle sezone su ga Hornetsi razmišljali uzeti 6,7 pickom na onakvom draftu, ali ne vjerujem da ce ici u top 5 ove. Rekao bih da ce ga piknuti negdje pred kraj lutrije, i navijam za Celticse da ga uzmu 15. trenutno. I da 4. pickom uzmu centra, stave njih dvojicu uz Ronda i Sullya i potpisu jos šuterčinu na SG i slože opasnu ekipu.
Moguce da si u pravu, ali sam citao da su predvidjanja ako Saric ostane u ovakvoj formi, za ocekivati je njegovu poziciju izmedju 5-tog i 7-og picka, a peti biraju Jezerasi i cini se da ga poprilicno gotive.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 12:23   #45
Vole oni bijele, ali ne vole one sklone alkoholu...
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 12:33   #46
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Vole oni bijele, ali ne vole one sklone alkoholu...
Zato je Kiriljenko igral samo 10 godina tam, a ne do kraja karijere.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 13:14   #47
Ne znam je li vic ili anegdota u pitanju...

Svojevremeno (ako se ne varam bijase to u sezoni 89/90), kada su Lakersi kupili Vladu Divca - medju ostalim kao dodatnu "vrijednost" zeleci malo dobiti bljedolikih u svlacionicu - predsjednik ili vlasnik je kluba nakon upoznavanja i protokolarnog slikanja s novim igracem skautu predbacio da mu je doveo bijelca crnjeg od svih igraca koji su tada bili pod ugovorom.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 23:20   #48
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
Šarić ostaje u Europi, transfer je praktički dogovoren, detalje ne znam... provjeren info...
vjerojatno se odšteta zna, mislim da je navedena u ugovoru...
tri kluba koja ga planiraju dovesti traže da mora ostati minimalno 2-3 godine kod njih pa može onda u nba
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 00:20   #49
To je ono što stalno naglašavam, samo iz Cibone moze brzo u Nba.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 00:50   #50
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
To je ono što stalno naglašavam, samo iz Cibone moze brzo u Nba.
Naravno. Kome je u interesu masno platiti igrača i nakon jedne sezone da ode u NBA.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 17:00   #51
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Zato je Kiriljenko igral samo 10 godina tam, a ne do kraja karijere.
Jezeraši (Lakers) ne Jazzeri

Quote:
Zemljanin kaže: Pogledaj post
Moguce da si u pravu, ali sam citao da su predvidjanja ako Saric ostane u ovakvoj formi, za ocekivati je njegovu poziciju izmedju 5-tog i 7-og picka, a peti biraju Jezerasi i cini se da ga poprilicno gotive.
Još je prerano za ikakve prognoze. Rodney Hood ako poludi na turniru i bude zabijao 20p i Duke ako uzme NCAA ide s 18. automatski u top 10, jer je odigrao fantasticno kad je najvaznije bilo. Za Šarića bi bilo dobro kad bi ga uzela neka ekipa u kojoj ce igrati kvalitetne minute i koja ima plan te će konkurirati ili igrati PO. Trenutno je Memphis na 14. picku, ako se rijese Z-Boa,Princea i Allena i Odluče graditi oko Gasola i Conleya, te ih okruže trojkom Lee,Šarić, Davis to je ekipa koja ide u PO, i gdje Šarić neće igrati 40 minuta i imati priliku ispucati 25 lopti, što je dobro za njega. Za prvu sezonu u NBA očekujem brojke u stilu MKG-a, oko 10 poena i 6 skokova, uz hrpu energije.
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 22:29   #52
A source told Sportando (and confirmed also by Trendbasket) that Anadolu Efes Istanbul is ready to put on the table a 5-year (rumors say that the contract could be for three years), €6M contract for Dario Saric with NBA out starting from June 2016 when he will be automatically eligible for the draft. Dario Saric is seriously considering the proposal, a source with the knowledge of the situation added to Sportando.
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 22:42   #53
Da sam na njegovom mjestu pričekal bih draft. Ak upadne u neku ekipu di bu igral nek ide odmah u NBA, a ako ne onda nek potpiše neki ugovor u Europi na ne više od 2 godine.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 23:15   #54
uz dužno poštovanje prema Šariću to je malo prenapuhana cifra za njega
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 23:32   #55
Znači, trošak na šarića za sljedeće dvije godine je oko 3 milijuna eura, a tek tad bi u europi mogao biti dominantan na svojoj poziciji. Naglasak na mogao. Dakle, neće tek tako izaći iz europskog ugovora bez pet milijuna $. Odakle će ih isplatit, za izlaz prema Nba?
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 00:15   #56
Definitivno bi trebao pričekati draft i onda vidjeti. Napraviti istu stvar kao i Rubio. Izaci na draft i vidjeti situaciju, Rubio je dosao u NBA tek onda kad su Wolvesi počeli ličiti na prosjecnu ekipu. Drafta li ga Memphis recimo,neka ide, uzme li ga Magic ili Sixersi, neka ostane.
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 11:27   #57
eto potvrde... kolko sam ja čuo, Efes je sve dogovorio s Cibonom i Šarićem... i znamo da Duda preuzima Efes, i navodno je on inzistirao na Šariću...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 15:51   #58
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
eto potvrde... kolko sam ja čuo, Efes je sve dogovorio s Cibonom i Šarićem... i znamo da Duda preuzima Efes, i navodno je on inzistirao na Šariću...
nikaj nije potpisao niti dogovorio još

nakon sezone će odlučiti
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 22:39   #59
Samo ne u Tursku...
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 22:46   #60
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Samo ne u Tursku...
Da, to sam i ja pomislio
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.