Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2014., 13:42   #61


dokle bandićeva mafija misli uništavati i pljačkati klub? kada će se igračima početi isplaćivati plaće? kad će smogovci napadati bandića i lovrića, a ne igrače? kad će smogovci na utakmicama krenuti prozivati upravu, a ne vikati heja heja cibosi?

kad ćemo svi skupa poslati kaznenu prijavu protiv lovrića zbog neisplate plaća i sukoba interesa?

kada će četnici i politika otići iz kluba, a voditi ga sportaši, ekonomisti i pravnici?

kada će klub prestati biti uhljebnički i mafijaški i postati narodni i pošteni?

četnici bandićevi, ubili ste cibonu do kraja
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 15:08   #62
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post


dokle bandićeva mafija misli uništavati i pljačkati klub? kada će se igračima početi isplaćivati plaće? kad će smogovci napadati bandića i lovrića, a ne igrače? kad će smogovci na utakmicama krenuti prozivati upravu, a ne vikati heja heja cibosi?

kad ćemo svi skupa poslati kaznenu prijavu protiv lovrića zbog neisplate plaća i sukoba interesa?

kada će četnici i politika otići iz kluba, a voditi ga sportaši, ekonomisti i pravnici?

kada će klub prestati biti uhljebnički i mafijaški i postati narodni i pošteni?

četnici bandićevi, ubili ste cibonu do kraja
1. Pa zar nije Bože napravio dug?
2. Tko su četnici u klubu?
3. Kako misliš da politika ode iz kluba kad je politika vlasnik kluba?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 17:23   #63
Koji su to realni izvori financiranja aba ligaša bez politicke podrške? Koliko klubova u regionalnoj ligi ima takvu situaciju?
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 17:32   #64
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 18:41   #65
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
http://sportske.jutarnji.hr/blassing...onu--/1189963/

Blass ne želi više igrati dok ne sjednu plaće. Kako sada stvari stoje protiv Cedevite neće igrati.
Upravo je Lovrić na Hrvatskoj uživo rekao da će igrati.
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 18:41   #66
Evo Lovrić kaže da plaće kasne 2 mjeseca,Blassingame igra sutra i da se laži objavljuju u novinama. I dalje je rekao da euroliga nije upitna,a i da ce momcad biti sastavljena u financijskim mogucnostima.
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 19:01   #67
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
Evo Lovrić kaže da plaće kasne 2 mjeseca,Blassingame igra sutra i da se laži objavljuju u novinama. I dalje je rekao da euroliga nije upitna,a i da ce momcad biti sastavljena u financijskim mogucnostima.
Lovrić kaže

Četnici će sad izvuć para iz kluba da to nisu istine.

Fala na još jednom klubu iz mladosti kojeg mrzim
zagreb jug is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 19:05   #68
pa tako je rekao u Hrvatska uživo
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 19:17   #69
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
/www.cedevita.hr/hr/vitamini/casa.png[/IMG]
Dakle u pitanju je jedan jedini klub i to je onda iznimka koja potvrđuje pravilo.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 19:42   #70
Quote:
zagreb jug kaže: Pogledaj post
Četnici će sad izvuć para iz kluba da to nisu istine.
Oni koji uspiju izvuci novce iz kluba koji ne da nema para, nego je duzan 100-tinjak milijuna kuna, i nema ni novcice iz monopolyja - tesko da su cetnici, prije paranormalno sposobni ekonomski nindza-eksperti.

Osim ako nisi mislio - da ce netko oprat' novce. A to je vec u domeni ustasa.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 20:18   #71
Bandić briljira: Ja još jednom pozivam da se utvrdi odgovornost onih koji su Cibonu doveli do prosjačkog štapa. Mi smo u zadnje tri i pol godine sanirali 84 milijuna kuna, a oni su upropastili 75 milijuna. Zamislite koliko bi bili u plusu da oni nisu toliko upropastili.




A od čega bi to bili u plusu, od onih35 sezonskih ulaznica ili 15 prodanih ulaznica za svaku utakmicu. Sponzori i nisu baš izdašni kao nekad.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 20:45   #72
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
2. Tko su četnici u klubu?
miličević, novosel, antunović, čavlović, lovrić, bandić... to su najveći pijuni
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 20:55   #73
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
miličević, novosel, antunović, čavlović, lovrić, bandić... to su najveći pijuni
Pa da si ih nazvao lopovi ili kriminalci, to bih razumio. Ali ne razumijem, zašto četnici?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 20:59   #74
zato što sustavno rade na uništavanju cibone i hrvatske košarke pa sam upotrijebio pjesničku slobodu
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 00:42   #75
Možda da se spoje Cibona i Zagreb, možda bi to pomoglo?
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 12:38   #76
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Možda da se spoje Cibona i Zagreb, možda bi to pomoglo?
Mislis ako se Ciboninim "cetnicima" prikljuce preostale trupe Karamarkovih "ustasa"?
Povijest nas uci da "cede" i "ujke" znaju fino suradjivati, ali do ozdravljenja kluba ce doci tek kada ponovno dodju partizani... Kad dodje sloboda.

Quote:
Wiki kaže:
Cibona's history dates to late autumn of 1945 when Sloboda (Freedom) was founded as sports society of bank workers, craftsmen, traders and clerks.
Pa eto...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 15:14   #77
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Možda da se spoje Cibona i Zagreb, možda bi to pomoglo?
Sad ak ne dobijete Cibonu, gazda moze slobodno kljuc u bravu Ko zna kad su zadnji puta igraci Cibone jeli
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 17:19   #78
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
Sad ak ne dobijete Cibonu, gazda moze slobodno kljuc u bravu Ko zna kad su zadnji puta igraci Cibone jeli
Uvijek igrate na kartu samilosti...Kako da vas dobijemo?
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 17:19   #79
Quote:
Zemljanin kaže: Pogledaj post
Mislis ako se Ciboninim "cetnicima" prikljuce preostale trupe Karamarkovih "ustasa"?
Povijest nas uci da "cede" i "ujke" znaju fino suradjivati, ali do ozdravljenja kluba ce doci tek kada ponovno dodju partizani... Kad dodje sloboda.
Iz kreativne povijesti dolazi i kreativna budućnost.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 17:47   #80
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Uvijek igrate na kartu samilosti...Kako da vas dobijemo?
kaze Babic da se cedevitasi ne znaju potuci kad nitko ne vidi

sto god mu taj izgovor znacio
testing is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.