Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2014., 10:50   #1
Preporuka kafić-igraonica/igralište u Zg

Dragi roditelji,
znadete li koji kafic te vrste?

Sa mm-om i malim sam bila u kaficu na drugoj strani Jaruna odmah do igralisa. Imaj za djecu stolove, stolice, igracke, mala vozila, mali tobogan i klackalice...i to sve na mekanoj podozi. A stolovi i stolice za roditelje odmah do toga tako da vi mozete promatrati dijete a dijete vas imati na oku. Uz to imaju puno casopisa i novina za malo odmoriti mozak dok se dijete igra.

Zadnje uređivanje aniano : 29.07.2014. at 16:48.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 10:54   #2
U Cvjetnom naselju, kafić Domino, u onoj ulici što izlazi kod Srca
Imaju ograđeni vrt sa klackalicom, toboganom, ljuljačkama, i pješčanikom koji nije baš u najboljem stanju ali posluži
I sve je u debelom hladu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 10:55   #3
Sesvete: Agram caffe (Citadela) - drvena kucica za igru, drveni stol i klupa, drveni tobogan - kucica. podloga trava, ogradjeno ogradom, odmah uz terasu kafica, pod velikim borom. ili nekim drugim drvetom, nisam puno ogledala; al veliko je

ima jos jedan kafic blizu Kauflanda, antistres podloga, natkrveno, u sklopu kafica, ogradjeno, plasticni stolovi, tobogan, klackalice; nismo bili ove godine,ali prosle su i animatore imali.
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 10:55   #4
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Dragi roditelji,
znadete li koji kafic te vrste?

Sa mm-om i malim sam bila u kaficu na drugoj strani Jaruna odmah do igralisa. Imaj za djecu stolove, stolice, igracke, mala vozila, mali tobogan i klackalice...i to sve na mekanoj podozi. A stolovi i stolice za roditelje odmah do toga tako da vi mozete promatrati dijete a dijete vas imati na oku. Uz to imaju puno casopisa i novina za malo odmoriti mozak dok se dijete igra.
Ima hlada?
Kak se zove kafić?
Hvala na info
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 11:09   #5
aaaa Domino! nikako da mi netko kaže kako se zove a planiramo otići

inače,nije puno mjesta za igru ali u Daily news caffeu u Areni imaju kućiću za igru, par igračaka i stol sa bojicama - na terasi

jel bi tu spadao i Lotus sa igraonicom u Avenue mallu ? ili se traže samo kafići na otvorenom ?

na Jarušćici- Cattus- na terasi kafića ima 2 mala nogometna gola, kućica, tobogan- podloga je dio trava, dio šljunak
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 11:28   #6
Ana ovo u Areni će biti super za po zimi
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 11:31   #7
a ne, na terasi je...ok dok ne bude baš jaka zima, al sumnjam da će se ikom sjedit na 5° na kavi vani
oni zimi nemaju onu plastiku. imaju grijalice al opet..
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 11:52   #8
Quote:
ana55 kaže: Pogledaj post
a ne, na terasi je...ok dok ne bude baš jaka zima, al sumnjam da će se ikom sjedit na 5° na kavi vani
oni zimi nemaju onu plastiku. imaju grijalice al opet..
aaaaa... previdjla sam da je na terasi...
možda presele unutra, nije da nemaju mjesta
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 13:08   #9
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Ima hlada?
Kak se zove kafić?
Hvala na info
Ima dobrog hlada. Sve je pod drvetom. Ne znam kako se zove ali je odmah do djeciheg igralista.

Za sada me zanmaju kafici sa terasom. Kada dojdu hladniji dani tada cemo nastaviti pricu o zatvorenim kaficima
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 19:03   #10
Dvorište, Maksimirska izmedjuKvatrica i Masiceve, veliko dvoriste s kucicom i jos nekim djecjim rekvizitima
PeggyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 00:06   #11
Kafići uz dječja igrališta

toga je sve više, barem u zagrebu ali zanima me gdje su. gdje sve u hrvatskoj roditelji mogu u miru piti kavu dok se djeca igraju u parku, njima u vidokrugu?
evo ja znam za trg ivana kukuljevića u malešnici u zagrebu. u sredini park, okolo kafići, baš lijepo. vuk sit a ofca cijela
gdje još?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 00:11   #12
u Rijeci koliko ja znam: Kaufland (iako kafic nije bas na tri koraka, pa je pogodnije za veliku djecu), kafic DM u centru Matulja (u dvoristu uz stolove ima par sprava za male i vece). Nekoliko birceva koje sam vidjela imaju samo neku plasticnu spravu za male, to ne racunam kao igraliste
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 08:31   #13
sjeverni ulaz u Garden Mall. ali parkić je stvarno park. tobogan, vrtuljak (za ljulje nisam ziher, s obzirom da moja vidi samo tobogan pa onda i ja tako )
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 10:15   #14
Kolaccino u Gajnicama, osim sto je park odlican birc je i cijenama i ponudom.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 12:02   #15
Travno - caffe bar Orlando (preko puta crkve u podnožju mamutice, ispod MCUKa)
Jarun - kod samog ulaza kada se dolazi ulicom Hrvatskog sokola
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 12:08   #16
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Kolaccino u Gajnicama, osim sto je park odlican birc je i cijenama i ponudom.
je
i onaj prek puta placa, sa zapadne strane, isto je pored nekakvog parkića. ali ta birtija ima 3 i pol stola a uvijek je puna.

u zaprešiću je oke na šetnici, kod nautilus slastičarnice. nema doduše parka ali nema ni automobila ni ikakvog prometa pa klinci mogu slobodno skakati, trčati, rolati, voziti bicikl.
u zaprešiću ima i onaj kod okretišta, sa (čini mi se ) zapadne strane, iza jedne od zgrada koje okružuju okretište ima mali park i odmah pored kafić.


u osijeku bi to mogao biti park ispred zoo hotela, samo da malo drugačije postave terasu i da nema onih čempresa koji baš glupo zaklanjaju pogled s terase na igralište
inače, to igralište je jedno od najboljih koje sam vidjela u cijeloj rvackoj
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 12:21   #17
Knežija, kod Konzuma - igralište ali za veću djecu, i uz to odmah kafić (nemam pojma kak se zove)
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 17:17   #18
Na Jarunu na strani velikog jezera je ogromno igraliste i blizu njega kafic, vecina stolova gleda od igralista ali ima dva-tri stola (drvene klupe vise) koji gledaju na igraliste. Nama je super jer ima stvarno puno sprava, ali nije za one koji vole da su im klinci "pod nosom" jer je parkic stvarno velik i imaju puno prostora za lutat

Ps moji su 2,5 i 5,5, ne vidim nikakve potrebe da im visim nad glavom non-stop, znaju doc sami sasvim dobro do stola ako im nesto treba i i mi naravno stalno provjeravamo gdje su.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 20:45   #19
Inace , kod Mladosti na kraju Jarunske ima restoran-pizzeria Oliva s djecjim igralistem koje je posve ogradjeno i u dubokom hladu, a ni klopa nije losa (bar kad sam bila je bilo sve fino)
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 18:26   #20
positivo u novim vrbanima.
na platou je između dvije zgrade gdje se nalazi i mini igralište, ima tobogana, vrtuljak i kućicu.
s druge strane je šljunak i travnata ledina prema jarunu, pa se djeca mogu igrati s kamenčićima i bagerima/kamionima i ostalim voznim parkom ako si ga ponesu ili loptom na toj travi.
a imaju illy kavu

amethyst u istom kvartu.
isto ima šljunak i ledinu, i nešto svojih igračaka za djecu - stol i stolice te plastične klackalice.
kava franck stretto.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.