Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2014., 23:04   #21
samo da se nadopunim glede zaprešića (dok mi je friško ) - park na koji sam mislila gore u postu je onaj iza zagrebačke banke na okretištu. tri su kafića u nizu, prva je pivnica a druga dva sam naravno zaboravila kak se zovu
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 15:42   #22
Špansko Oranice, kafić Mocca, terasa je odmah uz ograđeni parkić - pješčanik, tobogan, još nekoliko sprava.

Profectus naselje, ne znam pod koji to kvart spada, kafić Ingenium, imaju onaj ograđeni trampolin. Imaju i koš pričvršćen za drvo i lopte. Nije baš idealno za loptanje, jer je pored kafića mala livadica/kosina, ali zato je trampolin hit. Imali su i bojanku i bojice jednom kad smo bili.

Potvrđujem za Arenu, super je taj kafić s terasom. Bili smo nekoliko puta ujutro, ima dosta različitih igračaka (kućica, tobogan, auti, bageri, konjić...) i nije gužva.
__________________
majmunčić
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 21:55   #23
trampolin??
gdje je to? princeza će mi dati sve svoje pez bombone ako ju odvedem u park koji ima trampolin :klap:
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 22:05   #24
To ti je naselje preko puta Merkatora na Zagrebackoj cesti. Kada se udje u ulicu onda sa desne strane je most. Prodjete preko mosta i skrenete desno i dojdete pred kafic. Ulica se zove Pavlinski put.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 23:46   #25
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
trampolin??
gdje je to? princeza će mi dati sve svoje pez bombone ako ju odvedem u park koji ima trampolin :klap:
Prodane duše

Sjetila sam se još nečega. Shoping centar Point, Vrbani, imaju na vrhu terasu neku veliku. Nisam bila gore i ne znam imaju li kakvih sadržaja za djecu (kat ispod ima igraonica), ali u sklopu centra imaju divan, velik, čist wc, mjesto za prematanje, fotelje za dojenje i tv pred njima. Meni bi ta info bila korisna dok sam bila svježa mama pa eto
__________________
majmunčić
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 00:17   #26
Jos jedan glas za Kolaccino u Gajnicama . Predobar birc pokraj najveceg parka u ovom dijelu Zg valjda... Svaki dan smo tamo...
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 12:51   #27
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
trampolin??
gdje je to? princeza će mi dati sve svoje pez bombone ako ju odvedem u park koji ima trampolin :klap:
imaš neki kvazi trampolinić i na onom velikom igralištu u malešnici.
tvoja ptica trepće
Quote:
aannjaa kaže: Pogledaj post
Sjetila sam se još nečega. Shoping centar Point, Vrbani, imaju na vrhu terasu neku veliku. Nisam bila gore i ne znam imaju li kakvih sadržaja za djecu (kat ispod ima igraonica), ali u sklopu centra imaju divan, velik, čist wc, mjesto za prematanje, fotelje za dojenje i tv pred njima. Meni bi ta info bila korisna dok sam bila svježa mama pa eto
to je terasa s brdo kafića, ima jedan (coffee lab) koji ima stol i stolce za djecu te 2 kutije s igračkama, bojicama i sl.
i ima illy kavu i torte i to kolače
igraonica je na istom katu, prilično je mala i skučena i roditelji moraju biti unutra s djecom.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 19:40   #28
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post

igraonica je na istom katu, prilično je mala i skučena i roditelji moraju biti unutra s djecom.
Joj, to ne samo da zivcira mene i mm-a, nego i malog.
Svaki put kad idemo tamo pita jel bas moramo biti s njim.
BAs glupo, u nijednoj drugoj igraonici ne moras biti s djetetom do 5 godina.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 00:51   #29
U igraonici u pointumoras biti s djetetom? Od kad to? Ja nikad nisam bila... mozda to vrijedi za mladju djecu

Btw na tom platou gore je prek zime klizaliste. Skola klizanja se placa po satu i najcesce im jedovoljno tek nekoliko sati da svladaju osnove. Preporucujem
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 11:34   #30
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
U igraonici u pointumoras biti s djetetom? Od kad to? Ja nikad nisam bila... mozda to vrijedi za mladju djecu
Da. Do navrsenih 5 godina.
Totalna glupost.
Ne kuzim onda poantu igraonice. Ja ostavljam malog u igraonicama kad negdje nesto moram obaviti. Nemam pametnijeg posla nego sjediti unutra sat vremena.
A kazem, i malom je to totalno glupo.
Osim toga, nije da je nesto opasno tamo da mu moram visiti nad glavom.
Bezveze. Zato ne idemo tamo bas cesto.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 00:35   #31
Isuse. A ja nekidan tamo srela kolegicu s posla s 4godinjakinjom i vidim igraju se njih dvije s loptom unutra i pomislim gle dosadne posesivne matere, kaj ne ostavi dijete na miru da se igra... sad mi je zao.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 12:48   #32
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
Isuse. A ja nekidan tamo srela kolegicu s posla s 4godinjakinjom i vidim igraju se njih dvije s loptom unutra i pomislim gle dosadne posesivne matere, kaj ne ostavi dijete na miru da se igra... sad mi je zao.

Sirota zena, odmah si ju etiketirala, a ona bi stoput radije poharala snizenja u nextu, osh koshu i lindexu umjesto kaj se lopta u igraonici.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 23:52   #33
Pa da.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 15:16   #34
avenue mall, birc na zadnjem katu ima igraonicu.

doduše, nisam zavirivala unutra pa ne znam kako to točno izgleda.
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 00:50   #35
Podizem temu! Znaci, u potrazi smo za kaficem (po mogucnosti zapadni Zagreb) koji ima nekakav/bilo kakav prostor za djecu. Treba nam nesto za po zimi, znaci ne parkic nego zatvoreni prostor, a da nije igraonica gdje se dijete ostavlja na cuvanje tetama. U pitanju su djeca do dvije godine pa ih treba imati na oku. Hvala
MeMyselfI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 12:26   #36
Jao bi je nedavno neki članak tipa na index mame ili klokanici o kafićima u zagrebu gdje se može ići s djecom i ja sam to tražila nedavno i nisam usppjela naći po netu, ma u biti nisam ni imala vremena toliko surfati, pa ako netko sazna neka slobodno napiše
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:09   #37
evo našla sam ih
http://klokanica.24sata.hr/roditelji...om-djecom-3966
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 13:54   #38
Kaj se clanka tice, rekli su mi da ovaj prvi birc vise ne postoji kad sam nedavno pitala.
Za druge ne znam.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 11:43   #39
Quote:
bembolina 09 kaže: Pogledaj post
Playground je zatvoren vec skoro dvije godine.
Kim's ima jedan mali kutak sa stolom za crtanje.
Ostali s popisa su sa otvorenim igralistem.

Nama treba nesto za dijete od godinu i pol. Nije joj jos zanimljivo sjedit u miru i crtat...

Znam za jednu slasticarnu u Mamutici i odlicna je, taman sto treba, al nam je daleko.

Cula sam nesto za onaj selfservice u Antunovicu?? Nisam jos stigla vidit. Iskustva?
MeMyselfI is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:12   #40
Imate Choco Caffe u Baštijanovoj koji ima kutak za djecu:

chococafe.eu
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.