Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 20:55   #61
Ćufta, al ne radi se o tome "nema da nema". Nego daj sibni taj sms ak nemre, jebemu sunce.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 20:57   #62
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
tocno.
zalosno usrana situacija za koju ti nisi kriv, a moras opravdavati nekog koga uopce ni ne zelis opravdavati.

i da ne ispadne da mislim da je centralni dogadjaj svemira rodjendan mog sina, meni se srce slomilo bas na jednom drugom rodjendanu njegovog prijatelja kojem je od 20 pozvanih doslo sedmero djece. nitko nije javio da ne dolazi. mali je tuzno stajao na vratima i pitao mamu, citiram: "jel moguce da ja nemam prijatelja, nitko mi nije htio doci na rodjendan!"
Ja još nisam vidjela da dijete kojem je bilo koje dijete došlo na ročkas (a kamoli sedmero) tužno stoji kraj vrata i pita se zašto NITKO nije došao?
Uvijek rondaju po igraonici čim netko dođe i jedva prizoveš slavljenika da pozdravit novog gosta.

Inače, mene uvijek ubijaju termini rođendana nedjeljom od 15-17.
Obično smo na ručku kod sveki i onda se uvijek netko od nas diže od ručka ili utrpava u sebe da ju odveze.
Uopće ne mogu zamislit kak je s dvoje djece. Jedan bude pozvan u subotu od 12-14, drugi u nedjelju od 15-17, ne možeš si ništa za vikend organizirat.
CandyCane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 21:02   #63
mi na rođendan ne zovemo isključivo vrtićku djecu. štoviše njih je svega par komada tak da nas zaboli tko će doći, a tko ne. frendove i obitelj nazovemo osobno i tak (ne)potvrdimo dolazak. proslave nam ne ovise o nekim random klincima iz grupe. mali se nikada nije zamarao s time tko je došao, a tko ne.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 21:18   #64
Quote:
CandyCane kaže: Pogledaj post
Ja još nisam vidjela da dijete kojem je bilo koje dijete došlo na ročkas (a kamoli sedmero) tužno stoji kraj vrata i pita se zašto NITKO nije došao?
e pa zaista mi je izuzetno drago da nisi.
jer ja jesam, ne tako davno i bilo mi je to jako tuzno.
dijete koje slavi sedmi rodjendan primjecuje takve stvari i zalosno je. stajao je pored vrata i cekao. kasnije mi je ta mama pricala kako je jos danima bio zbediran i nabrajao tko sve nije dosao.

Cufta, ne znam jel pokusavas biti ironicna ili samo komicna, meni tvoji komentari nisu ni jedno ni drugo.
ali to je tako ovdje: crno-bijelo.

cini mi se da su se neke ovdje nasle prozvane.
samo cu reci da mi je drago ako je tako, mozda iduci put u svom zgusnutom rasporedu ipak pronadju te cetiri sekunde za srociti odjeb-sms.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 21:21   #65
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
tak da nas zaboli tko će doći, a tko ne.
a ovo mi ionako nikad nije bilo jasno.
valjda se na rodjendan zovu oni s kojima se druzis i koje zelis vidjeti na svojoj proslavi. ili sam i u tom pogledu u zabludi?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 21:28   #66
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
a ovo mi ionako nikad nije bilo jasno.
valjda se na rodjendan zovu oni s kojima se druzis i koje zelis vidjeti na svojoj proslavi. ili sam i u tom pogledu u zabludi?
Vjerojatno je htjela reć da ni njima (roditeljima) ni djetetu nije smak svijeta ako netko od pozvanih ne dođe.
CandyCane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 21:34   #67
Iz teme se bas vidi dijagnoza.

Skupe hale I hrpe poklona, svake godine sve gore. Kako nadmasiti druge rockase, kako biti originalan, kako pozvati jos vise djece.

Djeca vam se na tim rođendanima uopce ne druze, a cijenu pojedine igraonice znaju vec od predskolske I zna se da se netko isprsio.

A o tome da uz dvoje djece 40 vikenda godisnje imam da se javljam I navazam I smisljam poklone po kojima ce kakva tuka srati po forum.hru treba samo reci - odjebi iz moje privatnosti I moje tarife. Mozda umirem, mozda buckam noge u toplicama, mozda se koljem s muzem, mozda radim treci posao da prezivim, mozda me bas boli ona stvar za tebe i tvoje dijete.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.02.2017., 21:35   #68
Quote:
CandyCane kaže: Pogledaj post
Ja još nisam vidjela da dijete kojem je bilo koje dijete došlo na ročkas (a kamoli sedmero) tužno stoji kraj vrata i pita se zašto NITKO nije došao?
Uvijek rondaju po igraonici čim netko dođe i jedva prizoveš slavljenika da pozdravit novog gosta.

Inače, mene uvijek ubijaju termini rođendana nedjeljom od 15-17.
Obično smo na ručku kod sveki i onda se uvijek netko od nas diže od ručka ili utrpava u sebe da ju odveze.
Uopće ne mogu zamislit kak je s dvoje djece. Jedan bude pozvan u subotu od 12-14, drugi u nedjelju od 15-17, ne možeš si ništa za vikend organizirat.
Off topik - Moj muz (nije dijete, tj. Je ali puno punoljetno) i njegova ekipa rođendane slave ponediljkom ili četvrtkom, da su razloga, prvo ne vole remetit vikend, drugo imaju opravdanje za spojit vikend.
Ja kad sam prvi put bila pozvana kumu na rođendan u ponediljak (u subotu mu je bio zapravo) nisam se mogla načudit kako im to padne na pamet i kako im je to dobra ideja. I onda shvatiš da su u ovih +30 koliko su skupili zaključili da im mamurluk lakše padne u utorak nego u nedjelju.
On topik-tako ću ja s dječima, kraće će trajat, nikom vikend ne remetim..

A moze se desit da se zaboravi i to lako.
Ja sam zaboravila polubratu, pred mjesec dana.

Još sam se dogovorila s muzem da on posljw posla dođe ravno k mojima ja ću s malim već tamo bit, ali mene je nešto totalno krivo spojilo taj dan. A još sam se pitala što sam danas trebala obavit..

Da me muz nije zvao di sam zapela sjetila bi se sutradan.
Još mi je to stvarno bliska familija i rođendan na koji sam htjela ić i morala i zeljela.
Al hebiga. Krivo me spojilo.

Inače ako ne mogu ili mi se neda javim ljudima.

Recimo nisam htjela ić suajedima jer me nerviraju, moj i njegov klinac se ne slažu a pozvani smo jer eto i drugi su fino sam ih nazvala rekla da imamo obveze, čestitala i zazeljela ljepu zabavu.
Svog malog odvela na izlet.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 21:37   #69
Quote:
CandyCane kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je htjela reć da ni njima (roditeljima) ni djetetu nije smak svijeta ako netko od pozvanih ne dođe.

a cuj, ima nas svakakvih pa bi bas zato zbog svih tih razlicitosti trebalo voditi racuna i o drugima, a ne samo o sebi.
ako je tebi i tvom djetetu svejedno tko ce doci, a tko nece, ne znaci da je svima na svijetu svejedno.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 21:54   #70
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Iz teme se bas vidi dijagnoza.

Skupe hale I hrpe poklona, svake godine sve gore. Kako nadmasiti druge rockase, kako biti originalan, kako pozvati jos vise djece.

Djeca vam se na tim rođendanima uopce ne druze, a cijenu pojedine igraonice znaju vec od predskolske I zna se da se netko isprsio.

A o tome da uz dvoje djece 40 vikenda godisnje imam da se javljam I navazam I smisljam poklone po kojima ce kakva tuka srati po forum.hru treba samo reci - odjebi iz moje privatnosti I moje tarife. Mozda umirem, mozda buckam noge u toplicama, mozda se koljem s muzem, mozda radim treci posao da prezivim, mozda me bas boli ona stvar za tebe i tvoje dijete.
omg omg

sve si rekla.
o sebi i sebi slicnima.
steta sto si moderator, ovo bi vrijedilo prijaviti.:klap:
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:11   #71
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
a ovo mi ionako nikad nije bilo jasno.
valjda se na rodjendan zovu oni s kojima se druzis i koje zelis vidjeti na svojoj proslavi. ili sam i u tom pogledu u zabludi?
hoću reći da ne brojimo krvna zrnca i ne opterećujemo se time.


lee anabell, post ti je premješten na odgovarajuću temu.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:13   #72
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
hoću reći da ne brojimo krvna zrnca i ne opterećujemo se time.
ti si zakljucila da ja brojim?
potpuno krivo si zakljucila.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.02.2017., 22:26   #73
ja bi da je moje dijete to napravilo prvo nju oprala svjetski, malo joj o prijateljstvu odrzala bukvicu i svemu ostalom, onda bi joj rekla da ubuduce ako.ima nezgodnu situaciju bude iskrena i prema.meni i prema prijatelju i da cemo naci rjesenje.
poslala bi ju da se isprica decku a ja bi roditeljima objasnila

*nisam.poludila, nestade post na koji sam.se referirala a glupaca ga nisam quotala
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”

Zadnje uređivanje SummerNight : 13.02.2017. at 22:45.
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:33   #74
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
a cuj, ima nas svakakvih pa bi bas zato zbog svih tih razlicitosti trebalo voditi racuna i o drugima, a ne samo o sebi.
I obrnuto.
CandyCane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:37   #75
"Mozda me bas boli ona stvar za tebe i tvoje dijete".
Ovo je srz. Kurcobolja. Roditelji su takvi, djecu tako odgajaju...
Idem s teme. Popit rakijicu za zeludac da mi se malo smiri.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:38   #76
Quote:
CandyCane kaže: Pogledaj post
I obrnuto.
tako je.
ako nekoga strasno inkomodiram svojim zahtjevom za potvrdom/otkazivanjem dolaska, onda se duboko ispricavam.
ali guess what: ne trazim to zbog sebe, nisam ni priblizno toliki egocentrik.

edit: prijavila sam onaj gnjusni post gdje me se naziva nekom tukom koja sere po forumu pa mozda dozivimo presedan
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:42   #77
Znaci.....moji su pozvali 25 djece (dvoje ih je)....
Nitko, ali bas nitko nije javio ni da hoce ni da nece doci.....
Nekulturno totalno....

Isto se desila situacija da je moju L pozvao deckic D ns rockas, a mog I nije (a svi idu skupa u isti razred)....
I L nije htjela ici bez brata.... I nece pa nece....
I ja javila mami da L nece doci, da mi je zao ali jednostavno bez brata ne zeli....
Od zene ni A ni B....


Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:47   #78
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
I ja javila mami da L nece doci, da mi je zao ali jednostavno bez brata ne zeli....
Od zene ni A ni B....


Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
mene osobno to ne bi diralo na tvojem mjestu. ti si njoj javila i za ostalo te baš briga.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:49   #79
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post

ako ti kazes da je ljubazan zahtjev za javljanjem da navedeni broj mobitela polaganje prava na neciju privatnost, onda je valjda tako. kako bi drugacije bilo?

boze, kamo taj svijet ide...
Ljubazan zahtjev...koji ako se ne ispoštuje rezultira zaskakivanjem po cesti, da bi se primitivce naučilo pameti.

Eno anabel piše o nekoj mami koja se pojavila kod slavljenikovog tate na poslu jer pak mala nije pozvana, pa je došla pitat razlog.

Baš, kamo ide ovaj svijet...
CandyCane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 23:00   #80
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
mene osobno to ne bi diralo na tvojem mjestu. ti si njoj javila i za ostalo te baš briga.
Tocno.....poanta svega je da je zapravo pristojno javiti nekome da hoces/neces doci.....
A ne pravit se tupas i ignorirat poziv....
Ako smo vec primili poziv znaci da je nekome stalo da dodjemo pa je pristojno bar javiti da necemo ako tako odlucimo iz bilo kojeg razloga.... Takodjer je pristojno javiti da hocemo ako tako odlucimo....

U svakom slucaju ljudi dajte javljajte slavljenicima (roditeljima) hocete li ili necete doci....
Mislim ono.....to su osnove kulture....

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.