Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2018., 08:34   #21
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
Ha ha ha ha .

Ja mislila da sam samo ja luda, koja to nerazumije.
Kod cura mi je jos to nekako, ali kod decki....odvratno.
Idem danas na bus, stoji pored decko, neka turbo uzka trenerka, niske starke, glezanj van, kratka bunda sa krznom, obrve pocupane..i mislim si, niti od moje majke nit od mene ne bi takav izasao van.
Ruku na srce muškaraca baš i nema takvih s golim gležnjevima, odnosno jako ih je malo, ali žene na svakom koraku. Jel to znači da su muškarci pametniji od žena
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 08:41   #22
Napokon da se netko - osim mene - osvrnuo na ovaj problem današnjice. Dobijem probavne smetnje čim vidim nekoga da se tako "nosi". Još po snijegu, isuse i bože. Ista stvar i za poderane hlače i slično po cičoj zimi. Stvarno ne kužim.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:39   #23
Ja jučer gledala curetke sa golim gležnjevima i u starkama, a debela zimska jakna - cvokotale su.

Ne nosim ni ja baš sve što je u modi, ako mi se kosi sa zdravim razumom.

A o uskim trenirkama na muškom dijelu populacije - me sram komentirati.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:08   #24
vidjela sam na tramvajskoj curu jucer, imala je lagano plavkaste noge jebote, ne, uopce ti nije zima.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:43   #25
Quote:
Doreen Mana kaže: Pogledaj post
Ja jučer gledala curetke sa golim gležnjevima i u starkama, a debela zimska jakna - cvokotale su.

Ne nosim ni ja baš sve što je u modi, ako mi se kosi sa zdravim razumom.

A o uskim trenirkama na muškom dijelu populacije - me sram komentirati.
Kaže drugi komentar na temu autoru da ne kuži to jer se ne razumi u modu.

Kao da je teško razumjeti da danas moda naginje da muškarce pretvori u homoseksualce, a da žene što više odmakne od ženstvenosti.
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 14:19   #26
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Kao da je teško razumjeti da danas moda naginje da muškarce pretvori u homoseksualce, a da žene što više odmakne od ženstvenosti.
Tako je, moda je zapravo zli entitet koji želi preuzeti svijet na način da se ljudi odmaknu od spolova i prestanu razmnožavati
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 10:05   #27
Primijetio sam isto, ali ima to vec i dvije godine, nije tako frisko. Svi mladi tako nose. Proci ce ih

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
petran is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 15:18   #28
Al' da je ružno, ružno je
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 21:15   #29
Meni je ruzno vidit zensko u trapericama visokog struka koje jos obicno navuku do sisa, pa ne komentiram (do sad) osim ako moja tak navuce jer bmk, nek nose ljudi kaj im se svida. Ocito vam je to najveci problem u zivotu.

Ps - ne nosim ni ja "ankle jeans" ali ocito prolazi posto ih sve vise brendova takve radi
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 21:50   #30
izašla neplanski tako van nedavno i začudo pa mi je hladnije za bedra bilo koja su skroz pokrivena bila

inače ne nosim to do proljeća, ali ajde ova zima nije nešto sad prehladna
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 08:50   #31
Kad sam to počela primjećivati, znam da sam ostarila .
bijeli coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 09:00   #32
Inače ne posjećujem modu, išla sam gledati kad je u c&a popust

I vidim ovu temu
A razmišljam si od početka zime tko je tu lud...

Uglavnom, živim na sjeveru hrvatske u blizini 3 srednje škole i svaki dan vidim horde djece
80% svih spolova ima debelu jaknu sa krznom na kapuljači, debeli pulover, ogroooomaaan šal oko vrata, tanke uske podrapane traperice/tajce, stopalice i niske starke. naravno, gležnjevi su goli

danas mraz (evo još uvijek) i -1C
kud ćeš sa golim nogama i niskim starkama usred zime

ono vidim furaju se po drugim gradovima ugsice, one visoke gležnjerice (mi smo ih zvali timberlenke ne znam kako se sad zovu). kod nas očito ne...
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 12:27   #33
Quote:
bijeli coflek kaže: Pogledaj post
Kad sam to počela primjećivati, znam da sam ostarila .
zima ne pita za godine.

Ma da je to lijepo nebi čovjek ništa rekao malo pretpit zbog ljepote. Ali ono, ubija svaku ženstvenost.
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 15:47   #34
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
zima ne pita za godine.

Ma da je to lijepo nebi čovjek ništa rekao malo pretpit zbog ljepote. Ali ono, ubija svaku ženstvenost.
Nekad je pokazati gležanj bilo vrhunac ženstvenosti i seksipila, pa sad...
bijeli coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:07   #35
Quote:
bijeli coflek kaže: Pogledaj post
Nekad je pokazati gležanj bilo vrhunac ženstvenosti i seksipila, pa sad...
Naravno, ali u elegantnoj najlonci i cipeli ispod nje. A ne u iscufanim stopalicama i bakandžastim, muškobanjastim krojem tenisica ili polupoderanim starkama. Pa sad...

I pokazivalo se na većim temperaturamqa, a ne na minusu da se hodalo golih gležnjeva. Pa opet sad...
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:12   #36
A dobro, valjda ta djeca imaju roditelje da o tom vode računa.
bijeli coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 00:21   #37
Nije to prakticki nista. Ovo je prva zima kako sam u Stockholmu, znaci 100% ljudi tamo (pardon, minus ja) nosi hlace do gleznja trenutno, jednako je zastupljena i muska i zenska populacija. Na nogama su najcesce tenisice. Rijetko da je netko u cizmama. Ni meni nije jasno kako. Gore redovito na sebi svi imaju jako debele jakne.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 07:53   #38
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
zima ne pita za godine.

Ma da je to lijepo nebi čovjek ništa rekao malo pretpit zbog ljepote. Ali ono, ubija svaku ženstvenost.
Zašto bi četrnaestogodišnje djevojčice trebale voditi brigu o ženstvenosti i šta misliš, koliko je dobro za samopuzdanje jedne tinejđerke naglašavati da nije ženstvena?
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:01   #39
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Zašto bi četrnaestogodišnje djevojčice trebale voditi brigu o ženstvenosti i šta misliš, koliko je dobro za samopuzdanje jedne tinejđerke naglašavati da nije ženstvena?
Baš tako Jopko, svi se zgražaju kad klinke, srednjoškolke hodaju okolo neprimjereno u minjaku i dekolteu ko zadnje cajkuše, a kad se obuku primjereno godinama (trapke, starke...) onda nije dovoljno ženstveno... wtf?

Ja imam 42 godine i ne oblačim se primjereno godinama (ne znam šta taj glupi izraz uopće znači), nego primjereno raspoloženju.
Obući ću na posao minjak sa bajkerskim čizmama, isto kao i pencilušu sa štiklama. Petkom dođem na posao u tenisicima i skinnycama ili poderanim BF trapkama, a u slobodno vrijeme i kad me nije briga navučem uggzice na trenirku (valjda najgora moguća kombinacija)
I iskreno, živo mi se fućka što će tko pomisliti ili reći... da slučajno nekome ne bi bila neženstvena..

I ne kužim zašto bi se trebalo zamarati i raspravljati o tome što netko usred zime hoda s golim gležnjevima? Ili što je nekome to ružno i nedovoljno ženstveno? Brate mili, tko hoće, nek hoda i u kupaćem na -5°, ak mu paše...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 12:40   #40
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Zašto bi četrnaestogodišnje djevojčice trebale voditi brigu o ženstvenosti i šta misliš, koliko je dobro za samopuzdanje jedne tinejđerke naglašavati da nije ženstvena?
Zato što sam npr. ja kao 14godišnjak stupao u prve veze i pravio prve frizure i slijedom toga stalo mi je bilo do izgleda, iako kažu da curice sazrijevaju i prije muškaraca.

Ne zanima me ničije samopouzdanje, to nije moja briga, ali slobodan sam prokomentirati da nije normalno da na minus temperaturi netko hoda golih nogu i stojim iza toga. Ako to nekome ruši samopouzdanje, kao i to što sam rekao da bakandžasta tenisica i stopalica nije baš sexy što mu ja mogu. Neka očvrsne, u životu ga čekaju mnogo prefriganija i gora čudovišta od mene i mojih komentara .

I ne radi se tu samo o maloljetnicima ima i starijih klipača i nešto manje klipana koji to prakticiraju.

Nitko im ne brani naravno, ali banalno komentiramo kao i na drugim temama. Neki neka se opuste, ovo je samo forum, a ne sastanak UDB-e koja će nakon sastanka krenuti djelovati
JesenjeKise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.