Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2008., 12:13   #1
Gmail

problem.. ne mogu nikako čitati više mejl.. ulogiram se ali mejl nula bodova.. ni ne otvori stranicu.. ni surfat ne mogu preko google-a... jedino radi google talk
pomoć
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 14:16   #2
Gmail

jel vama danas radi?
ja ga nemrem otvoriti
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 14:23   #3
radi normalno
 
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 18:17   #4
gmail je u beti(testiranju). ja ga ne koristim za ozbiljnu poštu
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 18:56   #5
Quote:
Constatinopol kaže: Pogledaj post
gmail je u beti(testiranju). ja ga ne koristim za ozbiljnu poštu
hvala
do kad se testira?
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 19:14   #6
Quote:
jajoglavac kaže: Pogledaj post
hvala
do kad se testira?
Od uvijek i do daljnjeg
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 11:24   #7
''super''
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 21:34   #8
Quote:
jajoglavac kaže: Pogledaj post
''super''
Eto ti kad ne gledaš kak treba. Jel ljepo piše "Beta"?
https://mail.google.com/mail/help/images/logo.gif
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 13:45   #9
ma 99,9% je to dobar mail provider,ali ako imate neku jako važnu poštu,tipa novčanih transakcija ili ljubavnih pisama ipak ih stavite na hotmail,aol ili yahoo.
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 15:06   #10
Quote:
Constatinopol kaže: Pogledaj post
ma 99,9% je to dobar mail provider,ali ako imate neku jako važnu poštu,tipa novčanih transakcija ili ljubavnih pisama ipak ih stavite na hotmail,aol ili yahoo.
Prije bi Gmail koristija nego sva ta 3 navedena

A za ozbiljne stvari se ionako koristi službeni mail od providera...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 15:12   #11
Koristim GMail ima već više od dvije godine, od samih početaka, i od tada je u "Beta" fazi.

Ali u tom razdoblju stvarno niti jedan problem nisam imao. Svi mailovi, a vjerujte mi sada ih već imaaaaa, su mi uredno tu pohranjeni i sve radi kao podmazano.

Osobna preporuka svakome
__________________
Struja je jedina imenica ženskoga roda koja se ne smije dirati golom rukom!
Marinko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 16:29   #12
Gmail će najvjerojatnije bit vječno u beti (bar prema procjeni nekih IT experata), al to ne znači da nije stabilan, nego da ga stalno nadograđuju...
A i meni osobno je pouzdaniji od svih ostalih mailova, pa i od ISP-a. (Znamo šta je bilo sa iskonom i njegovim mailom... )
RaZZoR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 21:46   #13
meni je super i radi kako treba...
__________________
“Is there no way out of the mind?” Sylvia Plath
jelena89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 14:41   #14
Ne može nešto biti ozbiljno,ma kako god firma bila na dobrom glasu-ako piše da je proizvod u testiranju. Već je krajnje vrijeme da maknu to beta. Mislim,ionako ne naplaćuju uslugu,pa da imaju nekakvu obvezu prema korisnicama od nastanka štete-gubljenja pošte,pada servisa i sl.

Kad vidim BETA u donjem desnom kutu,odmah odustajem od slanja i primanja neke ozbiljnije pošte
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 19:34   #15
Beta u ovom slučaju nije oznaka nestabilnosti, nego čisto njihova neka taktika (koja označava stalni razvoj i slobodu minjanja opcija), bila opravdana ili ne, glupa ili pametna... A meni ni finalna verzija ne znači puno... Opet spominjem slučaj iskon: mail im je u finalnoj verziji, ISP su. Po tome izgledaju pouzdano za "ozbiljnu poštu". I šta se dogodi, budu hacknuti...
Koliko se sijećam sa gmail-om još nije bilo problema.
RaZZoR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 19:49   #16
To kaj sam napomenuo da je u beti ne znači da mislim nekaj loše o Gmail-u, dapace, i ja ga koristim. Zadovoljan već 3 godine. Upal sam s pozivnicom naravno. Svaka pohvala Google-u
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 02:46   #17
Quote:
Constatinopol kaže: Pogledaj post
Ne može nešto biti ozbiljno,ma kako god firma bila na dobrom glasu-ako piše da je proizvod u testiranju. Već je krajnje vrijeme da maknu to beta. Mislim,ionako ne naplaćuju uslugu,pa da imaju nekakvu obvezu prema korisnicama od nastanka štete-gubljenja pošte,pada servisa i sl.

Kad vidim BETA u donjem desnom kutu,odmah odustajem od slanja i primanja neke ozbiljnije pošte
A varaš se tu ... gle, pojam "beta" u svijetu informatike ima samo jedno značenje, a ono je da proizvođač, a to je u ovom slučaju Google, smatra da njegov proizvod je "spreman za uporabu", ali ga još želi nadograditi. Kratko rečeno, GMail je stabilan već jakoooo dugo vremena, oni samo drže Beta jer ga stalno nadograđuju.

A za slučaj Iskona ... upravo to je ono oko čega se svi možemo zamisliti ... ne postoji nešto kao apsolutna sigurnost ...
__________________
Struja je jedina imenica ženskoga roda koja se ne smije dirati golom rukom!
Marinko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 13:42   #18
Da ne otvaram novu temu:
Kako se brišu cookiesi?
Jale13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 14:01   #19
zbog čega se gmail ne bi koristio za "ozbiljnu poštu"? jel vam POP i IMAP govori kaj? a sinhronizacija?? kad to sve tak fino posložiš baš te priga, i sve imaš i offline i kopiju na serveru, šalješ mailove od kud i kak hoćeš, ako rikne jedno imaš drugo (još mi se nije ikad desilo da nešto nije stiglo na gmail ili da je bilo problema, za raliku od npr. T-ŠROT maila )...
__________________
"Svi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." Conrad Adenauer
Oggy1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 15:24   #20
Veliki broj ljudi se žalio da na gmail-u ne mogu poslati privitke ili da se ne otvara pretinac.

Inače je taj e-mail servis pun naprednih mogućnosti i ja mu dajem ocjenu vrlo dobar.

Hotmail mi je odličan
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.