Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Gitaristički kutak

Gitaristički kutak Gitare, bass gitare, pojačala, oprema, tehnike sviranja, akordi, tablature...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2011., 23:41   #1
Oprema iz SAD

Pred malo sam poceo ucit svirat elektricnu gitaru(poceo sam pred jedno 2 mjeseca) ucim oko 5-6h na dan ili vise ako imam vremena,brzo ucim i najviše ciljam na brzinu i preciznost (najdrazi gitarista mi je synyster gates).....uglavnom jednog dana ce mi sigurno trebat bolja oprema(imam epiphone les paul special 2 i laney od 10w) i gledajuci po shopovima vidim da u SAD-u oprema kosta manje i sam zas htio pitat dali bi bili kakvi problemi ako ja skupim pare,posaljem cijetu u NY i on mi to naruci pa kad dode tu po ljeti mi to donese??
tako nebi trebao placat PDV i carinu
AndyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 23:43   #2
Sry mala greska :P


Pred malo sam poceo ucit svirat elektricnu gitaru(poceo sam pred jedno 2 mjeseca) ucim oko 5-6h na dan ili vise ako imam vremena,brzo ucim i najviše ciljam na brzinu i preciznost (najdrazi gitarista mi je synyster gates).....uglavnom jednog dana ce mi sigurno trebat bolja oprema(imam epiphone les paul special 2 i laney od 10w) i gledajuci po shopovima vidim da u SAD-u oprema kosta manje i sam zas htio pitat dali bi bili kakvi problemi ako ja skupim pare,posaljem STRICU u NY i on mi to naruci pa kad dode tu po ljeti mi to donese??
tako nebi trebao placat PDV i carinu
AndyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 01:02   #3
nemas nikakvih problema. osim ako strikan nije pijandura ili kockar
tomo_pajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 22:20   #4
a nece bit na primjer problema na avionu ili slicno?? jer ono sto mislim kupit je tesko cca 20kg(gitara i combo pojacalo(sitnice kao pedala,trzalice i ostalo ne ubrajam)
AndyHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 19:39   #5
e jbga sad, prvo samo gitara pa sad svasta nesto. znam da se gitara moze nosit bez problema ali za pojacalo ne znam, mislim da triba posebno doplatit a mogli bi i na carini bit sumnjicavi. nadi si tu neko pojacalo, da si ikad putovao priko bare zna bi da je uvik zajebancija sa prtljagom. nije to sist na vlak i vozi.
tomo_pajser is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.