Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2009., 21:07   #1
Zimovanje s djecom

Haj!
Dajte nam neki prijedlog za zimovanje ( ne skijanje ) s djecom. Malo šetnje, sanjkanje i tak, na par dana, možda tjedan.
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 21:36   #2
Naši frendovi, s troje klinaca znaju skoknut u Gorski Kotar.....ne znam točno u koje mjesto
...ali mislim da Bjelolasica, Begovo Razdolje ....
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 21:45   #3
Quote:
danka 29 kaže: Pogledaj post
Naši frendovi, s troje klinaca znaju skoknut u Gorski Kotar.....ne znam točno u koje mjesto
...ali mislim da Bjelolasica, Begovo Razdolje ....
Ak ti nije problem, pitaj gdje točno. Smjestaj, i to.
Hvala
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 21:59   #4
Malo je problem...jer su na putu...čujemo se drugi tjedan pa pitam...
dotad.. http://www.gorskikotar.hr/FilterSear...&lang=Croatian
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 14:33   #5
evo, rekli su da im je g. kotar super, bili su begovu razdolju, hotel i privatna kuća, sobe , hotel su rezervirali a privatni našli tamo...
http://www.hoteljastreb.com/
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 12:14   #6
dižem malo temu....

stiže zima, mi ne skijamo ali bi negdje otišli na snijeg par dana...
Da li je netko bio u http://www.kinderhotels.com/en-pretraga-hotela.shtml u Austriji...
Iskustva iz bilo kojeg?

Ili neki drugi prijedlog (može i Slovenija), podijelite iskustva
Lea1805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 12:28   #7
Quote:
Lea1805 kaže: Pogledaj post
dižem malo temu....

stiže zima, mi ne skijamo ali bi negdje otišli na snijeg par dana...
Da li je netko bio u http://www.kinderhotels.com/en-pretraga-hotela.shtml u Austriji...
Iskustva iz bilo kojeg?

Ili neki drugi prijedlog (može i Slovenija), podijelite iskustva
Godinama zimujem u Schladmingu i on je opcenito pun setnica i raznih sadrzaja za djecu u cijeloj Dachsteinregion http://www.kinderhotels.com/en-hotel...otel-229.shtml tako da sa tim ne mozes fulat a cijene su kao na svim Austrijskim skijalistima

Inace, u zadnje vrijeme jako hvale Bjelolasicu pa vidi si i to
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 12:57   #8
Mi smo bili prošle godine u Familienhotelu u Brandu:
http://scesaplana.s-hotels.com/en-sc...na-index.shtml
sa klincem (onda je imao 15 mj.) MM je skijao, ja sam šetala s malim, okolo ima sanjkališta, konja, raznih zanimacija, u hotelu igraonica, popodne smo bili na bazenu, ma uživancija. A da ne govorim da je malac, koji je do onda bio bolestan stalno (tek je krenuo u jaslice), nakon tih tjedan dana na -15, bio zdrav 3 mjeseca . Jedini minus bi mi bilo to što je do tamo 8 sati vožnje. Ove godine definitivno tražimo nešto bliže...
E, da, da napomenem da smo u hotelu imali na raspolaganju sanjke za klinca i kolica sa svom opremom, autosjedalicu, a u sobi kinderbet, kadicu, igračke za kadu, grijač za vodu, stvarno se potrude oko djece
__________________
04.10.2008.
Grown-ups never understand anything by themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them. I have lived a great deal among grown-ups. I have seen them intimately, close at hand. And that hasn’t much improved my opinion of them.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 12:40   #9
Hvala...poslala sam par upita u neke iz grupacije Kinderhotela...cijena u odnosu na ponudu je OK...
Samo mi nisu baš odgovorili na verzije oko plačanja osiguranja u slučaju otkazivanja termina ( mislim rađe platim unaprijed nego da se slučajno razbolimo pa ne možemo u terminu na put)...obično ako idem negdje van agencije platim samo zdravstveno,a dal postoji i neko osiguranje u slučaju otkazivanja
Lea1805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 12:52   #10
Quote:
Lea1805 kaže: Pogledaj post
Hvala...poslala sam par upita u neke iz grupacije Kinderhotela...cijena u odnosu na ponudu je OK...
Samo mi nisu baš odgovorili na verzije oko plačanja osiguranja u slučaju otkazivanja termina ( mislim rađe platim unaprijed nego da se slučajno razbolimo pa ne možemo u terminu na put)...obično ako idem negdje van agencije platim samo zdravstveno,a dal postoji i neko osiguranje u slučaju otkazivanja
ako se ne varam Grawe ima takvo osiguranje
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 13:52   #11
Ima li tko iskustva sa Slo. zimskim turizmom,isključivo privatni apartmanski tip smještaja.Gdje i koje su cijene noćenja?
Ovo bi nam bilo prvi puta,ne zanima nas skijanje nego ugodan ambijent,šetnje i sanjkanje sa klinkom.
Može i koji link za smještaj.
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 15:24   #12
mi ove godine idemo na skijanje u Val Gardenu gradić Ortisei i prosle smo bili tam i super je bilo mužići skijali ja i sestra s našim curicama šetale isle na bazen i na igralista uzivale ... ove godine ćemo imat jedno pojačanje malo muško i nadam se da će bit super prije smo isli u Sloveniju na Golte i tamo je bilo super u kućici među borovima i hrpa snijega bas gust uzivala sam (a ja ni neznam skijati )
Nolatilus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:43   #13
pozdrav,

zanima me ako netko zna gdje ima recimo varijanta skijanja, toplice i jahanje na konjima (za male-poni i za velike)?

Ako netko zna bilo bi super da javi.
jellenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 21:22   #14
Na Medvednici ima nekoliko planinarskih domova gdje je moguće vrlo jeftino zimovati i hraniti se, samo se treba učlaniti u neko planinarsko društvo. Jedne sam godine bila tjedan dana u PD Risnjak na šest dana. Lijepa soba s četiri kreveta, topla od kamina koji je ispod sobe. Hrana domaća, po narudžbi. Sanjkalište za male savršeno. Društveni život nula, osim ako susjedne sobe ne unajmi cijela ekipa.
Bila sam i u podnožju Bjelolasice, u mjestu Jasenak gdje je bio HOC. Savršeno zimovanje. Očišćene staze za šetnju, mogućnost skijanja, priroda prekrasna, cijene zaista normalne (privatni pansioni). Ne znam što se zbivalo otkad je HOC prije dvije godine nastradao u požaru, no prije je bilo moguće i sasvim se lijepo provesti i u društvenom smislu.
Gorski kotar, Fužine. Privatni smještaj ili privatni hotelčić Arnika. Također prelijepo.
Malo veća pustolovina - Zakopane, Poljska, u Tatrama. Zgodno mjestašce, s lijepom planinom Gubalovkom do koje vozi žičara. Saonice s konjima umjesto taksija... Izlet u Krakow i rudnik soli Wieliczka. Ništa mondeno niti skupo.
Za Jasenak bih možda mogla nabaviti i koji kontakt telefon.
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 15:17   #15
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
Na Medvednici ima nekoliko planinarskih domova gdje je moguće vrlo jeftino zimovati i hraniti se, samo se treba učlaniti u neko planinarsko društvo. Jedne sam godine bila tjedan dana u PD Risnjak na šest dana. Lijepa soba s četiri kreveta, topla od kamina koji je ispod sobe. Hrana domaća, po narudžbi. Sanjkalište za male savršeno. Društveni život nula, osim ako susjedne sobe ne unajmi cijela ekipa.
Bila sam i u podnožju Bjelolasice, u mjestu Jasenak gdje je bio HOC. Savršeno zimovanje. Očišćene staze za šetnju, mogućnost skijanja, priroda prekrasna, cijene zaista normalne (privatni pansioni). Ne znam što se zbivalo otkad je HOC prije dvije godine nastradao u požaru, no prije je bilo moguće i sasvim se lijepo provesti i u društvenom smislu.
Gorski kotar, Fužine. Privatni smještaj ili privatni hotelčić Arnika. Također prelijepo.
Malo veća pustolovina - Zakopane, Poljska, u Tatrama. Zgodno mjestašce, s lijepom planinom Gubalovkom do koje vozi žičara. Saonice s konjima umjesto taksija... Izlet u Krakow i rudnik soli Wieliczka. Ništa mondeno niti skupo.
Za Jasenak bih možda mogla nabaviti i koji kontakt telefon.
hvala ti na odgovoru ali poljska mi je malo daleko a na medvednici baš i nema nekih toplica niti konja...
jellenna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.