Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2012., 12:58   #1001
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
I opet jedno pitanje za veterane:
Prema vašim iskustvima, što može s moje strane najviše ubrzati ostvarenje cilja?
Znam da ću sve postići u svoje vrijeme i doista se ne zamaram time, znam da će cilj biti ostvaren, ali eto, pitam :-)
Spremnost imanja - ovdje i sada. Obrati pažnju na svoju rečenicu: 'znam da će cilj biti ostvaren'; Zeland bi rekao: 'znam da se cilj ostvaruje'.
Ne odgađati ga nesvjesno za budućnost, u prostranstvu varijanti nema vremenskih ograničenja, sve je ovdje i sada, mi sami odgađamo ostvarenje. Ponašati se kao da je cilj već ostvaren, ili je tu nadohvat ruke. Jednostavno uzimam svoje, nema želje, samo čista namjera i odlučnost imanja.
elena2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 12:40   #1002
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
@antik
Spomenuo si negdje da si na sirovoj hrani. Pošto sam i ja na sirovom trenutn oko 80% zanima me da li si ti u potpunosti, a ako jesi - da li si se privikavao postepeno ili si odjednom prešao? Da li se samo ti tako hraniš ili čitava obitelj?
Ja već odavno znam za to i pročitao sam brdo literature o tome, hranim se drugačije već godinama, povremeno sam danima bio samo na sirovom i osjećao sam se izvanredno, i fizički i psihički, poseban osjećaj koji bih svakome poželio da proba. Nisam se preko noći odvikavao, no zadnjih mjeseci sam odlučio prijeći potpuno na sirovo pa se polako privikavam i smanjujem kuhanu hranu. Napredujem dobro i osjećam da će doći dan kad će mi kuhana i ostala prerađena hrana (koju već skoro i ne jedem) postati skroz neukusna, tada ću smatrati da sam uspio u potpunosti.
Možda ovo i nije tema, vjerujem da ima na forumu i o sirovoj hrani, ali mislim da je i to dio transurfinga, sigurno ne presudan ali dovoljno bitan da se i njemu posveti malo pažnje.
da sirova hrana je dio Transurfinaga
no jesli li siguran da si 80 % a ne 78 % ili 87% ?
nemoj se s tim zamarati
tj razum je taj koji stalno nekaj analizira.
slušaj radije srce u svakoj prilici
a svaki trenutak je drugačiji..plovi po tijeku varijanati.
Sve ide kak treba.
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 08:43   #1003
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
da sirova hrana je dio Transurfinaga
no jesli li siguran da si 80 % a ne 78 % ili 87% ?
nemoj se s tim zamarati
tj razum je taj koji stalno nekaj analizira.
slušaj radije srce u svakoj prilici
a svaki trenutak je drugačiji..plovi po tijeku varijanati.
Sve ide kak treba.
Rekoh da sam oko 80%, a to najčešće varira od 73.5 do nekih 87-88% :-)
Mislim da si ti moje pitanje malo krivo shvatio, možda i mene uopće, možda zato jer u zadnje vrijeme stalno ponešto pitam pa se onda može imati i malo iskrivljena predodžba. Nisam ti ja ničim opterećen, ali me transurfing oduševljava i imam potrebu čuti iskustva drugih. Što se sirovog tiče, već odavno me privlači jer se osjećam odlično od toga, a kad sam pročitao u Zelandovoj knjizi o tome dobio sam potvrdu onog što sam otprije znao. Eto, s ovih 77.8 % još uvijek nisam u krajnosti pa nema razloga za brigu :-)
Naravno da sve ide kako treba, ali da nismo nikad ni čuli za transurfing, da nismo nikad radili njegove tehnike, ne otprilike nego kako smo naučili iz knjige, da nismo poduzeli ništa, da nismo pokušali saznati ništa novo, da si koji put nismo postavili kakvo pitanje (nemoguće da nismo)....možda tada i ne bi sve išlo kako treba...
Ugodan dan ti želim :-)
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!

Zadnje uređivanje Ibrahim : 25.05.2012. at 08:54.
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 08:48   #1004
Quote:
elena2 kaže: Pogledaj post
Spremnost imanja - ovdje i sada. Obrati pažnju na svoju rečenicu: 'znam da će cilj biti ostvaren'; Zeland bi rekao: 'znam da se cilj ostvaruje'.
Ne odgađati ga nesvjesno za budućnost, u prostranstvu varijanti nema vremenskih ograničenja, sve je ovdje i sada, mi sami odgađamo ostvarenje. Ponašati se kao da je cilj već ostvaren, ili je tu nadohvat ruke. Jednostavno uzimam svoje, nema želje, samo čista namjera i odlučnost imanja.
Lijepo si ovo opisala, u samo par redaka si puno rekla. Hvala ti :-)
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 15:01   #1005
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Rekoh da sam oko 80%, a to najčešće varira od 73.5 do nekih 87-88% :-)
Mislim da si ti moje pitanje malo krivo shvatio, možda i mene uopće, možda zato jer u zadnje vrijeme stalno ponešto pitam pa se onda može imati i malo iskrivljena predodžba. Nisam ti ja ničim opterećen, ali me transurfing oduševljava i imam potrebu čuti iskustva drugih. Što se sirovog tiče, već odavno me privlači jer se osjećam odlično od toga, a kad sam pročitao u Zelandovoj knjizi o tome dobio sam potvrdu onog što sam otprije znao. Eto, s ovih 77.8 % još uvijek nisam u krajnosti pa nema razloga za brigu :-)
Naravno da sve ide kako treba, ali da nismo nikad ni čuli za transurfing, da nismo nikad radili njegove tehnike, ne otprilike nego kako smo naučili iz knjige, da nismo poduzeli ništa, da nismo pokušali saznati ništa novo, da si koji put nismo postavili kakvo pitanje (nemoguće da nismo)....možda tada i ne bi sve išlo kako treba...
Ugodan dan ti želim :-)
ma, sve je ok!! baš si mi simpa.
i mene transurfing oduševljava i ja imam potrebu čuti iskustva drugih. Što se sirovog tiče, ja se osjećam odlično od toga
pogotovo kad mogu biti duže vrijeme samo na sirovom (bi sam jednom 2 tjedna samo sirov i pucao sa od energije!!)
Moja obitelj , žena i djeca, imamo sokovnike Vervita i miksamo su ujutro sokove, dakle počinjemo dan sa sokovima, a ručak je klasika, a meso jedemo ponekad, uglavnom ribu i piletinu.
Imamo svoj vrt, svoj voćnjak...eto
Plac nam je blizu kuće tak da mogu i 3x na dan na plac ako treba, i onda kupujem uglvnom domaće stvari od bakica, a ne od prekupca.
Pozdrav
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 10:21   #1006
Koja poglavlja su nova?

Imam pitanje za one koji su pročitali sve knjige.

Ja sad završavam sa trećom. Dosta vas je reklo, da se gradivo poslije treće knjige ponavlja.

Zanima me, koja poglavlja u 4., 5., 6. i u Apokrifnom Transurfingu se ne ponavljaju.

Lijep pozdrav
cereser is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 10:48   #1007
Meni je par ljudi reklo da sam im pričal stvari neke ovak o svijetu, pa su kasnije pročitali Transurfing i tam naletili na isto to.
Pa sam sad naletil na topic tu i znatiželjan sam, možda mogu i nadogradit ovo kaj mi je prirodno došlo. Ili da idem dalje po tom kaj mi kad dođe? Hell, ovo je sad došlo pa idem čitat topic
__________________
worldbridger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 15:03   #1008
Evo da ja malo obogatim ovu stranicu sa jednim antiprimjerom transurfinga. Moj dobar prijatelj i kolega ima Apokrijni transurfing za svoju bibliju. (https://www.forum.hr/showthread.php?p=38328650)
Pa je dobio situaciju koja je najbolja za njegov duhovn razvoj. Znači li to dok se jednome ne smrkne, drugome će da svane !!??
Radi o tome da je njemu "primordijalno polje stvarnosti" dalo ono što je za njegovog brata i njega samog najpovoljnije : http://slobodnadalmacija.hr/Crna-kro...8/Default.aspx

To već spada u najgori sarkazam !!!
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 18:12   #1009
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Evo da ja malo obogatim ovu stranicu sa jednim antiprimjerom transurfinga. Moj dobar prijatelj i kolega ima Apokrijni transurfing za svoju bibliju. (https://www.forum.hr/showthread.php?p=38328650)
Pa je dobio situaciju koja je najbolja za njegov duhovn razvoj. Znači li to dok se jednome ne smrkne, drugome će da svane !!??
Radi o tome da je njemu "primordijalno polje stvarnosti" dalo ono što je za njegovog brata i njega samog najpovoljnije : http://slobodnadalmacija.hr/Crna-kro...8/Default.aspx

To već spada u najgori sarkazam !!!
Oprosti, ali iz fragmenata o liječenju raka labirintima i sirovom hranom i članku o tragediji kod Vrgorca ne mogu složiti cijelu priču.
Je li pokojni iz Vrgorca taj tvoj prijatelj ili brat tvojeg prijatelja? Pojasni malo
drDIRHED is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 18:49   #1010
Quote:
drDIRHED kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali iz fragmenata o liječenju raka labirintima i sirovom hranom i članku o tragediji kod Vrgorca ne mogu složiti cijelu priču.
Je li pokojni iz Vrgorca taj tvoj prijatelj ili brat tvojeg prijatelja? Pojasni malo
Brat mu je ovaj pokojni. A živ je labirintnar, moj kolega i prijatelj. Znao sam da mu je brat malo u qurtzu , ali ne baš ovoliko.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 23:56   #1011
Quote:
cereser kaže: Pogledaj post
Imam pitanje za one koji su pročitali sve knjige.

Ja sad završavam sa trećom. Dosta vas je reklo, da se gradivo poslije treće knjige ponavlja.

Zanima me, koja poglavlja u 4., 5., 6. i u Apokrifnom Transurfingu se ne ponavljaju.

Lijep pozdrav
Osnove Transurfinga su u prve tri knjige.
Četvrta knjiga je nešto kao ležerni sažetak prva tri dijela.
Peta knjiga je dosta važna, tu je teorija ogledala i ima novih metoda.
Šesta knjiga je izbor iz Zelandovih odgovora na pitanja postavljena mu na internetu.
Apokrifni je isto kao šesti, ali je opširnije prikazao svoj stil života (hrana, voda, energetske vježbe itd). Za neke je "biblija", za neke promašaj.
Ako imaš vremena i volje, sve pročitaj, pa vidi
drDIRHED is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 10:00   #1012
Hvala ti drDIRHED hoću!
cereser is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 22:25   #1013
jedno pitanje za sve: ne osjecate li se ponekad usamljenima u matrixu?
kako uopce nastaviti "normalan" zivot nakon spoznaje kako stvari i ljudi funkcioniraju?
kao ostvariti "pravi" odnos s nekim kad svi ustvari spavaju?
buddhin osmijeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 23:49   #1014
Quote:
buddhin osmijeh kaže: Pogledaj post
jedno pitanje za sve: ne osjecate li se ponekad usamljenima u matrixu?
kako uopce nastaviti "normalan" zivot nakon spoznaje kako stvari i ljudi funkcioniraju?
kao ostvariti "pravi" odnos s nekim kad svi ustvari spavaju?
Idi i ti skupa s njima spavati. Nastoj da bude nešto zgodno. I žensko
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 00:52   #1015
Quote:
buddhin osmijeh kaže: Pogledaj post
jedno pitanje za sve: ne osjecate li se ponekad usamljenima u matrixu?
kako uopce nastaviti "normalan" zivot nakon spoznaje kako stvari i ljudi funkcioniraju?
kao ostvariti "pravi" odnos s nekim kad svi ustvari spavaju?
Tvoj svijet se brine za tebe, stoga naići ćeš na osobe s kojima ćeš ostvariti prave odnose, budeš li mislio da svi spavaju i da nema nikog s kim bi ostvario odnos....pogodi što svijet će ti zrcaliti upravo to i dobiti ćeš upravo to, stoga pamet u glavu
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 01:03   #1016
Quote:
buddhin osmijeh kaže: Pogledaj post
jedno pitanje za sve: ne osjecate li se ponekad usamljenima u matrixu?
kako uopce nastaviti "normalan" zivot nakon spoznaje kako stvari i ljudi funkcioniraju?
kao ostvariti "pravi" odnos s nekim kad svi ustvari spavaju?
tek si se probudio kao čovjek? probudi se kao svemir, probudi se kao duša? što je san? što je budnost? ne znam, nemam pojma. ali fora pitanja su

prvo ostvarit odnos sa sobom kak se spada valjda to je bil moj prvi korak koji još traje.

Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Tvoj svijet se brine za tebe, stoga naići ćeš na osobe s kojima ćeš ostvariti prave odnose, budeš li mislio da svi spavaju i da nema nikog s kim bi ostvario odnos....pogodi što svijet će ti zrcaliti upravo to i dobiti ćeš upravo to, stoga pamet u glavu
i to
__________________
worldbridger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 07:24   #1017
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Tvoj svijet se brine za tebe, stoga naići ćeš na osobe s kojima ćeš ostvariti prave odnose, budeš li mislio da svi spavaju i da nema nikog s kim bi ostvario odnos....pogodi što svijet će ti zrcaliti upravo to i dobiti ćeš upravo to, stoga pamet u glavu

Pod uvjetom da ti sudbina ne uvali nekog MULTIPLIKATRORA
!!!!
A to je naš interni naziv kada netko dobije bračnog druga koji će uskoro postati osoba koja će svojoj polovici umnožiti muke, brige, gnjavaže , jad i bol.......

Neko jako jebeno ogledalo.

Ne vjerujete? Pitajte ovu našu curu iz duhovnosti : https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...9&postcount=21
Njoj je sudbina uvalila jednom muškog multiplikatora njenih muka. Srećom da je ona to skužila i odlučila to ogledalo razbiti na komade.
Bez straha da dobije 7 godina nesreća, kako to obično kažu praznovjerni

Zadnje uređivanje krena : 30.05.2012. at 07:31.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 08:59   #1018
Quote:
krena kaže: Pogledaj post

Pod uvjetom da ti sudbina ne uvali nekog MULTIPLIKATRORA
!!!!
A to je naš interni naziv kada netko dobije bračnog druga koji će uskoro postati osoba koja će svojoj polovici umnožiti muke, brige, gnjavaže , jad i bol.......

Neko jako jebeno ogledalo.

Ne vjerujete? Pitajte ovu našu curu iz duhovnosti : https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...9&postcount=21
Njoj je sudbina uvalila jednom muškog multiplikatora njenih muka. Srećom da je ona to skužila i odlučila to ogledalo razbiti na komade.
Bez straha da dobije 7 godina nesreća, kako to obično kažu praznovjerni
Nema sudbine, sudbina kao takva ne postoji, karma kao takva ne postoji, postoji odabir kojeg kada ne razumjemo zovemo sudbinom ili karmom.
Zna se često desit da upravo dobijemo takve bračne drugove a da toga još nismo svjesni, i opet stvar je nas samih, ako si mazohista dobit ćeš upravo to.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 10:26   #1019
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Nema sudbine, sudbina kao takva ne postoji, karma kao takva ne postoji, postoji odabir kojeg kada ne razumjemo zovemo sudbinom ili karmom.
Zna se često desit da upravo dobijemo takve bračne drugove a da toga još nismo svjesni, i opet stvar je nas samih, ako si mazohista dobit ćeš upravo to.
A što je to ova cura skrivila da joj se uvalio slatkorječivi momak koji izgleda fino i ugodno, a u stvari je teški jebivjetar i mutikaša. Takvog smo i mi imali u selu. Čovjek bi za njega stavio ruku u vatru, tko ga ne poznaje. Ali se zna da se iza nejga krije Arsen Lupine.
Tako je i jedan gazda da jahti dobio jako dobrog konobara. Zanimljivog, načitanog, duhovitog. A na kraju mu je ovaj naš slatkorječivi maznio iz blagajne 50 000 maraka (1983.) Nikad ga nisu uhapsili. Na kraju je oženio neku francuskinju koju je temeljito pelješio 10 godina. Imao je saobračajku, ali on nije bio kriv. I dobio puste novce. A i francusku invalidsku mirovinu. Čak je i njihovu strogu komisiju uspio zajebati. Bez mita i korupcije
Vrlo sposoban transurfer !! Za razliku od njegove bogate žene
Ona je dobila MULTIPLIKATORA muka.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 13:28   #1020
Quote:
buddhin osmijeh kaže: Pogledaj post
jedno pitanje za sve: ne osjecate li se ponekad usamljenima u matrixu?
kako uopce nastaviti "normalan" zivot nakon spoznaje kako stvari i ljudi funkcioniraju?
kao ostvariti "pravi" odnos s nekim kad svi ustvari spavaju?
Možda nismo dovoljno toga spoznali.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.