Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2006., 16:59   #1
Talking Dresovi

Zna li itko gdje se u zagrebu mogu kupiti dresovi Barcelone?
gđa.Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 17:08   #2
Ima onaj duckas kraj Jegerstara u Bogovicevoj, sa sportskom opremom, tamo imaju svakakovih dresova, a mislim da sam vidjela i od Barcelone kad krenes od hotela Dubrovnik niz Bogovicevu, s desne strane.
dafloydian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 17:29   #3
Preko puta Importane Galerije neki ducan koji prodaje navijacke rekvizite i originalne dresove europskih klubova. Nadje se dosta tog..

Ili ovo sta dafloydian kaze.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 18:30   #4
Talking pošto?

a koliko otprilike dođe samo majica. tj. dres?
gđa.Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 18:36   #5
a od kojeg su materijala ti dresovi?

zna li netko imali li se gdje za kupiti pamučne majice tipa one šta nose mažoretkinje ali ne hrvatske nego drugih reprezentacija?
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 20:39   #6
Talking

Quote:
unspeakable kaže:
a od kojeg su materijala ti dresovi?

zna li netko imali li se gdje za kupiti pamučne majice tipa one šta nose mažoretkinje ali ne hrvatske nego drugih reprezentacija?

PAMETNIJI POPUŠTA A BUDALE VLADAJU SVIJETOM.
gđa.Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 21:23   #7
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 21:35   #8
Quote:
gđa.Putin kaže:
a koliko otprilike dođe samo majica. tj. dres?
...hmmmm...ja sam prije kojih godinu dana uzela Realov dres, bash u gore navedenom ducanu (ovom kod Jegerstara), i bio je, ako se dobro sjecam, negdje oko 500kn...tako da pretpostavljam da bi Barcelona bila isto tako...

...Unspeakable, kakve su majice za mazoretkinje? ako mislis na ove nogometnih reprezentacija (a to nekako pretpostavljam s obzirom na topic na kojem si pitala - sorry ako sam u krivu), probaj takodjer u istom ducanu, iako oni imaju vise majic klubova, nego repki...iako, kako sada prvenstvo dolazi, kladim se da ce i broj reprezentativnih majica i dresova porasti (sto je dobro - osim za moj dzep )...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 12:38   #9
Ja sam si kupila dres od Barce u onom dućanu prek puta Importennea.
Bez imena ti je 400kn, a s imenom i brojem 500 kn. Naravno, orginalni su.
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 13:52   #10
Quote:
xavierkat kaže:
...Unspeakable, kakve su majice za mazoretkinje? ako mislis na ove nogometnih reprezentacija (a to nekako pretpostavljam s obzirom na topic na kojem si pitala - sorry ako sam u krivu), probaj takodjer u istom ducanu, iako oni imaju vise majic klubova, nego repki...iako, kako sada prvenstvo dolazi, kladim se da ce i broj reprezentativnih majica i dresova porasti (sto je dobro - osim za moj dzep )...
ma da, one u šta se nekad obuku dok paradiraju prije utakmice. zapravo, jednostavnije, tražim ženske navijačke majice
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 17:37   #11
...ako trazis majicice drugh reprezentacija - definitely ducan gore (kod Jegerstara) - stvarno znaju imati lijepih
...ako trazis majice 'nase' repke, prosetaj po gradu - ovisno o tome hoces li 'original' (znak HNS-a i sponzora i sve to) ili 'kopiju' (cheaper version), predlazem ili ducancice oko jelacicevog trga (mislim da tamo ima ovih 'kopija' ), ili isto kod Jegera, pa njih pitati za dalje ako nemaju (obicno su vrlo ljubazni - ja sam nekako 'cesta musterija', pa vec znam )...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 19:09   #12
Quote:
unspeakable kaže:
ma da, one u šta se nekad obuku dok paradiraju prije utakmice. zapravo, jednostavnije, tražim ženske navijačke majice
Koliko znam, takvih ima u onom ducanu kraj turisticke zajednice na uglu Trga i Jurisiceve. Ducan je na pocetku Jurisiceve, odmah do Europskog doma.
dafloydian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 21:20   #13
Ili u Valentino shop stanicu poslije kvatrića (kad gledaš prema stadionu).
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 19:47   #14
A zašto je to tako skupoooooo???
gđa.Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 22:55   #15
Quote:
dafloydian kaže:
Koliko znam, takvih ima u onom ducanu kraj turisticke zajednice na uglu Trga i Jurisiceve. Ducan je na pocetku Jurisiceve, odmah do Europskog doma.
Zatvorio se, tj renovira se.
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 22:01   #16
morat ću i ja ići vidjeti što sve imaju. živio Ronaldinho! :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
Buga! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 22:15   #17
sta ne bi dresove trebali imati sponzori koji ih proizvode...sta ja znam adidas, nike, reebok (jos da znam ko proizvodi za barcu....)
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 23:11   #18
barcu oblači nike... znaju imati dresove i u nike dućanima, ali rijeđe... naše imaju koliko ja znam. bolje je i sigurnije vidit u trgovinama sa fan dresovima...
prije nekoliko godina, bila sam sva happy vidjevši hrvatski dres u izlogu najvećeg sportskog dućana u grazu
Buga! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 23:46   #19
Odite vrit

Ja mislila da pričate o ženskim dresovima

Uglavnom, jel zna netko di njih ima za kupit? Treba mi nešto tipa.. hm.. onakav kakav Madonna ima u novom spotu. Nešto slično gimnastičarskom dresu.
Znam za Body feeling u Ilici. Jel ima još negdje?
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 14:47   #20
Dresova ima svugdje, ali originalni barcin ako hoćeš, odi u Nike. Uvek sam htela kupit origigi od Man UTD-a, ali bilo mi je preskupo dati 400 kn (tada je toliko košto), pa sam si na Črnomercu kupila. Ako ne mora bit baš original, probaj na Črnomeračkom placu recimo.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.