Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2005., 16:41   #1
help

ljudi, ima mali problemcic.

mozda je vec bilo topica o mom kvazi problemu, ali trebao bi savjete iskusnijih
dakle, solo sam doma i bit cu jos 50ak dana, vec mi je dosta suhe hrane, tortelina, hrenovki, talijaneta i tih gluposti...

kaj je lagano za skuhat, da ne moras biti strucnjak, da ne treba puno muke i da ne kosta puno ?
(znam da ne pitam previse)

hvala
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 17:10   #2
pečeno jaje
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 17:43   #3
Re: help

Quote:
stoneisland kaže:
ljudi, ima mali problemcic.

mozda je vec bilo topica o mom kvazi problemu, ali trebao bi savjete iskusnijih
dakle, solo sam doma i bit cu jos 50ak dana, vec mi je dosta suhe hrane, tortelina, hrenovki, talijaneta i tih gluposti...

kaj je lagano za skuhat, da ne moras biti strucnjak, da ne treba puno muke i da ne kosta puno ?
(znam da ne pitam previse)

hvala
speci krumpir i baci odrezak na naglo, omlet, kao neces vise tjesteninu ali nju zaista mozes spremiti jeftino i brzo, samo umake mijenjas (tuna, paradajz, neki s povrcem) itd. Gulas isto nije neka mudrost za spremiti, skuhas puno i ako imas mogucnosti zamrznes i samo vadis i mijenjas priloge. Palacinke (slane filane). Riblji filei na naglo. A tko te ostavio samog i gladnog, buci buci
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 18:16   #4
skini si forumsku kuharicu i prolistaj je. Naći ćeš dosta jednostavnih i finih jela...
sretno!
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 18:37   #5
A) ozeni se
B) trovacnica - rucak 25 kn
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 22:20   #6
Šikni rebarca u pećnicu s krumpirom, napravi faširance, sataraš, špagete, spohaj neko meso, kupi si neki umak ( recimo neki uncle ben's ) i prelij ga po nekom pečenom mesu ( recimo pileći medaljoni ), tijesto sa šunkom, pužići ( iliti mljeveno meso s onom pužastom tjesteninom )...itd...hrpa relativno brzih i jednostavnih jela...
Sweet_strawberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 22:45   #7
Re: help

Quote:
stoneisland kaže:
ljudi, ima mali problemcic.

mozda je vec bilo topica o mom kvazi problemu, ali trebao bi savjete iskusnijih
dakle, solo sam doma i bit cu jos 50ak dana,...

hvala
Blago tebi.
d
tridi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 23:23   #8
Kad mi se ne kuha a želim nešto normalno pojesti obično je to file od puretine ili piletine i neko kuhano povrće ili salata.
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 23:45   #9
Re: Re: help

Quote:
dodouprolazu kaže:
speci krumpir i baci odrezak na naglo, omlet, kao neces vise tjesteninu ali nju zaista mozes spremiti jeftino i brzo, samo umake mijenjas (tuna, paradajz, neki s povrcem) itd. Gulas isto nije neka mudrost za spremiti, skuhas puno i ako imas mogucnosti zamrznes i samo vadis i mijenjas priloge. Palacinke (slane filane). Riblji filei na naglo.

A tko te ostavio samog i gladnog, buci buci
Zli roditelji, otisli na godisnji familiji na floridu, a ostavili me bez love
Ma bruka je kaj sa 23 godine bas i nisam vican kuhanju, jaja i sve ove primitivne stvari znam, al neda mi se to vise jest... atlantis - u trovacnici bi jeo samo pod prijetnjom vlastitog zivota, zato su nam i kolege lude kad dole jedu a ne planiram svadbu tak brzo.
nokturno u skalinskoj ima mi ok klopu za 30ak kuna, ali i to mi nije stalno usput, tak da cu sad vise kuhat...

ljudi, hvala svima. nasao sam nekoliko jela koje cu sigurno napravit.

tridi - pa nije tak blago, em pospremat, usisavat, prat ves, peglat, zaljevat cvijece, pazit na sve + ic na posao i pazit na pesa...
__________________
Les hivers de mon enfance étaient des saisons longues, longues. Nous vivions en trois lieux: l'école, l'église et la patinoire; mais la vraie vie était sur la patinoire.
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 23:49   #10
Re: Re: Re: help

[
tridi - pa nije tak blago, em pospremat, usisavat, prat ves, peglat, zaljevat cvijece, pazit na sve... [/B][/QUOTE]

Joj,je,je,još neznaš,ali zapamti ovo.....
d
tridi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 11:23   #11
Re: Re: Re: help

Quote:
stoneisland kaže:
Zli roditelji, otisli na godisnji familiji na floridu, a ostavili me bez love
Ma bruka je kaj sa 23 godine bas i nisam vican kuhanju, jaja i sve ove primitivne stvari znam, al neda mi se to vise jest... atlantis - u trovacnici bi jeo samo pod prijetnjom vlastitog zivota, zato su nam i kolege lude kad dole jedu a ne planiram svadbu tak brzo.
nokturno u skalinskoj ima mi ok klopu za 30ak kuna, ali i to mi nije stalno usput, tak da cu sad vise kuhat...

ljudi, hvala svima. nasao sam nekoliko jela koje cu sigurno napravit.

tridi - pa nije tak blago, em pospremat, usisavat, prat ves, peglat, zaljevat cvijece, pazit na sve + ic na posao i pazit na pesa...
mozda su te zato i ostavili bez love, posezu za radikalni metodama e samo da bi se osamostalio. Inace sam i ja negdje u tvojim godinama krenuo poooooolako s kuhanjem e kad mi je bilo dosta dostave i hamburgera i bureka. Kaj nije tema dosla na tapetu prije nego su otisli?
E da, zasto pospremas? Pa tos tignes i 49. dan
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.