Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 23:16   #1
Tekući račun i debitna kartica

Znaci nerazumijem se u banke bas pa bi mi trebao savjet. Zelio bih otvoriti racun na kojem nemogu ici u minus, da mogu normalno stavljati novce na racun i dizat ih na bankomatu, nemam posao dakle nikakav redovan dohodak vec bi na racun stavljao sta mi roditelji daju i tako.
Uz to bi trebao i karticu sa kojom mogu kupovat na internetu i napraviti PayPal.
U Splitskoj banci sam mislio otvorit tekuci racun sa Visa Electron debitnom karticom, jel to to sto mi treba?
Jelly312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 05:46   #2
Da, ali radije neku drugu banku, jer im je internet bankarstvo očajno

Poslano sa Lenovo Mobicha
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 07:05   #3
Kupovanje na internetu bi mi bilo najvaznije, koju banku mi ti preporucas onda? I hoce li mi se moc uplacivat novac na takav racun normalno ako nadem kakav posao dok sam na faksu?
Jelly312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 15:00   #4
Raiffeisen, Pbz...

Poslano sa Lenovo Mobicha
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 10:41   #5
Quote:
Jelly312 kaže: Pogledaj post
Kupovanje na internetu bi mi bilo najvaznije, koju banku mi ti preporucas onda? I hoce li mi se moc uplacivat novac na takav racun normalno ako nadem kakav posao dok sam na faksu?
Ako misliš raditi preko Student servisa onda ti treba i žiro račun. Izbjegavaj Splitsku. Bilo koja druga je svjetlosnim miljama bolja.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:01   #6
Pbz, žiro račun koji je besplatan. Ako trebaš tekući možeš i to, a i Zaba ima besplatan paket za mlade, njihov žiro i devizni imaju kartice za internet

From Huawei MHA-L29
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:24.