Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2005., 09:41   #1
Saznajte svoju sudbinu!!!

Potaknuta sličnim topicom ma muškom ćošetu na kojem se osobama muškog spola predskazuje budućnost, odlučila sam se osobama ženskog spola (mada ne isključivo njima) pružiti istu takvu mogućnost uz napomenu da moje usluge nisu diletantskog tipa kao kod pantere. Ja sam istinska gatara, potomak u narodu poznatih i prepoznatih braće Tarabić.
Da bi vam rekla nešto o onom što vas čeka, nije nužno da mi kažete godine, bračni status i sl. (mada pomaže) nego je potrebno da kažete u kratko nešto o sebi - ono što mislite da vas najbolje definira kao osobu.
Pa da krenemo
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 09:49   #2
Cek, cek...mogu ja sad tebi iznesti hrpu neistina i lazi o sebi i kaj - proreci ces mi da cu se udat za arapskog princa?

Ne treba li za "prorocanstvo" malo vise konkretnih podataka?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:01   #3
Quote:
Crow Jane kaže:
Cek, cek...mogu ja sad tebi iznesti hrpu neistina i lazi o sebi i kaj - proreci ces mi da cu se udat za arapskog princa?

Ne treba li za "prorocanstvo" malo vise konkretnih podataka?
Najvažnije što treba je vjera da ću dobro pogoditi. Odnosno, vi kažete "pogoditi" a ja kažem jednostavno reći.
A evo, na temelju ovih nekoliko rečenica tebi mogu reći ovo:

Jako si orijentirana na materijalno. Misliš da je to osnova svakog dobrog odnosa. U skladu s tim, u poslu si prilično uspješna i imaš dobru plaću. Imat ćeš je i dalje, možda i veću. Iako smatraš da muškarac tvog života mora biti barem toliko uspješan kao ti, to se neće dogoditi. Za točno godinu dana (6 mjeseci nakon prekida sa sadašnjim) upoznat ćeš svog budućeg partnera u kojeg ćeš se toliko zaljubiti da ti neće smetati što ćeš ga izdržavati. To će tako trajati nekoliko godina. 5 godina nakon toga očekuje vas ozbiljan sukob upravo zbog te materijalne situacije. Mislim da nije pametno da ti otkrijem kako će se to završiti.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:13   #4
Znači Jana se neće udat?


A hoću li ja?
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:14   #5
a ja a ja a ja pilizplizplizpliiiiiiizzzzz
__________________
klizi, puzi sve je bliže guzi
Cici is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:15   #6
Za Tiju:

Ako želiš saznati nešto više, morat ćeš napisati par rečenica koje misliš da te određuju. Na temelju ovog što si napisala mogu vidjeti samo jedno ili...možda dvoje djece. Za tebe.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:17   #7
Za Cici:

Vidiš, vidiš tebi odrediti budućnost zaista je izazov. Jer ti mi nekako izmičeš. Kao da te znam a opet i ne znam. Kao da si ti ali i nisi. Ili jesi. Ali ne samo ti nego još netko. Više njih...

I ti ćeš morati napisati nekoliko rečenica ako želiš da ti pričam o budućnosti. Tebi međutim upozoravam unaprijed da neće biti lako. Ti imaš neko polje koje mi priječi potpuni uvid. Ali ću probam.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:30   #8
Quote:
prorocica kaže:
Najvažnije što treba je vjera da ću dobro pogoditi. Odnosno, vi kažete "pogoditi" a ja kažem jednostavno reći.
A evo, na temelju ovih nekoliko rečenica tebi mogu reći ovo:

Jako si orijentirana na materijalno. Misliš da je to osnova svakog dobrog odnosa. U skladu s tim, u poslu si prilično uspješna i imaš dobru plaću. Imat ćeš je i dalje, možda i veću. Iako smatraš da muškarac tvog života mora biti barem toliko uspješan kao ti, to se neće dogoditi. Za točno godinu dana (6 mjeseci nakon prekida sa sadašnjim) upoznat ćeš svog budućeg partnera u kojeg ćeš se toliko zaljubiti da ti neće smetati što ćeš ga izdržavati. To će tako trajati nekoliko godina. 5 godina nakon toga očekuje vas ozbiljan sukob upravo zbog te materijalne situacije. Mislim da nije pametno da ti otkrijem kako će se to završiti.
Yeah, right.

A reci, zar se necu udat za ovog svog sadasnjeg? On je, naime, uspjesan kao i ja ( ako ne i vise.)
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:34   #9
Quote:
prorocica kaže:
Za Tiju:

Ako želiš saznati nešto više, morat ćeš napisati par rečenica koje misliš da te određuju. Na temelju ovog što si napisala mogu vidjeti samo jedno ili...možda dvoje djece. Za tebe.
imam dvoje djece i muža
sutra me ne zanima, ionako je sve zapisano u zvijezdama
Al volim zajebavat Janu, štaću
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:35   #10
Quote:
Crow Jane kaže:
Yeah, right.

A reci, zar se necu udat za ovog svog sadasnjeg? On je, naime, uspjesan kao i ja ( ako ne i vise.)
Htjela si šalu a dobila si istinu. Žao mi je ali ja ne želim uljepšavati, govorim samo istinu. Međutim, mogu ti priznati još nešto što možda ne znaš. Iako ja vidim budućnost, svatko pomalo može utjecati na ono što će mu se dogoditi.
Unatoč tome, za tebe sa gotovo 100% sigurnošću mogu reći da ti veza sa sadašnjim nije dugoga vijeka. Teško ćeš to preboljeti ali preboljet ćeš. Čak ćeš i topic o tome napisati.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:37   #11
Quote:
Tija kaže:
imam dvoje djece i muža
sutra me ne zanima, ionako je sve zapisano u zvijezdama
Al volim zajebavat Janu, štaću
U zvijezdama nije zapisano ništa. Zvijezde su samo svemirska tijela. Ali dugo bi bilo da ti sada objašnjavam.
Za tebe se vidi da si vesela i radišna osoba. Takva ćeš i ostati. Vidim jedan skladan brak koji će biti orijentiran oko starijeg djeteta a koji će biti uspješan sportaš. I sve će se vrtiti oko njega. Dakle sin.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:38   #12
Re: Saznajte svoju sudbinu!!!

Quote:
prorocica kaže:
Potaknuta sličnim topicom ma muškom ćošetu na kojem se osobama muškog spola predskazuje budućnost, odlučila sam se osobama ženskog spola (mada ne isključivo njima) pružiti istu takvu mogućnost uz napomenu da moje usluge nisu diletantskog tipa kao kod pantere. Ja sam istinska gatara, potomak u narodu poznatih i prepoznatih braće Tarabić.
Da bi vam rekla nešto o onom što vas čeka, nije nužno da mi kažete godine, bračni status i sl. (mada pomaže) nego je potrebno da kažete u kratko nešto o sebi - ono što mislite da vas najbolje definira kao osobu.
Pa da krenemo
draga prijo, znaci rodjake smo!!! ajde reci mi kako da se najbolje skucim...da kupujem stan ili gradim kucu? il da uzmem brod na kredit? inace sam dobra i njezna, pametna i fina, duhovita za popizdit, jedino se bas ne volim depilirat...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:39   #13
Re: Re: Saznajte svoju sudbinu!!!

Quote:
Natch kaže:
draga prijo, znaci rodjake smo!!! ajde reci mi kako da se najbolje skucim...da kupujem stan ili gradim kucu? il da uzmem brod na kredit? inace sam dobra i njezna, pametna i fina, duhovita za popizdit, jedino se bas ne volim depilirat...
Gore sam napomenula da ne predskazujem budućnost muškarcima. Ali ako baš inzistiraš
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:15   #14
Quote:
prorocica kaže: Pogledaj post
Gore sam napomenula da ne predskazujem budućnost muškarcima. Ali ako baš inzistiraš
znači moje su sumnje bile opravdane u vezi nać.


nać, jesi li ti muškarac?ako jesi , zašto pišeš kao žena?
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 14:09   #15
koja muljažaaaaa....

ako tko tocno i detaljno gata ili prorice, na sto got treba.. najcesce koristim bijeli grah, 41kom.,.. onda sam to ja!
jedna i jedina u hrvata
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:40   #16
Meni ovo liči na prvi zabavni topic nakon dugo vremena na kokošinjcu!

Hoću i ja znati!
39 godina, udata, volim peći kolače.
ljutika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:41   #17
Re: Re: Re: Saznajte svoju sudbinu!!!

Quote:
prorocica kaže:
Gore sam napomenula da ne predskazujem budućnost muškarcima. Ali ako baš inzistiraš
prijo i ti si duhovita ko i svi mi dole sa nase planine...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:41   #18
Re: Saznajte svoju sudbinu!!!

Quote:
prorocica kaže:
Da bi vam rekla nešto o onom što vas čeka, nije nužno da mi kažete godine, bračni status i sl. (mada pomaže) nego je potrebno da kažete u kratko nešto o sebi - ono što mislite da vas najbolje definira kao osobu.
Pa da krenemo
Hm, ja sam mlada i lijepa.
Hoću li se udati i ako već sad možeš vidjeti - reci mi za koga, da ne gubim vrijeme?
__________________
Some people call it a one night stand
But we can call it paradise...
Vaservaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:43   #19
Quote:
prorocica kaže:
Za tebe se vidi da si vesela i radišna osoba. Takva ćeš i ostati. Vidim jedan skladan brak koji će biti orijentiran oko starijeg djeteta a koji će biti uspješan sportaš. I sve će se vrtiti oko njega. Dakle sin.
ovo mi se sviđa

Starije dite je sin
A mlađe? Moja obožavana prinčipesa?
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:44   #20
Quote:
Tija kaže:
ovo mi se sviđa

Starije dite je sin
A mlađe? Moja obožavana prinčipesa?
Tvoje mlađe dijete uvijek će biti izvor radosti i veselja i glavna odrednica će mu biti upravo to kako si i sama rekla "obožavana prinčipesa"
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.