Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2008., 20:48   #1
Kobasice

mogu li se u Hrvatskoj kupiti jestive i fine kobasice? pritom mislim na polugotovi proizvod za kuhanje i pečenje. uvijek se pitam to pitanje kad vani (npr. u Austriji, Češkoj i osobito Mađarskoj) jedem iste koje su fantastične i obožavam ih. a kod nas se mogu kupiti samo mljevene kože i žlundre s pojačivačima okusa u plastičnom crijevu. jesam li u krivu? nadam se da jesam!

Zadnje uređivanje x-type : 27.09.2008. at 01:21.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 00:58   #2
Nisi. U Hrvatskoj jos nisam uspjela pronaci kobasice da valjaju. A kamoli ono "umjesto bijeloga - sir".

Uvijek naidjem na zilu i neke neidentificirane komadice koji mi zapnu u ustima. Radi toga vise uopce ne kupujem kobasice u nas.
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 01:04   #3
Privatni mesari, ne u mesnici, nego preko nekog.
Usluge ljudima za koje si siguran da imaju svoje meso.
Kućna radinost i razmjena.

Momentalno ne je temperatura previsoka da bi u kućnoj radinosti mogla radit išta bolje od krvavica i jetrenica, daklem neću kupit drugi oblik salame osim možda češnjovke ako nije jako sasušena, a i onda je samo dobra za u grah.

Mi doma od sredine 8 mj. (tad smo smlatili šunku) jedemo špek.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 01:08   #4
"Privatni mesari, ne u mesnici..."

Znaci za nas smrtnike nema nista.
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 01:23   #5
Quote:
d@d@ kaže: Pogledaj post
Privatni mesari, ne u mesnici, nego preko nekog.
Usluge ljudima za koje si siguran da imaju svoje meso.
Kućna radinost i razmjena.
to znam i koristim koliko mogu. ali ja hoću kupiti dobre kobasice kad se sjetim, a ne kad se mene netko sjeti
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 01:35   #6
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
to znam i koristim koliko mogu. ali ja hoću kupiti dobre kobasice kad se sjetim, a ne kad se mene netko sjeti
Fioličev kulen po 160 kn/kg u dućanima Prehrane i isti proizvođač tlačenica od telećih jezika (60-70 kn/kg ali kupujem u privatnom dućanu na Knežiji). Oboje je jako teško nać.

Još mi valja Gavrilovićeva zimska, ali ako je proizvedena unutar 2 mjeseca (rok trajanja je 18 mjeseci).

Za kuhanje ponekad kupim češnjovke Vrbovca (20-tak kuna par - Konzum), ali to ide u čušpajz sa špekom - nikad ih nisam jela sirove.

Ja imam jednog slavonca, što prodaje proizvode svog brata, a nešto i doma napravimo. Teško je nać klasu debrecinki ili kranjskih, o hranovkama više ni ne razmišljam, Gavrliović ti opet radi šunku u trokutu i jestiva je ali to nije ista kvaliteta od prije 20 godina puno je masnija, doduše još uvijek bolja od bilo koje prešane.

A koji proizvod bi ti htio?
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 15:42   #7
dada, mene ne zanimaju suhomesnati proizvodi, lijepo sam napisao za kuhanje i pečenje, ovo što u čušpajz stavljaš, dakle klasa debrecinki i kranjskih
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 18:14   #8
meni osobno najbolje kobasice za kuhanje i pecenje ima mesnica "bebrinka". inace su iz sl. broda, u zagrebu imaju mesnicu u sklopu kauflanda u dubravi (ul.vile velebita)
mozda imaju jos negdje, ali ja znam samo za ovu.
kobase su im odlicne, kao domace
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 00:07   #9
Kod mene se kobasice slabo jedu iz gore navedenih razloga.
Sve je to neka smjesa žlundri,papaka,rogova,brašna.Dobro malo pretjerujem ali ne baš puno.
E i nedavno vidjeh neke kobasice šta sliče na nešto pa sam kupila par i skroz su OK.Ponovila kupovinu i opet nisu bile loše,meni su bolje pečene ali stavila sam ih u grah i isto su dobre.To su istarske kobasice,proizvođač Agro Rijeka a našla sam ih u Sparu,pa probaj
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 00:16   #10
u hrenovke i kobasice (bar kod nas) ide najlošije meso!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 00:20   #11
Ja ponekad naidjem u zitnjaku na dobre kobasice. Bar je tako bilo prosle zime. Prodaju se rinfuzno, na kg. I kod lokalnog mesara, ali rijetko. Ne mogu se usporediti s Domacim, al najblize bude tom okusu i mirisu. Jednom ma dvaput, priznajem, sam kod tog mesara kupila nesto kaj on zove kulenova seka.
Pol daske za rezanje i prsti su mi bili crveni. Od paprike pretpostavljam. Nejdem vise tamo.
regica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 21:16   #12
x-type znam o čemu pričaš.
kad odem u beč ne mogu se natuć kobasica, svugdje su dobre, bijele,sa sirom... ma sve su mi fine i bogami kad mazneš jednu najedeš se, a kod nas dobiješ onu jednu pečenicu/debrecinku, tanki kurčić totalno bezveze

kranjske,pučke,domaće...sve je puno nekih žlundri, baš se vidi da nije to to.

evo ponukan temom jučer kupio od imesa češnjovku, nije bila loša
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 09:12   #13
Samo domaća radinost. Ovo sve drugo je kao ruski rulet...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 13:13   #14
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Samo domaća radinost. Ovo sve drugo je kao ruski rulet...
U Hrvatskoj - da!!!
Ja stalno dovlačim iz inozemstva kobase: iz Italije ,iz Mađarske,Austrije,Njemačke...
Kupujem po mesnicama ili na tržnicama.A u Grazu ima jedna mala mesnica iza
K&O u kojoj su sjajne kobasice,naročito bijele.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:04   #15
naivno je vjerovati da oni vani ne stavljaju zljundre. samo je njihova obrada drugacija.
vani mozes kupiti kranjske za 30-40kn/kg, i vjerovati da je to sve prvoklasno meso je smijesno.
ali oni jednostavno imaju drugaciju obradu i zljundri nema.

meni su kod nas najbolje kranjske od Danice(Podravka)
dojma sam da je u njihovoj robi najvise cistog mesa
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 12:41   #16
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
mogu li se u Hrvatskoj kupiti jestive i fine kobasice? pritom mislim na polugotovi proizvod za kuhanje i pečenje. uvijek se pitam to pitanje kad vani (npr. u Austriji, Češkoj i osobito Mađarskoj) jedem iste koje su fantastične i obožavam ih. a kod nas se mogu kupiti samo mljevene kože i žlundre s pojačivačima okusa u plastičnom crijevu. jesam li u krivu? nadam se da jesam!
Bez domace radinosti nema nista, sto bi dalmatinci rekli: Ispod noza!
Guce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 18:54   #17
Quote:
Guce kaže: Pogledaj post
Bez domace radinosti nema nista, sto bi dalmatinci rekli: Ispod noza!
ali doma se ne mogu napraviti kobasice za kuhanje, a da se ne odime. ali to nije ono što ja tražim. i nema veze što i u mađarskim i austrijskim ima žlundri, to me ne smeta jer su ukusne.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 12:00   #18
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
jesam li u krivu? nadam se da jesam!
Hehe, i ja sam dugo tragao za nečim takvim... I našao Na Utrinskom placu ima jedna mesnica u kiosku (nemrem se sjetit imena mesnice, jugozapadni ulaz, prek puta one papirnice) koja ima predobre kobasice, a nisu ni preskupe. Pa ak ti nije daleko...
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 12:14   #19
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
i nema veze što i u mađarskim i austrijskim ima žlundri, to me ne smeta jer su ukusne.
tu se u potpunosti slazem.
ja zivim na tromeđi SLO-HR-Mađarska i speceraj obavljam uglavnom prijeko
ali dobre kobasice za kuhanje u mađarskoj jos nisam nasao.
dok slovenci imaju jako dobre ali preskupe (na kraju krajeva zato i jesu KRANJske ;-)
a najbolje omjerom kvalitete i cijene su kranjske sa sirom (sto je austrijski spec.) u Hoferu, da li u SLO ili AUT svejedno jer su iste (austrijske).
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 13:55   #20
Quote:
jappa kaže: Pogledaj post
naivno je vjerovati da oni vani ne stavljaju zljundre. samo je njihova obrada drugacija.
vani mozes kupiti kranjske za 30-40kn/kg, i vjerovati da je to sve prvoklasno meso je smijesno.
ali oni jednostavno imaju drugaciju obradu i zljundri nema.

meni su kod nas najbolje kranjske od Danice(Podravka)
dojma sam da je u njihovoj robi najvise cistog mesa
Da ,ako ih platiš po 40kn i vjeruješ da je pravo meso - to jest smiješno.
Ali ako su kobase po 80-100 kn - onda su bogme mrak.Ja radije pojedem jednu takvu nego kilu onih podriguša.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.