Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2011., 10:12   #1181
Moram dignut topik, imamo novosti.

Robert Pauletić
Ovo prvo neka dozna grupa! Pišem knjigu "Bolje why nego kaj", bit će puno vas iz naše grupe unutra!


Jucer je NovaTV imala kratki prilog, evo glumca:
http://dnevnik.hr/showbizz/mladi_i_n...ao-u-raju.html
Od 1:20

PS u tekstu na njihovoj stranici jos uvijek stoji tipfeler:
Quote:
A to nije jedini projekt na kojem radim, pišem knjigu pod radnim naslovom 'Bolje why nego vlaj' o poznatom slučaju širenja kaj slenga
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 09:44   #1182
Najgledaniji hrvatski dječji film posljednjih 20 godina!?!

'KOKO I DUHOVI'
Najgledaniji hrvatski dječji film posljednjih 20 godina!

Film 'Koko i duhovi' do sada je pogledalo 65.855 gledatelja,
čime je postao najgledaniji hrvatski dječji film u posljednjih 20 godina.

'Koko i duhovi', dječji film nastao u koprodukciji HRT-a i Kinorame, premijerno prikazan u kinima 6. listopada, i dalje izaziva veliki interes.

Koko je inicijalno trebao igrati u kinima do dolaska novih filmskih djela stranih producentskih kuća kao što su 'Mačak u čizmama' i 'Tintin',
no zbog velikog interesa film je i dalje u kinima. Prema podacima o gledanosti najgledaniji je dječji hrvatski film u posljednjih 20 godina.

Film 'Koko i duhovi' budi interes i u inozemstvu, pa je tako u listopadu osvojio i svoju prvu međunarodnu nagradu. Naime, na njemačkome festivalu filmova za djecu Schlingel među konkurencijom od 146 filmova od kojih je njih 16 bilo u natjecateljskom programu Koko izabran je za drugi najbolji film tog festivala.

Festival se inače održava 16. godinu zaredom u njemačkome gradu Chemnitzu, pokrajina Saska,
a priznanje filmu iz HRT-ove koprodukcije dodijelio je međunarodni žiri sastavljen od šesnaestero djece iz osam europskim država.

madafaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 14:08   #1183
Nemoguće! Ali toliko ljudi bojkotira Contintental


cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 04:35   #1184
Ljudi vrijeme i slab odaziv su valjda dosad pokazali koliki je Pauletic marginalac. Nemojte ozivljavanjem ove teme hraniti njegov ego. Pliz!
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 09:47   #1185
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Ljudi vrijeme i slab odaziv su valjda dosad pokazali koliki je Pauletic marginalac. Nemojte ozivljavanjem ove teme hraniti njegov ego. Pliz!
Ma znam ali moral sam...
madafaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 16:03   #1186
Da je ovaj gornji (HE-ov) post slučajno nečiji status na fejsu, sigurno bih ga lajkao.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 02:44   #1187
Kladila bih se i da Robija svrbe tabani da pogleda Koka.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.