Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2011., 12:42   #1
Rat Karamarko kontra Ostojić&EPH

Nevjerojatan je obračun koji EPH medijska grupa vodi sa bivšim ministrom policije Tomislavom Karamarkom.

Prvo 26. 12. objavljuju senzacionalistički članak o oproštaljki Karamarka u Pizzeriji kod Doma sportova u kojemu su posjetioci "blokirali" svojim autima parkinge i ostale aute makar u stvari daju slike dva auta parkirana na travnjaku.
http://www.jutarnji.hr/tomislav-kara...radana/996026/

Sljedi novi udar danas, snimili "Sanaderovog" policajca kako nosi paket njegovom odvjetniku pa odmah Ranko Ostojić, brže-bolje, istog smjenjuje.
http://www.jutarnji.hr/davor-blazevi...pakete/996188/

EPH prati Karamarka u stopu i javno ga ocrnjuje kako zna i umije a iza svega toga je u stvari više dovršenih istraga koje čekaju u Bajićevoj ladici. Ninoslava Pavića se može uhitititi danas, samo je potrebna još volja za to.

I Ranko Ostojić, bivši WANABE Pavićev menadžer i EPH imaju zajednički interes da što prije MUP počiste od Karamarkovog kadra jer su u istom sosu ako se napokon pokrene procesuiranje privatizacije Slobodne Dalmacije.

Baš me zanima kako Zoki i Bajić dišu sveziglede ovog javnog kriminalnog obračuna koji svi čitamo i gledamo.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 12:45   #2
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
I Ranko Ostojić, bivši WANABE Pavićev menadžer i EPH imaju zajednički interes da što prije MUP počiste od Karamarkovog kadra jer su u istom sosu ako se napokon pokrene procesuiranje privatizacije Slobodne Dalmacije.
A zakaj to procesuiranje nije krenulo dok je Karamarko bil ministar?
__________________
Sve ima kraj. Osim hrenovki. One imaju dva kraja.
darthraven is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 12:51   #3
Quote:
darthraven kaže: Pogledaj post
A zakaj to procesuiranje nije krenulo dok je Karamarko bil ministar?
Istraga je od strane MUPa (Karamarko) bila završena, ali je sve zapelo kod Bajića u ladici.

Sve je ovo obračun na razini visoke politike u kojemu Karamarkova struja želi priču sa EPH završiti, a EPH sa svojim čovjekom, Rankom Ostojićem, se svojski trudi da sve ostane neverending story.

Impresioniran sam kako EPH prati Karamarka u rangu tajne službe. Na vratu su mu kao lovački psi.
Za Hrvatsku ovakva sranja nisu ni malo dobra.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 12:58   #4
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Nevjerojatan je obračun koji EPH medijska grupa vodi sa bivšim ministrom policije Tomislavom Karamarkom.

Prvo 26. 12. objavljuju senzacionalistički članak o oproštaljki Karamarka u Pizzeriji kod Doma sportova u kojemu su posjetioci "blokirali" svojim autima parkinge i ostale aute makar u stvari daju slike dva auta parkirana na travnjaku.
http://www.jutarnji.hr/tomislav-kara...radana/996026/

Sljedi novi udar danas, snimili "Sanaderovog" policajca kako nosi paket njegovom odvjetniku pa odmah Ranko Ostojić, brže-bolje, istog smjenjuje.
http://www.jutarnji.hr/davor-blazevi...pakete/996188/

EPH prati Karamarka u stopu i javno ga ocrnjuje kako zna i umije a iza svega toga je u stvari više dovršenih istraga koje čekaju u Bajićevoj ladici. Ninoslava Pavića se može uhitititi danas, samo je potrebna još volja za to.

I Ranko Ostojić, bivši WANABE Pavićev menadžer i EPH imaju zajednički interes da što prije MUP počiste od Karamarkovog kadra jer su u istom sosu ako se napokon pokrene procesuiranje privatizacije Slobodne Dalmacije.

Baš me zanima kako Zoki i Bajić dišu sveziglede ovog javnog kriminalnog obračuna koji svi čitamo i gledamo.
Šta je točno "kriminalno" u tekstovima EPH?
TO što ocrnjuju nekog? To je njihovo legitimno pravo ako ne kleveću, koliko sam shvatio njihove informacije su točne.
Očigledno je da ga imaju na piku, zbog ovog ili onog razloga, no tu nije ništa kriminalno.
Imao bi ga i ja kad bi imao utjecaja.
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 12:58   #5
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Istraga je od strane MUPa (Karamarko) bila završena, ali je sve zapelo kod Bajića u ladici.
A zakaj se onda EPH tolko trudi diskriminirati Karamarka, koji (po tebi) nije imal moć ni dok je bil ministar, a kamoli sad kad je bivši ministar?

I da, btw, tog Bajića je 2006. i 2010. za GDO potvrdil Sabor. Zna se koja stranka je imala većinu u saboru u tom trenutku, i koji se političar nakon ta dva izbora učlanil u tu stranku (da ti pomognem, rimuje se sa aramarko).
__________________
Sve ima kraj. Osim hrenovki. One imaju dva kraja.
darthraven is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 13:04   #6
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Šta je točno "kriminalno" u tekstovima EPH?
TO što ocrnjuju nekog? To je njihovo legitimno pravo ako ne kleveću, koliko sam shvatio njihove informacije su točne.
Očigledno je da ga imaju na piku, zbog ovog ili onog razloga, no tu nije ništa kriminalno.
Imao bi ga i ja kad bi imao utjecaja.
Kako bi ti nazvao dovršene istrage nad EPH grupom koje čekaju Bajiću u ladici i nikako da se napokon pokrenu ?
Možda "društveno zabavno".
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 13:08   #7
Quote:
darthraven kaže: Pogledaj post
A zakaj se onda EPH tolko trudi diskriminirati Karamarka, koji (po tebi) nije imal moć ni dok je bil ministar, a kamoli sad kad je bivši ministar?

I da, btw, tog Bajića je 2006. i 2010. za GDO potvrdil Sabor. Zna se koja stranka je imala većinu u saboru u tom trenutku, i koji se političar nakon ta dva izbora učlanil u tu stranku (da ti pomognem, rimuje se sa aramarko).
Da ti pomognem, Bajić jest razvalio isti taj HDZ, kad već spominješ potvrđivanje.
A Karamarkov MUP je uredno odradio istragu u svezi EPH, pa je sve stalo.

Bar za sada.

Vodi se rat između Karamarkove grupe i EPH&Ostojića a iza svega stoji završena istraga koja čeka u ladici Bajića.
Zamisli da si ti kao Pavić ili Ostojić u ladici.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 13:09   #8
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Da ti pomognem, Bajić jest razvalio isti taj HDZ, kad već spominješ potvrđivanje.
A Karamarkov MUP je uredno odradio istragu u svezi EPH, pa je sve stalo.

Bar za sada.

Vodi se rat između Karamarkove grupe i EPH&Ostojića a iza svega stoji završena istraga koja čeka u ladici Bajića.
Zamisli da si ti kao Pavić ili Ostojić u ladici.
Kaj Pavić više nije omiljeni HDZ-ov tajkun? Mislim nakon epskih spjevova Sanaderu bio vam je drag, kaj ne?
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 13:11   #9
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Kako bi ti nazvao dovršene istrage nad EPH grupom koje čekaju Bajiću u ladici i nikako da se napokon pokrenu ?
Možda "društveno zabavno".
A kakve to veze ima s Pavićem....pa zaposlili ste tonu ljudi u mup, imenovali neke generale... na čelu je bio ovaj Karamarko pa se niš nije pokrenulo...tko to štopa nekaj? Bajić?

Pa i njemu ste izglasali podršku u Saboru, nije ga oporba postavila....kaj sad oćete?
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 13:11   #10
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Kako bi ti nazvao dovršene istrage nad EPH grupom koje čekaju Bajiću u ladici i nikako da se napokon pokrenu ?
Daleko od toga da ja mislim da je Pavić nekakvo cvijeće, ali možeš ti nama malo detaljnije to pojasniti? Za početak, koji slučajevi, i kad su istrage dovršene (naime, zanima me dal je to bilo prije ili nakon potvrde Bajića za GDO i prije ili nakon ulaska Karamarka u HDZ)?

S druge strane, ak su istrage na razini ove protiv Sanadera, i bolje da ne idu na sud.
__________________
Sve ima kraj. Osim hrenovki. One imaju dva kraja.
darthraven is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 13:19   #11
Quote:
darthraven kaže: Pogledaj post
Daleko od toga da ja mislim da je Pavić nekakvo cvijeće, ali možeš ti nama malo detaljnije to pojasniti? Za početak, koji slučajevi, i kad su istrage dovršene (naime, zanima me dal je to bilo prije ili nakon potvrde Bajića za GDO i prije ili nakon ulaska Karamarka u HDZ)?

S druge strane, ak su istrage na razini ove protiv Sanadera, i bolje da ne idu na sud.
Ukucaj u google "Kamensko Pavić" ili "Privatizacija slobodne Pavić" i sve ćeš saznati.
Ne pišu mi se ovdje eseji.

Pavić je "Kutle".
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 13:23   #12
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Kaj Pavić više nije omiljeni HDZ-ov tajkun? Mislim nakon epskih spjevova Sanaderu bio vam je drag, kaj ne?
Ako ikome EPH pjeva ode radosti već 15 godina, onda je to tvom SDPu.
Zato me ne čudi da ti je Jutarnji tako drago štivo.
Kao partijski bilten.

Ali, tema je o kriminalu koji sprovodi ista ta EPH medijska grupa a u što je umočen i tvoj Ranko Ostojić.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 13:27   #13
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Ako ikome EPH pjeva ode radosti već 15 godina, onda je to tvom SDPu.
Zato me ne čudi da ti je Jutarnji tako drago štivo.
Kao partijski bilten.

Ali, tema je o kriminalu koji sprovodi ista ta EPH medijska grupa a u što je umočen i tvoj Ranko Ostojić.
Hmm ne znam, čak i mnogi kolege s desnog spektra su se složili da je EPH Sanaderu držao ljestve gdje god je mogao. No dobro, ako ti to tako ne vidiš....

Da je bar držao ode radosti mojima, no nije to baš tak bilo, bili bi mi na vlasti prije

Više volim Index od Jutarnjeg
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 13:31   #14
Karamarko je dirnuo u dogmu partizanskih zločina,ovo je čak i blago što sam ja očekivao
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 13:38   #15
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Hmm ne znam, čak i mnogi kolege s desnog spektra su se složili da je EPH Sanaderu držao ljestve gdje god je mogao. No dobro, ako ti to tako ne vidiš....

Da je bar držao ode radosti mojima, no nije to baš tak bilo, bili bi mi na vlasti prije

Više volim Index od Jutarnjeg
U tvom partijskom SDP biltenu je Sanader vrlo skupo platio svoje mjesto za promociju.
Poklonio je Paviću Slobodnu Dalmaciju a Ranko Ostojić, provjereni partijski kadar je postavljen za menadžera.

I sad vidiš kako se EPH sa svojim ministrom koprca.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.