Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2012., 00:02   #2021
Ma kakav strah, spavaj na suprotnom boku ili na trbuhu ( ne znam kako ti točno ide ta tetovaža preko rebara, jel vertikalno ili horizontalno ). Ja sam se isto bojala zaspati prvu noć da 'ne nagazim' tetovažu ako se okrenem na leđa, ali već sam drugu mogla normalno spavati na leđima.
I drži ju što više na zraku možeš (u relativno čistom prostoru, ne vani), prije će zacijeliti.
A što se mama i tetovaža tiče, moja se bila totalno ufurala u pranje i mazanje, danas dođem kući i odem ju pozdravit na posao, a ona prvo što mi je rekla ''Daj da vidim sad tetovažu kakva je.'' Mame su zakon!
__________________
A great many people think they are thinking when they are merely rearranging their prejudices.
rider_26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 11:23   #2022
Quote:
rider_26 kaže: Pogledaj post
Ma kakav strah, spavaj na suprotnom boku ili na trbuhu ( ne znam kako ti točno ide ta tetovaža preko rebara, jel vertikalno ili horizontalno ). Ja sam se isto bojala zaspati prvu noć da 'ne nagazim' tetovažu ako se okrenem na leđa, ali već sam drugu mogla normalno spavati na leđima.
I drži ju što više na zraku možeš (u relativno čistom prostoru, ne vani), prije će zacijeliti.
A što se mama i tetovaža tiče, moja se bila totalno ufurala u pranje i mazanje, danas dođem kući i odem ju pozdravit na posao, a ona prvo što mi je rekla ''Daj da vidim sad tetovažu kakva je.'' Mame su zakon!
Mame su definitivno zakon.
Mene je moja jučer omatala folijom

Ma nisam više znala kak da se okrenem, što zbog vrata što zbog rebra. Jebote nemrem ležat na leđima zbog vrata, nemrem spavat na lijevom boku ( a inače tak spavam ); jedva sam se namjestila. 100 puta sam se noćaš budila, valjda od straha

I probudim se ( po 57. put) kad ono... ja ležim na lijevom boku. I bilo je ono : u jebote! Al sam se brzo prešaltala ... i nakon toga nisam više mogla zaspat

Čim sam se digla, išla sam ih prat, ova na rebrima se fino počela 'gulit', pol umivaonika je bilo crno. I više nije onak 'ispupčeno' k'o jučer. Sad je manje. Ma sve bu to dobro
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 17:08   #2023
slažem se da su mame zakon D inače sam u zagrebu, studiram, mama 100 km dalje i poslala sam sliku tetovaže sestri na mobitel, a nazove me mama i kaže jako ti je lijepa tetovaža, sviđa mi se
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 18:16   #2024
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
slažem se da su mame zakon D inače sam u zagrebu, studiram, mama 100 km dalje i poslala sam sliku tetovaže sestri na mobitel, a nazove me mama i kaže jako ti je lijepa tetovaža, sviđa mi se
Ajme, kak slatko
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 20:33   #2025
Moja mama nije toliko oduševljena s mojim tetovažama.

Čak mi se čini da neće ni saznati za novu (), prijeti mi da će me se odreći i/ili izbaciti iz kuće.

Jedva čekam da se tetoviram, predugo se već nisam i predugo mi se motaju ideje po glavi.

Bili, vjerojatno mi je promaklo, kod koga si išla na tetoviranje?

I ima li koja od vas iskustva sa Ksenom?
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 15:42   #2026
Moja majka nije odusevljena sa mjestom prve tetovaze, ali mi je drugu cak pomogla oprati (na lopatici) i rekla da joj se svidja i sva ushicena zvala starog da dodje vidjet tetovazu, a stari je iskomentiro "Tuko"
sljedeca tetovaza ide ili na bedra ili iza uha (za oba mjesta znam kaj, ali ovisi o imovinskom stanju koja ce prije)
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 12:34   #2027
Koliko bi koštala tetovaža veličine 7-8x4-5 cm? Ja bi ju stavila s vanjske strane gležnja, ispod one kvrge . Koliko to mjesto opće boli?
néant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 13:15   #2028
Slušaj, ja sam se tetovirala u jednog lika koji odlično crta, tetovira već 5,6 godina, radovi su mu fenomenalni, nasmijala sam se s njim, prošao je tečaj za tattoo majstora, ali nema dozvolu jer treba brdo love za to.

Uglavnom on naplaćuje po veličini tetovaže i uzme ti 100kn kao polog ili za termin.

Primjer: visina 5cm,širina 16cm,70% tetovaže ispunjeno,naplatio 400kn samu tetovažu+100kn(polog)

Ne bih u javnosti gdje se nalazi, ali ako te baš zanima javit ću ti u pp.
bičvaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 17:44   #2029
Quote:
bičvaaa kaže: Pogledaj post
Slušaj, ja sam se tetovirala u jednog lika koji odlično crta, tetovira već 5,6 godina, radovi su mu fenomenalni, nasmijala sam se s njim, prošao je tečaj za tattoo majstora, ali nema dozvolu jer treba brdo love za to.

Uglavnom on naplaćuje po veličini tetovaže i uzme ti 100kn kao polog ili za termin.

Primjer: visina 5cm,širina 16cm,70% tetovaže ispunjeno,naplatio 400kn samu tetovažu+100kn(polog)

Ne bih u javnosti gdje se nalazi, ali ako te baš zanima javit ću ti u pp.

Ma pošalji mi, može i sličica tetovaže ako ti nije problem.

Ali malo si mislim i ne znam da li da ovu svoju odgodim za jesen, budući da skoro idem na more, a ne znam kako ću s tetovažom na kupanje i pod sunce. Može se to nekako?
néant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 19:03   #2030
Quote:
néant kaže: Pogledaj post

Ali malo si mislim i ne znam da li da ovu svoju odgodim za jesen, budući da skoro idem na more, a ne znam kako ću s tetovažom na kupanje i pod sunce. Može se to nekako?
Ne moraš čekati jesen, svoju sam radila (slično mjesto kao i tvoje) u sredini srpnja i tetovaža je savršeno zacijeljela. Doduše, nisam išla na more niti sam se kupala u bazenima. Možda jedino da ju napraviš nakon mora?
Sunce ti nije neki problem, možeš normalno hodati u japankama, ali kada se sunčaš obavezno tetovažu prekrij s ručnikom ili nečim.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 23:59   #2031
LP, imam jednu pitanje za sve prisutne ovdje da mi pomognu rješit sljedeći problem: radim u prosvjeti (učiteljica) i imam ogromnu želju napraviti tetovažu na zapešću... pošto živim u mjestu (hmm državi) gdje se na takve stvari gleda "ispod oka" zanima me da li negdje u zakoni stoji da si zaposlenik u prosvjetnoj djelatnosti ne smije dozvolit takve stvari ili imam radnička prava, tj slobodnu volju neovisnu o mjestu zaposlenja.... zaposlena na neodređeno, posao siguran i bojim se da li moguće da si ga ovime ugrozim... apsurdno razmišljanje ali zanima me pravna strana... unaprijed zahvaljujem
Alexeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 08:06   #2032
Kao tvoja (buduća) kolegica, savjetujem ti da ne odustaješ od tetovaže.

I sama planiram tetovirati zapešće, ali iz razloga koje si i sama navela, stavit ću bijelu tintu umjesto crne. Manje je vidljiva.
A i u najgorem slučaju, tetovažu možeš uvijek prekriti. Danas postoje na tržištu jako dobri puderi koji se izjednače s kožom i prekriju tetovažu u potpunosti.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 16:29   #2033
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post

Bili, vjerojatno mi je promaklo, kod koga si išla na tetoviranje?
Roby & Senf. Dugo sam razmišljala gdje ću, pa sam gledala njihove radove na fejsu, tražila iskustva, na kraju krajeva u kvartu si mi pa eto...
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 23:49   #2034
Quote:
Alexeya kaže: Pogledaj post
LP, imam jednu pitanje za sve prisutne ovdje da mi pomognu rješit sljedeći problem: radim u prosvjeti (učiteljica) i imam ogromnu želju napraviti tetovažu na zapešću... pošto živim u mjestu (hmm državi) gdje se na takve stvari gleda "ispod oka" zanima me da li negdje u zakoni stoji da si zaposlenik u prosvjetnoj djelatnosti ne smije dozvolit takve stvari ili imam radnička prava, tj slobodnu volju neovisnu o mjestu zaposlenja.... zaposlena na neodređeno, posao siguran i bojim se da li moguće da si ga ovime ugrozim... apsurdno razmišljanje ali zanima me pravna strana... unaprijed zahvaljujem
ja necu bit u prosvjeti, al isto ne bi smjela imat kao. al nekako sam zakljucila, da tu na zapescu ipak nije tako tesko prikrit. nekoliko narukvica, sat deblji..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 13:23   #2035
Zivim za dan kad ce se tetovirani ljudi prestat gledat kao izrod i ludjaci. Profesor sa tetovazom je los primjer ali profesor za sto kila viska je sasvim u redu. Pa ti vidi sto je lijepse za vidjeti...
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 13:51   #2036
otići ću kod glavešina, sa stavom, da ih pripremim kakav bi bio naš poslovni odnos kad si to napravim, a ne tražit dopuštenje, ma daj.... mala slikica na zapešću...
Alexeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 10:23   #2037
koliko je pametno raditi tattoo 2 tjedna prije mora? ili je mozda bolje pricekati povratak/jesen i onda se tetovirati?
lee lo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 10:26   #2038
Quote:
lee lo kaže: Pogledaj post
koliko je pametno raditi tattoo 2 tjedna prije mora? ili je mozda bolje pricekati povratak/jesen i onda se tetovirati?

A čuj, ja idem u utorak , znam da baš nije prepametno, ali nisam si mogla pomoći
Uglavnom, ako možeš pričekati onda bolje da napraviš na jesen.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 13:58   #2039
Quote:
lee lo kaže: Pogledaj post
koliko je pametno raditi tattoo 2 tjedna prije mora? ili je mozda bolje pricekati povratak/jesen i onda se tetovirati?
Ovisi gdje je tetovaža i kolike je veličine. Ako je na gležnju, zapešću ili negdje gdje nije direkt izložena suncu, zašto ne... Sve se to da prekriti. Za tjedan dana bi trebala zacijeliti, a poslije se svakako treba paziti sunca barem još mjesec i pol. Ako je veća i negdje na leđima ili mjestima gdje se u vodi ili na suncu ne može tako lako prikriti, možda bolje pričekati povratak s mora, pa onda ići. Ne mora to nužno biti jesen.
Ja sam svoju radila početkom lipnja i prednost toga je što mi je skroz mogla biti na zraku, naravno u čistim uvjetima. Ne mogu si zamislit da ju radim zimi, pa ju moram pokrivati folijom ili gazama svaki put ispod pet džempera.
__________________
A great many people think they are thinking when they are merely rearranging their prejudices.
rider_26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 14:53   #2040
a moja bi bila na mjestu koje je dosta izlozeno suncu,pa cu radije pricekati onda povratak s mora hvala u svakom slucaju ja sam koonacno skupila hrabrosti i to sam si mislila pokloniti za rodendan,ali malo cemo odgoditi
lee lo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.