Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2017., 19:55   #1
Kucka ako krenem dalje

Ako moze bez uvreda hvala vam. Bila sam s jednim deckom, bili smo prijatelji, dobri si bili i sex, ali smo i setali isli u kino druzili se. Ja sam nesto sjebala pretjerala sto nisam smjela. Otada smo lose distancirao se, ali i dalje pricamo. Kao da je tu bilo vise ali stoji na mrtvoj točci sad. Razmisljam da nadem nekog drugog, a nez sto da radim s njim da ga ostavim ko rezervnog da vidim kaj bu dalje. Nebum ja njega cekala god dana za sex i opcenito da se smisli, mada on misli da budem da sam samo njegova sto mi je i reko da nesmem s nikim drugim. Da usporedno jos nekog nadem? Jer ovo kuda vise vodi, zao mi je ali jel u redu to od mene. Znam da je vec bilo tema, ali molim vas nemojte me zatvorit kriticno je. Svaku temu mi stavite pod kljuc nije oke. Samo iskreni savjeti za ovo, hvala vam
gamerica is offline  
Old 13.03.2017., 19:59   #2
Quote:
gamerica kaže: Pogledaj post
Ja sam nesto sjebala pretjerala sto nisam smjela
Šta?
Quote:
gamerica kaže: Pogledaj post
točci
Ispravno se piče točki
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 13.03.2017., 20:22   #3
najiskrenije: odi i baci se pod vlak
dopizdila si vec i bogu i ljudima s tim vjecnim kenjkanjem
ZgSash is offline  
Old 13.03.2017., 20:49   #4
Quote:
gamerica kaže: Pogledaj post
Ako moze bez uvreda hvala vam. Bila sam s jednim deckom, bili smo prijatelji, dobri si bili i sex, ali smo i setali isli u kino druzili se. Ja sam nesto sjebala pretjerala sto nisam smjela. Otada smo lose distancirao se, ali i dalje pricamo. Kao da je tu bilo vise ali stoji na mrtvoj točci sad. Razmisljam da nadem nekog drugog, a nez sto da radim s njim da ga ostavim ko rezervnog da vidim kaj bu dalje. Nebum ja njega cekala god dana za sex i opcenito da se smisli, mada on misli da budem da sam samo njegova sto mi je i reko da nesmem s nikim drugim. Da usporedno jos nekog nadem? Jer ovo kuda vise vodi, zao mi je ali jel u redu to od mene. Znam da je vec bilo tema, ali molim vas nemojte me zatvorit kriticno je. Svaku temu mi stavite pod kljuc nije oke. Samo iskreni savjeti za ovo, hvala vam
Nemoj se više uopće zamarat s tim tvojim problemima i dvojbama.
Kad je taj momak u pitanju, a iz ovoga što pišeš ti trebaš seks a ne ljubav od njega, a gdje god dominira potreba nad osjećajima, nema tu nikakve perspektive, ni budućnosti.
Vi ste već prekinuli, a vidim da si i premlada, ima njih još koji bolje kandžijaju, tjeraj dalje, ima za tebe još puno toga zanimljivoga za vidjet.
Reci mu da je gotovo, da i on može dalje.
Srebrenocrni is offline  
Old 13.03.2017., 20:49   #5
Pa zar opet isto
anovi86 is offline  
Old 13.03.2017., 21:25   #6
Neverending story!!!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Old 13.03.2017., 21:34   #7
Došla sam samo vidjet što kucka
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 13.03.2017., 23:00   #8
Here I go aaaaagain on my own!

Odi da se lečiš, ali zbilja. Kritično a prije tjedan dana si svirala drugačije.
AnnaKarina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger