Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2017., 22:28   #21
Quote:
prejulija kaže: Pogledaj post
Paa sigurna sam da zna ako nista drugo s facebooka jer su moja prijateljica i njena prijateljica poznanice. ALi kazen on koliko kapiram to sada nije bas fan toga da me spominje pred njom ili njenim prijateljima eto
uh, uh... pa koliko tebi još tih red flagova treba
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:34   #22
Znam da ti je to teško čuti, ali njemu ćeš uvijek biti druga. Možda mu jednom neka opet bude prva, kao što je ona bila, ali ti ne.
Svi mi nosimo neke rane ili ožiljke od bivših, ali ima ljudi koji time ostanu zauvijek obilježeni i nikad si više ne dozvole ljubav. Neki to rade kao tvoj, ostanu zaljubljeni u bivšu, neki uspoređuju bivše i sadašnje, neki povrijeđuju žene zbog onog što im je bivša uradila, ali neka ti uvijek bude red flag bilo što od toga. Svi zaslužuju nove početke, biti voljeni od početka kao prvi. Jer jesu prvi. Svaki put kad s nekim kreneš, ta osoba je opet prva. Teško je isključiti prošlost, ali ako se u odnosu osjećaš da ta prošlost i dalje živi s vama, da je duh u vašem odnosu, onda to nije to.

Osobno to ne bih mogla, kako reče pink cookie, bitno mi je da sam jedna i jedina, da me voli kakvu jesam ma koje mane imala, da me ne poistovjećuje s bivšom, da mu ona nije uopće u mislima. Nitko ne zaslužuje manje od toga. Nisi loša osoba, vjerujem, nisi zaslužila takvu kaznu. :/
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:47   #23
Bjezi kolko te noge nose.
I ne okreci se. Nikada!
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:57   #24
koliko sam shvatila ni toj prvoj ženi on nije bio dobar dečko, jer ju je varao ili prevario (sumnjam da je jednom). sad ovu drugu, tj. autoricu, drži u nekakvom statusu da ona stalno preispituje tko je ona njemu. tip je igrač, bio je takav bivšoj, takav je sadašnjoj, takav će biti i sljedećoj. to je nešto u njemu

autorica mu je super profil za te igre, jer se fokusira samo na ono dobro, one neke mrvice, vjeruje u sve što on kaže ("bivša mi je kao obitelj", wtf, tko bi to još popušio) i slično

ne znam što reći autorici osim da će ju njena slijepa tolerancija koštati, na ovaj ili onaj način, kao što bi koštala svakog
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:13   #25
Quote:
prejulija kaže: Pogledaj post
Pa sat da ostavim covika kojeg volim I s kojim zivim zato sto ima neke cudne osjecaje prema bivsoj? Mozda samo ima osjecaj krivice...mozda je voli ka osobu ne ka curu

Prevaricete kad-tad!
Kako mozes da budes sa nekim kome nisi jedina u srcu?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:15   #26
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Prevaricete kad-tad!
Kako mozes da budes sa nekim kome nisi jedina u srcu?
Kao da netko drugi, kojem bi bila jedina u srcu, ne bi kad-tad prevario 😀
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:17   #27
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Prevaricete kad-tad!
Kako mozes da budes sa nekim kome nisi jedina u srcu?
ma kakva jedina u srcu, nije ovdje o tome riječ. on ima aktivni kontakt s bivšom svakodnevno, te ju promovira kao nešto posebno, "obitelj" i slično u njihovom domu

kako to možeš porediti s tim da tip eventualno samo sanjari o nekoj drugoj ili bivšoj
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:20   #28
Trebalo je da pise Prevarice te.

Odvde je izvesno da ce se on okrenuti staroj ljubavi, u ostalim vezama nije izvesno da ce doci do prevare. Ovde je to garantovano jer mu autorka tema sluzi samo da zaboravi prvu devojku. A on je ocigledno nikako ne zaboravlja!
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:27   #29
A tko kaže da ju već i nije prevario ?
Čim on nju i dalje ne može spomenuti pred bivšom...gdje ima dima..
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 10:49   #30
Prevario bi on nju s ovom prvom e samo da ona hoce...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 11:08   #31
Tko kaže da neće? Čim se toliko druže...možda joj više nije za vezu ali jest za š..ne bi me čudilo, svašta danas ima.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 16:23   #32
Quote:
prejulija kaže: Pogledaj post
Paa sigurna sam da zna ako nista drugo s facebooka jer su moja prijateljica i njena prijateljica poznanice. ALi kazen on koliko kapiram to sada nije bas fan toga da me spominje pred njom ili njenim prijateljima eto
Jesi li ti u zadnje vrijeme pricala s njim o tome? zašto te ne spominje?
dulca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 16:51   #33
Quote:
prejulija kaže: Pogledaj post
Pa sat da ostavim covika kojeg volim I s kojim zivim zato sto ima neke cudne osjecaje prema bivsoj? Mozda samo ima osjecaj krivice...mozda je voli ka osobu ne ka curu
Joj, girl, pa dvije godine je prošlo skoro a ti još uvijek u istim problemima i pitanjima.

Naravno da to sve skupa nije normalno. Da prostiš, koji kurac.

Nemoj izgubit zlatne godine na ovo. Nema smisla. Pa to ti može samo tako narušit strukturu samopouzdanja i vlastite intime.

Ako već nije.

Daj, dosta. Šta više? Pa ta žena mu je na tronu. Dala sam si truda čitat prijašnji topik i ono, šta da ti kažem, vidi se iz aviona što je bilo (a moguće još i je) među njima.


Stvarno želiš takvu budućnost, brak, djecu s takvim?

Previše si vremena potrošila, kažem ti.

P.S. Nego, kakvi su vam razgovori o budućnosti? Šta ti znači to "sve super"? Je li ti na kraju ikad rekao da te voli?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 07:28   #34
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
koliko sam shvatila ni toj prvoj ženi on nije bio dobar dečko, jer ju je varao ili prevario (sumnjam da je jednom). sad ovu drugu, tj. autoricu, drži u nekakvom statusu da ona stalno preispituje tko je ona njemu. tip je igrač, bio je takav bivšoj, takav je sadašnjoj, takav će biti i sljedećoj. to je nešto u njemu

autorica mu je super profil za te igre, jer se fokusira samo na ono dobro, one neke mrvice, vjeruje u sve što on kaže ("bivša mi je kao obitelj", wtf, tko bi to još popušio) i slično

ne znam što reći autorici osim da će ju njena slijepa tolerancija koštati, na ovaj ili onaj način, kao što bi koštala svakog
Ma nije bas tako da joj nije bia dobar decko I da ju je vara...nije uopce taj tip.
Pa i dobri ljudi imaju lose postupke i njih dvoje su se povridili jako jer su imali toksicnu vezu ne zato sto je on nju vara.

Znam da se cini svima crno bilo al nije. On je dobra dusa, dobar covik al nazalost pogubljen. Vidim to sve vise.

Imali smo razgovor. Kune se da nije da zeli bit s njon ali rasplaka se kaze da ne moze protiv osjecaja da ju zeli zastit. I naravno da boli to negdje ali jesam li ja luda jer ga ne zelim ostavit zbog toga?? Nije on prema meni nista manje njezan ili da me manje voli samo zar je nuzno da ga ostavim jer ima neke neobjasnjive osjecaje zastite prema bivsoj koja mu je dugo bila prijatelj?
prejulija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:12   #35
Quote:
buntivnica kaže: Pogledaj post
I sta tebe tocno zanima ? Ti to moras s njim rjesit i svoje misli sredit .. Savijeti neki ti bas nece puno pomoc
Ovo su mi najbolja pitanja. Pa cemu onda svrha foruma ne razumim?? Pa ljudi pricaju svoje price, djele misli i iskustva sta bi me to tocno tribalo zanimat? Svasta..
prejulija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:25   #36
Quote:
prejulija kaže: Pogledaj post
Ovo su mi najbolja pitanja. Pa cemu onda svrha foruma ne razumim?? Pa ljudi pricaju svoje price, djele misli i iskustva sta bi me to tocno tribalo zanimat? Svasta..
Da, pricamo svoje price,ali uglavnom kada neko postavi temu, bar polusvjesno zeli da mu neko pruzi drugi pogled na sopstveni zivot i mozda pogurne u nekom smjeru za koji i sam smatra da bi trebao krenuti.
Ovdje je tvoj zivot u pitanju, ti si ga iznijela pred nas i, kao bilo ko od nas, moras prihvatiti da cujes i nase vidjenje.
To sto si ti otvorila novu temu, znaci da zelis cuti sta imamo reci.
Ako smatras da je on dobrica,divan i krasan, te da ga ne zelis ostaviti zbog toga sto je on prije tebe bio zaljubljen u zenu koja mu je sada koleginica i koju smatra svojom obitelji- sta si ti tocno, dvije godine kasnije htjela nama pokazati?
Tebi ona smeta, smeta ti njihova povezanost i to sto je on zeli zastiti, smeta ti sto si ti u njihovom odnosu nebitna, a ona u vasem vjecno ziva. "Spava" u vasem krevetu.
Ako je tebi to dobro,onda nista
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:32   #37
Quote:
prejulija kaže: Pogledaj post
I naravno da boli to negdje ali jesam li ja luda jer ga ne zelim ostavit zbog toga?? Nije on prema meni nista manje njezan ili da me manje voli samo zar je nuzno da ga ostavim jer ima neke neobjasnjive osjecaje zastite prema bivsoj koja mu je dugo bila prijatelj?
ne znam jesi li luda, ali ako misliš da to što si opisala neće imati posljedice na vašu vezu, onda previše sanjariš

ajmo ostaviti manjak poštovanja prema tebi, sebi samom i vašoj vezi po strani (mada je to veliki problem)

čisto s logističke strane. evo danas sutra dobijete dijete. dijete ima temperaturu, u isto vrijeme ga zove njegova "obitelj", on prema njoj ima zaštitničke osjećaje i ne može se oduprijeti, recimo i ona ima gripu i temperaturu. i on ode k njoj

ne može on biti dobar i nježan na dvije strane, ljudi prave izbor i postavljaju prioritet. na samom vrhu prioriteta je samo jedno mjesto, ti to, na tvoju žalost, ne shvataš i ne vidiš

ako je to normalno, reci ti njemu da ti je kolega s posla ili susjed obitelj. pa kad se on bude htio seksati, a ti na telefon i chataj s susjedom, reci da ima obiteljski problem i da mu treba tvoja potpora odmah u tom trenu, tvoj dragi će shvatiti jer to je vama i tebi i njemu obitelj negdje izvan vlastitog doma



isto to što si shvatila da je "dobar ali pogubljen" (što je možda i točno), ti neće puno pomoći. jer najvjerojatnije će presuditi ono pogubljen, a ne ono dobar - mislim presuditi razvoju i prosperitetu veze, posebno dugoročno. jer on će godinama biti samo pogubljeniji
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:36   #38
Quote:
prejulija kaže: Pogledaj post
Ma nije bas tako da joj nije bia dobar decko I da ju je vara...nije uopce taj tip.
Pa i dobri ljudi imaju lose postupke i njih dvoje su se povridili jako jer su imali toksicnu vezu ne zato sto je on nju vara.

Znam da se cini svima crno bilo al nije. On je dobra dusa, dobar covik al nazalost pogubljen. Vidim to sve vise.

Imali smo razgovor. Kune se da nije da zeli bit s njon ali rasplaka se kaze da ne moze protiv osjecaja da ju zeli zastit. I naravno da boli to negdje ali jesam li ja luda jer ga ne zelim ostavit zbog toga?? Nije on prema meni nista manje njezan ili da me manje voli samo zar je nuzno da ga ostavim jer ima neke neobjasnjive osjecaje zastite prema bivsoj koja mu je dugo bila prijatelj?
Nisi luda, ni najmanje. Ti najbolje znaš kako je tebi sa njim u vezi i kako se on odnosi prema tebi i pruža li ti dovoljno ljubavi da se osjećaš sigurno
Ja bih se manje zamarala sa nekim ljudima koji ti nešto govore o tome ako me shvaćaš, ljudi su prokleti i možda sve te priče koje dolaze do tebe i nisu baš najistinitije. On ti je otvoreno rekao da će ona uvijek na neki način ostati dio njegovog života, pa gledaj, mnogi to prolaze...npr. oni imaju tu firmu, drugi imaju djecu, pa se te bivše jednostavno ne mogu izbrisati. To je manje važno. Važno je kako se ti osjećaš kad ste skupa? Da li je on tu za tebe kad treba?
Takva si pitanja postavi.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:39   #39
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Nisi luda, ni najmanje. Ti najbolje znaš kako je tebi sa njim u vezi i kako se on odnosi prema tebi i pruža li ti dovoljno ljubavi da se osjećaš sigurno
Ja bih se manje zamarala sa nekim ljudima koji ti nešto govore o tome ako me shvaćaš, ljudi su prokleti i možda sve te priče koje dolaze do tebe i nisu baš najistinitije. On ti je otvoreno rekao da će ona uvijek na neki način ostati dio njegovog života, pa gledaj, mnogi to prolaze...npr. oni imaju tu firmu, drugi imaju djecu, pa se te bivše jednostavno ne mogu izbrisati. To je manje važno. Važno je kako se ti osjećaš kad ste skupa? Da li je on tu za tebe kad treba?
Takva si pitanja postavi.
pa dolazi iz osjećaja. on ako prema bivšoj ne može izbrisati te osjećaje, niti nakon 2 godine veze s drugom, onda će ga oni tjerati i na djelovanja prema njoj - ako ova nešto treba on će trčati k njoj
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:47   #40
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa dolazi iz osjećaja. on ako prema bivšoj ne može izbrisati te osjećaje, niti nakon 2 godine veze s drugom, onda će ga oni tjerati i na djelovanja prema njoj - ako ova nešto treba on će trčati k njoj
Ne znam iskreno...godine već prolaze, autorica i on su u vezi za koju kaže da je puna nježnosti i ljubavi, možda je on samo jedan od onih "izgubljenih" osoba kojima treba dosta vremena da poslože kockice. Možda autoričina ljubav i strpljenje bude presudno, ne znam. Imam osjećaj da i nema autorice, oni ne bi bili skupa, zato možda treba pustiti vremenu da odradi svoje.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger