Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2016., 13:53   #901
može li mi netko objasniti kako doći do divljeg parkinga ispod pruge? vidim da se tu hrpa ljudi parkira, meni je to idealno zbog lokacije, tj. bar tih par dana dok ne dobijem parkirnu kartu.

križanje branimirova/zavrtnica, naravno da ovaj dio s lijeve strane više ne postoji zbog nove branimirove.

piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 14:12   #902
mislim da je vjerojatnije da ćeš na to pitanje dobiti odgovor dole na automobilima, nego tu. "Zagreb parking" je firma koja nam naplaćuje parkiranje, nije to općenito.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 16:23   #903
@piacere dfn
kaj kak doći? pa lepo, skreneš iz branimirove, smjer istok drito na parking i naplatnu kućicu s rampom. i to nije zg-parkingovo, neg privat-parking.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 17:30   #904
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
@piacere dfn
kaj kak doći? pa lepo, skreneš iz branimirove, smjer istok drito na parking i naplatnu kućicu s rampom. i to nije zg-parkingovo, neg privat-parking.
e to nisam bio ziher, jel to privatni parking ili holding ali koliko vidim to su ovi:

http://parking.hr/hr/index.php/kontakt
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 18:25   #905
lijep pozdrav svima
dolazim uskoro na par dana u Zagreb zbog božićnog sajma pa mi treba povoljan dnevni parking.
Smještaj mi je u Medulićevoj ulici u blizini talijanskog veleposlanstva, dakle u samom centru. Parking u Cvjetnom koliko sam shvatio ne nudi dnevnu kartu, a okolne ulice pripadaju sve 1. zoni. Postoji li u blizini povoljan privatni parking?
kiwi2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 20:21   #906
u garazi tuskanac ti je dnevna 60 kn
http://www.zagrebparking.hr/default.aspx?id=277
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 18:00   #907
Thumbs down

...

Eksperiment "mozemo bez kartice" izasao je iz eksperimentalne i vratio se u provjerenu iz šupljeg u prazno, Holding gluparije i razno fazu.

Toliko o efikasnosti.

Kad je vec vracaju, umjesto da ponovo vrate ZG kartu s grbom i motivom, po novome, uz samoljepivi etui, dobivamo Orwell-bar bezlicnu karticu.

Jos nesto, mogu komotno revidirati prijasnji post jer sam u nevjerici od troje ljudi cuo kako su se nemilosrdno poceli ponasati s reklamacijama. Nova vremena, nova razina pohlepe i kalkulacije. Prije je postojalo nepisano pravilo da se tri puta oprasta stanarima u jednoj godini, pa je bilo jednom, po novom - nema djabe ni kod..

Cak je i logika jedog dana kasnjenja isparila u Borg kolektivu. Jesam rekao dana? Sad na minute gledaju! Susjed iz iste ulice, dan prije Bozica dobio kaznu na nekoliko sati kasnjenja, stanar ulice. Kad je isao reklamairati, osoba s kojom je pricao, prizna mu da se sve postrozilo i da vise skoro nema kaj reklamirati. Na minutu gledaju.

Imajte na umu najugrozenija vrsto stalnih platisa

P.S. Kako mi komentira prijateljica iz Marticeve koja se upravo odselila bas zbog parkinga jer vise nije mogla satima kruziti nakon posla svaki dan, navodno se kod njih cak i pauci pojavljuju kad auto predugo stoji bez kartice. Specifikacije "predugo" nije pojasnjena, pa ne znam na koliko se dana odnosi fatalni pauk.

...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 01:12   #908
Svaki dan kupujem kruh u istoj pekari, zašto ne bih jedan dan uzeo kruh i dao petama vjetra ne plativši. Pekari sam stalna mušterija, što ima veze od toliko kruha na polici jedan više ili manje, ma tko to uopće primjeti, nevažno ili se nedajbože netko naljuti.
A ovi iz parkinga, njih treba tužit jer se ne drže nepisanih pravila, mučka djubrad
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 09:14   #909
Zanima me je li parking između drveća u Heinzelovoj ulici (na desnoj strani, ako se gleda od Domovinskog mosta prema Vukovarskoj) legalan i koliko je karta? Budući da ne vidim nikakve oznake mjesta.
Dakle, na toj desnoj strani je sparkirano cca. 20 auta između (još niskog drveća) na asfaltiranoj površini u tom drvoredu.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 10:57   #910
ok je ak ima metar od auta do ruba plohe pločnika/ograde/zida, kaj tam već je, da ostane nužni slobodni dio prolaza za invalidska kolica i sl.
nisu službeno ucrtana mjesta, neg je park na divljaka, al ne mogu ti niš ak si ostavio dovoljno mjesta za prolaz pješaka (zato i ne dižu te aute tam).
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:21   #911
Sad pred izbore pogotovo neće dizat aute
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:33   #912
ako pisete o onom dijelu izmedju slavonske i vukovarske prema sjeveru, znali su dizati

ne smetaju pjesacima ali je recimo izlaz iz garaze almerija centra na slijepo, od tamo parkiranih auta nista se ne vidi
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 16:39   #913
i to je istina
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:07   #914
Kako kupiti mjesečnu karatu (onu komercijalnu, ne povlaštenu) za parking u javnoj garaži rebro? na ePK portalu na zagrebparking stranicama nema opcije za kupnju karata za garažu, nego samo za zone po gradu ???
čokolada22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 16:46   #915
Pozdrav, za 7 dana stizem u Zagreb i letim od tamo . Zanima me koja bi bila najbolja opcija za ostaviti auto 15 dana . Vidim da imate garaze relativno povoljne za mjesec dana (100-200kn) u gradu ali nekako mislim da je to vec sve puno :/ imate neki savjet, ne bih bas dao 100eur za parking


Sent from my iPhone using Tapatalk
drluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 02:52   #916
Quote:
drluka kaže: Pogledaj post
Pozdrav, za 7 dana stizem u Zagreb i letim od tamo . Zanima me koja bi bila najbolja opcija za ostaviti auto 15 dana . Vidim da imate garaze relativno povoljne za mjesec dana (100-200kn) u gradu ali nekako mislim da je to vec sve puno :/ imate neki savjet, ne bih bas dao 100eur za parking


Sent from my iPhone using Tapatalk

pa odi u petruševac prije dom. mosta i ostavi ga negdje, i onda bus par minuta do aerodroma. ili šćitarjevo, samo ga staviš negdje sa strane
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:25   #917
Ekipa, molim vas za pomoc! Vidio sam da je bilo vec postova na ovu temu ali su svi stariji a zanima me aktualna situacija.
Radim u Eurotoweru i trebam negdje parkirati auto od 8-5. Mislio sam ga ostaviti tamo kod NSK, ali vidim da je maksimalno vrijeme 2h sto mi nikako ne odgovara. Postoje li nekakve dnevne karte koje bi zaobisle to ogranicenje, ili mi ostaje da saljem poruke pa nakon 2 sata odem do automata and repeat?
Hvala!
__________________
Don't take life seriously. Nobody gets out alive anyway ^^
mfranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:40   #918
Bivše (besplatno) šljunčano parkiralište kraj FER-a je nedavno pretvoreno u 4. zonu (dnevni parking, 10 kn/dan).
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 20:00   #919
Ili nek jednostavno pročita moj post. Nema bolje opcije što se tiče cijene i lokacije.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 10:25   #920
Bandić najavljuje naplatu parkinga u cijelom gradu.

Pošto ja nisam iz Zagreba, putujem autom na posao svaki dan (plaćam 200kn zonu 4.2) i 2-3 puta tjedno i vikendom odem do cure koja živi blizu Jaruna.

Vidim da će Zagrepčani imati povlaštene karte za 25 kuna mjesečno, no ne znam koliko će mene koštati takva mjesečna karta, pa me zanima koje opcije će mi biti dostupne i cijenovno prihvatljive.
__________________
Veni, vidi, Alt+F4
mario92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.